banner
banner

سرمایه گذاری در سازنده (MKR) – هر آنچه لازم است بدانید

سازنده (MKR) اصلی ترین ابزار سودمند و حاکمیت برای سیستم عامل وام غیرمتمرکز ، سازنده است. Maker یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز مستقر در Ethereum (DAO) است که به هر کسی اجازه می دهد ارز رمزپایه را بدون چک اعتبار وام دهد و وام بگیرد. این شبکه برای انجام این کار قراردادهای هوشمند پیشرفته را با یک Bitcoin ثابت ثابت منحصر به فرد ترکیب می کند.

سازنده (MKR) چیست?

MKR یک توکن غیرمتمرکز ERC-20 است که سرمایه گذاری در پروژه سازنده را نشان می دهد. این شبکه مدتهاست که در بازار پیشگام است. به عنوان مثال ، این سیستم عامل یکی از اولین نشانه های تجاری در شبکه Ethereum بود. امروزه Maker یکی از محبوب ترین سیستم عامل های مبتنی بر ETH است. قابل توجه است که بیش از 2.1 میلیون ETH در قراردادهای Maker CDP قفل شده است.

سازنده (MKR) - توییتر

سازنده (MKR) – توییتر

سازمان خودمختار غیرمتمرکز

ساز همچنین اولین DAO تا کنون بوده است. DAO از ویژگیهای شرکتها استفاده می کند و همه جوانب را به قراردادهای هوشمند تبدیل می کند. این سیستم ها به یک جامعه امکان می دهد تا سازمان را به روشی شفاف اداره کند. امروزه تا حدودی به دلیل موفقیت Maker در بازار رایج است. 

سازنده (MKR) چه مشکلاتی را حل می کند?

سازنده تلاش می کند تا چندین مسئله در بخش مالی سنتی را اصلاح کند. این پلتفرم مجموعه ای منحصر به فرد از فناوری های اختصاصی را برای انجام این کار ترکیبی کرده است. امروز ، Maker به عنوان بخشی مهم از انجمن DeFi فعالیت می کند. DeFi به بخش رو به رشد موسسات مالی غیرمتمرکز اشاره دارد. هدف DeFi ارائه راه حل های مناسب برای خدمات مالی متمرکز فعلی در دسترس عموم است.

مسائل شفافیت

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که سازنده سعی در اصلاح آن دارد ، شفافیت است. این شبکه با استفاده از قراردادهای هوشمند نیاز به اعتماد به هر طرف را از بین می برد. در حال حاضر ، سکه های پایدار عمده مانند Tether USD شما را ملزم می کنند که به ذخایر شبکه ایمان داشته باشند. در اکثر موارد ، شما مجاز به اعتماد به حسابرس شخص ثالث برای تأیید دارایی شرکت هستید. 

سازنده این نیاز را به اعتماد به سازمان های متمرکز از بین می برد. نیازی نیست منتظر حسابرسی های خارجی یا بیانیه های شرکت باشید. کل شبکه از طریق بلاکچین قابل ردیابی است. ساز یک قدم جلوتر می رود. به عنوان مثال ، کارکنان شرکت از هر جلسه در صفحه SoundCloud شرکت ضبط هایی را برای بررسی همه کاربران منتشر می کنند. 

نوسان

عملکرد اصلی MKR این است که اطمینان حاصل کند که DAI به دلار متصل است. این استراتژی رمزنگاری دوگانه به جلوگیری از نوسانات کمک می کند و امنیت بیشتری از نظر مقاومت پروژه برای کاربران فراهم می کند.

مزایای سازنده (MKR)

سازنده همچنان شاهد محبوبیت روزافزون است زیرا این مزایای زیادی به بازار می آورد. این رمز منحصر به فرد اهداف مختلفی را در اکوسیستم سازنده ایجاد می کند. این ویژگی ها به قابلیت استفاده کلی این رمز افزوده است. در اینجا برخی از مزایای اصلی که هنگام داشتن MKR به دست می آورید آورده شده است.

حکومت جامعه

دارندگان MKR قادر به مشارکت در حاکمیت اکوسیستم هستند. حاکمیت جامعه کنترل بیشتری بر آینده شبکه در اختیار کاربران قرار می دهد. در اکوسیستم سازنده ، سازوکار حاکمیت غیرمتمرکز به قراردادهای هوشمند Active Proposal متکی است. این قراردادها برای کنترل کنترل سیستم بر روی سیستم و اطمینان از میزان شفافیت بالاتر در کل سیستم عامل ساخته شده است.

