banner
banner

چگونه و از کجا سکه Monero خریداری کنیم؟

اگر می دانید از جواب “از کجا Monero بخریم؟” بدانید ، شما در جای مناسب قرار دارید. مونرو یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در جهان است. دارایی دیجیتال XMR باعث افزایش حریم خصوصی در مقایسه با سایر دارایی های دیجیتال می شود. بنابراین ، دسترسی به Monero می تواند به ما اجازه دهد از حریم شخصی خود هنگام ارسال و دریافت تراکنش های رمزنگاری محافظت کنیم. در این راهنما ، ما قصد داریم تمام اطلاعات مربوط به XMR را با شما به اشتراک بگذاریم. شما قادر خواهید بود بدانید که چگونه Monero را با USD خریداری کنید و چگونه آن را به درستی ذخیره کنید. علاوه بر این ، شما اطلاعات ارزشمندی در مورد نحوه کار این ارز مجازی بدست خواهید آورد.

Monero چیست (XMR)?

اگر می خواهید بدانید Monero را از کجا بخرید ، مطمئناً باید بدانید Monero چیست. Monero یکی از اصطلاحاً سکه های حریم شخصی است. هدف پشت این ارز رمزنگاری شده محافظت از حریم خصوصی کاربران هنگام استفاده از دارایی های دیجیتال است.

وقتی برای ارسال یا دریافت معاملات از Bitcoin (BTC) یا Litecoin (LTC) استفاده می کنیم ، اطلاعات ما عمومی می شوند. همه آدرس های بیت کوین و Litecoin را می توان توسط هر شخص علاقه مند از طریق یک بلاکچین جستجو کرد.

کاربران نه تنها می توانند آدرس ها را ببینند بلکه معاملات ارسال و دریافت شده از جمله مانده را نیز مشاهده و مشاهده می کنند. اگر 100 BTC را برای کاربر دیگری ارسال کنید ، مشاهده این معامله بصورت آنلاین و کلیه معاملات قبلی و بعدی امکان پذیر است. بنابراین ، حریم خصوصی به معنای واقعی کلمه وجود ندارد.

شخصی که یک مونرو طلایی (یکی از آسانترین ارزهای رمزنگاری برای من) در دست دارد و دارای زمینه مبادله ارز رمزنگاری شده است ، یکی از مکانهایی که می توان مونرو خریداری کرد

اگرچه نام ما نمایش داده نمی شود ، اما می توان به راحتی پیوندی بین معاملات رخ داده و هویت ما ایجاد کرد. این امر در صورت استفاده از مبادلات و سایر خدمات مرتبط با رمزنگاری نیز امکان پذیر است.

Monero می آید تا حریم خصوصی کاربران را با دارایی های دیجیتال معامله کند. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران می پرسند “Monero را از کجا بخریم؟ یا “چگونه سکه Monero خریداری کنیم؟”

با استفاده از Monero ، شما نه تنها بر وجوه خود کنترل دارید ، بلکه ناشناسی را که می خواهید پول ارسال و دریافت کنید نیز به دست می آورید. قطعاً نمی خواهید دیگران بفهمند معامله ای که انجام می دهید کدام است.

Monero را از کجا بخریم?

بنابراین ، اگر می خواهید از آدرس و تعادل کیف پول خود محافظت کنید ، باید از XMR استفاده کنید. اما Monero را از کجا بخریم؟ خوب ، پاسخ بسیار ساده است. شما می توانید Monero را در صرافی های ارز رمزنگاری شده یا از سایر کاربران رمزنگاری دریافت کنید. اگر نمی دانید Monero را از کجا بخرید ، لیست زیر به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید.

صرافی های ارز رمزنگاری شده

این ساده ترین راه برای دسترسی به این ارز مجازی است. اگر می خواهید بدانید سکه مونرو را از کجا بخرید ، استفاده صرافی پاسخ صحیحی خواهد بود. استفاده از مبادلات برای اکثر کاربران آسان و بصری است.

صرافی های رمزنگاری نقدینگی زیادی برای ارز دیجیتال XMR دارند و می توانند برای استفاده از دارایی های دیجیتال دیگر بسیار مفید باشند. علاوه بر این ، صرافی ها خدمات گسترده ای را برای مشارکت در بازار ارزهای رمزپایه ارائه می دهند.

