banner
banner

قیمت بیت کوین که توسط MA (90) در سطح 1H پشتیبانی می شود ، شکستن در زیر آن به معنی آزمایش 7.4K دلار است

سه شنبه ، 28 آوریل: در میان ارزهای رمزپایه برتر ، Ripple’s XRP بیشترین نوسانات را طی 24 ساعت گذشته داشته است. سومین رمزنگاری بزرگ روزانه بیش از 5 درصد افزایش دارد و در زمان پرس بیش از 0.20 دلار معامله می شود.

معاملات بیت کوین (BTC) در حدود 7،700 دلار ادامه دارد و با مقاومت در برابر 7،850 دلار مواجه است.

اتریوم (ETH) نیز تقریباً هیچ تغییری در این روز مشاهده نمی کند و در زمان فروش حدود 197 دلار معامله می کند.

MA BTC (30) ، MA (60) برای مدت کوتاهی شکسته است

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

دیروز ، 27 آوریل ، BTC پس از بازپرداخت بالاتر از 7،600 دلار پشتیبانی شد. با این حال ، امروز دوباره نتوانست مقاومت 7800 دلاری را آزمایش کند و اکنون در حال حرکت به نزدیک 7،700 دلار است.

تحلیلگران OKEx متذکر می شوند که بالاترین سطح بازگشت دوم نسبت به دیروز پایین تر است که حدود 7818 دلار بود و حجم آن به طور چشمگیری کاهش یافته است. اگر بعداً ریباند همیشه با حجم زیاد همراه نشود ، احتمال اینکه گاوها بتوانند به طور م breakثر از بین بروند بسیار کم است.

طبق تجزیه و تحلیل شاخص میانگین متحرک سطح یک ساعت ، قیمت به طور خلاصه میانگین متحرک 30 روزه (MA (30)) را شکست و عمدتا زیر میانگین متحرک 60 روزه (MA (60)) پایین نیامده . با مشاهده روندهای اخیر ، می توان دریافت که این روند یک بار به زیر MA (60) رسیده است ، اما همیشه از میانگین متحرک 90 روزه پشتیبانی کرده است (MA (90)).

این نشان دهنده اثربخشی پشتیبانی MA (90) است که می تواند به عنوان تضمینی برای ادامه برگشت استفاده شود. شکستن زیر این میانگین متحرک ممکن است به معنای شروع یک عقبگرد دیگر باشد و این روند ممکن است مستقیماً امکان پشتیبانی 7،400 دلار را آزمایش کند.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که حتی اگر روند همچنان بتواند به بالاتر از MA (90) ثابت بماند ، با افت حجم فعلی ، بیش از حد احتمال شکستن موثر در کوتاه مدت را بیش از حد ارزیابی نکنیم.

سطح حجم BTC در حال کاهش است

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 1 روزه Bitcoin نشان می دهد که روند در حال نزدیک شدن به مقاومت MA (90) و MA (180) است. به نظر می رسد که قدرت صعودی روند در حال حاضر سیگنال ضعیفی را نشان می دهد ، و منطقه مقاومت ممکن است بین 7،850 تا 7،900 $ باشد.

سطح حجم هنوز روند رو به رشد را نشان نمی دهد – در واقع ، آنها همچنان کاهش می یابند. باز کردن یک موقعیت طولانی در منطقه فعلی خطرناک است ، زیرا احتمال شکست در کوتاه مدت به تدریج کوچکتر می شود.

در صورت وقوع عقب نشینی باید به دو موقعیت مهم توجه شود: لبه بالایی منطقه تحکیم قبلی در حدود 7،400 دلار و دومین منطقه پشتیبانی قوی در حدود 7،000 دلار. تثبیت در 7400 دلار به این معنی است که قدرت تعهد گاوها قوی است و ما می توانیم انتظار بازگشت بیشتری داشته باشیم. سقوط به 7000 دلار ممکن است به معنای عقب نشینی عمیق باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7800 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7900 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،600 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 7،500 دلار

ETH’s MA (90) پشتیبانی می کند

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

دیروز ETH یک بار به زیر 190 دلار رسید. پس از بازگشت سریع ، در مقایسه با دو روز گذشته ، قدرت به تدریج ضعیف شده است. نقطه اوج به تدریج از 200 دلار به 199 دلار به 197 دلار کاهش یافته است. با توجه به احتمال سقوط موثر به زیر 190 دلار ، بازرگانان باید هوشیار باشند.

همانطور که نمودار 1 ساعته بالا نشان می دهد ، ETH’s MA (90) اخیراً با موفقیت از قیمت حمایت کرده است. با این حال ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که روند قبل از بازگشت به زیر سطح آن کاهش یافته است – این واقعیت نشانه ای است که در صورت افزایش حجم نزولی ، این میانگین متحرک شاید نتواند پشتیبانی مثری ارائه دهد..

اگر این روند در 190 دلار تثبیت شود ، اکنون ETH می تواند سر یک الگوی سر و شانه را تشکیل دهد. همچنین ممکن است که پس از یک دوره ادغام ، حجم های سنگین صعودی ظاهر شود و قیمت را مستقیماً تا 200 دلار یا حتی تا 205 دلار افزایش دهد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 200 دلار
 • مقاومت میان مدت: 206 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 191 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 186 دلار

XRP افزایش حجم صعودی را مشاهده می کند

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

معاملات XRP طی ساعات گذشته با افزایش صعودی مواجه شد و روند هفتم به سرعت بالاتر از الگوی مثلث همگرایی شکست.

XRP در یک روند تحکیم تمایل دارد که متفاوت از سایر altcoins حرکت کند. روند XRP در صورت ثبات سایر سکه ها به سرعت پمپاژ یا تخلیه خواهد شد. اما هنگامی که سایر altcoin ها شروع به پمپاژ می کنند ، XRP ممکن است وارد یک منطقه ادغام شود یا حتی عقب بیفتد.

شکست امروز احتمالاً منطقی است ، به شرطی که میزان صدا همچنان بالا بماند. با این حال ، برای تأیید این موضوع ، باید منتظر بمانیم که آیا بازپرداخت به زیر 0.2 دلار می رسد یا خیر. اگر قیمت روی 0.2 یا حتی 0.25 دلار تثبیت شود ، می توان انتظار پمپ بعدی را داشت. در غیر این صورت ، ممکن است این پمپ کوتاه مدت فقط به عنوان عملکرد نهنگ هایی که موقعیت های طولانی را جذب می کنند ، تلقی شود و قیمت به سرعت کاهش می یابد و به 0.19 دلار می رسد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.2070 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.2100 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.2050 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.2010 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me