banner
banner

Bitcoin IRA: برترین شرکتهای حساب بازنشستگی شخصی Crypto

یک راهنمای دو بخشی Bitcoin IRA در مورد نحوه کارکرد حساب های بازنشستگی بیت کوین و بررسی 9 بهترین ارائه دهنده شرکت حساب بازنشستگی مبتنی بر ارز رمزنگاری شده در بازار در سال 2019.

Bitcoin IRA: نحوه افزودن بیت کوین به یک حساب بازنشستگی

بیت کوین اکنون می توانید به حساب بازنشستگی خود در آمریکا اضافه کنید. بله ، IRA های رمزنگاری رسما اینجا هستند.

امروز ، ما در حال توضیح دادن همه چیزهایی هستیم که شما باید در مورد نحوه کار بیت کوین IRA ، جوانب مثبت و منفی افزودن بیت کوین به حساب بازنشستگی خود و معتمدترین متولیان بیت کوین IRA در بازار بدانید..

Bitcoin IRA چیست?

ابتدا اجازه دهید روشن شود ، IRA بیت کوین یک حساب بازنشستگی فردی (IRA) است که خود کارگردانی می کند و سرمایه گذاری در بیت کوین را در اختیار دارد. یک IRA سنتی دارای فلزات گرانبها ، سهام یا اوراق قرضه است.

مقررات خدمات درآمد داخلی (IRS) به شما اجازه نمی دهد ارز رمزنگاری شده را در IRA نگه دارید. با این حال ، کد درآمد داخلی مشخص نکرده است که IRA های خودگردان چه دارایی هایی را می توانند به عنوان سرمایه گذاری نگه دارند: این فقط مشخص می کند که چه دارایی را نمی توانید در اختیار داشته باشید. بیت کوین یک دارایی مستثنی نیست ، بنابراین نگه داشتن بیت کوین در IRA کاملاً قانونی است.

سازمان امور مالیاتی هیچ ارز رمزپایه ای را از نگهداری در IRA مستثنی نکرده است. این بدان معنی است که شما می توانید در IRA خود بیت کوین داشته باشید ، اما همچنین می توانید Litecoin ، Ethereum ، Ripple یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری را که می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید داشته باشید..

چگونه Bitcoin را به IRA خود اضافه کنیم

اکثر حساب های بازنشستگی فردی (IRA) در آمریکا توسط متولیان یا معتمدین از طرف سرمایه گذاران اداره می شوند. به عنوان مثال بانک یا فروشنده کارگزار سهام ، اوراق قرضه ، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و گواهی سپرده ها را در وسیله نقلیه سرمایه گذاری نگهداری می کند..

با این حال ، برخی از آمریکایی ها انتخاب IRA های خودگردان را انتخاب می کنند. با استفاده از IRA خودگردان ، می توانید دارایی های مختلف سرمایه گذاری اضافه کنید. شما می توانید املاک و مستغلات ، سفته ها ، گواهی بازپرداخت مالیات ، طلا ، اوراق بهادار خصوصی و حتی بیت کوین را در IRA خود هدایت کنید..

چیزی به نام Bitcoin IRA فی نفسه وجود ندارد ، همانطور که چیزی به نام Gold IRA یا Stocks IRA یا انواع دیگر IRA های خاص کلاس دارایی وجود ندارد. همه اینها اصطلاحات بازاریابی هستند که دارای اهمیت عملی صفر هستند. طبق این قانون ، فقط IRA وجود دارد.

در اینجا فرآیند اساسی افزودن بیت کوین به IRA شما وجود دارد:

مرحله 1) یک IRA خود راهنما را از طریق متولی IRA باز کنید

گام 2) یک تسهیل کننده IRA بیت کوین پیدا کنید یا خودتان از صرافی بیت کوین بخرید

مرحله 3) بودجه IRA خود را از طریق واگذاری یا انتقال تأمین کنید

مرحله 4) بیت کوین را تا زمان 59.5 سالگی در IRA خود نگه دارید (یا برای برداشتن زودهنگام بیت کوین خود جریمه پرداخت کنید)

IRA خودگردان شما همان مقررات IRA معمول را دارد. شما تا 59.5 سالگی نمی توانید به پول خود دسترسی پیدا کنید وگرنه برای برداشت زودهنگام با مجازات روبرو هستید.

بعلاوه ، با داشتن یک IRA خودگردان ، شما تصمیمات سرمایه گذاری خود را به عهده خواهید گرفت.

برای بسیاری از افراد ، اضافه کردن بیت کوین به IRA تنوع مورد نیاز آنها را فراهم می کند. برخی معتقدند که بیت کوین به آلفا نمونه کارها بسیار مطلوب را می دهد. بیت کوین به موفقیت اقتصادی یک کشور خاص وابسته نیست ، به عنوان مثال ، و نه به قیمت املاک و مستغلات ، طلا یا دارایی های دیگر مرتبط نیست. به دلایل خاص خود به روش های خاص خود حرکت می کند و به همین دلیل برخی از سرمایه گذاران خوشحال هستند که بیت کوین را به سبد سهام خود اضافه می کنند.

برای شفافیت ، سازمان امور مالیاتی تصریح کرد که ارزهای رمزپایه به عنوان دارایی برای اهداف مالیاتی در یک کشور رفتار می شود اطلاع در سال 2014 صادر شد. از همان زمان اعلام شده ، علاقه مندان به بیت کوین چراغ سبز خود را بدست آوردند تا با اطمینان بدانند که IRS دارایی مورد نظر خود را به عنوان دارایی شخصی – مشابه سهام سهام – در نظر می گیرد که در نهایت اجازه می دهد ارزهای رمزپایه در IRA گنجانده شود..

