banner
banner

Mycelium Wallet: Master The Crypto User Guide Guide

بررسی میسلیوم

نحوه استفاده ، ذخیره و ثبت نام با Mycelium Bitcoin Wallet

Mycelium یک برنامه کیف پول رمزنگاری است که فضای ذخیره سازی بیت کوین تلفن همراه را برای iOS و Android فراهم می کند. امروز در بررسی کیف پول Mycelium همه چیز درباره بالاترین امتیاز برنامه رمزگذاری Google Play را کشف کنید.

میسلیوم چیست?

Mycelium یک برنامه کیف پول بیت کوین iOS و Android است که به شما امکان می دهد بیت کوین را به صورت ایمن ارسال ، دریافت و ذخیره کنید. برخی از افراد برای انتقال روزانه بیت کوین از میسلیوم استفاده می کنند ، در حالی که دیگران از میسلیوم برای ذخیره سازی سرد در طولانی مدت استفاده می کنند.

بارگیری و استفاده از Mycelium به آسانی بازدید از فروشگاه برنامه iOS یا Android است. برنامه را نصب کنید ، آن را باز کنید و “کیف پول جدید” را انتخاب کنید ، سپس می توانید بلافاصله از کیف پول خود استفاده کنید. می توانید یک عبارت عبور 12 کلمه ای (یک دانه) ایجاد کنید. اگر هرگز دسترسی به تلفن یا برنامه خود را از دست دادید ، می توانید Mycelium را روی تلفن دیگری نصب کنید و از عبارت عبور 12 کلمه ای خود برای بازیابی وجوه خود استفاده کنید.

میسیلیوم تمام ویژگی هایی را که شما در یک برنامه کیف پول رمزنگاری انتظار دارید ، دارد. به راحتی می توانید از طریق Mycelium به راحتی تنظیم پول کیف بیت کوین را ارسال و دریافت کنید. کد QR و آدرس کیف پول عمومی دریافت می کنید که می توانید برای ارسال و دریافت وجه استفاده کنید. می توانید مایسیلیوم را روی تلفن قدیمی نصب کنید و از آن به عنوان نوعی سردخانه استفاده کنید. می توانید آن را روی تلفن متصل به اینترنت نصب کنید و از آن به عنوان انبار گرم یا کیف پول روزانه استفاده کنید.

کیف پول میسیلیوم برای بررسی بیت کوین

بعلاوه ، Mycelium با دو محبوب ترین کیف پول سخت افزاری موجود – Trezor و Ledger کاملا سازگار است. بسیاری از افراد در حالی که میسلیوم را روی تلفن خود نگهداری می کنند از Trezor و Ledger برای سردخانه استفاده می کنند. کیف پول رمزنگاری میسیلیوم همچنین با Cashila (برای پرداخت قبض در منطقه SEPA (اتحادیه اروپا)) ، Glidera (برای خرید / فروش بیت کوین با استفاده از حساب های بانکی) و Coinapult (برای محافظت در برابر USD و ارزهای فیات) ادغام می شود.

تیم پشت میسیلیوم اولین بار در سال 2008 ، یک سال قبل از شروع بیت کوین تشکیل شد. تیم مهندسان سخت افزار در ابتدا گرد هم آمدند تا یک پروژه شبکه مش ایجاد کنند. با این حال ، پس از انتشار بیت کوین در سال 2009 ، این تیم به بلاکچین علاقه مند شد. آنها تصمیم گرفتند Mycelium را به عنوان یک کیف پول بیت کوین همه در یک که برای کاربران عادی ارائه می شود ، توسعه دهند.

راهنمای کیف پول بیت کوین mycelium

Mycelium در کل پنج پروژه مرتبط با بیت کوین از جمله کیف پول Mycelium ، Entropy ، Swish ، Card و Gear راه اندازی کرده است. امروزه میسلیوم یکی از شناخته شده ترین و بهترین بررسی کیف پول ها در صنعت است. تیم پشت میسیلیوم در وین ، اتریش مستقر است.

ویژگی های کیف پول میسیلیوم

از ویژگی های اصلی کیف پول رمزنگاری Mycelium می توان به موارد زیر اشاره کرد:

حضانت کامل بر روی کلیدهای خصوصی شما: میسیلیوم کنترل کامل کلیدهای خصوصی شما را در اختیار شما قرار می دهد. کلیدهای خصوصی شما هرگز از دستگاه خارج نمی شوند مگر اینکه آنها را صادر کنید (یا از عبارت بازیابی 12 کلمه ای خود استفاده نکنید).