برخی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده که می توانید برای یادگیری نحوه خرید Monero استفاده کنید ، شامل Binance ، OKEx یا HitBTC و سایر موارد است. هر یک از این سیستم عامل ها خدمات و راه حل های مختلفی را ارائه می دهند. بسته به خدماتی که می خواهید داشته باشید می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید.

با استفاده از صرافی رمزنگاری ، می توانید با استفاده از حساب بانکی یا کارتهای بدهی و اعتباری وجوه خود را واریز کنید. این ساده ترین راه برای دسترسی سریع و آسان به ارزهای رمزپایه و نه تنها XMR است.

HitBTC

HitBTC از نظر جفت معاملات در میان بزرگترین مبادلات است. این پلتفرم همچنین امکان خرید Monero و دارایی های دیجیتال دیگر را به کاربران ارائه می دهد. شما می توانید XMR را با استفاده از ارزهای رمزپایه مختلف و ارزهای رمزنگاری شده دیگر مانند Ethereum (ETH) یا Bitcoin (BTC) خریداری کنید..

آرم hitbtc

این بستر همچنین به کاربران امکان می دهد وجوه خود را واریز کنند. در اتحادیه اروپا ، انتقال SEPA مجاز است. با این حال ، همه مناطق از انتقال سیم پشتیبانی نمی کنند.

این مبادله می تواند به شما کمک کند تا سوال چگونگی خرید Monero با USD را حل کنید. می توانید وجوهی را واریز کرده و آنها را با ارزهای رمزپایه ای مبادله کنید که می توانند در سکه های XMR تبدیل شوند.

کراکن

کراکن یکی از امن ترین و شناخته شده ترین مبادلات در جهان محسوب می شود. این پلتفرم در سال 2011 تنها چند سال پس از انتشار رسمی بیت کوین ایجاد شد. این صرافی رمزنگاری در ایالات متحده واقع شده است و به کاربران امکان خرید Monero با استفاده از USD یا EUR را می دهد.

آرم تبادل کراکن

اگر می خواهید بدانید Monero را با دلار یا یورو از کجا بخرید ، Kraken به عنوان بستر مناسبی برای استفاده قرار خواهد گرفت. این شرکت بر روی امنیت و حریم خصوصی کاربران تمرکز کرده است. در طول سالهای گذشته ، Kraken نشان داد که یکی از امن ترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری در جهان است.

OKEX

بیایید اکنون به OKEX برویم. این شرکت نه تنها به کاربران اجازه خرید XMR را می دهد بلکه آنها می توانند از راه حل های مختلف مالی نیز بهره مند شوند. به این ترتیب ، آنها می توانند در پروتکل ها ، راه حل ها و شبکه های مختلف مربوط به رمزنگاری شرکت کنند.

این شرکت همچنین برای تجارت دارایی های دیجیتال و دسترسی نه تنها به XMR بلکه به سایر ارزهای مجازی نیز از جمله سودمندترین هاست. علاوه بر این ، OKEX همچنین به عنوان یک مبادله رمزنگاری بسیار امن در نظر گرفته می شود که بهترین راه حل ها را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

آرم اوکس

اگر Monero را در OKEX خریداری و نگه دارید ، توجه داشته باشید که فقط در صورتی که بخواهید دارایی های دیجیتال را معامله کنید ممکن است مفید باشد. برای به دست آوردن بهترین امنیت ، همیشه باید XMR خود را به یک کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری بردارید. در بخش های بعدی این راهنمای از کجا خرید Monero ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه سکه های XMR خود را به درستی ذخیره کنید.

بینانس

با استفاده از صرافی ارز رمزنگاری Binance ، شما می توانید از نحوه خرید Monero آگاه شوید. Binance از سال 2017 فعالیت می کند و نه تنها خدمات تجاری بلکه دسترسی به شبکه ها و سرویس های ارز رمزنگاری شده را نیز ارائه می دهد.