روش خاص برای باز کردن IRA بیت کوین بین ارائه دهندگان متفاوت است. به عنوان مثال ، یک شرکت بزرگ با BitGo به عنوان کیف پول دیجیتال و ارائه دهنده امنیت برای دارایی های بازنشستگی رمزنگاری ، همکاری کرده است. این شرکت برای نگهداری بیت کوین مشتریان از خدمات حضوری م Bitسسه BitGo استفاده می کند. اگر می خواهید به بیت کوین خود دسترسی پیدا کنید ، لازم است شناسایی و تأیید صوتی را که توسط دولت صادر شده است ، انجام دهید.

جوانب مثبت و منفی اضافه کردن بیت کوین به IRA شما

افزودن بیت کوین به IRA شما مزایا و معایبی دارد. مزایا و معایب آن عبارتند از:

طرفداران

 • تنوع: بیت کوین به طور مستقل از بازارها ، اقتصادها و ارزهای جداگانه حرکت می کند. این می تواند تنوع بسیار مورد نیاز را به نمونه کارها شما اضافه کند. این حتی می تواند حساب شما را از ضررهای هنگفت هنگام رکود عایق کند.
 • اثرات تورم را محدود کنید: بیت کوین یک منبع کامل ثابت دارد ، به این معنی که در معرض تورم مصنوعی نیست. هر ساله میلیاردها دلار آمریکا چاپ می شود ، به همین دلیل ارزش 1 دلار با گذشت زمان به تدریج کاهش می یابد.
 • برش بانک ها: با استفاده از IRA های بیت کوین ، می توانید برای مدیریت پول خود از اعتماد به بانک ها اجتناب کنید (اگرچه هنوز هم باید به یک متولی IRA که خود هدایت می کند اعتماد کنید).
 • از مالیات بر سود سرمایه خودداری کنید و از رشد بدون مالیات لذت ببرید: نگه داشتن بیت کوین در IRA شما عایق بیت کوین شما از مالیات است. شما در ازای هر سود حاصل از نگه داشتن بیت کوین 15 تا 20 درصد مالیات بر سود سرمایه پرداخت نخواهید کرد.
 • خرید آسان بیت کوین: هنگام خرید بیت کوین در IRA خود از طریق ارائه دهنده خدمات بیت کوین IRA ، از یک رابط مبادله سنتی استفاده نمی کنید. در عوض ، شما یک سفارش را با متولی ثبت می کنید ، و متولی از طرف شما بیت کوین می خرد. این یک فرایند آسان است که نیازی به ثبت نام برای مبادله ، تکمیل تأیید KYC اضافی یا مدیریت کیف پول خود ندارید..
 • راه حل حضوری داخلی: با IRA بیت کوین ، متولی IRA بیت کوین شما را نگه می دارد. آنها راه حل حضانت هستند. برای نگه داشتن پول خود نیازی به اعتماد به صرافی ندارید و همچنین نباید نگران کیف پول یا کلید خصوصی خود باشید.
 • حداقل محدودیت سرمایه گذاری: برخی از شرکت های IRA بیت کوین حداقل محدودیت سرمایه گذاری را دارند ، در حالی که برخی دیگر این محدودیت را ندارند.

منفی ها

 • هزینه های راه اندازی اولیه: IRA های خودگردان با هزینه های خاص خود ارائه می شوند. برای مثال راه اندازی یک حساب 50،000 دلاری IRA به صورت خودگردان برای تجارت می تواند هزینه های راه اندازی اولیه را به اندازه 6000 دلار هزینه کند. هزینه ها بین ارائه دهندگان متفاوت است. خدمات IRA بیت کوین ، گران است ، زیرا ارائه دهندگان کمی در فضا وجود دارد.
 • حق حضانت و نگهداری: برای راه اندازی IRA خود هدایت شده فقط لازم نیست هزینه بپردازید. همچنین هزینه های حضانت و نگهداری مکرر وجود دارد که توسط ارائه دهندگان خودگردان IRA دریافت می شود.
 • هزینه های معامله: علاوه بر تمام هزینه های فوق ، شما همچنان باید هزینه های پرهزینه را برای هر معامله پرداخت کنید. اکثر ارائه دهندگان IRA بیت کوین برای هر خرید و برای هر خرید هزینه ای در حدود 3.5٪ و برای هر فروش 1٪ هزینه می گیرند. به عبارتی مبادله ، شما 3.5٪ هزینه های گیرنده و 1٪ کارخانه سازنده را پرداخت می کنید ، که 10 برابر تا 30 برابر بیشتر از مبلغی است که در صرافی معمولی پرداخت می کنید. برخی از ارائه دهندگان IRA بیت کوین هزینه خرید 5٪ را دریافت می کنند ، در حالی که برخی دیگر فروش 150 دلار را پرداخت می کنند.
 • هزینه ها و مالیات های برداشت زودرس: اگر تصمیم دارید IRA خود راهنمای خود را ببندید و پول خود را قبل از 59.5 سالگی برداشت کنید ، هزینه های اضافی پرداخت خواهید کرد. همچنین ممکن است مجبور شوید مالیات سود سرمایه را بپردازید. اجتناب از مالیات بر سود سرمایه دلیل اصلی شما در راه اندازی Bitcoin IRA بیت کوین بود.
 • حداقل محدودیت های سرمایه گذاری: برخی از ارائه دهندگان IRA بیت کوین حداقل محدودیت سرمایه گذاری 10 تا 30 هزار دلار دارند.
 • هنوز به ارائه دهندگان خدمات مالی یا افراد میانه ای اعتماد می کنید: هیچ راهی واقعی برای افتتاح حساب بازنشستگی خودگردان بدون واسطه یا ارائه دهنده خدمات مالی در ایالات متحده وجود ندارد. شما برای IRA خود راهنمایی هنوز به متولی نیاز دارید. برخی افراد بیت کوین را دوست دارند زیرا “آزادی واقعی” را از سیستم مالی فعلی فراهم می کند. با استفاده از IRA بیت کوین ، شما همچنان به نوعی با سیستم مالی گره خورده اید.
 • شما ممکن است کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را نداشته باشید: یکی از بهترین قسمت های بیت کوین این است که وقتی کنترل کلیدهای خصوصی خود را در دست دارید ، می توانید پول خود را کنترل کنید. با IRA بیت کوین ، لزوما اینطور نیست. سیاست های مدیریت کلیدی بین شرکت ها متفاوت است ، اما به طور معمول حداقل یک کلید توسط متولی IRA شما نگهداری می شود.
 • به طور مجموع ، همه هزینه ها می توانند به سرعت مزایای مالیاتی یک IRA را نفی کنند. امروز 15 تا 20 درصد مالیات بر سود سرمایه برای بیت کوین پرداخت خواهید کرد و می توانید با Bitcoin IRA از این مالیات جلوگیری کنید. با این حال ، پس از پرداخت تمام هزینه های ذکر شده در بالا ، ممکن است در طولانی مدت جلو نیایید. بعضي از ارائه دهندگان 10٪ تا 25٪ هزينه هاي راه اندازي اوليه را دريافت مي كنند ، كه مي تواند فوراً هرگونه پس انداز مالياتي را ناديده بگيرد.