امنیت رمزنگاری میسیلیوم

نیازی به بارگیری کامل بلاکچین نیست: Mycelium به شما امکان می دهد بدون بارگیری بلاکچین کامل بیت کوین به شبکه بیت کوین دسترسی پیدا کنید.

Supernodes در چندین مرکز داده: Mycelium از طریق ابرنواخترهای واقع در مراکز داده متعدد ، یک اتصال فوق العاده سریع به شبکه بیت کوین ارائه می دهد.

سازگار با Trezor و Ledger: میسیلیوم با دو کیف پول سخت افزاری محبوب در رمزنگاری – Trezor و Ledger – کنار می آید. شما می توانید از Ledger و Trezor برای ذخیره سازی در سرما یا بیشتر بودجه بیت کوین خود استفاده کنید ، سپس از مایسیلیوم به عنوان کیف پول روزانه برای مقادیر کمتری بیت کوین استفاده کنید.

سایر گزینه های ادغام: علاوه بر Trezor و Ledger ، میسلیوم با Glidera ، Cashila و Coinapult نیز سازگار است. به لطف ادغام میسلیوم با Glidera ، به عنوان مثال ، با استفاده از هر حساب بانکی آمریکایی یا کانادایی می توانید ارز فیات را با بیت کوین مستقیماً در میسلیوم مبادله کنید..

رمزگذاری کامل: Mycelium تمام داده های چت ها و معاملات شما را رمزگذاری می کند ، و این یکی از محرمانه ترین کیف پول های بیت کوین است که امروزه در دسترس شما قرار دارد. فقط مهر زمان و متن رمزگذاری شده شما به سرورهای Mycelium ارسال می شود. این برنامه همچنین فقط اطلاعات عمومی هر معامله ، از جمله آدرس بیت کوین ، مکان ، نام مستعار و تاریخچه تجارت را ذخیره می کند.

گزینه های حساب چندگانه: شما می توانید چندین حساب در کیف پول Mycelium خود ، از جمله حسابهای فقط تماشا ، حسابهای آدرس تک و حساب های سخت افزاری ، تنظیم کنید.

حساب های بیت کوین میسیلیوم

پشتیبانی BIP70: میسلیوم با درخواستهای پرداخت BIP70 سازگار است.

پشتیبانی HD: Mycelium یک کیف پول تعیین کننده سلسله مراتبی (HD) است ، به این معنی که می توانید چندین آدرس برای رفع نیازهای خود ایجاد کنید. اگر نمی خواهید کسی ببیند که شما مثلاً 100 BTC دارید ، می توانید فقط برای یک معامله کیف پول جداگانه ایجاد کنید ، سپس آدرس آن کیف پول را برای شخص دیگر ارسال کنید. برای دسترسی به همه کیف پولهای برنامه Mycelium ، فقط به نسخه پشتیبان از master seed یا کلید خصوصی اصلی نیاز دارید.

ویژگی های امنیتی کیف پول میسلیوم

عبارت عبور 12 کلمه: Mycelium به شما امکان می دهد به راحتی یک عبارت عبور 12 کلمه ای را به عنوان پشتیبان تنظیم کنید. تا زمانی که 12 کلمه خود را بخاطر بسپارید (یا آنها را یادداشت کرده باشید) ، حتی اگر دسترسی کامل به برنامه Mycelium یا دستگاه موبایلی را که بر روی آن نصب شده است قطع کنید ، می توانید به بودجه خود دسترسی پیدا کنید..

موجود برای iOS یا Android: Mycelium به صورت بارگیری رایگان برای iOS یا Android در دسترس است.

نسخه دسک تاپ ندارد: میسلیوم منحصراً یک برنامه موبایل است. نسخه رومیزی موجود نیست.

شناسه بیت: میسیلیوم به جای راه حل استاندارد و مبتنی بر رمز عبور ، از پروتکل باز Bit ID برای احراز هویت ایمن پشتیبانی می کند.

میسیلیوم هزینه کیف پول بیت کوین

بازار میسلیوم: میسیلیوم یک بازار دارد که در آن کاربران می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. می توانید تجارت P2P را با کاربر دیگری تنظیم کنید ، مثلاً از طریق ویژگی Mycelium’s Local Trader. همه خریداران و فروشندگان در بازار براساس معاملات قبلی خود دارای امتیاز هستند. بعلاوه ، همه تعاملات با خریداران و فروشندگان از طریق چت رمزگذاری شده انجام می شود که پیام رسانی امن به پایان را ارائه می دهد. کیف پول رمزنگاری میسیلیوم همچنین رتبه بندی معامله گران را فراهم می کند تا از خریدار و فروشنده به طور خودکار برای دیدن معاملات موفق خود پیروی کنید.

