banner
banner

تبادل Bisq: همه آنچه باید بدانید

صرافی Bisq (که قبلاً به آن Bitsquare می گفتند) با سیستم عامل های معمول ارز مبادله ای متفاوت است. این صرافی غیرمتمرکز بیت کوین تنها 10 دقیقه با اولین معامله آنها فاصله دارد. و همه اینها 100٪ ناشناس است. می توانید تقریباً هر ارز اصلی یا هر سکه را فقط در عرض چند دقیقه و بدون دادن هیچ شناسه ای معامله کنید. اما موارد زیادی وجود دارد که باید بدانید تا با خیال راحت معامله کنید و اطمینان حاصل کنید که قربانی کلاهبرداری نیستید. صادقانه بگویم ، بیشتر بررسی هایی که من خوانده ام دارای اطلاعات غلط قدیمی یا کاملاً قدیمی بوده اند. بنابراین تصمیم گرفتم بررسی Bisq یا Bitsquare خودم را انجام دهم.

فناوری خونریز مانند این هنوز در مراحل ابتدایی است. برای ثبت نام ، شروع به کار و ایمن ماندن ، این بررسی جدید مبادله Bitcoin Bisq را برای سال 2019 بخوانید.

بیسق مبادله است همتا به همتا (P2P) مبادله ای که مقادیر اصلی بیت کوین را در بر می گیرد: عدم تمرکز ، بی هویتی و شفافیت. برخلاف اکثر مبادلات ، هیچ مرجع مرکزی یا یک نقطه خرابی وجود ندارد که “هک کردن” را غیرممکن کند (بعداً خیلی بیشتر در این مورد). به جای اینکه به عنوان یک شرکت فکر کنید ، به عنوان یک جامعه فکر کنید.

تفاوت بین Bitsquare سابق و بیشتر رقبا در این است که این شبکه ای است که همتایان به طور مستقیم با یکدیگر تجارت می کنند. همه چیز منبع باز و 100٪ شفاف است. به شرط توافق هر دو کاربر ، می توانید بیت کوین را با ارزهای ملی یا سکه های دیگر خریداری و بفروشید.

اما اگر این محبوبیت در بین انجمن رمزنگاری ها بسیار زیاد است ، چرا هنوز بسیاری از افراد شک دارند؟ من تمام مواردی را که باید در مورد مبادله از پروتکل تجارت ایمن تا هزینه ها ، محدودیت ها و افکار عمومی بدانید ، پوشش خواهم داد.

توجه داشته باشید: اگر به دنبال شبکه P2P تاسیس شده ای هستید ، این مطلب را بخوانید بررسی کامل LocalBitcoins از CryptoPositive. این ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید ، اما شما باید یاد بگیرید چگونه با خیال راحت تجارت کنید.

Bisq.network چیست (Bitsquare.io سابق)

این حیوان کاملاً متفاوت از آنچه که شما عادت کرده اید توسط Manfred Karrer whiz رمزنگاری اتریشی تأسیس شده است. هدف او زنده نگه داشتن روح اصلی بیت کوین بود. بیت کوین به عنوان ابزاری برای اجازه دادن به تجارت افراد بدون نیاز به مرجع متمرکز آغاز شد ، با این وجود بیشتر صرافی ها شرکت هایی هستند که به سیستم مالی سنتی اعتماد می کنند و به شناسنامه نیاز دارند..

نه Bisq.

به جای اینکه یک شرکت باشد ، یک سازمان ناشناس غیرمتمرکز (دائو) DAO ها سازمانهایی با قوانینی هستند که بصورت دیجیتالی رمزگذاری می شوند و بدون نیاز به واسطه ها فعالیت می کنند. در انگلیسی ، این اساساً همان شرکتی است که شما به آن عادت کرده اید ، جز اینکه قوانین آنها به صورت دیجیتالی اجرا می شود. رایانه نمی تواند مانند بقیه قوانین را نقض کند. و به جای داشتن یک مرجع مرکزی (مانند یک ستاد مرکزی یا هیئت مدیره) ، توسط این مجموعه از قوانین دیجیتال و جامعه ای پیرامون آن اداره می شود. منطقی کردن?