آرم و شعار Binance

اگرچه نمی توانید Monero را با USD خریداری کنید ، اما می توانید آن را با ارزهای مجازی دیگر معامله کنید. علاوه بر این ، می توانید XMR را برداشت کرده و به استفاده از آن در خارج از صرافی ارز رمزنگاری شده ادامه دهید. نکته مثبت در مورد Binance این است که طیف گسترده ای از گزینه های رمپ را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کاربران می توانند یورو و بسیاری از ارزهای دیگر را سپرده گذاری کنند. پس از آن ، آنها می توانند با ارزهای مجازی با استفاده از حساب بانکی یا کارت های بدهی یا اعتباری دسترسی پیدا کنند. در نتیجه ، Binance انعطاف پذیری و خدمات آسان برای استفاده را هم به کاربران خبره و هم به تازه واردان بازار ارائه می دهد.

Bitfinex

صرافی ارز رمزنگاری شده دیگری که امکان خرید مونرو را برای شما فراهم می کند Bitfinex است. این بستر را می توان یکی از شناخته شده ترین صرافی ها در صنعت دانست. Bitfinex همچنین با برنامه های تلفن همراه کار می کند ، به این معنی که برای دسترسی به XMR نیازی به داشتن رایانه ندارید. با استفاده از تلفن هوشمند شما همه چیز قابل پردازش است.

آرم bitfinex

علاوه بر این ، این مبادله پشتیبانی از دلار آمریکا را ایجاد کرده است. اگر به دنبال مکانی برای خرید Monero با دلار آمریکا بودید ، Bitfinex می تواند یکی از بهترین گزینه های موجود باشد. مطمئناً همه چیز به امکان مبادله در منطقه شما بستگی دارد.

برخی از سیستم عامل ها برای همه حوزه های قضایی در دسترس نیستند. به همین دلیل است که شما باید همیشه بدانید که آیا این منطقه خدماتی را به منطقه شما ارائه می دهد یا خیر.

همایش های همتا به همتا یا Crypto Meeting

امکان دیگری که باید بدانید Monero را از کجا بخرید استفاده از یک پلتفرم peer-to-peer است. اصولاً شما می توانید XMR را از کاربران دیگر در بازار ارزهای رمزپایه خریداری کنید. می توانید با آنها ملاقات کنید یا به راحتی وجه را به حساب بانکی آنها بفرستید و سکه های Monero خود را دریافت کنید.

این می تواند بصری کمتری داشته باشد و مطمئناً با استفاده از سیستم عامل های مبادله سنتی سریع و راحت نیست. برخی از صرافی ها مانند Binance به کاربران امکان خرید XMR از طریق پلتفرم P2P خود را به کاربران دیگر ارائه می دهد. با این وجود ، اگر از Binance استفاده می کنید ، بهتر است خرید Monero با استفاده از پلت فرم معاملات نقدی انجام شود.

برخی از سیستم عامل های تجارت P2P در حال حاضر موجود است. برخی از آنها شامل LocalMonero و LocalCoinSwap هستند. پاسخ دیگر به “از کجا Monero بخریم؟” با رفتن به مونرو یا ملاقات های رمزنگاری در منطقه خود و مبادله XMR با پول نقد در آنجا یا بالعکس.

ملاقات های رمزنگاری یک راه عالی نه تنها برای شناخت جامعه بلکه برای دستیابی به تماس های مفید در صنعت است. کاربران می توانند به راحتی به افرادی که برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال با پول نقد استفاده می کنند دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، اگر یک جلسه رمزگذاری نزدیک شهر خود پیدا کنید ، ایده خوبی برای شرکت در آن است.

برخی از مزایای استفاده از شبکه های P2P شامل حفاظت از حریم خصوصی است و برخی از آنها فاقد KYC هستند. بنابراین ، اگر به حریم خصوصی اهمیت می دهید ، این ممکن است یکی از بهترین روش ها برای یادگیری نحوه خرید Monero باشد.

ذخیره Monero

اکنون که دانستید Monero را از کجا خریداری کنید ، باید بدانید که چگونه آن را ذخیره کنید. چند کیف پول رمزنگاری وجود دارد که می توانید استفاده کنید. اگر قصد تجارت Monero را دارید ، می توانید وجوه خود را در صرافی رمزنگاری نگه دارید. صرافی های ذکر شده در بالا می تواند گزینه خوبی باشد.

شما به سادگی می توانید سکه های XMR خود را معامله کنید و سعی کنید از نوسانات بازار سود ببرید. ممکن است انتقال وجوه شما به کیف پول دیگری منطقی نباشد. با این حال ، به یاد داشته باشید که صرافی ها حافظ سکه های شما خواهند بود. این قطعاً می تواند خطرناک باشد.

