banner
banner

نحوه خرید ریپل (XRP)

Ripple (XRP) یک ارز رمزنگاری شده با سابقه بازدهی بیش از حد بزرگ برای سرمایه گذاران است ، اما باید بیان کرد که آنها رابطه پرفراز و نشیبی با SEC دارند. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دارایی دیجیتال ، به راهنمای مفصل Investing in Ripple مراجعه کنید.

به دلیل شکایت اخیر SEC از آزمایشگاه Ripple ، برخی مبادلات از جمله Bittrex & کراکن ارز رمزنگاری شده را از سیستم عامل خود حذف کرده اند.

با این وجود ، بسیاری از صرافی های محبوب همچنان به فروش XRP ادامه می دهند. ما بهترین صرافی ها را برای خرید Ripple (XRP) با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهیم.

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Ripple (XRP) در اینجا این است که شما از هزینه های کمتری مبادله ای نسبت به صرافی های رقابتی بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار بازار حرکت کنید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

Paybis

Paybis از یک بستر خرید بسیار مطمئن بیت کوین و ارزهای رمزپایه استفاده کنید که می توانید XRP و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید بیت کوین کمک کرده اند.

اگر به سادگی می خواهید XRP بخرید و نگه دارید ، این یکی از ساده ترین راه های خرید XRP با کارت اعتباری یا کارت نقدی است..

بررسی Paybis ما را ببینید یا بازدید کنید Paybis.

کریپتومات

کریپتومات یک سرویس مبادله ارز و ارزهای رمزپایه مستقر در اتحادیه اروپا است که از سال 2018 فعالیت می کند. دفتر مرکزی آنها در استونی است که یک کانون معتبر اروپایی برای شرکت های مشابه است. آنها که توسط سرجیان محموتوویچ باهوش فناوری تاسیس شده اند ، اکنون در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کنند و به کاربران در سراسر جهان خدمات می دهند. کریپتومات یک گزینه عالی برای اروپایی ها است & سرمایه گذاران آسیایی که به سادگی مایل به خرید و فروش Ripple (XRP) برای بلند مدت هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بررسی یا بازدید از کریپتومات را بخوانید کریپتومات.

پولونیکس

پولونیکس در سال 2014 در ایالات متحده تاسیس شد و به سرعت تبدیل شده است و به یک مبادله انتخاب بسیار محبوب برای بسیاری از معامله گران رمزنگاری تبدیل می شود که قصد دارند طیف وسیعی از دارایی ها را با ارزش زیادی ترکیب کنند. آنها همچنان در حال گسترش دامنه دارایی خود هستند و بیش از 100 گزینه مختلف جفت برای تجارت در دسترس هستند. با ظاهری که اخیراً اصلاح شده است ، بورس همچنین با تجارت در بازارهای آتی و با اهرم تا 100: 1 نیز حرفه ای تر از همیشه به نظر می رسد که هم اکنون برای دسترسی در دسترس است.

Poloniex Review ما را بخوانید یا بازدید کنید پولونیکس.

زغال اخته

زغال اخته خرید Ripple (XRP) در داخل را آسان کرده است کانادا بدون هیچ سر و صدا و خرید سریع یا فروش دارایی از طریق پلت فرم آسان برای استفاده آنها. آنها از سال 2017 وجود داشته و دارای چندین مشارکت بسیار مورد اعتماد هستند که باعث شهرت آنها در زمینه ارزهای رمزپایه می شود. آنها همچنین به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINTRAC ثبت شده اند ، از این نظر بسیار قابل اعتماد هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بازدید زغال اخته.

نحوه خرید ریپل (XRP) نحوه خرید ریپل (XRP) نحوه خرید ریپل (XRP)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Paybis

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

خرید فوری

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

50 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

ریپل چیست?

XRP یک ارز رمزپایه محبوب و منبع باز است که دارای ویژگی هایی مانند زمان تسویه سریع و یک منبع ثابت است.

XRP معمولاً با آزمایشگاههای Ripple مرتبط است ، زیرا این شرکت مستقر در ایالات متحده اکثریت 100 میلیارد توکن XRP موجود را کنترل می کند.

با توجه به درصد کمک XRP توسط آزمایشگاه های Ripple ، با گذشت زمان رابطه پیچیده ای ایجاد شده است. این امر هنگام ایجاد تمایز بین آزمایشگاه های XRP و Ripple باعث سردرگمی زیادی شده است.