تاجر محلی: Local Trader به شما امکان خرید و فروش بیت کوین را با سایر کاربران Mycelium می دهد. در هنگام مبادله سکه ها به صورت محلی در کیف پول شما ذخیره می شوند ، این بدان معناست که Mycelium هرگز هیچ یک از ارزهای بیت کوین یا فیات شما را در خود نگه نمی دارد..

ذخیره سازی بیت کوین میسلیوم

ویژگی های بیشتری که قرار است در آینده اضافه شود: توسعه دهندگان میسیلیوم در مورد مطالب عقب نیستند. این شرکت در حال برنامه ریزی برای ارتقا significant قابل توجهی به جلو است. از نوامبر 2019 ، وب سایت Mycelium با به روزرسانی در مورد ادغام های آینده ، پشتیبانی dApp و سایر گزینه ها پر شده است. ابزارهای جدیدی که به زودی ارائه می شوند شامل حساب های فیات مبتنی بر بلاکچین ، راه حل های حواله ، کارت های بدهی ، خدمات مالی شخصی ، گزینه های سرمایه گذاری ، معاملات تجاری محافظت شده با اسکرو و ایجاد مجموعه رمزنگاری از دیگر ویژگی ها است.

مزایای میسلیوم بیت کوین

میسلیوم چگونه کار می کند?

میسلیوم مانند سایر برنامه های تلفن همراه کار می کند. شما برنامه را برای iOS یا Android نصب می کنید ، سپس به صورت محلی روی دستگاه شما اجرا می شود.

میسلیوم چگونه کار می کند

می توانید Mycelium را بصورت کاملا آفلاین و با استفاده از فایلهای apk روی دستگاه Android نصب کنید. یا می توانید آن را از طریق فروشگاه برنامه بر روی تلفن قدیمی نصب کنید و دیگر هرگز آن تلفن را به اینترنت وصل نکنید ، و میسلیوم را به یک راه حل ارزان و آسان برای ذخیره سازی سرما تبدیل کنید..

بسیاری از افراد همچنین از میسلیوم به عنوان یک کیف پول روزانه استفاده می کنند ، مقادیر کمتری از بیت کوین را با کیف پول ذخیره می کنند و مقادیر بیشتری را با یک کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano ذخیره می کنند..

میسیلیوم کلیدهای خصوصی شما را بر روی دستگاه شما ذخیره می کند. کلیدهای خصوصی شما به سرورهای Mycelium ارسال نمی شوند. مادامی که به دستگاه خود دسترسی داشته باشید و هیچ کس به عبارت عبور 12 کلمه ای شما دسترسی نداشته باشد ، پس تا آخر عمر کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را حفظ خواهید کرد.

میسلیوم چگونه کار می کند

علاوه بر این ، تمام فعالیت های بازار کاملاً رمزگذاری شده است. فقط نسخه های رمزگذاری شده گزارش های چت نگهداری می شوند. این از تجارت امن P2P از طریق بازار مایسیلیوم اطمینان حاصل می کند که فقط فرستنده و گیرنده در آن اطلاعات معامله را مشاهده می کنند.

Mycelium همچنین گزینه های کیف پول متعددی را ارائه می دهد. می توانید آدرس های فقط تماشا ، کیف پول های تک آدرس ، کیف پول های HD با آدرس های فرعی و بسیاری گزینه های دیگر را تنظیم کنید. شما همچنین می توانید Mycelium را با راه حل های موجود کیف پول خود ، از جمله Ledger و Trezor ، ادغام کنید.

نحوه عملکرد کیف پول میسیلیوم

همه اینها در یک رابط مستقیم بسته بندی شده اند. میسیلیوم بهترین برنامه کیف پول نیست که در آن وجود داشته باشد ، اما استفاده از آن برای هر کسی که دانش اولیه ای در مورد کیف پول های بیت کوین و رمزنگاری دارد ساده است. چه در معاملات طولانی مدت رمزنگاری باشید و چه در ارسال و دریافت بیت کوین هر روز ، باید بتوانید به مایسیلیوم به عنوان کیف پول بیت کوین قابل استفاده اعتماد کنید.

بیایید به طور خلاصه خط تولید اضافی کیف پول Mycelium از Card و Entropy را مرور کنیم (Swish و Gear بعدا):

فیلم ذخیره سازی سرد میسلیوم آنتروپی:

کارت میسلیوم و شبکه کارت کارت:

و یک فیلم سریع در مورد نحوه استفاده از کارت میسلیوم:

میسیلیوم-کارت-مزایا

قیمت میسلیوم

قیمت میسلیوم

میسلیوم برای iOS و Android رایگان بارگیری می شود.

