banner
banner

Bitcoin تحت فشار 7K $ ، قیمت همچنان به دنبال پشتیبانی با $ 6،500 است: Crypto Market Daily

چهارشنبه ، 15 آوریل: بازارهای رمزنگاری در طی 24 ساعت گذشته نوسانات کمی را تجربه می کنند. بیشتر ارزهای رمزپایه برتر روزانه کمتر از یک درصد نوسان قیمت دارند.

نوسان قیمت BTC برای از بین بردن نیاز به حجم های مطابقی دارد

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

دیروز ، جهش در مقیاس کوچک بیت کوین موفق به آزمایش دامنه مقاومت 6900-7000 دلار نشد. قیمت تنها پس از مدت کوتاهی اقامت در 6،990 دلار به 6800 دلار کاهش یافت. ممکن است قیمت برای آزمایش آن سطح از مقاومت ادامه یابد.

تیم تحلیل بازار OKEx معتقد است که روند فعلی 1 ساعته در سطح مقاومت کلیدی 7000 دلار تحت فشار است. این سطح ممکن است به بالاترین سطح بازگشت ساعتی تبدیل شود ، و احتمالاً نسبتاً زیاد ادامه دارد که قیمت به دنبال پشتیبانی در جهت 6500 دلار است..

اگرچه 6500 و 7000 دلار می تواند به عنوان لبه های بالا و پایین منطقه در حال حرکت در این هفته تلقی شود ، اما نوسانات در مقیاس کوچک ممکن است منجر به شکست قیمت بیش از 7000 دلار یا سقوط به زیر 6،500 دلار شود.

با این وجود ، با سطح پایین حجم معاملات اخیر ، تقریباً غیرممکن است که یک موفقیت موثر رخ دهد. فقط وقتی نوسان قیمت با حجم مطابقت داشته باشد ، وقفه می تواند برای ادامه کار قدرتمند باشد.

بازگشت فعلی می تواند اولین موج سرسخت کله شق باشد

نمودار 1W داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

با بزرگنمایی قاب نمودار ، تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx بالا و پایین قبلی را علامت گذاری کرد تا مطمئن شود محل شناسایی امواج مشخص است.

به طور معمول ، سه موج اصلی pullback و پنج موج اصلی صعودی در یک چرخه کامل وجود دارد. اگر تصور کنیم که افت در ماه مارس یک پایین است ، بنابراین موج برگشت از بالا با 13898 دلار می تواند سه موج را به هم متصل کند ، همانطور که نمودار نشان می دهد.

سومین موج اصلی بازگشت نیز می تواند شامل پنج موج فرعی باشد – این بدان معنی است که پایین ترین قیمت فعلی حدود 3880 دلار پایین ترین نیست ، بنابراین در صورت بروز این شرایط ممکن است قیمت جدیدی ایجاد کند.

به دلیل تأثیر نزدیک شدن نصف در ماه مه ، اولین شرایطی که در بالا توضیح داده شد ممکن است احتمال وقوع بیشتری داشته باشد. بازگشت فعلی ممکن است به اولین موج سرسخت کله شق تبدیل شود و پس از یک موج برگشت (مانند موج 2 با رنگ قرمز) ، قیمت ممکن است در آینده به یک نقطه نسبتا بالا برگردد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6،950 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،100 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،750 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،550 دلار

ETH به سمت الگوی دوتایی حرکت می کند

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

حرکت برگشتی ETH برای امروز با 161 دلار مسدود شده است که کمی کمتر از قبلی است که حدود 162 دلار بود. اکنون قیمت 160 دلار پس از یک بازگشت ضعیف سرکوب شده است.

با نگاهی به نمودار 1 ساعته ETH در بالا ، روند در حال حرکت به یک الگوی دو برابر است. از آنجا که سطح دوم پایین تر از سطح اول است ، این الگو ضعیف تر از سناریوی کلاسیک خواهد بود.

اگر بازگشت بعدی نتواند 160 دلار بشکند ، الگوی دو برابر بالا می تواند با موفقیت شکل بگیرد و قیمت احتمالاً در ابتدا حدود 155 دلار تست خواهد شد. اگر به زیر آن برسد ، قیمت با پشتیبانی 150 دلار ادامه خواهد یافت.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 160 دلار
 • مقاومت میان مدت: 165 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 155 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 150 دلار

ریباندهای XRP اخیر روند نزولی را تشکیل می دهند

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

0.1900 دلار در حال تبدیل شدن به اولین مقاومت در برابر قیمت XRP است. نمودار 1 ساعته بالا نشان می دهد که اتصال هر قسمت از بالای هر بازگشت اخیر یک روند نزولی ایجاد می کند. خط روند قبلاً دو بار به طور مثر آزمایش شده است.

اگر روند همچنان برای سومین بار توسط خط روند مهار شود ، ممکن است به این معنی باشد که می توان خط روند را به عنوان یک مقاومت سخت در نظر گرفت و مرجع قابل توجهی برای قضاوت در مورد روند آینده روند خواهد بود.

اگر روند نتواند مجدداً 0.1900 دلار را در کوتاه مدت آزمایش کند ، احتمالاً به زیر 0.1850 دلار می رسد و احتمالاً حتی می تواند حمایت زیر 0.1800 دلار را که نزدیک 0.1760 دلار است ، آزمایش کند..

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1925 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1960 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1850 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1760 دلار

سلب مسئولیت: این مطالب نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان پیشنهادی برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me