بهترین مورد در مورد منبع باز بودن این است که توسط جامعه اجرا و پشتیبانی می شود.

سیستم مالی

برای درک بهتر DAO ها و پتانسیل آنها برای تغییر ، همه چیز ، نوع … خواندن این مقاله جالب از Coindesk.

امکانات

امنیت

تبادل Bisq امنیت را جدی می گیرد و سیستم را برای حداکثر ایمنی معامله گر طراحی کرده است. هنوز هم ، هر شبکه P2P با خطرات همراه است. با این حال ، از آنجا که غیر متمرکز است و Bisq هیچ یک از پول شما را در اختیار ندارد ، در معرض خطر هک نیستید. تنها نکته قابل توجه من این است که مواظب شارژپرداخت باشم (اطلاعات بیشتر در مورد این س FAالات متداول).

حریم خصوصی

همه چیز 100٪ ناشناس است.

راحتی در استفاده

در کمتر از 10 دقیقه می توانید تجارت خود را شروع کنید.

سکه

صرافی Bisq از ده ها آلت کوین از جمله DOGE ، ETH ، DASH ، ZEN پشتیبانی می کند. برای مشاهده لیست کامل ، به بخش مراجعه کنید س FAالات متداول پشتیبانی.

عملکرد

با داور کمی پیچیده است ، اما عملکرد آن صاف است. بسته به گزینه پرداخت ، معاملات مدت زیادی طول می کشد.

هزینه ها

سپرده گذاری و کارمزد بالای هر معامله ، معاملات را در سمت شیب دار انجام می دهد.

به طور کلی

اگر از استفاده از شبکه P2P و پرداخت کمی هزینه بالا راحت هستید ، تبادل Bisq عالی است. صد در صد ناشناس ، غیرمتمرکز و ایمن – به نظر می رسد چیزی که مردهای رمزپایه دوست دارند.

تبادل Bisq چگونه کار می کند؟?

این تبادل به جای مراجعه به وب سایت ، از طریق برنامه انجام می شود. به شما امکان می دهد در کمتر از 10 دقیقه تجارت خود را شروع کنید! تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حساب بانکی خود را اضافه کنید یا روش پرداختی را انتخاب کنید ، و آماده هستید. از آنجا که P2P است ، دیگر نیازی به تأیید هر چیزی نیست.

برخلاف سایر صرافی ها ، صرافی Bisq به یک ارائه دهنده وابسته نیست. بانک ها فقط برای انتقال پول ملی شما به کاربر دیگر کار می کنند. این بدان معناست که هیچ کس در تجارت خصوصی شما لغو ، کنترل یا اختلاط نمی کند. منظور این است که وسیله ای برای جلوگیری از همه مسائل مربوط به سیستم مالی امروز باشد.

نحوه کار تجارت به شرح زیر است:

 • شما تصمیم می گیرید که می خواهید پیشنهادی در بازار ارائه دهید یا یک پیشنهاد را قبول می کنید و سیستم عامل شما را به دو مرغ عشق متصل می کند.
 • سپس هر دو کاربر باید 03 BTC به علاوه مقدار تجارت در کیف پول واریز کنند. ودیعه برای اطمینان از پیروی هر دو طرف از قوانین است. در صورت بروز اشتباه ، از آن به عنوان وثیقه استفاده می شود.
 • هنگامی که کارها پیش رفت ، سپرده ، مبلغ معاملات و هزینه استخراج (توضیح بعداً) در 2 از 3 قرار می گیرد کیف پول multisig.
 • داور به طور تصادفی انتخاب می شود (برای توضیح به بخش زیر مراجعه کنید) تا مطمئن شوید همه چیز درست پیش می رود.
 • این معامله هنگامی انجام می شود که هر 3 طرف از درست کار کردن خارج شوند.