MKR - صفحه اصلی

MKR – صفحه اصلی

تورم زدایی

MKR برای کمک به حفظ ارزش آن در طول زمان از یک پروتکل تورم استفاده می کند. به عنوان بخشی از این سیستم ، هر زمان که قرارداد هوشمند CDP بسته شود ، نرخ سود کمی به MKR تعلق می گیرد. بخشی از این هزینه سوخته می شود. به این ترتیب ، سیستم می تواند تعادل سالم بین عرضه و تقاضای این دارایی دیجیتال را حفظ کند.  

پروتکل های تورم و دلیل خوبی در حال تبدیل شدن به یک ویژگی استاندارد در بخش DeFi هستند. سیستم عامل های اولیه DeFi به دلیل سیاست های صدور رمز پاداش ، مستعد تورم هستند. توسعه دهندگان سازنده متوجه شدند که شما نمی توانید به طور مداوم و بدون تخریب ارزش ، توکن صادر کنید. 

سازنده (MKR) چگونه کار می کند?

MKR در سیستم سازنده اهداف زیادی را دنبال می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید از MKR برای ارسال ارزش در سطح جهان مانند بیت کوین استفاده کنید. با استفاده از این رمز می توانید هزینه های تراکنش را نیز در سیستم Maker پرداخت کنید. قابل ذکر است ، MKR می تواند توسط هر حساب Ethereum یا هر قرارداد هوشمندی تنظیم شود که از عملکرد انتقال MKR استفاده کند. 

بدون استخراج

برخلاف اکثر ارزهای رمزپایه ، MKR فقط در پاسخ به نوسانات قیمت DAI ایجاد یا از بین می رود. این سیستم از مکانیزم های بازار خارجی و مشوق های اقتصادی برای کمک به ارزش DAI با ارزش نزدیک به 1 دلار استفاده می کند. جالب اینجاست که DAI معمولاً هرگز دقیقاً 1 دلار نیست. در بیشتر موارد ، ارزش رمز بین 0.98 تا 1.02 دلار است. قابل ذکر است ، هنگامی که اجرای قرارداد هوشمند وام دهی به پایان می رسد ، توکن MKR از بین می رود. 

یک استراتژی جدید

Maker به عنوان بخشی از استراتژی پیشگامانه خود ، DAI و MKR ، دو ارز رمزپایه منحصر به فرد را معرفی می کند. این شبکه همچنین از سه مکانیزم اصلی برای ایجاد ثبات در DAI استفاده می کند ، حتی در زمان رکود شدید بازار. اولین پروتکل مورد استفاده برای تثبیت DAI قیمت هدف نامیده می شود. این سیستم ارزش رمز ERC-20 را در مقایسه با دلار آمریکا محاسبه می کند.

مکانیسم بازخورد نرخ هدف (TRFM)

پروتکل دوم ، TRFM ، دلار آمریکا را می شکند تا نوسانات DAI را در شرایط شدید بازار کاهش دهد. به طور خاص ، عملکرد پروتکل برای تغییر قیمت هدف در طول زمان است. همچنین یک سیستم پارامتر حساسیت وجود دارد. این سیستم میزان تغییر قیمت DAI را در رابطه با حرکت دلار آمریکا ردیابی می کند. همچنین می تواند برای از بین بردن TRFM در صورت سقوط بازار استفاده شود.

موقعیت بدهی وثیقه (CDP)

قراردادهای CDP مواردی است که سازنده را مستقل می کند. این قراردادهای پیشرفته هوشمند فقط مختص اکوسیستم سازنده است. قرارداد CDP هر زمان که در ازای علامت DAI ، نشانه های ERC20 را به پلتفرم Maker می فرستید ، شروع می شود. 

این نشانه ها در یک قرارداد هوشمند وام وثیقه قفل شده اند. سپس کاربران با توجه به مبلغ واریز شده خود ، DAI صادر می کنند. قراردادهای هوشمند CDP هنگام بازپرداخت وام به طور خودکار دارایی وثیقه دار را آزاد می کنند. قابل ذکر است ، هر زمان که کاربر CDP را خاتمه می دهد ، مقدار DAI را برابر با مقدار تولید شده از بین می برد.