در سال های اخیر ، ده ها صرافی هک شده است و در نتیجه بسیاری از آنها میلیون ها دلار در بودجه کاربران از دست داده اند. اگر نمی خواهید با این مسئله روبرو شوید ، باید وجوه خود را به کیف پولی که حق حضانت سکه هایتان را به شما می دهد ، پس بگیرید..

کیف پول سخت افزاری و نرم افزاری

کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری می توانند از بهترین مکان ها برای ذخیره سکه های XMR باشند. با توجه به اینکه می دانید Monero را از کجا بخرید ، درک مزایا و معایب این کیف پول ها نکته کلیدی است.

کیف پول های نرم افزاری

کیف پول های نرم افزاری کیف پول های رمزنگاری شده مانند آنهایی هستند که می توانید در App Store پیدا کنید یا می توانید آنها را روی دسک تاپ خود بارگیری کنید. آنها بسیار کارآمد کار می کنند و بیشتر آنها به شما امکان می دهند ارزهای مجازی مختلفی را در اختیار داشته باشید.

این موارد برای کاربرانی که نمی خواهند دارایی های دیجیتالی خود را در مبادلات نگه دارند اما هنوز هم می خواهند به راحتی به وجوه خود دسترسی داشته باشند بسیار مفید است. با این وجود ، آنها ایمن ترین موارد نیستند. شما باید کلیدهای خصوصی خود را به درستی ذخیره کنید و همچنین از بارگیری پرونده های مخرب خودداری کنید.

استفاده از اکثر این کیف پول های نرم افزاری رایگان است. این بدان معناست که شما نباید نگران خرید آنها باشید. در عوض ، استفاده از کیف پول سخت افزاری مستلزم خرید آن است.

کیف پول سخت افزار

در عوض کیف پول های سخت افزاری امن ترین مکان برای ذخیره XMR شما هستند که اخیراً خریداری شده اید. اگر شما یک دارنده بلند مدت هستید یا می خواهید XMR را نگه دارید و آنها را معامله نکنید ، کیف پول سخت افزار گزینه مناسبی خواهد بود.

برخی از محبوب ترین سخت افزارها شامل Ledger Nano S و Trezor هستند. این دو کیف پول نه تنها برای ذخیره XMR بلکه ده ها دارایی دیجیتال دیگر نیز قابل استفاده است. آنها از شما می خواهند که از کلیدهای خصوصی خود محافظت کرده و مسئولیت مراقبت از وجوه خود را به عهده داشته باشید.

با این حال ، با توجه به اینکه کلیدهای خصوصی شما را به صورت آفلاین ذخیره می کنند ، از حملات مخرب اینترنت در امان خواهند بود. همانطور که قبلا ذکر شد ، اینها ایمن ترین کیف پول های موجود در بازار هستند. تنها عیب این است که شما باید هزینه آنها را پرداخت کنید.

کلمات نهایی درباره اینکه کجا Monero بخریم

Monero یکی از بهترین ارزهای رمزپایه موجود در بازار است. به کاربران این امکان را می دهد تا از حریم خصوصی خود محافظت کنند و مطمئن باشند که داده ها و اطلاعات ارزشمندی را به اشتراک نمی گذارند. با استفاده از راه حل های رمزنگاری پیشرفته ، کاربران می توانند به راحتی از هویت و حریم خصوصی خود محافظت کنند.

ساده ترین راه برای خرید مونرو استفاده از صرافی ارز رمزنگاری شده است. استفاده از این سیستم عامل ها آسان ، سریع و بسیار کاربرپسند است. با این حال ، آن دسته از کاربرانی که نمی خواهند از مبادله رمزنگاری استفاده کنند ، می توانند از طریق سیستم عامل های نظیر به نظیر به XMR دسترسی پیدا کنند. با این حال ، این مطمئناً می تواند دشوارتر و خطرناک تر نیز باشد.

برای س questionsالات بیشتر در مورد Monero ، نحوه خرید این ارز رمزپایه و از کجا می توانید استفاده کنید سایت رسمی Monero. آنها اطلاعات ارزشمندی را در مورد این دارایی دیجیتال به اشتراک گذاشته و ارائه می دهند که می تواند برای ارسال و دریافت معاملات خصوصی در خارج از مرزها مورد استفاده قرار گیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me