** باید ویژگی امنیتی را بخوانید ** – داوران چیستند ؟: داوران یک شخص ثالث مورد اعتماد هستند که اطمینان حاصل می کنند معاملات درست انجام می شود. آنها به غیر از 2 همسن خود تنها حزب دیگر هستند. امنیت داور مسئله مهمی است که این شرکت جدی می گیرد. آنها کاربران جامعه هستند که یک معامله صادقانه را تضمین می کنند. چطور؟ زیرا آنها سپرده های مگاباک (2 بیت کوین!) را برای گرفتن شغل خود قرار می دهند. اگر مشکلی پیش بیاید ، اختلاف با واریز آنها حل می شود. شما 100٪ ایمن هستید!

آیا تبادل Bisq بی خطر است؟ | Bisq چگونه از کلاهبرداری جلوگیری می کند?

مانند هر تبادل نظیر به نظیر ، امنیت نیز نگرانی بزرگی است. به طور معمول ، یک شرکت مستقر است که کاربر به آن اعتماد می کند. در ابتدا ، ممکن است به نظر برسد که یک شبکه P2P در مقایسه با مبادله متمرکز ناامن است. به هر حال، ادعای مقابل صحیح است. آنها در واقع ایمن تر از مبادله سنتی هستند. به همین دلیل است:

 • صرافی Bisq هیچ بودجه ای در اختیار ندارد: وجوه شما در هیچ مکانی از سایت ذخیره نمی شود. این بدان معنی است که نمی توانید هک شوید. صرافی سنتی BTC شما را در کیف پول سایت خود ذخیره می کند. این بدان معنی است که اگر یک هکر یا کارمند کنترل را بدست آورد ، پول شما از بین می رود. وجوه شما فقط پس از توافق در مورد تجارت وارد کیف پول می شود.
 • سپرده ها در موارد اضطراری: همیشه این خطر وجود دارد که مشکلی در حین تجارت رخ دهد. در صورت وقوع ، شما از سپرده معامله بیمه می شوید.
 • داوران: اشخاص تصادفی 3 برای نظارت بر معاملات انتخاب می شوند.
 • هیچ گره ای از شکست وجود ندارد: برخلاف مبادله سنتی ، هیچ نقطه حمله ای برای مبادله Bisq وجود ندارد. این یک شبکه غیرمتمرکز است. برای هکر راهی برای “ورود” وجود ندارد زیرا “در” برای دسترسی وجود ندارد (و هیچ چیز برای دسترسی به آنجا وجود ندارد).
 • هیچ اطلاعاتی ذخیره نشده است: اگر کارت اعتباری یا حساب خود را به صرافی متصل کنید ، اطلاعات در محل ذخیره می شود. اگر هک شود ، اکنون این اطلاعات به خطر می افتد. با استفاده از Bisq ، اطلاعات شما به صورت محلی ذخیره می شود و فقط قطعات با طرف دیگری که با آن سرو کار دارید به اشتراک گذاشته می شود.

بنابراین ، برخلاف صرافی های سنتی یا کارگزاران ، شما در این نوع صرافی ها بسیار ایمن تر هستید زیرا چیزی برای سرقت وجود ندارد. به جای جلب اعتماد شما به یک شرکت ، امنیت با اثبات رمزنگاری تعیین می شود.

“آنچه مورد نیاز است ، یک سیستم پرداخت الکترونیکی مبتنی بر اثبات رمزنگاری به جای اعتماد است” – ساتوشی ناکاموتو

هزینه های سپرده Bisq ، هزینه های داوری و هزینه های تجاری چیست?