به طور کلی ، هزینه های IRA بیت کوین در حال حاضر بسیار بالا است. بیت کوین مرسوم ، مد روز است و ارائه دهندگان کمی در فضا وجود دارند.

با این حال ، این ممکن است در آینده تغییر کند. بازیکنان سازمانی مانند Fidelity در حال ورود به فضا هستند و امکان دارد هزینه ها به شدت کاهش یابد.

به محض اینکه غول های صنعتی مانند Vanguard یا Fidelity در فضای IRA بیت کوین درگیر شوند ، نگهداری بیت کوین در IRA بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد.

آیا Bitcoin IRA قانونی است?

IRS نگه داشتن بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر در IRA شما را تأیید نمی کند. در واقع ، سازمان امور مالیاتی هرگونه سرمایه گذاری را به عنوان سرمایه گذاری IRA تأیید نمی کند.

در عوض ، سازمان امور مالیاتی لیستی از دارایی های استثنا شده دارد که نمی تواند در IRA شما نگهداری شود.

در حکمی در سال 2014 ، سازمان امور مالیاتی وضعیت مالیات بیت کوین را روشن کرد. از آن زمان ، IRS بیت کوین را به عنوان دارایی شخصی غیر ارزی ارزیابی می کند ، به این معنی که مشابه سهام است. شما هر بار که فروش می کنید مالیات بر سود سرمایه را پرداخت می کنید.

تفاوت بین ارائه دهنده Bitcoin IRA ، متولی خیریه و راه حل حضانت چیست?

هنگام جستجوی اطلاعات IRA بیت کوین به صورت آنلاین ، همه چیز به سرعت گیج کننده می شود. مردم شروع به صحبت در مورد “تسهیل کنندگان” IRA ، متولیان خود ، IRI ، کیف پول ها و سایر آژانس ها می کنند.

به طور معمول ، گرفتن IRA بیت کوین نیاز به معامله با سه آژانس مختلف دارد:

خدمات Bitcoin IRA: خدمات Bitcoin IRA “مجرای مالی” در نظر گرفته می شود. اینها آژانس هایی هستند که وقتی می خواهید بیت کوین به IRA خود اضافه کنید با آنها سر و کار دارید. اکثر سرویس های IRA بیت کوین مانند بانک های سنتی یا متولیان IRA توسط SEC تنظیم نمی شوند.

متولیان خودگردان IRA: متولیان خودگردان IRA دارایی هایی را در حساب بازنشستگی فردی شما نگهداری می کنند. برخلاف IRA سنتی ، یک IRA که خود هدایت می شود به شما امکان می دهد دارایی هایی مانند املاک و مستغلات ، طلا و ارزهای رمزپایه را در اختیار داشته باشید. متولیان خودگردان IRA شامل بانک ها ، اتحادیه های اعتباری و سایر نهادها هستند.

حضانت یا ارائه دهندگان کیف پول: اکثر سرویس های IRA بیت کوین با کیف پول یا راه حل حضوری مشارکت دارند. این آژانس است که در واقع بیت کوین شما را ذخیره می کند.

چه کسی کلیدهای خصوصی من را با Bitcoin IRA در اختیار دارد?

یکی از بهترین قسمت ها در مورد بیت کوین این است که شما کنترل کامل پول خود را دارید. تا زمانی که کلیدهای خصوصی خود را داشته باشید ، هیچ کس نمی تواند پول شما را لمس کند ، چه اتفاقی بیفتد.

این در مورد Bitcoin IRA صدق نمی کند. شرکت ها روش های مختلفی برای مدیریت کلید خصوصی دارند ، اما شما با Bitcoin IRA کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را نخواهید داشت.

به عنوان مثال ، یک ارائه دهنده اصلی IRA بیت کوین ، هنگام تنظیم بیت کوین IRA ، سه کلید خصوصی منحصر به فرد ایجاد می کند:

یک کلید در ارائه دهنده کیف پول ذخیره می شود (مانند BitGo)

کلید دیگر به متولی IRA داده می شود

کلید سوم به یک شرکت نوپا (keytern.al) تعلق می گیرد که در صورت گم شدن یا خراب شدن کلید شما خدمات بازیابی را ارائه می دهد

همه این کلیدها در مکان های سردخانه از طریق اینترنت ذخیره می شوند.

هزینه ارائه دهندگان خدمات IRA چقدر است?

ارائه دهندگان خدمات IRA هزینه های بسیار زیاد – حتی مضحک – را برای راحتی خود دریافت می کنند. یکی از بزرگترین بازیکنان موجود در فضا Bitcoin IRA نام دارد. آنها 10 تا 15 درصد هزینه های اولیه را می گیرند.

