banner
banner

Coinomi Wallet: Master The Crypto User Review Guide

کوینومی

Coinomi یک کیف پول بلاکچین است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود. همه آنچه را که امروز در مورد کیف پول رمزنگاری محبوب و باسابقه امروز می خواهید بدانید ، در بررسی ما بیابید.

Coinomi چیست?

Coinomi که به صورت آنلاین در Coinomi.com یافت می شود ، کیف پول بلاکچینی است که به شما امکان می دهد به طور ایمن 1500 دارایی بلاکچین را ذخیره ، مدیریت و مبادله کنید. این کیف پول از بیت کوین و هزاران ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می کند.

Coinomi برای سیستم عامل های Mac ، Windows ، Linux ، Android و iOS در دسترس است. خواه بخواهید رمزنگاری خود را روی دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه امن کنید ، نسخه Coinomi را پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب است.

کیف پول Coinomi

از دسامبر سال 2019 ، Coinomi بیش از 125 بلاکچین را پشتیبانی می کند که بیش از هر کیف پول غیر حضوری در صنعت است. در کل ، شما می توانید هزاران رمز را در یک کیف پول Coinomi به صورت ایمن ذخیره کنید. Coinomi همچنین دارای SegWit است و می توانید کیف پول خود را به 168 ارز فیات بدهید.

Coinomi در سال 2014 تاسیس شد ، که همچنین آن را به قدیمی ترین کیف پول چند بلاکچین موجود تبدیل می کند. جالبتر اینکه هیچ کیف پول Coinomi تاکنون هک نشده است یا به طریقی دیگر به خطر نیفتاده است. Coinomi پس از 5+ سال در صنعت رمزنگاری سابقه کاملی دارد (اگرچه یک آسیب پذیری جزئی در برنامه کیف پول رومیزی Coinomi در فوریه 2019 کشف شد).

مانند بسیاری دیگر از کیف پول های رمزنگاری ، Coinomi به شما امکان می دهد با استفاده از خدمات تبادل موجود سکه را در کیف پول خود مبادله کنید. Coinomi پشتیبانی داخلی از ShapeShift و Changelly را ارائه داده است. مهم نیست که کدام یک از 1500+ دارایی رمزنگاری شده را در کیف پول خود دارید ، باید بتوانید آن دارایی ها را فوراً عوض کنید تا نمونه کارها را تنظیم کنید.

تیم Coinomi ، طبق وب سایت رسمی ، متشکل از “متخصصان فناوری بلاکچین با سابقه ثابت شده در fintech ، ارزهای رمزپایه و کارآفرینی است.” این تیم پیرامون مفهوم “ایجاد راه حل های ایمن برای کاربردهای بلاکچین” متحد شدند. امروز تیم Coinomi در سراسر جهان توزیع می شود. این شرکت هیچ دفتر مرکزی یا دفتری ثابت ندارد و همه موقعیت ها از راه دور هستند.

ویژگی های Coinomi

بررسی Coinomi

بیش از 1500 ارز رمزنگاری شده: Coinomi از بیش از 1500 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند. شما می توانید هر یک از این 1500 رمز ارز را به طور ایمن در کیف پول Coinomi خود ذخیره کنید.

125+ Blockchains: Coinomi در کل از 125 بلاکچین مختلف پشتیبانی می کند. مهم نیست که چه نوع سکه ای را در دست دارید یا از کدام زنجیره بلوکی استفاده می کند ، باید بتوانید آن سکه را با استفاده از Coinomi ذخیره کنید..

موجود برای دسک تاپ: Coinomi برای Windows ، Mac OS و Linux در دسترس است.

در دسترس برای دستگاه های تلفن همراه: Coinomi از طریق هر فروشگاه برنامه مربوطه برای iOS و Android در دسترس است. A.apk همچنین از طریق Coinomi.com برای بارگیری در دسترس است.

از زمان راه اندازی در سال 2014 هرگز هک نشده است: Coinomi برای اولین بار در سال 2014 راه اندازی شده است. کیف پول از زمان راه اندازی هرگز هک نشده و به خطر نیفتاده است – ادعایی که چند کیف پول دیگر می توانند مطرح کنند.

