banner
banner

آری شپانیا ، مدیر عامل شرکت Slice RE – Series مصاحبه

Ari Shpanya مدیر عامل شرکت Slice RE ، STO است که املاک و مستغلات تجاری درجه یک را در بازارهای اصلی ارائه می دهد.

در: آیا سرمایه گذاری محدود به سرمایه گذاران معتبر است?

AS: این به ملیت سرمایه گذار بستگی دارد. به طور کلی ، اسلیس زمان و منابع زیادی را برای تطابق با الزامات نظارتی هر حوزه قضایی که شرکت ما هدف قرار داده اختصاص می دهد. اعتباربخشی یک فرایند نظارتی ایالات متحده است ، بنابراین در ایالات متحده سرمایه گذاری فقط به سرمایه گذاران معتبر محدود می شود. سایر کشورها تعاریف و الزامات مختلفی دارند و اسلیس این الزامات را رعایت می کند. اغلب اوقات ، افراد کشورهایی که هرگز با آنها سر و کار نداشته ایم ، با ما تماس می گیرند ، بنابراین مسئول تطابق ما به این افراد کمک می کند تا بفهمند آیا واجد شرایط سرمایه گذاری هستند یا نه.

AT: Slice RE در حال حاضر سرمایه گذاران بین المللی را قادر می سازد تا از املاک و مستغلات ایالات متحده استفاده کنند. آیا محدودیت های جغرافیایی در محل سرمایه گذاران وجود دارد?

AS: تمرکز فعلی ما بر روی EMEA است. به طور خاص ، ما در حال حاضر با سرمایه گذاران از کشورهایی مانند سنگاپور ، هنگ کنگ ، ژاپن ، اروپا و اسرائیل کار می کنیم.

AT: شما اخیراً با StraightUp مشارکت کرده اید که املاک و مستغلات تجاری را در نقاط مهم مانند بوستون ، لس آنجلس ، سانفرانسیسکو و نیویورک ارائه می دهد. هر گونه برنامه در مورد تنوع بیشتر به شهرهای ثانویه?

ع: در دراز مدت ، قطعاً. تمرکز ما در حال حاضر پروژه های املاک تجاری در شهرهای بزرگ ایالات متحده است. به عنوان مثال ، پروژه منهتن وان ما در قلب منهتن در محله مورد جستجو چلسی است. تجربه ما به ما آموخته است كه سرمایه گذاران بین المللی به دنبال فرصت هایی در بازارهایی هستند كه آنها می فهمند یا تا حدودی با آنها آشنا هستند. هنگامی که این سرمایه گذاری ها را دست اول تجربه کنند ، تمایل بیشتری به سرمایه گذاری در بازارهای ثانویه و سوم خواهند داشت. ما یک تیم از تحلیلگران املاک و مستغلات در لس آنجلس و سانفرانسیسکو داریم که فعالانه دامپزشکان و منابع معاملات در سراسر کشور را انجام می دهند.

AT: چگونه می خواهید خود را از رقبای جدید مانند خود متمایز کنید BlockEstate, Realecoin, سکه املاک, و غیره.

ع: ما این شرکت ها را رقابت نمی دانیم. Slice در کار سرمایه گذاری RE مرزی است. سرمایه گذاری های فعلی ما ، مانند منهتن وان ، می تواند به عنوان یک معامله سنتی با سهام خصوصی تلقی شود. نشانه ها و نقدینگی اختیاری فقط یک لایه اضافی از مزایا است که در بالای تجارت اصلی ما زندگی می کند. نقدینگی چیزی است که در صورت بلوغ بازارهای ثانویه (مانند OpenFinance و tZero) به طور کامل محقق خواهد شد و حجم معاملات معنی دار را تسهیل می کند.

در: آیا می توانید توضیح دهید که پس از ثبت نام و ورود یک سرمایه گذار برای اولین بار چه اتفاقی می افتد؟ روند KYC و AML چیست?

AS: سرمایه گذاران ما قبل از اینکه بتوانند در پیشنهادات ما سرمایه گذاری کنند ، باید 3 مرحله ساده را طی کنند.

در هنگام ثبت نام ، سرمایه گذاران جزئیات کلی مانند ایمیل و شماره تلفن را برای راه اندازی سریع یک حساب ارائه می دهند. پردازش فرآیند شناخت Slice از چندین جنبه با سرمایه گذار است: سرمایه گذاران با یک مدیر حساب.

روند KYC / AML شامل بارگذاری:

  1. یک عکس سلفی
  2. شناسنامه صادر شده توسط دولت (به انگلیسی) یا گذرنامه
  3. صورتحساب سودمندی

سپس اسناد و اطلاعات بارگذاری شده در حال تأیید و غربالگری هستند.