علاوه بر این ، متولی IRA که خود هدایت می شود ممکن است هزینه تنظیمات خود را دریافت کند. همه متولیان IRA همچنین هزینه های نگهداری مداوم را دریافت می کنند – معمولاً حدود 1٪ در سال از ارزش کل دارایی های شما.

شرکت های دیگر هزینه هایی را تا 25٪ دریافت می کنند. این هزینه ها بیشتر هنگام سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه جایگزین بیشتر است.

آیا می توانم یک Bitcoin IRA بدون ارائه دهنده خدمات Bitcoin IRA ایجاد کنم?

آره! بدون استفاده از ارائه دهنده خدمات بیت کوین IRA مطمئناً می توانید یک بیت کوین IRA به صورت خودگردان ایجاد کنید. این شرکت ها روند کار را تسریع و ساده می کنند ، اما شما مطمئناً می توانید بدون کمک آنها یک IRA بیت کوین ایجاد کنید.

برای شروع کافی است با یک وکیل صحبت کنید. برای خرید ارز رمزنگاری شده ممکن است لازم باشد یک LLC تأسیس کنید ، سپس یک متولی IRA را انتخاب کنید. از صرافی بازدید کنید ، کیف پول مطمئنی پیدا کرده و آماده هستید.

امروزه ، تعداد فزاینده ای از شرکت های حقوقی به طور خاص خدمات رمز ارز IRA را تبلیغ می کنند. هزینه ها اغلب بسیار ارزان تر از ارائه دهندگان خدمات بیت کوین IRA هستند.

سوالات متداول درباره Bitcoin IRAs

Bitcoin من کجا ذخیره شده است? متولی با استفاده از IRA خود بیت کوین ، متولی معمولاً بیت کوین شما را کنترل می کند. متولی مسئول نگهداری بیت کوین شما است. به همین دلیل شما هزینه های نگهداری و هزینه های نصب را پرداخت می کنید.

متولی IRA چیست? متولی IRA نهادی است که مسئول IRA خود هدایت شده شما است. متولی دارای مجوز و تنظیم توسط سازمان امور مالیاتی است. بیشتر متصدیان بانک ، اتحادیه های اعتباری یا تراست هستند ، اگرچه برخی از ارائه دهندگان “متولی غیر بانکی” در نظر گرفته می شوند.

آیا سازمان امور مالیاتی ارز رمزنگاری شده را یک دارایی بازنشستگی می داند؟? IRS به طور خاص لیست مواردی را که می تواند در IRA خود هدایت شده شما فهرست نشده باشد ، ذکر می کند ، اما مواردی را که نمی توان در IRA شما قرار داد فهرست می کند. Cryptocurrency در آیین نامه پس انداز بازنشستگی IRS به هیچ وجه ذکر نشده است ، اما ارز رمزنگاری شده هنوز از لحاظ فنی در حساب شما مجاز است.

آیا Bitcoin IRA من 100٪ ایمن است? ایمنی Bitcoin IRA شما به قابل اعتماد بودن متولی شما بستگی دارد. برخی از متولیان بیمه FDIC هستند ، این بدان معناست که ارزش حساب شما تا سقف مشخصی محافظت می شود (مثلاً 500000 دلار). با استفاده از احراز هویت دو عاملی (2FA) و رمز ورود امن می توانید از حساب خود بیشتر محافظت کنید.

در مورد سایر IRA های رمزنگاری چه می توان گفت? شما می توانید بیت کوین و هر ارز رمزنگاری شده دیگری را در IRA خود هدایت شده خود نگه دارید. در واقع ، شما می توانید تقریباً هر چیزی را در IRA خود هدایت شده خود نگه دارید – به شرطی که در لیست موارد استثنائی IRS نباشد. امروز ، ارائه دهندگان عمده IRA بیت کوین همچنین IRA های Ethereum ، IRA های Ripple ، IRA های Litecoin و IRA را برای سایر ارزهای رمزپایه اصلی ارائه می دهند.

چگونه می توانم متولی Bitcoin IRA را پیدا کنم? هزاران متولی خودگردان IRA در سراسر ایالات متحده وجود دارد. شما می توانید برخی از متولیان IRA بیت کوین را در اینجا پیدا کنید لیست متولیان و متولیان غیر بانکی مورد تایید IRS. از آن لیست ، با متولیان مختلف تماس بگیرید تا در مورد خدمات ، هزینه ها ، اوراق بهادار ، رویه ها و موارد دیگر از آنها س askال کنید. توجه داشته باشید که برخی از شرکت های ارز رمزنگاری شده IRA فقط با متولیان خاص کار می کنند. اگر می خواهید با یک مجری خاص کار کنید ، ممکن است لازم باشد با سرپرست خاص او کار کنید.

بررسی اجمالی حساب بازنشستگی بیت کوین

بسته به اهداف بازنشستگی شما ، IRA بیت کوین ممکن است راه حل مناسبی برای شما باشد. با ورود بیشتر ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر ارز رمزپایه ، باز کردن بیت کوین IRA آسان تر و ارزان تر خواهد شد.

از آنجا که مجموعه های رمزنگاری شده با رشد منفجر شده اند ، گزینه های سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه نیز دارای همین منافع هستند.

با ارائه دهندگان مختلف رمزنگاری IRA از بین آنها ، می توان دانست که کدام یک بهترین خدمات را ارائه می دهد دشوار است. در مرحله بعدی ، به عنوان بخشی از این راهنمای حساب فردی برای بازنشستگی بیت کوین ، بیایید بهترین 9 شرکت ارز رمزنگاری شده IRA را پوشش دهیم و نحوه کار آنها و آنچه را به عنوان ارائه دهنده متولی ارائه می دهیم ، مقایسه کنیم..

بهترین شرکتهای IRA Bitcoin و Crypto IRA

امروز ، ما بهترین IRA های بیت کوین و IRA های رمزنگاری را به واقعی ترین و بی طرفانه ترین شکل ممکن لیست کرده ایم..