بیش از 25 زبان: Coinomi به بیش از 25 زبان ترجمه شده و در دسترس است.

پشتیبانی Changelly و Shapeshift: Coinomi پشتیبانی داخلی از Changelly و ShapeShift را ایجاد کرده است ، به این معنی که شما می توانید فورا هر یک از سکه های خود را بدون واریز و برداشت از صرافی در کیف پول خود جایگزین کنید.

SegWit: Coinomi از شاهدان تفکیک شده بومی (SegWit) پشتیبانی می کند. این بدان معناست که شما می توانید از معاملات سریعتر ارزهای رمزپایه پشتیبانی از SegWit (BTC و LTC) لذت ببرید.

سرد شدن Coinomi به شما امکان می دهد رمزنگاری خود را با استفاده از سرد انجام دهید. می توانید دارایی های پشتیبانی شده را از طریق Coinomi سرما بزنید و حتی وقتی آفلاین هستید پاداش کسب کنید.

هزینه های معامله پویا و کارگران معدنچی: Coinomi هزینه معاملات را به صورت پویا محاسبه می کند ، به این معنی که کاربران در هنگام انجام معاملات ، بهترین ارزش پول را در همه زمان ها کسب می کنند. همچنین کاربران می توانند هزینه های خود را تعیین و استفاده کنند. به عنوان مثال اگر شما نیاز به معامله تأیید شده و فوری دارید ، ممکن است مایل باشید هزینه ماینر بیشتری بپردازید. اگر 30 تا 60 دقیقه انتظار ندارید ، می توانید هزینه معدنچی کمتری را پرداخت کنید.

24/7/365 پشتیبانی مشتری: با کمال تعجب ، Coinomi سرمایه گذاری قابل توجهی در خدمات مشتری انجام داده است. Coinomi خدمات مشتری را در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال ارائه می دهد. شما می توانید در هر زمان از شبانه روز یک بلیط برای Coinomi ثبت کنید و سریع پاسخ دهید. تعداد کمی از کیف پول های دیگر این نوع خدمات را ارائه می دهند.

مرورگر DApp: Coinomi یک مرورگر برنامه غیرمتمرکز (DApp) را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد از داخل کیف پول Coinomi خود به راحتی از برنامه های غیرمتمرکز Ethereum و سایر برنامه های بلاکچین استفاده کنید..

خرید کارت های هدیه: Coinomi همچنین یکی از معدود برنامه های کیف پول است که به شما امکان می دهد کارت های هدیه را از داخل برنامه خریداری کنید. به عنوان مثال می توانید وجوه رمزنگاری شده خود را صرف کارت هدیه Target یا Walmart کنید بدون اینکه از برنامه Coinomi خارج شوید و سپس آن را در هر مکان خرده فروشی خرج کنید. کارت های هدیه Coinomi از طریق همکاری کیف پول با Bidali ارائه می شوند.

گره مورد اعتماد: Coinomi به شما امکان می دهد با اتصال به گره کامل بیت کوین خود حاکمیت کامل مالی را بدست آورید.

رمزنگاری DNS: با بهره گیری از ویژگی Crypto DNS Coinomi ، از استفاده از آدرس های مبهم و اشتباه جلوگیری می کنید و به شما امکان می دهد آدرس های پرکاربرد خود را با نام های مستعار قابل خواندن توسط انسان در سرویس ها و زنجیره های مختلف جایگزین کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید کیف پول مبادله ای شما به عنوان “Binance BTC” ذکر شود ، می توانید این کار را از طریق Coinomi انجام دهید.

با کیف پول های دیگر قابل همکاری است: Coinomi با هر کیف پول FIA یا کیف پول آدرس دامنه غیر قابل توقف قابل همکاری است ، به شما امکان می دهد درخواست های پرداخت بلاکچین-اگنوستیک را برای کاربران با هر نوع کیف پول رمزنگاری ایجاد کنید..