برای ارسال یا دریافت پرداخت بیت کوین از طریق برنامه هیچ هزینه ای وجود ندارد (جدا از هزینه های پیش فرض شبکه بیت کوین).

قبل از ارسال معامله ، میسیلیوم هزینه ها را از قبل نشان می دهد. شما می توانید هزینه خود را براساس سرعت ارسال معامله (اولویت پایین ، متوسط ​​یا زیاد) انتخاب کنید.

نحوه استفاده از میسلیوم

استفاده از میسلیوم ساده است. در اینجا فرآیند اساسی است که برای راه اندازی و شروع به استفاده از میسلیوم برای اولین بار استفاده خواهید کرد:

مرحله 1) بارگیری رایگان برای iOS یا Android

میسلیوم را از فروشگاه Google Play یا فروشگاه برنامه iOS

مرحله 2) یک کیف پول جدید ایجاد کنید

برنامه را باز کنید و “کیف پول جدید” را انتخاب کنید

اکنون در کیف پول بیت کوین خود هستید. می توانید کد یا آدرس QR خود را مشاهده کنید. شخصی می تواند از کد QR یا آدرس برای ارسال بیت کوین به کیف پول مایسیلیوم شما استفاده کند.

مرحله 3) احراز هویت و پشتیبان گیری دو فاکتور را تنظیم کنید

برای محافظت از بیت کوین خود ، می خواهید یک گزینه پشتیبان تنظیم کنید. در گوشه بالا سمت چپ ، روی سه نقطه ضربه بزنید تا به منو بروید ، سپس روی «پشتیبان گیری» ضربه بزنید. 12 کلمه بر روی صفحه ظاهر می شود. 12 کلمه را روی یک کاغذ بنویسید یا آنها را در مکان امن دیگری یادداشت کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که برنامه Mycelium به شما اجازه نمی دهد از صفحه عکس بگیرید. این برای امنیت شماست. می توانید برای ساخت کیف پول کاغذی ، عبارت عبور 12 کلمه ای خود را در یک مکان امن یادداشت کنید. با این حال ، هرکسی که به این 12 کلمه دسترسی داشته باشد به بیت کوین شما دسترسی کامل خواهد داشت ، بنابراین مراقب باشید.

برای اطمینان از اینکه 12 کلمه را با موفقیت کپی کرده اید ، میسیلیوم از شما می خواهد که 12 کلمه را یکی یکی دوباره وارد کنید.

مرحله 4) پین خود را تنظیم کنید

پین خود را تنظیم کنید. میسیلیوم به شما امکان می دهد پین تنظیم کنید تا از استفاده کیف پول توسط دیگران جلوگیری کند. هر زمان که به کیف پول میسیلیوم خود دسترسی پیدا می کنید ، باید پین را وارد کنید.

در گوشه بالا سمت راست ، به منو رفته و روی “تنظیمات” سپس “تنظیم کد PIN” کلیک کنید. یک کد پین انتخاب کنید. حتماً آن را به خاطر بسپارید. اگر نمی توانید پین خود را به خاطر بسپارید ، هیچ گزینه بازیابی وجود ندارد. تنها راه بازیابی بیت کوین استفاده از دانه های شما خواهد بود.

مرحله 5) ارسال و دریافت بیت کوین

برنامه کیف پول Mycelium شما اکنون امن است و آماده ذخیره ، ارسال و دریافت بیت کوین است.

دریافت بیت کوین

Mycelium را باز کنید و به برگه Balance خود بروید

روی «دریافت» ضربه بزنید

می توانید مبلغ مشخصی را درخواست کنید. یا می توانید کد QR یا آدرس بیت کوین خود را با کسی ارسال کنید. شما می توانید از کسی بخواهید کد QR شما را اسکن کند یا از آن اسکرین شات بگیرد. همچنین می توانید آدرس عمومی خود را کپی و پیست کرده و از طریق هر برنامه پیام رسانی ارسال کنید.

صبر کنید تا وجوه برسد. در مدت 10 دقیقه از زمان ارسال وجه ، می توانید معامله را در زیر برگه “معاملات” مشاهده کنید. 3 تا 6 تأیید (30 تا 60 دقیقه) طول می کشد تا بودجه شما در کیف پول مایسیلیوم شما موجود باشد.

ارسال بیت کوین

Mycelium را باز کنید و به برگه Balance خود بروید.

روی «ارسال» کلیک کنید.

با ضربه زدن روی دکمه ‘Scan QR Code’ می توانید بیت کوین ارسال کنید. یا می توانید آدرس بیت کوین را کپی و پیست کنید.