گسترده مالی

حداقل سرمایه گذاری: 0 دلار

گسترده مالی دو محصول اصلی شامل Self-Directed Bitcoin IRAs و Solo 401 (k) s with Checkbook Control را ارائه می دهد. از داشبورد Broad Financial ، سرمایه گذاران می توانند تقریباً هر دارایی جایگزین مجاز در یک حساب سرمایه گذاری – از جمله بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را خریداری کنند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری لازم نیست.

بر خلاف سایر شرکت های خاص ذکر شده در اینجا ، Broad Financial از متولی شخص ثالث استفاده نمی کند: آنها متولی هستند.

نکته خوب دیگر در مورد Broad Financial این است که شرکت هزینه های مبتنی بر دارایی را دریافت نمی کند. برخی از شرکت های دیگر در اینجا هزینه کل 1 درصد از دارایی شما را سالانه می گیرند ، این بدان معنی است که پس انداز شما با گذشت زمان به آرامی از بین می رود. با Broad Financial ، در عوض هزینه های ثابت می پردازید و این گزینه ای جذاب برای تمام سطوح سرمایه گذاران است.

Broad Financial هر دو IRA سنتی و IRA Roth را ارائه می دهد. به علاوه ، باید مبادله ارز رمزنگاری شده را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. و شما می توانید از کیف پول دیجیتال دلخواه خود استفاده کنید.

ما همچنین از ساختار هزینه شفاف قدردانی می کنیم. در حالی که سایر شرکتهای Bitcoin IRA که در اینجا لیست شده اند از افشای هزینه های خود در ابتدا خودداری می کنند ، Broad Financial هزینه های خود را به صورت عمومی در وب سایت خود نشان می دهد. برای تنظیم حساب خود ، به عنوان مثال ، به جای پرداخت 15 تا 25 درصدی که توسط سایر شرکت های بیت کوین IRA دریافت می کنید ، مبلغی معادل 1،295 دلار پرداخت خواهید کرد..

به طور کلی ، Broad Financial یکی از معتبرترین ارائه دهندگان در یک صنعت با رقبای بسیار ضعیف است.

BlockMint

حداقل سرمایه گذاری: 10000 دلار

BlockMint یکی از گزینه های برتر در بین شرکت های IRA بیت کوین است. این شرکت اغلب در بالای لیست بهترین خدمات IRA بیت کوین ظاهر می شود. BlockMint توسط Lear Capital پشتیبانی می شود ، که به مدت 20 سال یکی از بزرگترین نام ها در فضای فلزات گرانبها IRA بوده است. اصلی ترین “صید” این است که شما حداقل باید 10،000 دلار سرمایه گذاری کنید ، اگرچه سایر گزینه های IRA بیت کوین در این لیست حداقل حداقل نیاز سرمایه گذاری را دارند.

بیشتر مشتریان BlockMint در مورد این شرکت حرف های خوبی برای گفتن دارند. آنها ادعا می كنند كه این شركت از خدمات مشتری خوبی برخوردار است و رابط كاربر آسان برای استفاده دارد. کارشناسان صبور و آگاه از مشتری هستند که آیا اولین بار است که شما رمزنگاری می کنید یا یک متخصص با تجربه هستید.

در ازای آن سطح بالای خدمات به مشتریان ، مشتریان BlockMint هزینه های سنگینی را پرداخت می کنند. به عنوان مثال هنگام خرید ارز رمزپایه 15 درصد هزینه پرداخت خواهید کرد ، اگرچه تخفیف های کمی بر اساس حجم موجود است.

همچنین باید حداقل مبلغ سرمایه گذاری 10،000 دلاری را برای هر نوع سکه تأمین کنید. برای تأمین حداقل مبلغ سرمایه گذاری 10،000 دلاری ، نمی توانید 7000 دلار BTC و 3000 دلار ETH خریداری کنید. شما باید از هر نوع سکه حداقل 10،000 دلار بخرید.

همچنین به متولی BlockMint ، که New Direction IRA Services است ، هزینه هایی پرداخت خواهید کرد. این شرکت 200 دلار در سال به عنوان هزینه ذخیره سازی سالانه همراه با هزینه مدیریت 450 تا 725 دلار در سال بر اساس مانده حساب شما و تعداد ارزهای رمزپایه گرفته شده دریافت می کند.

Bitcoin IRA

حداقل سرمایه گذاری: 5000 دلار

Bitcoin IRA یکی از اولین شرکتهای IRA بیت کوین در صنعت بود. Bitcoin IRA از سال 2016 راه اندازی شد ، یک ارائه دهنده خدمات مالی مستقر در Sherman Oaks ، کالیفرنیا است که در زمینه راه اندازی بیت کوین IRA برای مشتریان تخصص دارد. شما هنگام نصب 10 تا 15 درصد هزینه پرداخت می کنید ، سپس هزینه متناوب 1 درصد را به متولی IRA شرکت پرداخت می کنید. در ازای دریافت این هزینه ها ، از افرادی که در زمینه راه اندازی IRA های بیت کوین تبحر دارند ، خدمات همه جانبه و بدون دردسر دریافت خواهید کرد..

از نظر فنی ، Bitcoin IRA مستقیماً خدمات واقعی Bitcoin IRA را ارائه نمی دهد: این شرکت فقط به عنوان مرکز خدمات مشتری عمل می کند. آنها صرافی ها ، کیف پول های رمزنگاری شده و متولیان IRA را با سرمایه گذاران متصل می کنند.

بیت کوین IRA در ابتدا از Kingdom Trust به عنوان حافظ IRA خود استفاده می کرد. در سال 2019 ، بیت کوین IRA با BitGo Trust برای ذخیره منابع رمزنگاری شده برای مشتریان همکاری کرد. حساب بازنشستگی Bitcoin IRA با BitGo Trust با 100 میلیون دلار بیمه شده است. به علاوه ، مشتریان می توانند در حالی که 30 درصد هزینه کیف پول کمتری دارند ، دارایی خود را به 12 دارایی دیجیتال مختلف تقسیم کنند.