کاربر پسند: Coinomi مانند اکثر کیف پول های چند پلتفرمی بسیار کاربرپسند است. آسان است که کیف پول را برای اولین بار تنظیم کنید ، از کیف پول استفاده کنید و با کیف پول معامله کنید ، صرف نظر از اینکه شما یک متخصص رمزگذاری هستید یا تازه وارد.

بدون KYC یا تأیید هویت لازم نیست: Coinomi مانند اکثر کیف پول ها نیازی به ثبت نام یا تأیید اطلاعات قبل از استفاده از کیف پول ندارد. برای اینکه یک قدم جلوتر بروید ، سرورهای Coinomi با پنهان کردن آدرس IP شما از چشم کنجکاو ، درخواست های شما را ناشناس می کنند.

هزینه های صفر: مانند اکثر کیف پول ها ، Coinomi برای ارسال و دریافت تراکنش هیچ هزینه ای دریافت نمی کند (شما فقط هزینه شبکه را برای هر ارز رمزنگاری شده ای که پرداخت می کنید پرداخت می کنید).

بیشتر منبع باز: Coinomi در آغاز راه اندازی یک کیف پول منبع باز بود. امروز ، Coinomi GitHub در دسترس بودن صفحه همچنان برای همه امکان پذیر است و به کاربران امکان می دهد کد مهم کیف پول را مشاهده کنند. با این حال ، قسمت های خاصی از کیف پول کاملا منبع باز نیست.

Coinomi چگونه کار می کند?

Coinomi چگونه کار می کند

Coinomi مانند اکثر کیف پول های سمت مشتری کار می کند. شما نرم افزار کیف پول را در دسک تاپ یا دستگاه همراه خود بارگیری می کنید. سپس ، کلیدهای خصوصی را برای آن کیف پول ارسال می کنید.

تمام کلیدهای خصوصی در دستگاه شما نگهداری می شوند. از سال 2019 ، Coinomi از 125 بلاکچین و بیش از 1500 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. این بدان معناست که ارز رمزنگاری شده را مهم نیست ، باید بتوانید آن را با استفاده از Coinomi ذخیره کنید – جدا از مبهم ترین ارزهای رمزنگاری جهان.

همانطور که در بالا ذکر شد ، Coinomi از زمان راه اندازی در سال 2014 هرگز نقض کیف پول یا مصالحه نکرده است. به لطف رمزگذاری و رمزنگاری قوی Coinomi ، کیف پول 100٪ سابقه ایمنی خود را حفظ کرده است.

تنها حادثه مهم امنیتی با Coinomi در تاریخ 27 فوریه 2019 رخ داد ، هنگامی که یک آسیب پذیری امنیتی مهم در کیف پول دسک تاپ Coinomi آشکار شد. آسیب پذیری امنیتی نسبتاً جزئی بود و در نتیجه هیچ وجهی به خطر نیفتاد: اگر یک عبارت دانه را از طریق رایانه متصل به اینترنت به کیف پول Coinomi وارد کردید ، آن عبارت دانه توسط گوگل برای یک املا check به یک سرویس خارجی ارسال شد.

علی رغم آن پنهان کاری بسیار جزئی ، Coinomi همچنان یکی از امن ترین و معتبرترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده در جهان است. تقریباً در هر دستگاهی می توانید وجوه خود را در کیف پول خود نگه دارید. همچنین می توانید با استفاده از ShapeShift و Changelly وجه خود را در کیف پول خود منتقل کنید.

ما همچنین از این واقعیت که Coinomi به شما اجازه می دهد هزینه معاملات خود را تعیین کنید ، قدردانی می کنیم. مانند اکثر کیف پول ها ، Coinomi به شما اجازه می دهد برای معاملات خود هزینه سفارشی را براساس سرعت مورد نظر خود تعیین کنید. اگر می خواهید زمان تأیید سریع تری داشته باشید و مایل به پرداخت هزینه آن هستید ، می توانید هزینه خود را به همین ترتیب در کیف پول Coinomi تنظیم کنید.