یکی از مهمترین اشکالات استفاده از بستر مبادله Bisq میزان سرمایه ای است که شما برای شروع معاملات نیاز دارید. هزینه ها خودشان زیاد است ، اما شما همچنین باید سپرده زیادی پرداخت کنید. حتی اگر به شما برگردانده شود ، صرفاً داشتن 3.0 BTC (316 دلار | 2-28-18) در دسترس برای قرار دادن ودیعه آزار دهنده است. تصور کنید که می خواهید یک اتاق را با پرداخت 500 دلار در ماه اجاره کنید اما به دو ماه اجاره به عنوان ودیعه نیاز دارید. یک اتاق 500 دلاری امروز 1500 دلار برای شما هزینه دارد. این یک درد است.

هزینه ها در مقایسه با سایر مبادلات بسیار پیچیده است. در اینجا یک تقسیم بندی وجود دارد:

 • هزینه تجارت سازنده / سازنده: اگر نقدینگی را به بازار (سازنده) اضافه می کنید ، 002 BTC یا جایی در آن مجاورت را براساس یک الگوریتم بسیار پیچیده پرداخت می کنید. اگر نقدینگی (گیرنده) خود را می گیرید ، باز هم معادل 002 BTC پرداخت می کنید که منوط به فرمول دیوانه کننده ای است. در پایان ، حدود 20٪ کار می کند.
 • هزینه های استخراج: هزینه های استخراج از شما دریافت می شود. این حتی برای معاملات کوچک نیز می تواند 20 دلار باشد. این سایت ادعا می کند که این هزینه 003 BTC است ، اما در واقع 3 هزینه استخراج معدن جداگانه برای تجارت وجود دارد. تصویر زیر را ببینید.

هزینه های مبادله Bisq

در اینجا یک تصویر از کاربر Reddit است که جزئیات تجارت وی را توضیح می دهد.

بنابراین شما باید تجارت را با مبلغ تجارت + سپرده + کارمزد (.20٪) + هزینه استخراج (.95٪) تأمین کنید. هزینه استخراج و سپرده گذاری باعث می شود که معاملات کوچک معامله وقت شما را نداشته باشند.

محدودیت های تجاری Bisq چیست?

صرافی Bisq محدودیت های تجاری را برای هر تجارت برای اهداف امنیتی تعیین می کند. این کار برای جلوگیری از مجرمان و محافظت از بازرگانان از طریق ودیعه است (به عنوان مثال ، اگر تجارت با 10BTC انجام می شد ، پس از آن سپرده 03.03 BTC مجرمان را باز نمی داشت) محدودیت با روش پرداخت تعیین می شود. برای روش های پرداخت با ریسک بالاتر مانند SEPA ، معامله 25 BTC برای هر معامله است. برای موارد کم خطر مانند Alipay ، 5 BTC است. آلت کوین ها به اندازه 1BTC هستند.

برای ماه اول شما ، سقف تجارت 25٪ از کل محدودیت است.

برای یک لیست کامل از محدودیت ها ، به بخش مراجعه کنید صفحه سQالات متداول برای محدودیت ها.

نحوه تجارت بیت کوین در Bisq

وقتی Bisq می گوید شما می توانید در 10 دقیقه معامله کنید ، کمی خوش بین هستند. هنوز هم ، تجربه من یکپارچه بود. شروع کار بسیار آسان است. آنچه شما باید انجام دهید اینجا است.

1) برنامه را بارگیری کنید

صرافی Bisq یک صرافی مرکزی نیست. در واقع مشتری است که روی دسک تاپ شما کار می کند. برو به Bisq.network و برای شروع برنامه را بارگیری کنید.

برنامه تبادل Bisq

2) حساب بانکی یا کیف پول رمزنگاری خود را متصل کنید

یا یک حساب به ارز خود انتخاب کنید یا کیف پول خود را به صرافی متصل کنید و سپس وجوه خود را به حساب خود واریز کنید. هنگام در نظر گرفتن میزان واریز ، حتماً هزینه های سپرده گذاری و استخراج را در نظر بگیرید.

3) خرید یا فروش بیت کوین

اکنون که پول در حساب شما است ، می توانید ارز خود را خریداری یا بفروشید. حتماً بازارها را بررسی کنید و همه چیز را براساس ارز فیلتر کنید. هنگامی که پیشنهادی را انتخاب کردید ، باید مشخص کنید که چه مقدار خرید / فروش می کنید.