بیت کوین IRA از اولین مزیت متحرک در فضای رمزنگاری بهره مند شد. این شرکت با ارائه حساب های بازنشستگی رمزنگاری در سال 2016 شروع به کار کرد ، و به سرعت به بیش از 5000 IRA رمزنگاری ترکیبی تبدیل شد. از سال 2016 ، Bitcoin IRA بیش از 300 میلیون دلار در معاملات دارایی دیجیتال پردازش کرده است. به طور کلی ، این شرکت ادعا می کند که بزرگترین شرکت IRA بیت کوین در فضا است و هیچ دلیلی برای تردید در این ادعا نمی بینیم.

اولین IRA دیجیتال

حداقل سرمایه گذاری: 20000 دلار

First Digital IRA به شما امکان می دهد از طریق IRA خود در BTC ، ETH یا XRP سرمایه گذاری کنید. حداقل 20،000 دلار سرمایه گذاری وجود دارد. First Digital IRA با شرکت Kingdom Trust همکاری کرده است تا حافظ مشتریان دیجیتال IRA باشد.

از دیگر مزایای تبلیغاتی First Digital IRA می توان به “رشد بدون مالیات” ، “امنیت” و “متنوع سازی” اشاره کرد. First Digital IRA همچنین ادعا می کند که از تمام مراحل راه اندازی Bitcoin IRA از ابتدا تا انتها مراقبت می کند. این شامل روند ایجاد یک حساب کاربری خودگردان IRA با متولی ، خرید بیت کوین و ذخیره بیت کوین در کیف پول است..

مانند سایر ارائه دهندگان سایه بان بیت کوین IRA که در اینجا ذکر شده است ، First Digital IRA از افشای هزینه های قبلی خودداری می کند. شما باید یک راهنما درخواست کنید تا ببینید چقدر هزینه دارد. به طور معمول ، این بدان معناست که هزینه ها در اوج هستند ، حتی فقط برای بازی به عنوان یک واسطه ، حتی 10 تا 25 درصد هزینه دارند. این مبلغ قابل توجهی از سرمایه اولیه شما فقط در هزینه های اولیه غیرضروری از بین رفته است.

سکه IRA

حداقل سرمایه گذاری: 30000 دلار

مانند Bitcoin IRA ، Coin IRA یک شرکت تسهیل کننده است ، به این معنی که آنها در واقع کیف پول ، مبادله یا خدمات حضوری را ارائه نمی دهند: آنها فقط سرمایه گذاران را با این خدمات متصل می کنند ، در حالی که تجربه کاربر را افزایش می دهند ، به عنوان یک واسطه عمل می کنند.

اگر تازه وارد ارز رمزنگاری شده اید و از پرداخت حق بیمه برای راحتی و خدمات مشتری بدتان نمی آید ، Coin IRA یکی از گزینه هاست. این شرکت قول می دهد در حالی که به مشتریان کمک می کند تا پول خود را در یک حساب با تاخیر مالیاتی تأمین کنند ، از بانکداری می کند. وجوه مشتریان در سردخانه “ضد هکر” بیمه می شوند.

مانند سایر ارائه دهندگان IRA بیت کوین که در اینجا ذکر شده است ، Coin IRA یکی از شرکت های تابعه یک شرکت IRA فلزات گرانبها موجود است. به طور خاص ، کوین IRA یک شرکت تابعه از Goldco است که در Woodland Hills ، کالیفرنیا مستقر است.

BitIRA

حداقل سرمایه گذاری: 20000 دلار

BitIRA ارائه دهنده رمزگذاری IRA نسبتاً جدیدی است که توسط گروه طلای Birch راه اندازی شده است. این شرکت با اطمینان از دارایی در برابر سرقت ، کلاهبرداری ، هک کردن و حتی اشتباهات ، خود را از رقابت متمایز می کند. این یک لایه امنیتی اضافی به سرمایه گذاران می دهد – خصوصاً سرمایه گذاران که می خواهند در رمزنگاری سرمایه گذاری کنند اما نگران خطرات آن هستند.

BitIRA بودجه مشتری را در انبار سرد در یک طاق محافظت شده نگهداری می کند ، مشابه اکثر راه حل های حضانت در اینجا. BitIRA همچنین ادعا می کند که از کل روند کار برای شما مراقبت می کند و به مشتریان امکان می دهد با کمترین هزینه یا ریسک از رشد مالیات بالا برخوردار شوند..

همه اینها خوب به نظر می رسند ، اما با یک بررسی دقیق برخی از مشکلات BitIRA آشکار می شود. وب سایت این شرکت با توصیفات و عکس العمل های ناشیانه از پیتر تیل ، بیل گیتس و اریک اشمیت پر شده است ، به نظر می رسد که همه آنها از این شرکت حمایت می کنند. در واقع ، این سه مورد هیچ ارتباطی با BitIRA ندارند. BitIRA همچنین فقط یک واسطه شخص ثالث است: این شرکت در ازای اتصال شما به کیف پول و متولی ، سرمایه گذاری شما را کاهش می دهد.

یکی از بزرگترین مسائلی که با BitIRA داریم این است که این شرکت از افشای هزینه های اولیه خودداری می کند. هنگامی که از شرکت در مورد هزینه های حضانت س askedال می شود ، شرکت به سادگی پاسخ می دهد ، “هزینه های هر حساب متفاوت خواهد بود”. ما تصور می کنیم BitIRA هزینه های مربوط به 10 تا 25 درصد را فقط برای کار به عنوان واسطه بین شما و متولی IRA دریافت می کند..