قیمت گذاری Coinomi

Coinomi چیست

استفاده از Coinomi برای هر سیستم عامل دسک تاپ یا موبایل کاملاً رایگان است.

هنگام انتقال وجه به کیف پول Coinomi یا هیچ یک از هزینه های Coinomi را پرداخت نخواهید کرد. با این وجود هزینه شبکه را به هر کدام از شبکه های رمزنگاری که استفاده می کنید پرداخت خواهید کرد.

اگر می خواهید ارزهای رمزنگاری شده را از طریق Changelly یا ShapeShift در کیف پول Coinomi خود مبادله کنید ، پس برای هر معامله هزینه معاملات 0.25٪ تا 0.50٪ پرداخت خواهید کرد.

نحوه استفاده از Coinomi

Coinomi برای همه سیستم عامل های اصلی دسک تاپ و موبایل در دسترس است. در اینجا توضیح مختصری در مورد نحوه راه اندازی و استفاده از Coinomi برای اولین بار آورده شده است.

مرحله 1) Coinomi را بارگیری کنید

Coinomi را برای هر سیستم عامل موبایل یا دسک تاپ در بارگیری کنید Coinomi.com/ بارگیری ها

نحوه استفاده از Coinomi

Coinomi یک بارگیری رایگان برای Android (از طریق فروشگاه Google Play یا.apk) ، iOS (از طریق App Store) ، Windows ، Mac OS یا Linux است.

دانلود Coinomi

مرحله 2) Coinomi را نصب کنید

Coinomi را نصب کنید و قرارداد مجوز را بپذیرید.

Coinomi را نصب کنید

مرحله 3) Coinomi را راه اندازی کنید

هنگام راه اندازی Coinomi برای اولین بار ، شما می توانید یک کیف پول جدید ایجاد کنید یا یک کیف پول موجود را بازیابی کنید.

با استفاده از Coinomi

در صورت بازیابی کیف پول موجود ، عبارت بازیابی 24 کلمه خود را در Coinomi وارد می کنید تا دوباره به منابع مالی خود دسترسی پیدا کنید.

بررسی کیف پول Coinomi

اگر کیف پول جدید ایجاد کنید ، می بینید که یک عبارت بازیابی 24 کلمه ای در صفحه بعدی ظاهر می شود. این عبارت بازیابی را بنویسید و آن را در مکانی امن نگه دارید. اگر عبارت بازیابی خود را گم کنید ، در صورت قطع دسترسی به دستگاه خود ، کیف پول شما قابل بازیابی نیست. اگر کسی به عبارت بهبودی شما دسترسی پیدا کند ، پس می تواند به کیف پول شما دسترسی پیدا کند. مواظبش باش.

بازیابی کیف پول Coinomi

پس از پذیرش عبارت بازیابی و نوشتن آن ، باید عبارت بازیابی را در صفحه بعدی وارد کنید. Coinomi در حال تأیید این است که شما عبارت بازیابی خود را یادداشت کرده اید.

در مرحله بعد ، گذرواژه خود را تنظیم خواهید کرد. Coinomi به گذرواژه با حداقل طول 10 کاراکتر نیاز دارد.

سکه هایی را که می خواهید با Coinomi استفاده کنید انتخاب کنید. Coinomi برای هر سکه ای که انتخاب کنید کیف پول ایجاد می کند. در آینده می توانید سکه های بیشتری اضافه کنید.

سکه های کوینومی

شرایط خدمات را بپذیرید ، سپس وارد Coinomi شوید.

کیف پول رمزنگاری Coinomi

مرحله 4) ارزهای رمزپایه را نگه دارید ، ذخیره کنید یا مبادله کنید

کیف پول Coinomi شما راه اندازی شده است. برای هر یک از سکه هایی که در مراحل راه اندازی انتخاب کرده اید ، کیف پول خواهید داشت. همچنین می توانید برای هر سکه جدید کیف پول جدید اضافه کنید.