روی نوع پولی که می خواهید ارسال کنید ضربه بزنید ، سپس مقدار را انتخاب کنید.

برای اطمینان از صحت تمام جزئیات ، دوباره بررسی کنید ، سپس کد PIN خود را وارد کنید تا معامله تأیید شود. اطمینان حاصل کنید که بهترین مکان ها را برای گذراندن بیت کوین به صورت آنلاین مشاهده کنید.

درباره میسلیوم

در مورد میسلیوم

توسعه دهندگان پشت کیف پول Mycelium برای اولین بار در سال 2008 گرد هم آمدند تا یک راه حل شبکه مش ایجاد کنند. با این حال ، پس از انتشار بیت کوین در سال 2009 ، این تیم بالقوه در فناوری بلاکچین را مشاهده کرد. آنها تصمیم گرفتند کیف پول مایسیلیوم را به عنوان یک کیف پول همه جانبه در برابر مصرف کننده ایجاد کنند. از روزهای ابتدایی بیت کوین تا برنده شدن بهترین برنامه موبایل Blockchain.com در سال 2014 ، راه حل همه کاره ذخیره سازی کیف پول Mycelium در زمینه حفاظت و حفاظت از دارایی های رمزنگاری با امنیت درجه یک پیشگام است..

امروزه میسلیوم یکی از پنج محصولی است که توسط تیم توسعه دهنده ارائه شده است. چهار محصول دیگر شامل Swish (سیستم سفارش و پرداخت بازرگان آنلاین و فروشگاهی است که ارزهای دیجیتال و فیات را می پذیرد) ، Gear (پردازنده پرداخت بیت کوین که به هر کسی اجازه می دهد پرداخت های BTC را به صورت خصوصی و ایمن بپذیرد) ، Card (یک شبکه جهانی پرداخت) و Entropy (دستگاه USB که به عنوان محلول ذخیره سازی سرد کار می کند).

میسلیوم توسط Megion Research ساخته شده است & Development GmbH ، که در وین ، اتریش مستقر است. این شرکت نام ‘میسلیوم’ را از قسمت رویشی قارچ گرفته است که از شبکه رشته های سفید تشکیل شده است. ‘میسلیوم’ یک قارچ یک شبکه اطلاعاتی توزیع شده است که قادر به ارسال اطلاعات در مسافت های طولانی و از طریق خطوط گونه است.

اعضای اصلی تحقیق Megion & تیم توسعه GmbH شامل الكساندر كوزمین ، آندریاس پترسون ، جروم روسلوت و لئو واندرسلب است..

کیف پول بیت کوین چند منظوره Mycelium همچنین دارای ابزارهای جدید بیشتری برای ذخیره سازی رمزنگاری است که به زودی منتشر می شود مانند:

  • حساب های فیات (مبتنی بر بلاکچین)
  • حواله غیر گران
  • کارت های نقدی (پیوند داده شده و کیف پول صادر شده)
  • صورتحساب شخصی / امور مالی فاکتور
  • مدیریت پوشش و سرمایه گذاری پرتفوی
  • محافظت از تجارت در معاملات (و شرط بندی)
  • ایجاد سکه ارز رمزنگاری شده و تبادل ارز رمزنگاری شده

حرف آخر

مایسیلیوم یکی از بهترین و محبوب ترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده است که امروزه موجود است. این یک برنامه Android و iOS است که تمام ویژگی های کیف پول مورد انتظار شما را شامل می شود ، از جمله ادغام با کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor و Ledger ، پشتیبانی از HD و امکان ارسال و دریافت بیت کوین به راحتی. در حالی که همه در مورد قیمت بیت کوین اطمینان حاصل می کنند و به نصف رسیدن می رسد ، به یاد داشته باشید که دوره حضانت هوشمند مجموعه های رمزنگاری مبتنی بر بلاکچین آغاز شده است و یکی از بزرگترین زمینه های پذیرش و آگاهی است که باید رخ دهد. کاربران باهوش تقاضای زیادی دارند و استفاده از کیف پول بیت کوین ایمن و قابل احترامی مانند Mycelium بسیار توصیه می شود.

اگر می خواهید یک برنامه کیف پول با کاربرد آسان ، بسیار مطمئن و قابل اعتماد داشته باشید ، طولانی ترین کیف پول بیت کوین در Mycelium یکی از بهترین گزینه های موجود در حال حاضر است (مقایسه با Exodus و Electrum). میسلیوم به عنوان یک راه حل طولانی مدت ذخیره سازی رمزنگاری و همچنین به عنوان یک کیف پول مفید بیت کوین بسیار عالی عمل می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me