پس از انجام این کار ، سرمایه گذاران می توانند پیشنهادهای متناسب با موارد دلخواه خود را کشف کنند. سرمایه گذاری ها می توانند با استفاده از پلت فرم مشترک شوند که شامل اتاق داده ، eSigning و ماژول های پرداخت آنلاین است. بعداً و بسته به حجم بازار ، سرمایه گذاران می توانند از نقدینگی برای سرمایه گذاری های خود بهره مند شوند.

در: آیا سرمایه گذاران می توانند سرمایه گذاری مورد نظر خود را انتخاب کنند؟ یا اینکه صرفاً یک سرمایه گذار دارای یک رمز امنیتی است و این رمز امنیتی در چندین املاک سرمایه گذاری شده است?

AS: Slice به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بر خلاف یک مدل سنتی REIT ، که در آن سرمایه گذاران باید در یک سبد پروژه با کیفیت متفاوت سرمایه گذاری کنند ، یک پروژه خاص را انتخاب کنند. ما اجازه می دهیم سرمایه گذاران با سرمایه نسبتاً کمی درگیر شوند ، زیرا می فهمیم که این نوع وسیله نقلیه سرمایه گذاری برای اکثر سرمایه گذاران جدید است و می خواهیم به آنها این فرصت را بدهیم تا قبل از افزودن سرمایه بیشتر به املاک و مستغلات Slice خود ، مزایای این سرمایه گذاری را تجربه کنند. نمونه کارها. زیبایی این مدل این است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد مقادیر کمی را به پروژه های مختلف اختصاص دهند و بنابراین یک نمونه واقعی از املاک و مستغلات متنوع ایجاد کنند.

در: آیا می توانید گزینه سبک سرمایه گذاری را که در حال حاضر سرمایه گذاری های محافظه کارانه ، متوسط ​​یا تهاجمی ارائه می دهد ، توضیح دهید؟ من این را در صندوق های سرمایه گذاری مشترک سنتی دیده ام ، اما این چیزی است که ممکن است برای بسیاری از افراد در فضای املاک و مستغلات جدید باشد. سطوح مختلف کدامند؟ آیا این براساس تجزیه و تحلیل عملکرد / ریسک پیش بینی شده است?

AS: سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بر اساس ریسک درک شده و بازده پیش بینی شده به 3 استراتژی اصلی تقسیم می شوند. با افزایش بازده پیش بینی شده ، خطر احتمالی نیز افزایش می یابد.

هسته – دارایی های اصلی دارایی های با بازده نسبتاً پایدار هستند که در بازارهای عمده توسعه یافته واقع شده اند. ویژگی های آنها با اصول قوی ، اشغال زیاد ، مستاجر معتبر و درجه پایین اهرم است. این پروژه ها معمولاً برای مدت طولانی در اختیار سرمایه گذاران نهادی هستند. این دارایی ها به عنوان یک سرمایه گذاری محافظه کارانه در نظر گرفته می شوند و هدف اصلی سرمایه گذاران برای انتخاب آنها حفظ ثروت است.

ارزش افزودن – این سرمایه گذاری ها سطح بالاتری از ریسک را با پتانسیل صعودی بیشتر در اختیار دارند. این دارایی ها را می توان در بازارهای اولیه یا ثانویه یافت ، جایی که مدیر می تواند با نوسازی دارایی ، افزایش اشغال یا بهبود کیفیت مستاجران ، به طور فعال ارزش افزوده دهد..

فرصت طلب – انواع مختلفی از سرمایه گذاری فرصت طلبانه وجود دارد ، اما به طور کلی اینها یا املاک بسیار مضطرب (جای خالی عمده ، پریشانی مالی) ، پروژه های توسعه جدید یا دارایی در بازارهای نوظهور هستند. این دارایی ها معمولاً نیاز به بازتوانی قابل توجه دارند و جریان نقدی کمی دارند و جریان ندارند. آنها بالاترین ریسک را دارند و نیاز به مدیریت باتجربه دارند ، اما می توانند بالاترین بازدهی را ایجاد کنند (بیشترین بازده هنگام فروش دارایی یا سرمایه گذاری مجدد حاصل می شود).

در: سرمایه گذاران می توانند از املاک و مستغلات سود سهام بدست آورند. آیا شما می توانید مجموعه اجاره ، مدیریت املاک و غیره را به یک شرکت مدیریت برون سپاری کنید یا یک شرکت مدیریت برای مدیریت این دارایی ایجاد خواهید کرد?