خرید و فروش بیت کوین در Bisq

4) وارد معامله شوید و تأیید کنید

فقط دستورالعمل های ارائه شده توسط نرم افزار را دنبال کنید. این به طور خودکار هزینه ها را محاسبه می کند و از شما می خواهد معامله را تأمین مالی کنید. از آنجا باید ثبت نام کنید که تجارت با موفقیت انجام شده است.

نظرات – آیا Bisq Legit است؟ | افکار عمومی

حس بی نظیری از اجتماع در اطراف Bisq وجود دارد. بالاخره این یک DAO است. از آنجا که هیچ مرجع مرکزی واقعی وجود ندارد ، در واقع کسی نیست که از او شکایت کند. توسط کاربران به عنوان یک شرکت شرور دیده نمی شود ، بنابراین هدف همان مطبوعات منفی نیست که اکثر آنها هستند.

به طور کلی ، افکار عمومی بسیار بالا است و جامعه به این پلتفرم اعتماد می کند. تبادل Bisq قطعاً قانونی است. برخی از مشکلات قانونی در مورد خدمات وجود دارد (هزینه های گیج کننده برای یک نفر) ، اما بدون هک گزارش شده ، UX ثابت و ناشناس بودن کامل در معاملات بدون درز ، دوست نداشتن سیستم عامل دشوار است.

به نظر من ، یکی از اصلی ترین دلایلی که هیچ کس شکایت نمی کند این است که هنوز تعداد زیادی از افراد از تبادل Bisq استفاده نمی کنند. این انجمن یک حلقه کوچک اما شبیه فرقه از فدائیان است که شگفتی های مبادلات P2P را بشارت می دهند.

موضوع Bisq Reddit کاملا خالی است

الگوی رفتاری Bisq

فقط 7 خواننده فعال: /

R / Bisq نسبتاً ساکت است مطابق با مسکوک, حجم تجارت 24 ساعته بیش از 26،000 دلار است (2-28-18). این هیچ چیز نیست. فقط توجه داشته باشید ، این بدان معنا نیست که مبادله بدی است ، بلکه هنوز در مراحل ابتدایی است.

بررسی های مثبت

بررسیهای مثبت بر ناشناس بودن ، سهولت ثبت نام ، عدم راستی آزمایی و ماهیت P2P سیستم عامل تمرکز دارد. برای کسانی که واقعاً از فلسفه BTC استقبال می کنند ، این مبادله انتخاب است.

بررسی های منفی

چند بررسی منفی وجود دارد. بیشتر آنها روی کارمزد و سپرده های زیاد و کمبود نقدینگی تمرکز دارند. تعداد زیادی از مردم از عملکرد شکایت دارند ، اما این به این دلیل است که آنها هیچ ایده ای از نحوه کار این سیستم عامل ندارند. برای مبادله P2P ، ادعاهای کلاهبرداری بسیار کمی وجود داشت.

بررسی Bisq

جستجوی سریع Google نگرانی عمده همه را نشان می دهد.

مقایسه تبادل: Bisq در مقابل LocalBitcoins | کدام یک از شبکه های P2P بهتر است

100٪ ناشناس. بدون تأیید انواع پرداخت هایی که می توانید تصور کنید.

شبکه های P2P واقعاً از آنچه بیت کوین تصور می کرد ، استقبال می کنند: غیرمتمرکز و ناشناس. صرافی Bisq ممکن است نزدیکترین به رویای واقعی Satoshi باشد ، اما با تنها صرافی همتا به همتا در بازار فاصله دارد. LocalBitcoins.com, “Craigslist” بیت کوین برادر بزرگ جوان تازه کار است. بیایید آنها را مقایسه کنیم تا ببینیم کدام یک بهترین مکان برای پنهان شدن در پشت ماسک خود و خرید مقداری BTC است.

