banner
banner

فصلنامه درآمد Crypto: برنامه بازنشستگی Palm Beach’s Tech

برنامه رمزنگاری-درآمد-سه ماهه-فناوری-حق امتیاز-رمزنگاری

Teeka Tiwari کمپین بازاریابی جدیدی را برای خبرنامه فصلنامه درآمد Crypto خود راه اندازی کرده است. به آن “طرح بازنشستگی حق امتیاز فناوری” گفته می شود.

با پیروی از توصیه های سرمایه گذاری Teeka در برنامه بازنشستگی حق امتیاز فناوری ، می توانید “هر سال 180،472 دلار جمع آوری کنید” و “از درآمد زندگی لذت ببرید” در حالی که “فقط با 100 دلار شروع می کنید” – حداقل طبق Teeka Tiwari.

همانند سایر صفحات بازاریابی Teeka Tiwari ، صفحه فروش Tech Royalty با ادعاهای بزرگ پیروان مبنی بر تبدیل سرمایه های اندک به ثروت های عظیم پر شده است..

“من فقط بیش از یک سال 12K دلار به 1،032،763 دلار تبدیل کرده ام؟ !! وای. به نظر می رسد ناکافی است ، “یکی از پیروان فداکار Teeka پس از پیروی از توصیه های سرمایه گذاری خود ، می نویسد.

دنباله دیگری می نویسد: “با تشکر از شما ، من بیش از 4.5 میلیون دلار سرمایه دارم.”.

بنابراین چه چیزی در پشت سیستم سرمایه گذاری حق امتیاز فناوری Teeka Tiwari است؟ بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه کار آن – و اینکه آیا کلاهبرداری است یا یک فرصت سرمایه گذاری قانونی است.

بیایید فصلنامه درآمد Crypto را مرور کنیم و ببینیم برنامه بازنشستگی Teeka’s Palm Beach Tech در مورد 2020 چیست.

برنامه بازنشستگی سلطنتی Tech چیست?

برنامه بازنشستگی حق امتیاز فنی Teeka Tiwari به عنوان “جریانی حق امتیاز که به شما امکان می دهد هر روز ، هفته یا ماه پول خود را در دست بگیرید – با استفاده از فناوری جدید” توصیف شده است.

این حق امتیاز فنی مانند حق امتیاز سنتی است ، جایی که شما به دلیل مالکیت خود – به عنوان مثال یک فیلم ، آهنگ یا کتاب – پرداخت دوره ای می کنید..

بدیهی است که بسیاری از شرکت های فناوری سود سهام می دهند. اما چه تفاوتی بین “حق امتیاز فناوری” Teeka و سود سهام وجود دارد?

Teeka با بیان اینکه حق امتیاز فناوری به طور قابل توجهی بهتر از سود سهام پرداخت می کند ، به این سوال پاسخ می دهد.

“سرمایه گذاری های عادی سود متوسط ​​متوسط ​​بازده سالانه فقط 1.85٪ است … اما حق امتیاز فناوری می توانست در اوج بازدهی 517٪ ، 770٪ ، 987٪ … حتی 9،161٪ و بیشتر به شما تحویل دهد.”

Teeka همچنین ادعا می کند که با بهره گیری از این حق امتیازات فناوری امروز ، می توانید سالانه 180،472 دلار برای زندگی فقط با 100 دلار سرمایه درآمد کسب کنید..

“به این فکر کنید … شما می توانید با کمی 100 دلار شروع کنید… در سال بازنشسته شوید … و از زندگی برای زندگی لذت خواهید برد.”

بدیهی است که همه اینها برای صحت واقعیت بسیار خوب به نظر می رسند – به ویژه از شرکتی مانند Palm Beach Research Group معروف به توصیفات اغراق آمیز مشتری.

خوب ، Teeka Tiwari دقیقاً درباره چه صحبت می کند؟ حق امتیاز فناوری چیست?

حق امتیاز Tech ارز رمزنگاری شده ای است

Teeka Tiwari سرانجام پس از خیره کردن شما در ادعاهای مضحک درباره اینکه چقدر می توانید با پیروی از مشاوره سرمایه گذاری خود درآمد کسب کنید ، به نقطه بحث خود می رسد: “حق امتیاز فناوری” او فقط ارزهای رمزپایه است.

