banner
banner

بهترین کارگزاران CFD در سال 2021

تجارت در CFD (قرارداد برای تفاوت) به شما امکان انعطاف پذیری زیادی را در زمینه نحوه تجارت می دهد. این نوع مشتق به شما این امکان را می دهد که بدون داشتن مالکیت فیزیکی ، قراردادی را در مورد دارایی پایه بخرید یا بفروشید. به عنوان یک معامله گر ، این بدان معناست که شما می توانید به طور بالقوه سود ببرید حتی اگر قیمت یک دارایی کاهش یابد.

ما تحقیقات گسترده ای انجام داده ایم و 5 کارگزار برتر CFD را انتخاب کرده ایم که یک محیط امن و تنظیم شده را برای انتخاب سرمایه گذاران ارائه می دهند.

بهترین کارگزاران CFD در سال 2021

XM در سال 2009 تاسیس شد. آنها از آن زمان خدمات سطح بالایی را به معامله گران در بازار فارکس و فراتر از آن ارائه می دهند. XM همچنین یکی از کارگزاران کاملاً منظم در صنعت است که دارای درجه بالایی از چندین نهاد محترم از جمله CySEC در اروپا و ASIC در استرالیا است..

XM طیف گسترده ای از CFD ها را برای انتخاب شما ارائه می دهد. هر دارایی که آنها برای تجارت در دسترس قرار می دهند به صورت CFD قابل معامله است. در کل بیش از 1200 CFD برای تجارت با کارگزار موجود است.

اگر در معاملات فارکس و همچنین CFD در بیش از دوازده بازار کالا از جمله طلا ، نقره و سایر معاملات فلزات گرانبها باشید ، دسته دارایی هایی که در اینجا در اختیار خواهید داشت شامل 57 جفت ارز فارکس است. بیش از 30 شاخص جهانی نیز به عنوان CFD قابل معامله است ، هرچند عمده دارایی های ارائه شده از بیش از 1000 CFD تجارت جهانی سهام است که می توانید انتخاب کنید..

این پیشنهاد عظیم CFD فقط یک زمینه است XM به عنوان یک انتخاب کارگزار برتر ، عالی است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل XM ما را بخوانید.

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملاً درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد. عملکرد گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست.

بهترین کارگزاران CFD در سال 2021

AvaTrade یکی دیگر از دلالان برتر فارکس است که سالهاست در این صنعت فعالیت می کند. آنها از سال 2006 شروع به کار کردند و دفتر مرکزی آنها در ایرلند است اما از آن زمان گسترش یافته و به عنوان یک کارگزار برتر جهانی CFD شناخته شده اند.

به خصوص اگر در تجارت فارکس مشغول به کار باشید ، AvaTrade برای شما مفهوم خوبی دارد. در اینجا بیش از 60 جفت ارز اصلی ، جزئی و عجیب و غریب برای انتخاب وجود دارد که همه به صورت CFD معامله می شوند. همچنین در تجارت کالاها به عنوان CFD از جمله فلزات و انرژی ، طیف وسیعی از انتخاب را خواهید یافت.

ETF در چندین دسته از جمله بازارهای در حال ظهور ETF همچنین از طریق AvaTrade و همچنین CFD در 20 شاخص اصلی از کشورهای جهان قابل معامله است. بازارهای اوراق قرضه ژاپن و یورو نیز به عنوان بیش از 100 CFD سهام از شرکت های بزرگ ذکر شده در سراسر جهان قابل خرید و فروش هستند. بیش از ده CFD رمزنگاری نیز در همه ارزهای رمزپایه اصلی از جمله Bitcoin ، Ethereum و Ripple در دسترس است..

AvaTrade دارای CFD بسیار متنوع و متناسب با تمام نیازهای شما. این موارد و موارد دیگر را در بررسی کامل AvaTrade بررسی کنید.

هشدار: تجارت فارکس / CFD & گزینه های حاشیه ای سطح بالایی از خطر را به همراه دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم فشار می تواند بر علیه شما و همچنین برای شما موثر باشد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت هرگونه محصولات دارای اهرم مالی ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید.

بهترین کارگزاران CFD در سال 2021

eToro یکی از شناخته شده ترین نام ها در بخش فارکس است. این کارگزار از بزرگترین نام در تجارت اجتماعی فارکس شهرت زیادی کسب کرده است. آنها هم اکنون عملیاتی کاملاً قابل اعتماد و با نظم در سراسر جهان انجام می دهند که شامل ارائه گسترده CFD می باشد.