LocalBitcoins در یک نگاه

LocalBitcoins در سال 2012 توسط Jeremias Kangas در فنلاند تاسیس شد. این یکی دیگر از شبکه های بزرگتر نظیر به نظیر است که روح بیت کوین را در بر می گیرد. این برنامه در سطح جهانی در دسترس است و به کاربران امکان خرید بیت کوین با تقریباً هر چیز (کارتهای هدیه را شامل می شود) به شما ارائه می دهد. نکته منفی این است که معمولاً هر دو شما برای انجام یک مبادله باید با یکدیگر دیدار داشته باشید. روش هایی برای انجام آن از طریق وب وجود دارد.

برحذر بودن: LocalBitcoins.com یک مبادله فقط بیت کوین است.

 • نوع: تبادل P2P
 • تاسیس شده: 2012
 • محل: هلسینکی ، فنلاند
 • کاربران: 1،000،000
 • ارزها: بیت کوین
 • پرداخت: بی حد و حصر هر چیزی از سیم بانکی گرفته تا کارت های هدیه
 • برنامه موبایل: اندروید
 • تایید: توسط LocalBitcoins.com لازم نیست ، اما ممکن است برخی از کاربران به تأیید احتیاج داشته باشند
 • API: آره
 • پشتیبانی: خوب
 • اعتبار جامعه: خیلی خوب

طرفداران:

 • سریع
 • هر نوع پرداخت
 • 100٪ ناشناس

موارد منفی:

 • فقط بیت کوین
 • بسیاری از کلاهبرداری ها

سر به سر

هرچند که هر دو شبکه P2P هستند ، اما کاملاً متفاوت هستند. در اینجا نحوه قرار گرفتن آنها در برابر یکدیگر آورده شده است.

 • هزینه ها: LocalBitcoins
 • سکه: بیسق
 • گزینه های پرداخت: LocalBitcoins
 • امنیت: بیسق
 • نقدینگی: LocalBitcoins
 • رابط: شستشو
 • راحتی در استفاده: بیسق

حکم: شستشو!

از LOCALBITCOIN ها استفاده کنید اگر می خواهید بیت کوین را با هر روش پرداختی که قابل تصور است معامله کنید. حتما مراقب کلاهبرداری باشید.

استفاده از BISQ برای معاملات امن تر سکه های دیگر با روش های پرداخت کمتر (بدون کارت یا PayPal).

سQالات متداول تبادل Bisq

Bisq مبادله ای است مملو از رمز و راز ، و چیزی شبیه آنچه بیشتر به آن عادت کرده اند نیست. بنابراین جای تعجب نیست که هزاران س aroundال در اطراف شناور بودند که نیاز به پاسخ داشتند. من س questionsالات متداول درباره Bisq را در اینجا جمع کرده و به آنها برای شما پاسخ داده ام.

س: آیا استفاده از Bisq Exchange بی خطر است?

آ: آره. این واقعیت که پول شما هرگز در جایی ذخیره نمی شود ، به این معنی است که از هک در امان هستید. تنها خطر مربوط به خود معامله است. با این حال ، داوران ، سپرده های کلان و ممنوعیت همه روش های پرداخت “پر خطر” مانند PayPal به طور موثر این خطر را کاهش می دهد.

س: در کجا واقع شده است?

آ: Bisq یک مبادله متمرکز نیست. گره مرکزی وجود ندارد. این یک شبکه از کاربران و کاملاً متن باز است.

س: مبادله متن باز به چه معناست؟?

آ: منظور آنها از متن باز این است که کد برای دیدن و اصلاح همه باز است. این بدان معنا نیست که اطلاعات شما منبع باز است.

س: Bisq از کدام سکه و ارز پشتیبانی می کند?

آ: صرافی Bisq تقریباً از همه ارزهای اصلی فیات و بیش از 100 سکه مختلف پشتیبانی می کند. میتوانی ببینی لیست کامل اینجا.

س: آیا Bisq پی پال را قبول می کند؟?