سازنده (MKR)

MKR همچنین به عنوان رمز اصلی کنترل شبکه عمل می کند. کاربران در اقدامات مدیریت ریسک نظر خود را کسب می کنند. آرا can می تواند طیف گسترده ای از تحولات را پوشش دهد از جمله افزودن انواع جدید CDP ، تغییرات حساسیت ، پارامترهای خطر و فعال یا غیرفعال کردن تسویه حساب جهانی.

DAI

DAI پایداری است که MKR برای پشتیبانی از آن طراحی کرده است. MakerDAO سکه های DAI را با استفاده از قراردادهای هوشمند CDP تولید می کند. به طرز چشمگیری ، DAI اولین سکه پایدار غیرمتمرکز در بلاک چین Ethereum بود. قابل ذکر است که تبادلات بین MKR ، DAI و ETH با استفاده از سیستم Oasis Direct انجام می شود. Oasis Direct پلت فرم تبادل غیرمتمرکز MakerDAO است.

تاریخچه سازنده (MKR)

سازنده (MKR) در سال 2015 توسعه داده شد تا به سرمایه گذاران و وام گیرندگان راهی برای شرکت در اکوسیستم سازنده ارائه دهد. دفتر مرکزی این پلتفرم در دانمارک قرار دارد و شبکه توسط یک برنامه نویس به نام Rune Christensen تاسیس شده است. تا امروز ، او هنوز هم به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند.

استخرهای حاکمیت MKR

استخرهای حاکمیت MKR

از زمان معرفی ، سازنده موفق شده است با Digix ، Request Network ، CargoX ، Swarm و OmiseGO همکاری کند. آخرین این مشارکت ها گزینه محبوب و قابل اطمینان پایدار کوین را در قالب DAI برای OmiseGO DEX فراهم کرده است. از آن زمان ، مبادلات بیشتری پشتیبانی این پروژه منحصر به فرد را افزایش داده است.  

نحوه خرید ساز (MKR)

اولین کاری که باید انجام دهید ثبت نام برای یک حساب جدید با صرافی است که MKR ارائه می دهد. در بیشتر موارد ، شما باید حساب خود را با ارز فیات تأمین کنید و آن وجوه را برای BTC یا ETH معامله کنید. اکنون ، جفت معاملاتی BTC / MKR یا ETH / MKR را انتخاب کنید و مبلغی را که می خواهید معامله کنید وارد کنید.

سازنده (MKR) در دسترس است بینانس و کراکن.

سرمایه گذاری در سازنده (MKR) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در سازنده (MKR) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در سازنده (MKR) - هر آنچه لازم است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

 

نحوه ذخیره ساز (MKR)

DAI و MKR را می توان در هر کیف پول سازگار با ERC-20 ذخیره کرد. یکی از محبوب ترین گزینه های موجود Metamask است. بارگیری این کیف پول در مرورگرهای Chrome و Brave رایگان است و تنظیم آن فقط 5 دقیقه طول می کشد. 

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری عمده در MRK انجام دهید یا اگر می خواهید HODLing این رمزنگاری را برای مدت طولانی انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از سازنده (MKR) پشتیبانی می کنند.

سازنده (MKR) – اکوسیستم DeFi پیچیده ای که همچنان به تغییر شکل بازار ادامه می دهد

هرچه بیشتر MKR را مطالعه کنید ، نقش حیاتی این رمز را در درک می کنید و همچنان در بازار بازی می کنید. به عنوان اولین رمز تجاری Ethereum و DAO ، سازنده ثابت کرده است که از منحنی جلوتر است. امروزه این شبکه بیش از هر زمان دیگری محبوبیت دارد. در نتیجه ، اخیراً قیمت MKR در بالاترین سطح تاریخی به اوج رسیده است.

شما می توانید با گسترش بخش DeFi و آگاهی سرمایه گذاران بیشتر از شایستگی های این رمز ، انتظار داشته باشید که این رشد ادامه یابد. به همین ترتیب ، تصور اینکه Maker (MKR) حتی با نفوذ بیشتر در بازار رو به جلو است ، آسان است. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me