بیت کوین نجیب

حداقل سرمایه گذاری: 20000 دلار

Noble Bitcoin شاخه ای از Noble Gold Investments ، یک شرکت IRA فلزات گرانبها است. این شرکت قصد دارد به هر کسی کمک کند تا IRA یا 401 (k) خود را با بیت کوین و ارزهای دیجیتال متنوع کند. امروز ، می توانید BTC ، ETH ، LTC و XRP را مستقیماً از طریق Noble Bitcoin خریداری کنید و از مزایای Bitcoin IRA بهره مند شوید..

از دیگر مزایای وعده داده شده با Noble Bitcoin می توان به روند کارآمد جابجایی IRA ، رویکرد اولین مشتری و 25 سال تجربه کار با IRA های فلزات گرانبها برای مشتریان اشاره کرد..

Noble Bitcoin و شرکت مادرش Noble Gold Investments در پاسادنا ، کالیفرنیا مستقر هستند. این شرکت اطلاعات محدودی راجع به محصولات ، خدمات یا ساختار هزینه های خود از قبل ارائه می دهد ، اگرچه مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای رایگان درخواست کنند.

Regal Assets Bitcoin IRA

حداقل سرمایه گذاری: 5000 دلار

Regal Assets اجازه می دهد تا مشتریان از طریق IRA در BTC ، LTC ، XMR ، XRP و ETH سرمایه گذاری کنند. دو گزینه بسته مقدماتی در دسترس است ، از جمله بسته بازرگان (5000 دلار سرمایه گذاری لازم) و بسته شوالیه (10،000 دلار سرمایه گذاری مورد نیاز). برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری بیشتر هستند ، نمونه کارهای $ 50،000 Knightshop ، نمونه کارها $ 100،000 Dynasty و نمونه کارهای Coronation 250،000 $ نیز وجود دارد..

Regal Assets ادعا می کند که متخصصان آن در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس چت هستند. با این حال ، در مورد نحوه عملکرد Regal Assets ، از جمله ساختار هزینه آن و سایر اطلاعاتی که می خواهید قبل از ارسال پول خود به یک شرکت بدانید ، شفافیت کلی وجود دارد..

Bitvest IRA

حداقل سرمایه گذاری: 0 دلار

Bitvest IRA امروزه یکی از سایه دارترین شرکتهای IRA بیت کوین در فضا است. به نظر می رسد وب سایت این شرکت در دهه 1990 طراحی شده است. این شرکت همچنین وعده های پوچ می دهد ، و ادعا می کند که شما می توانید برای IRA خود “بدون کارمزد” بیت کوین بخرید. وب سایت Bitvest IRA همچنین با گواهینامه های تصادفی و عکسهایی از سرمایه گذاران مانند جان مک آفی ، جیمز آلتوکر و مایک نووگراتز پر شده است ، علیرغم اینکه هیچ ارتباطی با این شرکت ندارند.

در هر صورت ، اگر می خواهید با یک شرکت سایه دار ریسک کنید ، Bitvest IRA یک گزینه است. این شرکت ادعا می کند که یک مشارکت استراتژیک با شرکت اعتماد مدیسون تشکیل داده است ، که آنها آن را “یک شرکت معتمد قابل تأیید و تنظیم شده توسط دولت” و “پیشرو در ارائه خدمات بازنشستگی خودگردان تأیید شده توسط IRS” توصیف می کنند.

شرکت Madison Trust یک شرکت ارائه دهنده خدمات خودگردان هدایت IRA مستقر در نیوجرسی است ، در حالی که Bitvest IRA (همچنین به عنوان Bitvestmint LLC شناخته می شود) در Boca Raton ، فلوریدا مستقر است..

13 نکته ای که باید در شرکت Bitcoin IRA جستجو کنید

شرکتهای IRA بیت کوین نسبتاً جدید هستند و جدا کردن شرکتهای خوب بیت کوین IRA از شرکتهای بد کار سختی است.

خوشبختانه ، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. در اینجا 10 چیز وجود دارد که ما هنگام تجزیه و تحلیل شرکت های IRA بیت کوین به دنبال آنها هستیم.

هزینه های راه اندازی اولیه: برخی از متولیان IRA هزینه تنظیم اولیه را از 15 تا 25 درصد دریافت می کنند. اگر امروز 100000 دلار بیت کوین بخرید ، این بدان معناست که شما هزینه های 15000 تا 25000 دلار را پرداخت می کنید. بعضی اوقات ، بهتر است مالیات بر سود سرمایه را پرداخت کنید!

هزینه نگهداری: بسیاری از متولیان IRA هزینه نگهداری سالانه را دریافت می کنند. با وجود برخی از شرکت ها ، این هزینه ها تقریباً 100 دلار در سال است. دیگران براساس 1٪ تا 3٪ ارزش دارایی شما هزینه می گیرند ، که می تواند به سرعت پس انداز و سود شما را از بین ببرد.

هزینه های دیگر: علاوه بر هزینه های نصب اولیه و هزینه های نگهداری ، برخی از شرکت های IRA هزینه های بیشتری را نیز دریافت می کنند. بعضی از شرکت ها “هزینه های مدیریت” را می گیرند ، به عنوان مثال ، پس انداز شما را حتی بیشتر کاهش می دهد. برخی از شرکت های ذکر شده در بالا هزینه اداری 1٪ از ارزش دارایی شما را دریافت می کنند ، به عنوان مثال ، این بدان معناست که اگر همه موارد دیگر ثابت بمانند ، حساب بازنشستگی شما هر ساله 1٪ کاهش می یابد. این هزینه های غیر ضروری درآمد شما را کاهش داده و رشد را کاهش می دهد.

شرکت های تسهیل کننده در مقابل شرکت های متولی: برخی از شرکتهای IRA بیت کوین در واقع هیچ کاری نمی کنند جز اینکه به عنوان واسطه عمل کنند. به عنوان مثال Bitcoin IRA خدمات کیف پول ارائه نمی دهد و همچنین این شرکت به عنوان متولی IRA عمل نمی کند: Bitcoin IRA فقط یک واسطه است که برای اتصال سرمایه گذار مانند شما به خدمات کیف پول و نگهبان 10 تا 15٪ هزینه می گیرد. برخی از سرمایه گذاران مایل به پرداخت حق بیمه برای خدمات خوب به مشتری هستند ، در حالی که برخی دیگر اینگونه نیستند.