به نظر می رسد Teeka نسبت به فناوری بلاکچین زیربنای ارزهای رمزنگاری شده صعودی است. صفحه فروش در واقع هرگز با نام “بلاکچین” نمی گوید ، اگرچه Teeka شرح می دهد که چه تعداد حق امتیاز فنی / ارزهای رمزپایه خود بر اساس این فناوری ساخته شده اند.

چرا فرصتی برای چنین رشد نمایی در این زمینه وجود دارد؟ چرا Teeka ادعا می کند 100 دلار سرمایه گذاری می تواند یک میلیونر کند?

خوب ، Teeka “تأثیر شبکه” فناوری رمزنگاری و بلاکچین را توصیف می کند:

“با حق امتیاز فنی ، این فرصت را خواهید داشت که از اثر شبکه سود ببرید. نرم افزار حق امتیاز فناوری [نرم افزار رمزنگاری / بلاک چین] می تواند برای میلیون ها کاربر مقیاس بندی کند – عملاً یک شبه. از آنجا که فرزندخواندگی هر بار یک نفر اتفاق نمی افتد … به طور تصاعدی اتفاق می افتد. “

Teeka همچنین ادعا می کند که از برخی استراتژی های مخفی سرمایه گذاری برخوردار است که به او امکان می دهد هر ساعت ، هر روز ، هر هفته یا هر ماه سود خود را جمع کند. مشخص نیست که او در اینجا درباره چه چیزی صحبت می کند ، اما به نظر می رسد که او در مورد فروش دوره ای برخی از دارایی های رمزنگاری شده شما برای قفل کردن سود خود صحبت می کند و سپس این سودها را “حق امتیاز” می نامد.

همین حالا اینجا را کلیک کنید تا هم اکنون نمایش سه ماهه درآمد Crypto Teeka Tiwari را تماشا کنید.

Teeka معتقد است كه رمزگذاريها بزرگ ترين طبقه سرمايه گذاري هستند

در نهایت ، استدلال “حق امتیاز فناوری” Teeka بر این ایده استوار است که م institutionsسسات در شرف سرریز ارزهای رمزپایه هستند.

Teeka ثابت می کند مانند این واقعیت که Fidelity پشتیبانی رمزنگاری را به هر حساب کارگزاری اضافه می کند. TD Ameritrade در شرف انجام همان کار است. به گفته Teeka ، هرچه سیستم عامل های کارگزاری بیشتر از این الگو پیروی کنند ، پول به رمزنگاری ریخته می شود.

Teeka همچنین از Bakkt ، پلتفرم تبادل رمزنگاری که توسط صرافی بین قاره ای (ICE) ، صاحبان بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) راه اندازی شده است ، یاد می کند. از چند ماه گذشته از زمان راه اندازی در سپتامبر 2019 ، حجم Bakkt به طور مداوم در حال رشد است.

با توجه به این نکته ، Teeka معتقد است که سایر کارگزاران نیز به سرعت از این روش پیروی می کنند و پشتیبانی رمزنگاری را اضافه می کنند:

“آیا شما فکر می کنید Schwab… TD Ameritrade… Interactive Brokers… و هر کارگزار آنلاین دیگری … فقط می ایستند و اجازه می دهند Fidelity تنها یک باشد؟ به هیچ وجه! این چیزی نیست که در یک صنعت رقابتی مانند امور مالی اتفاق می افتد. “

به دلیل این تأثیر ، Teeka معتقد است كه رمزنگاری كلاس دارایی جدیدی درست مانند REITs ، ETF ، صندوق های شاخص و سهام فن آوری است. با این حال ، بر خلاف این کلاسهای دارایی ، سرمایه گذاران عادی می توانند امروز همزمان با پذیرندگان و موسسات اولیه سرمایه گذاری کنند. نیازی نیست منتظر بمانید که یک شرکت عمومی شود یا همه قبل از خرید در مورد آن چیزی بشنوند:

البته ، منتقدان می گویند که رمزنگاری از نقطه “شما می خواهید اینجا بخرید” بسیار فراتر رفته است. منتقدان ادعا می کنند که رمزنگاری قبلاً رونق و رونق تاریخی خود را داشته است. آیا بیت کوین هرگز به بالاترین رقم 20000 دلاری یا بیشتر خود بازمی گردد؟ به نظر می رسد Teeka Tiwari اینطور فکر می کند. اگر شما هم چنین فکر می کنید ، می توانید توصیه های سرمایه گذاری وی را برای کسب درآمد میلیونی دنبال کنید – حداقل طبق گفته Teeka.