AS: Slice یک شرکت فناوری است که متخصص در توکن سازی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری است. ما به تخصص دامنه اعتقاد داریم و بنابراین با شرکت های حرفه ای مدیریت املاک و مشاوران حقوقی همکاری می کنیم تا بهترین خدمات را به سرمایه گذاران خود ارائه دهیم. این خدمات در حال برون سپاری به پیمانکاران با سابقه اثبات شده هستند ، زیرا ما هیچ قصدی برای تبدیل شدن به یک شرکت مدیریت املاک نداریم.

در: با مقیاس اقتصادی بالقوه که می توان داشت ، هزینه های مدیریت املاک که می توان انتظار داشت چقدر است?

ع: باز هم اسلیس یک شرکت مدیریت املاک نیست. این صنعت بسته به نوع دارایی ، استانداردهای خود را در مورد ساختار هزینه ها دارد. با توجه به تجربه گسترده تیم ما و روابط متعددی که با توسعه دهندگان داریم ، ما قادر به مقایسه و مذاکره در مورد ساختارهای جذاب و هزینه ای برای سرمایه گذاران خود هستیم.

در: میانگین زمان پیش بینی شده چقدر است؟ به عنوان مثال ، ایده این است که توسعه را قبل از ساخت خریداری کنید ، آن را به مدت یک سال اجاره دهید و سپس آن را تلنگر کنید?

AS: دوره های نگهداری به دارایی اساسی بستگی دارد. این ممکن است یک نگهداری 2-3 ساله برای ساخت یک کانکس جدید یا یک نگهداری 5 ساله برای یک دارایی تولید کننده درآمد باشد. مدل ما این امکان را به سرمایه گذاران می دهد تا دوره نگهداری خود را به عهده بگیرند و موقعیت خود را بدون نیاز به پرداخت حق بیمه سنگین از بین ببرند. ما معتقدیم که معرفی بازارهای ثانویه گوشه گوشه است و انقلاب اوراق بهادار خصوصی قابل تجارت به سایر طبقات دارایی مانند هنرهای زیبا ، گزینه های سهام و موارد دیگر گسترش خواهد یافت.

در: چگونه قصد دارید سرمایه گذاران خرده فروشی را که تازه با مفهوم بلاکچین و توکن سازی املاک و مستغلات آشنا شده اند ، جذب کنید?

AS: در Slice ، ما درگیر کار بیش از حد نیستیم. ما معتقدیم که باید با دقت و شفافیت کامل با سرمایه گذاران خرده فروشی برخورد شود. پذیرش واقعی سرمایه گذاران خرده فروشی از نتیجه پروژه هایی به رهبری توسعه دهندگان با سابقه معنی دار حاصل خواهد شد (مانند شرکای ما @ HAP NYC) ، توسعه مداوم پروژه با کیفیت و ظهور بازارهای ثانویه با حجم قابل توجه تجارت. هنگامی که این سه ستون برقرار شد ، ما معتقدیم که بیشتر سرمایه گذاران خرده فروشی فعالانه به دنبال این نوع معاملات هستند و نهادهای نظارتی در سراسر جهان وسایل نقلیه سرمایه گذاری را که به طور خاص برای سرمایه گذاران خرده فروشی طراحی شده اند ، تأیید می کنند.

AT: برنامه های بازاریابی شما برای 12 ماه آینده چیست؟?

AS: ما بر روی آموزش بازار در مورد مزایای رمزهای امنیتی برای سرمایه گذاران مرزی متمرکز هستیم. اکثر چشم اندازهایی که با آنها صحبت می کنیم تفاوت بین توکن های سودمند را که با قول های پوچ پشتیبانی می شوند و رمزهای امنیتی که توسط دارایی های واقعی پشتیبانی می شوند ، درک نمی کنند. همین سرمایه گذاران مطمئناً از مزایای رمزهای امنیتی مانند مالکیت جزئی ، افزایش نقدینگی ، تسویه حساب سریع ، کاهش هزینه های مستقیم ، انطباق خودکار و قابلیت همکاری دارایی سر در نمی آورند – بنابراین آموزش بازار کلیدی است. در این ماه ، ما در حال راه اندازی یک سری وبینار هستیم تا به سرمایه گذاران احتمالی کمک کنیم مزایای فن آوری ما را بشناسند و با شرکای استراتژیک خود آشنا شوند (مانند خوش آمدید) که برخی از پروژه های ساخت ما را می سازد. این تلاش به مخاطبان ما فرصتی می دهد تا با تیم مدیریتی ما ملاقات کنند ، س askالاتی بپرسند و در نهایت با برند ما اعتماد سازی کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me