گزینه های خرید رمزنگاری چندگانه: برخی از ارائه دهندگان IRA بیت کوین فقط به شما امکان خرید بیت کوین برای IRA خود را می دهند. با این حال تعداد فزاینده ای اکنون به شما امکان می دهد ETH ، XRP و سایر ارزهای رمزپایه اصلی را خریداری کنید. حتی برخی به شما اجازه می دهند بیش از 12 ارز رمزپایه برای حساب بازنشستگی خود خریداری کنید.

تاریخچه امنیت: آیا شرکت بیت کوین IRA دارای سابقه امنیتی بالایی است؟ آیا آنها از اقدامات پیشرفته امنیتی برای محافظت از حساب ها استفاده می کنند؟ آیا آنها با بانک های شخص ثالث معتبر و ارائه دهندگان ذخیره سازی همکاری می کنند?

حفاظت از ورود ، حفاظت از برداشت ، 2FA ، و غیره: آیا شرکت IRA از حساب شما در برابر تلاش برای ورود غیرمجاز محافظت می کند؟ آیا 2FA از حساب شما در برابر نفوذ ناخواسته محافظت می کند؟ محافظت در ورود به سیستم به شما کمک می کند تا سرمایه گذاری های رمزنگاری شده در حساب شما باقی بماند.

بیمه: بسیاری از ارائه دهندگان IRA بیت کوین اکنون وجوه خود را در برابر ضرر ، سرقت و هک بیمه می کنند. بیمه به دو دلیل خوب است. اول ، این نشان می دهد که یک شرکت بیمه به اندازه کافی تحت تأثیر اقدامات امنیتی شرکت برای ارائه بیمه نامه قرار گرفته است. و دوم ، این بدان معناست که مشتریانی مانند شما در برابر ضرر و زیان محافظت می شوند.

روند راه اندازی حساب: چقدر سریع می توانید با ارائه دهنده بیت کوین IRA حساب ایجاد کنید؟ آیا شرکت روزها یا هفته ها طول می کشد تا به درخواست شما پاسخ دهد؟ یا اینکه آنها برای راه اندازی سریع یک حساب 24/7 با شما کار می کنند?

دسترسی به منابع رمزنگاری و مدیریت کلید خصوصی: چه کسی کلیدهای خصوصی شما را با بیت کوین IRA شما نگه می دارد؟ برخی از ارائه دهندگان IRA بیت کوین برای امنیت بیشتر به چندین طرف دسترسی به کلیدهای خصوصی شما را می دهند. دیگران به شما اعتماد دارند تا کلید خصوصی خود را مدیریت کنید.

شفافیت: فضای IRA بیت کوین نسبتاً جدید است و این بدان معناست که شرکت های سایه دار زیادی وجود دارند که مایلند پول شما را هنگام پرداخت هزینه های بیش از حد دریافت کنند. اکثر شرکتهای خوب IRA بیت کوین هزینه ها و شرایط خود را از قبل نشان می دهند. با این حال ، برخی از شرکت ها از افشای هرگونه اطلاعات در مورد نحوه ذخیره ارزهای رمزپایه ، شریک نگهداری آنها یا میزان پرداخت هزینه های مشتری خودداری می کنند. این اطلاعاتی است که شما باید قبل از ارسال هزاران دلار به یک ارائه دهنده IRA بیت کوین بدانید.

هزینه های برداشت: برخی از متولیان IRA پول شما را گروگان می گیرند و اگر می خواهید حساب خود را ببندید هزینه های بیش از حد را دریافت می کنند. اگر قصد دارید IRA خود را برگردانید ، بیت کوین خود را بگیرید یا حساب خود را ببندید ، مطمئن شوید که هرگونه هزینه برداشت را می فهمید.

رتبه بندی مشتری: بیشتر شرکت های IRA بیت کوین جدید هستند ، که یافتن نظرات معتبر مشتری آنلاین را دشوار می کند. ما بررسی همه شرکت های ذکر شده در بالا را بررسی کردیم ، اگرچه همه بررسی ها را با یک نمک انجام دادیم.

حرف آخر

فضای IRA بیت کوین نسبتاً جدید است و صنعت با ارائه دهندگان سایه پر شده است. در حالی که به نظر می رسد دو گزینه اول در لیست ما (Broad Financial و BlockMint) خدمات خوبی را با قیمت مناسب ارائه می دهند ، اکثر شرکت های دیگر در لیست ما هزینه های بیش از حد را با دلیل کمی اخذ می کنند.

خوشبختانه گزینه های دیگری نیز وجود دارد:

با یک وکیل تماس بگیرید و خودتان یک IRA بیت کوین راه اندازی کنید. یک وکیل می تواند به شما کمک کند تا یک LLC تأسیس کنید ، یک IRA خودگردان ایجاد کنید و پس انداز بیت کوین با تعویق مالیات را به حداکثر برسانید.

منتظر بمانید تا ارائه دهندگان معتبر بیشتری مانند Vanguard و Fidelity وارد فضا شوند (شایعه شده است که هر دو در آینده نزدیک حساب های سرمایه گذاری بیت کوین را راه اندازی می کنند).

مهم نیست که شما یک سرمایه گذار هستید ، تاجر هستید یا برای بدست آوردن بیت کوین کار می کنید ، جستجوی BRA IRA یک انتخاب هوشمندانه است. ما همچنان به روز رسانی راهنمای بررسی کاربر خود در مورد Bitcoin IRAs و همچنین تحقیق در مورد همه برترین شرکتهای حساب بازنشستگی ارزهای رمزنگاری شده را ارائه خواهیم داد تا بهترین افت ها و مزایای موجود را برای شما فراهم کنیم..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me