فصلنامه درآمد Crypto چیست?

“طرح بازنشستگی حق امتیاز فناوری” Teeka Tiwari فقط یک کمپین بازاریابی برای خبرنامه سه ماهه درآمد Crypto وی است.

هر سه ماه یک بار ، Teeka یک نسخه از Crypto Income Quarterly را به صندوق ورودی شما ارسال می کند. این خبرنامه شامل مشاوره سرمایه گذاری است – مانند انواع ارزهای رمزپایه ای که اکنون باید بخرید تا سودهای کلان را به دست آورید.

همانند سایر محصولات گروه تحقیقاتی پالم بیچ ، فصلنامه درآمد Crypto درآمد آسان و ثروت سریع را نوید می دهد. با پیروی از توصیه های سرمایه گذاری مندرج در خبرنامه ، می توانید سودهای کلان را با احتمال محدود ضرر – حداقل طبق تیم تحقیقاتی Palm Beach.

Teeka ادعا می کند که می تواند فصلنامه درآمد Crypto را بیش از آنچه در حال حاضر می فروشد ، بفروشد. با این وجود ، از دل خلوص قلب او ، Teeka تصمیم گرفته است که قیمت ها را پایین نگه دارد:

“شما به تنها تحقیق در مورد کیفیت صندوق های تامینی در حال حاضر در این فرصت کاملاً جدید برای ثروتمند شدن در خارج از بورس سهام دسترسی دارید. البته ، من می توانم تحقیقاتم را به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران لیگهای بزرگ بفروشم و چیزی را که الان می سازم حدود 20X تا 40X بسازم. اما واقعیت این است … من تمام پولی را که نیاز خواهم داشت در اختیار دارم. “

فصلنامه درآمد Crypto

فصلنامه Crypto Income دارای یک سیستم قیمت گذاری عجیب و غریب است:

  • هزینه عضویت جدید: 2000 دلار
  • هزینه تمدید: هر سه ماه 249 دلار

بله ، شما فقط برای عضویت در فصلنامه Crypto Income 2000 دلار پرداخت می کنید. پس از آن ، شما باید 249 دلار برای هر شماره پس از آن پرداخت کنید (996 دلار در سال).

همه این اطلاعات در پایین صفحه فروش سه ماهه Crypto Income به صورت چاپی پنهان شده است و به همین دلیل دشوار است که دقیقاً در هنگام ورود اطلاعات کارت اعتباری خود در چه چیزی ثبت نام کنید..

آنچه در فصلنامه درآمد Crypto شامل می شود?

اگر از طریق صفحه فروش حق امتیاز فناوری در فصلنامه درآمد Crypto مشترک شوید ، تعداد انگشت شماری از محصولات جایزه از جمله:

اشتراک یک ساله در فصلنامه درآمد Crypto: شما اشتراک سالانه Crypto Income Quarterly را دریافت می کنید که هر سه ماه یکبار به صندوق ورودی ایمیل شما تحویل داده می شود.

سه حق امتیاز برتر فنی من در سال 2020 برای بازنشستگی زودرس: Teeka سه “حق امتیاز فنی” (به عنوان مثال ارزهای رمزپایه یا بلاک چین) را لیست کرده است که امروز خرید آنها را توصیه می کند. Teeka ادعا می كند كه یك سرمایه گذاری 100 دلاری امروز منجر به خسارت 100000 دلار در سال یا بیشتر از امسال می شود.

10 وضعیت ویژه درآمد ارز رمزنگاری شده که می تواند 81،624 دلار در سال یا بیشتر برای زندگی به شما تحویل دهد: این کتاب الکترونیکی ده وضعیت خاص درآمد ارز رمزنگاری شده را لیست می کند که می تواند سالانه 81،624 دلار به شما بدهد.

