banner
banner

OKEx Jumpstart: قوانین جدید توضیح داده شده است

برای اطمینان از تقسیم شما در فروش رمزهای OKEx ، باید 4 امتیاز را یادداشت کنید

به طور خلاصه

  • دیگر هیچ جلسه اشتراک اولین مراجعه کننده و سرویس دهنده اول وجود ندارد.
  • مبلغ تخصیص داده شده شما بر اساس مقدار و دوره نگهداری OKB یا میزان معاملات شما تعیین می شود.
  • قوانین جدید از فروش توزیع نهم نهم اجرایی خواهد شد.

از زمان راه اندازی آن ، OKEx Jumpstart قبلاً طی شش ماه هشت فروش رمز انجام داده است. در حالی که ما از پشتیبانی گسترده کاربران خود دلخوش هستیم ، ما همیشه به دنبال فضای بهبود محصولات و خدمات خود هستیم.

پس از بررسی بازخورد انجمن های ما ، این نگرانی برای ما ایجاد شده است که بسیاری از کاربران هنگام تأمین تقسیم با مشکلاتی روبرو شده اند ، به ویژه اگر فروش فقط در چند ثانیه اتفاق افتاده باشد. به منظور امکان مشارکت گسترده در فروش توکن, از نهمین فروش توکن OKEx Jumpstart و به بعد, ما قوانین بهبود یافته را اجرا خواهیم کرد. در اینجا چند نکته مهم برای یادآوری وجود دارد:

1. دو جلسه اشتراک کاملاً جدید با آستانه پایین تر

معرفی دو جلسه اشتراک OKEx Jumpstart: جلسه اختصاصی اختصاصی OKBelievers و جلسه تخصیص امتیاز OKTraders.

در مقایسه با فروش گذشته ، برای شرکت در یک فروش توکن ، کاربران علاقه مند ملزم به نگهداری هستند حداقل روزانه فقط 100 OKB برای 5 روز متوالی قبلی (در مقابل 100 OKB به مدت 30 روز قبلا) قبل از هر روز فروش رمز. همانطور که قوانین جدید ارائه می دهد ، یک آستانه پایین تر است ، شما می توانید با نگه داشتن OKB بیشتر در مدت 5 روز ، مقدار بیشتری را تضمین کنید.

علاوه بر این ، طبق قوانین جدید ، نحوه انجام این شرط باعث تغییر در ضریب تخصیص شما در دو جلسه می شود. جزئیات بیشتر در زیر توضیح داده خواهد شد.

2. محاسبه نگهداری OKB: نگه داشتن بیشتر برای مدت طولانی بهتر از خرید لحظه آخری به صورت عمده

در گذشته مشاهده شده است که در چند روز گذشته قبل از فروش ، برخی از کاربران با خرید عمده OKB سعی در دستیابی به میانگین نگهداری روزانه OKB داشتند. با قوانین جدید ، کاربران علاقه مند را تشویق می کنیم که مقدار OKB مورد نیاز را به طور مداوم نگه دارند.

جدید را به یاد داشته باشید جلسه اختصاصی اختصاصی OKBelievers در بالا ذکر شد؟ قوانین این جلسه مشابه قوانین اولین جلسه اشتراک در فروش های گذشته است. با این حال, با نگه داشتن مقدار OKB مورد نیاز به طور مداوم ، می توان ضریب تقسیم بالاتر و در نتیجه تقسیم بزرگتر را تأمین کرد.

جدول زیر تفاوت ضرایب را با نگه داشتن OKB به طور مداوم (چپ) و خرید عمده در آخرین لحظه (راست) نشان می دهد:

درصورتی که ضرایب حداقل نگهداری و نگهداری متوسط ​​شما متفاوت باشد ، ضریب هر کدام که بالاتر باشد به شما اختصاص می یابد. شما همیشه می توانید ضریب و سوابق عکس فوری OKB خود را در وب سایت OKEx Jumpstart بررسی کنید.

مثل همیشه ، اگر نگه داشتن آن را متوقف کنید یا کمتر از حد متوسط ​​نگهداری روزانه OKB داشته باشید ، می توانید با خرید عمده OKB قبل از روز فروش ، صلاحیت خود را دوباره بدست آورید تا به میانگین مورد نیاز نگهداری روزانه خود برسید.

3. جلسه جدید مبتنی بر حجم معاملات

متفاوت از جلسه اشتراک قبلی قبلی ، جلسه جدید امتیاز OKTraders Allotment یک جلسه اشتراک ویژه برای فقط فروش رمز عرضه بزرگتر فروش.

در این جلسه ، مزایای تخصیصی به کسانی تعلق می گیرد که معاملات زیادی با OKEx انجام می دهند ، زیرا ضرایب تخصیصی برای این جلسه به حجم معاملات تجارتی OKEx (در بیت کوین) از زمان تأسیس OKEx بستگی دارد. ضرایب خود را می توانید در وب سایت OKEx Jumpstart قرار دهید.

ضرایب مربوطه به شرح زیر است:

4. فرمول جدید تخصیص: دیگر فروش اولیه نیست

پس از بررسی بازخورد انجمن های ما ، ما نگران بودیم که بسیاری از کاربران ما از حذف شدن از فروش گذشته رضایت ندارند. به همین ترتیب ، ما تصمیم گرفتیم که مدل اولین-خدمت-اول را کنار بگذاریم و اجازه دهیم تا آنجا که ممکن است شرکت کنندگان با تغییر فرم تقسیم به فروش توکن ما بپیوندند.

فرمول جدید تخصیص به شرح زیر است:

این فرمول هم برای جلسه اختصاصی اختصاصی OKBelievers و هم برای جلسه اختصاصی OKTraders Privilege اعمال می شود.

به زبان ساده ، تقسیمی شما بدون توجه به توالی شرکت در جلسه ، توسط ضریب ، مبلغ مشترک و کل مقدار جلسه تعیین می شود..

5. محافظت بهتر در برابر تقلب

ما همچنین از شکایاتی که برخی از کاربران با دستکاری در چندین حساب سعی در تأمین تخصیص سود داشتند آگاه هستیم. به منظور محافظت از منافع کاربران عمومی ، مورد تأیید KYC از OKEx Jumpstart برداشته می شود تا KYC2. با این کار ، ما امیدواریم که انصاف را در بین کاربران نهادی و خرده فروشی جلب کنیم.

علاوه بر این ، زمان اشتراک در هر دو جلسه از 10 دقیقه به ادامه خواهد یافت 30 دقیقه و دیگر محدودیت اشتراک ندارید اعمال خواهد شد ، اجازه می دهد مشارکت گسترده تر از همه کاربران.

برای قوانین دقیق ، به لینک زیر مراجعه کنید:بهبود قوانین فروش Token Jumpstart OKEx

ما به گوش دادن ادامه خواهیم داد

OKEx Jumpstart بدون حمایت از کاربران ما ، اعم از سازمانی و خرده فروشی ، به یک پلتفرم موفق و قابل اعتماد تبدیل نخواهد شد. ما معتقدیم که یک محیط عادلانه تنها راه رشد بیشتر ما و صنعت است.

مثل همیشه ، ما می خواهیم شما را به ارائه ایده های ارزشمند خود در مورد قوانین جدید دعوت کنیم. لطفا دریغ نکنید که افکار خود را در رسانه های اجتماعی ما بگذارید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me