در مورد تجارت CFD فارکس در حال حاضر بیش از 40 ارز موجود برای تجارت وجود دارد. این مجموعه با دارایی های دیگری از جمله کالاهایی که بیش از ده مورد به عنوان CFD در دسترس هستند ، شاخص های مشهور از سراسر جهان که 13 مورد آنها نیز در دسترس است و تعداد زیادی ETF که می توانید به عنوان CFD تجارت کنید ، به این مجموعه پیوست. تعداد این ETF ها در مجموع 145 است و همیشه بیشتر به آنها اضافه می شود.

Crypto و CFD سهام بقیه نمونه کارها eToro را با تقریباً 1000 CFD برای انتخاب از بین دو دسته تشکیل می دهند. بیش از 50 مجموعه رمزنگاری موجود ، eToro را به عنوان یکی از بزرگترین کارگزاران رمزنگاری CFD در صنعت نیز قرار می دهد.

بیش از معاملات CFD, eToro دارای مجموعه گسترده ای از پیشنهادات است که همه به اعتبار شهرت آن پشتیبانی می شود. اکنون می توانید با مراجعه به بررسی کامل eToro ما اطلاعات بیشتری را مشاهده کنید.

هشدار: لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

BDSwiss

BDSwiss گزینه بعدی ما به عنوان یکی از برترین کارگزاران CFD است که می توانید برای تجارت با آنها انتخاب کنید. آنها از ابتدای سال 2012 تاکنون تقریباً یک دهه در این صنعت فعالیت داشته اند. در اینجا شما نه تنها یکی از بهترین کارگزاران CFD را پیدا خواهید کرد ، بلکه یکی از آنها را نیز کاملاً تنظیم کرده است که توسط CySEC و تعدادی دیگر از ارگان های عالی در سراسر جهان تنظیم شده است..

بیش از 200 CFD برای تجارت در BDSwiss وجود دارد. این تعداد شامل بیش از 50 جفت ارز فارکس است که برای هر کارگزار انتخاب قابل توجهی است. کالاهایی مانند طلا و نقره و همچنین روغن و گاز طبیعی CFD را نیز می توان در اینجا یافت. 10 شاخص عمده از سراسر جهان و همچنین بیش از 20 مجموعه رمزنگاری نیز از BD Swiss موجود است. بزرگترین انتخاب CFD آنها از سهام است. با بیش از 100 سهام عمده برای انتخاب ، باید چیزی برای همه وجود داشته باشد.

BDSwiss وقتی صحبت از کارگزاران CFD می شود ، یک رقیب بسیار قدرتمند در صنعت است. با نگاهی به بررسی عمیق BDSwiss ما می توانید در مورد چیزهای دیگری که آنها ارائه می دهند بیشتر بدانید.

هشدار: تجارت در Forex / CFD و سایر مشتقات بسیار سوداگرانه است و سطح بالایی از خطر را به همراه دارد. ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهید. این محصولات ممکن است برای همه مناسب نباشد و شما باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را درک می کنید. در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقلی باشید. فقط با بودجه ای که توانایی از دست دادن آن را دارید حدس بزنید.

بهترین کارگزاران CFD در سال 2021

FX M لیست ما از بهترین کارگزاران CFD را انتخاب کنید کامل کنید. آنها از سال 2011 وجود داشته و دارای شهرت بالایی در اولویت بندی نیازهای تجار و ارائه یکی از منظم ترین محیط های تجاری در صنعت هستند..

با استفاده از FXTM در کل می توانید بیش از 250 دارایی قابل معامله CFD را انتخاب کنید. این شامل بیش از 50 جفت ارز فارکس از انواع مختلف است. جفت عمده ، جزئی و عجیب و غریب همه را می توان با سهولت در FXTM داد و ستد کرد. فراتر از این ، CFD در طلا و نقره در برابر بسیاری از ارزهای اصلی و همچنین CFD انرژی وجود دارد. معامله در مجموع 5 شاخص شامل 2 شاخص کوچک ایالات متحده نیز می تواند انجام شود.

FXTM توسط دیگر کارگزاران برتر CFD در هنگام استفاده از مجموعه های رمزنگاری نیز پشت سر نمی گذارد. چندین مورد به همراه عرضه گسترده سهام موجود است. در اینجا انتخاب گسترده ای از بیش از 170 سهام در شرکت های بزرگ از سراسر جهان در انتظار است.

به طور کلی FX M یکی دیگر از موارد اصلی در رده بهترین کارگزاران CFD است و می توانید با بررسی کامل FXTM ما در مورد بقیه پیشنهادات چشمگیر آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید..

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملاً درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که این می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me