Wilson’s Crypto Insights: Greg Wilson از گروه تحقیقاتی Palm Beach خبرنامه ای به نام Wilson’s Crypto Insights منتشر می کند. خبرنامه ادعا می کند “تجزیه و تحلیل در سطح صندوق پرچین” را ارائه می دهد. Teeka همچنین ادعا می کند که “اکنون فقط 52 متخصص در جهان آن را دریافت می کنند”.

به روزرسانی های دوره ای ایمیل: Teeka به صورت دوره ای برای مشترکان ایمیل ارسال می کند تا آنها را در مورد هر گونه اخبار ، تحولات رمزنگاری اخیر یا تغییر موقعیت به روز کند.

راهنمای شروع سریع Crypto: اشتراك شما شامل یك كتاب الکترونیکی است كه نحوه كار ارزهای رمزپایه ، نحوه شروع امروز و نحوه قرارگیری آنها در سبد بازنشستگی شما را توضیح می دهد..

راهنماهای ویدئویی رمزنگاری: یک مربی رمزنگاری به نام هکتور پنا راهنماهای ویدئویی رمزنگاری شده را ارائه می دهد که شما را در اولین مراحل خرید ارز رمزنگاری شده راهنمایی می کند.

همه این محصولات جایزه کتاب الکترونیکی هستند. آنها پس از پرداخت 2000 دلار حق عضویت جدید برای فصلنامه درآمد Crypto ، به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

حرف آخر در مورد برنامه بازنشستگی حق امتیاز فناوری

فصلنامه درآمد Crypto یک خبرنامه از گروه تحقیقات پالم بیچ و Teeka Tiwari است. Teeka Tiwari مدیر سابق صندوق هجینگ است که اخیراً در رمزنگاری تخصص دارد.

Teeka در ارز رمزنگاری بسیار صعودی است. به نظر می رسد او فکر می کند که رمزنگاری در حال انفجار با رشد است. به عنوان مدرک ، او به این واقعیت اشاره می کند که Bakkt ، TD Ameritrade ، Fidelity و سایر سیستم عامل های بزرگ کارگزاری همه از رمزنگاری پشتیبانی می کنند – و سایر کارگزاری ها نیز به زودی باید از این الگو پیروی کنند.

Teeka Tiwari یک صفحه فروش جدید برای تبلیغ فصلنامه درآمد Crypto منتشر کرده است. صفحه فروش درباره “برنامه بازنشستگی حق امتیاز فناوری” و “حق امتیاز فناوری” است که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید.

همانند سایر محصولات گروه تحقیقاتی Palm Beach ، صفحه فروش نیز با ادعاهای مضحک درآمد بالقوه پر شده است: به عنوان مثال با سرمایه گذاری 100 دلار در ارزهای رمزپایه پیشنهادی Teeka امروز ، می توانید درآمد تضمینی 100000 دلار در سال برای زندگی را کسب کنید. حتی افرادی که 100 دلار بیت کوین در سال 2009 خریداری کرده اند نیز چنین درآمدی کسب نمی کنند!

فصلنامه Crypto Income همچنین دارای قیمت غیرمعمولی گران قیمت است. شما فقط برای عضویت در خبرنامه 2000 دلار پرداخت می کنید. سپس ، برای هر شماره اضافی خبرنامه ، هر سه ماهه 249 دلار پرداخت می کنید. پیچیده تر کردن همه چیز این است که تمام این اطلاعات قیمت گذاری در چاپ خوب و رنگ روشن در پایین صفحه فروش پنهان است.

سرانجام ، مسائل قابل توجهی در رابطه با فصلنامه Crypto Income و چگونگی بازاریابی خبرنامه به صورت آنلاین وجود دارد و برنامه بازنشستگی حق امتیاز فناوری نیز نمونه دیگری از آن است.

با این حال ، اگر ارزهای رمزنگاری شده سرسخت هستید و به خرد سرمایه گذاری Teeka Tiwari اعتقاد دارید ، ممکن است بخواهید از طریق صفحه فروش طرح بازنشستگی حق امتیاز فناوری ، در فصلنامه Crypto Income ثبت نام کنید.

کشف کنید که برنامه بازنشستگی Tech Royalty Tech Teeka Tiwari برای خبرنامه سه ماهه Crypto Income در مورد چیست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me