بررسی اجمالی ارز رمزنگاری Coinomi

در این مرحله ، می توانید سکه ها را به کیف پول Coinomi خود منتقل کنید تا کلیدهای خصوصی دستگاه شما باشد. به عنوان مثال اگر اکنون 1 BTC در صرافی دارید ، اما می خواهید کلیدهای خصوصی خود را نگه دارید ، می توانید آن 1 BTC را به کیف پول بیت کوین Coinomi خود منتقل کنید..

کیف پول بیت کوین Coinomi

برای ارسال یا دریافت وجه از یا به کیف پول Coinomi خود ، روی گزینه “Wallet” در سمت چپ کلیک کنید.

صرافی Coinomi

اگر می خواهید در Coinomi مبادله سکه کنید ، پس می توانید با کلیک کردن روی دکمه “Exchange” در برنامه این کار را انجام دهید. Coinomi پشتیبانی داخلی از ShapeShift و Changelly را ارائه داده است. شما باید بتوانید با استفاده از هر یک از این سیستم عامل ها ، هر یک از 1500 ارز رمزنگاری شده خود را معامله کنید ، هزینه تجارت 0.25٪ تا 0.50٪ را پرداخت کنید.

خودشه! شما اکنون یک کاربر رسمی Coinomi هستید. با استفاده از Coinomi می توانید سکه ها را به صورت دائمی ذخیره کنید ، از Coinomi به عنوان کیف پول روزانه خود استفاده کنید یا دستگاه خود را از اینترنت جدا کنید تا ذخیره سازی سرد راه اندازی Coinomi.

درباره Coinomi

Coinomi در سال 2014 توسط تاسیس شد جورج کیمیونیس (موسس و مدیر عامل). کیمیونیس می خواست کیف پول مطمئنی برای کاربردهای بلاکچین ایجاد کند.

امروز ، Coinomi حدود 10 کارمند دارد که در سراسر جهان توزیع شده اند. Coinomi هیچ دفتر مرکزی یا دفتری را ذکر نمی کند. وب سایت رسمی Coinomi چندین موقعیت آزاد را برای استخدام ذکر کرده است. همه موقعیت ها از راه دور هستند. می توانید پول خود را با ارز فیات یا یکی از 200 ارز رمزپایه بیشتر انتخاب کنید.

Coinomi هیچ شماره تلفن یا آدرس ایمیل را به صورت آنلاین منتشر نمی کند. اگر می خواهید با Coinomi تماس بگیرید ، پس باید کار کنید مرکز پشتیبانی Coinomi.

حرف آخر

Coinomi یک کیف پول ارز رمزنگاری شده است که هرگز هک نشده است. از زمان راه اندازی در سال 2014 ، هیچ کیف پول Coinomi تاکنون هک نشده و به خطر نیفتاده است. امروز ، Coinomi از هزاران ارز رمزپایه و 125 بلاکچین پشتیبانی می کند ، و این کیف پول ایده آل برای هر کسی است که هر نوع ارز رمزنگاری شده را در اختیار دارد..

مزیت دیگر Coinomi این است که کیف پول برای دستگاه های تلفن همراه (Android و iOS) و دسک تاپ (ویندوز ، سیستم عامل Mac و Linux) در دسترس است. ما همچنین از خدمات مشتری 24/7/365 قدردانی می کنیم ، که سطح خدمات مشتری ارائه شده توسط تعداد کمی کیف پول رمزنگاری موجود است.

تنها نقص واقعی Coinomi این است که کیف پول دیگر کاملاً منبع باز نیست. اگرچه اجزای حیاتی کاملاً متن باز در دسترس هستند ، اما برخی از اجزای دیگر منبع بسته باقی می مانند.

مهم نیست که کدام ارزهای رمزپایه را در دست دارید ، یا کجا می خواهید آن ارزهای رمزپایه را ایمن کنید ، Coinomi یکی از محبوب ترین کیف پول های امروز در دنیای رمزنگاری است. امروز برای بارگیری کیف پول برای هر سیستم عامل تلفن همراه یا دسک تاپ به سایت Coinomi.com مراجعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me