آ: خیر ، خطر بسیار بالایی در نظر گرفته می شود.

س: اگر کسی پس از آزاد شدن پول اقدام به برگشت هزینه کند چه اتفاقی می افتد?

آ: این کاملا نادر است اما درصورتی که بازپرداخت توسط بازرگان از بانک آنها آغاز شود ، هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. با این حال ، این تقریباً به طور کامل توسط پروتکل Bisq قابل پیشگیری است – اجازه پرداخت های قابل جبران هزینه (کلمه جدید) ، محدودیت های تجاری را که مانع از مجرمان می شود ، محدودیت های تجاری مبتنی بر سن و غیره را نمی دهد..

س: معاملات چقدر طول می کشد?

آ: این به روش پرداخت بستگی دارد. پرداخت های SEPA طولانی ترین (6 روز) است و سایر روش های پرداخت معمول به شرح زیر است: Western Union – 4 روز | سپرده نقدی – 4 روز | انتقال بانک ملی – 4 روز | Alipay – 1 روز.

دوست دارد / دوست ندارد

تجربه ما با تبادل Bisq تاکنون کاملا خوب بوده است ، اما این پلتفرم کاملاً عالی نیست. در اینجا برخی از موارد مورد پسند و دوست نداشتن CryptoPositive وجود دارد. فکر می کنم همان کاری را که من کردم پیدا خواهید کرد: اگر شما یک آدم رمزی هستید که به حریم خصوصی علاقه دارید ، عالی است. اگر روش های سنتی را ترجیح می دهید ، کمی ترسناک است.

دوست دارد:

راحتی در استفاده

برنامه را بارگیری کنید ، حساب خود را متصل کنید و 10 دقیقه دیگر خرید را شروع کنید. شما باید همینطور باشید.

تمرکززدایی

من دوست دارم چگونه آنها به فلسفه اصلی بیت کوین وفادار بمانند. بدون گره مرکزی ، هیچ راهی برای هک کردن وجود ندارد.

گزینه های پرداخت

بسیاری از گزینه های پرداخت آسان وجود دارد که طی 1-4 روز انجام می شود.

گمنامی

همه چیز 100٪ ناشناس است و تبادل هیچ یک از اطلاعات شما را ندارد.

الگوی رفتاری تجارت بیت کوین

دوست ندارد:

هزینه ها

برنامه هزینه ها سردرد است و هزینه های استخراج معدن بسیار سنگین است. صرافی Bisq برای معاملات کوچک نیست.

معاملات طولانی

بعضی از معاملات ممکن است 4-6 روز طول بکشد.

خطر شارژ برگشت

شارژ نادر است اما هنوز هم اتفاق می افتد.

آیا Bitsquare.io (اکنون Bisq.network) یک بیت کوین خوب است?

کاملاً غیرمتمرکز ، 100٪ ناشناس و غیرقابل نفوذ برای هکرها – Bisq ما را از شروع کنجکاو کرد. با داشتن تعداد زیادی گزینه ارزی ، طیف وسیعی از پرداخت ها ، بدون تأیید و راه اندازی آسان ، مکانی عالی برای شیرجه رفتن در ابتدا و شروع به زندگی رویای اصلی بیت کوین است. به محض اینکه به بازار پررونق تری تبدیل شود ، تبادل Bisq یک شبکه عالی P2P خواهد بود.

هزینه ها ، زمان تجارت و خطرات موجود ممکن است برای بازرگانان جدید کمی باشد و کمبود نقدینگی سخت است. اما پتانسیل آن قطعاً وجود دارد.

اگر از Bisq استفاده می کنید:

 • می خواهید فیات را به راحتی با رمزنگاری عوض کنید
 • برای نگه داشتن پول خود به صرافی ها اعتماد نکنید
 • اعتقاد دارند معاملات باید خصوصی باشند

حکم مثبت Crypto: این پتانسیل زیادی دارد ، اما به ارزش نقدینگی بیشتری نیاز دارد تا ارزش وقت خود را داشته باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me