چه کار میکند?

XRP به طور معمول به عنوان “ارز پل” دیده می شود. این بدان معناست که می تواند به عنوان واسطه مورد استفاده قرار گیرد و تبادل ارز را تسهیل کند. همچنین می تواند پرداخت های بین المللی سریع و ارزان را به واقعیت تبدیل کند.

ریپل چگونه کار می کند?

Underpinning XRP یکی از پروتکل های POW معمول POW نیست. در عوض ، XRP از یک سیستم اجماع ، متشکل از هر کسی که مایل به اجرای یک گره XRP است ، استفاده می کند. علیرغم اینکه Ripple Labs اکثر عرضه XRP را کنترل می کند ، توانایی راه اندازی گره برای هر کسی اعتبار این استدلال را دارد که ارز رمزپایه واقعاً غیرمتمرکز است..

گره های موجود در شبکه مسئولیت تأیید اعتبار و ترتیب زمان معاملات انجام شده را بر عهده دارند. توافق بین گره ها بر روی این داده ها در کمتر از 5 ثانیه اتفاق می افتد.

تحولات پیش بینی شده?

با توجه به نگرانی های نظارتی در مورد وضعیت XRP ، به عنوان یک امنیت ، تعیین رشد پیش بینی شده ارز رمزپایه دشوار است. در حالی که بدون شک توسعه خدمات با استفاده از XRP ادامه خواهد داشت ، اما رشد وضعیت همچنان کنترل می شود در حالی که وضعیت آن در هاله ای از ابهام است..

در صورت تعیین امنیت ، راه پیش رو برای XRP دشوار خواهد بود. اگر این نام تجاری پاک شود و ارز رمزنگاری شده در بین بانک های جهانی دیده شود ، XRP به نظر می رسد آینده ای درخشان داشته باشد.

بدون اطمینان از طبقه بندی ، Ripple تمایل به توسعه مداوم سیستم عامل خود و پذیرش محصول را نشان داده و نشان داده است.

ایدئولوژی اساسی?

تا به امروز ، به نظر می رسد که ایدئولوژی هایی که آزمایشگاه های Ripple را هدایت می کنند ، برای سرنگونی سیستم های بانکی سنتی نیستند ، بلکه برای کمک به تکامل آنها هستند..

برای کمک به تکامل آنها ، آزمایشگاه های Ripple سال هاست که دست در دست هم با بانک ها کار می کنند. اساساً به جای جایگزینی کامل سیستم فعلی ما ، روی انتقال بانک ها حساب می کنیم.

پذیرش و جنجال?

Ripple در سالهای اخیر به خوبی موفق به دستیابی به XRP شده است. بانک های مختلف و شرکت های متفکر ، برنامه هایی را برای آزمایش استفاده از این ارز رمزپایه اجرا کرده اند.

در کنار این پذیرش ، دو بحث اصلی وجود دارد که XRP را در طول سالها آزار می دهد.

  1. دستکاری – اگرچه ثابت نشده است که این مورد وجود داشته باشد ، اما بسیاری از افراد معتقدند آزمایشگاه های Ripple در تلاش برای تأمین نیازهای خود ، عرضه XRP موجود در دسترس را دستکاری می کند..
  2. مشتری – بسیاری از طرفداران دنیای ارزهای رمزپایه برای ساختن جهانی متکی به بانک های سنتی در آن به کار نمی روند. با این وجود آزمایشگاه های Ripple مسیری را طی کرده اند که می تواند در خدمت نهادهایی باشد که بیت کوین برای دور زدن آن ساخته شده است. اگرچه بسیاری تحت تأثیر این استدلال قرار نمی گیرند ، کسانی هستند که از Ripple Labs و XRP پشتیبانی نمی کنند ، فقط براساس اهداف خود.

مقررات?

آزمایشگاه های Ripple و XRP از نظر مقررات در وضعیت نامناسبی قرار می گیرند. در حالی که آنها بر عقیده خود مبنی بر عدم امنیت XRP ثابت قدم باقی می مانند ، کسانی هستند که خلاف این عقیده را دارند. این امر منجر به طرح دعاوی مداوم در مورد این موضوع شده است.

تا به امروز ، هیچ پاسخ قطعی در مورد طبقه بندی XRP وجود ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me