banner
banner

متفاوت است – Crypto در مکزیک

بازار ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاکچین در آمریکای لاتین در حال افزایش است. Statista – یکی از پرتال های آماری برجسته در جهان ، فاش کرده است که آمریکای لاتین منطقه ای با بیشترین کاربران رمزنگاری در جهان است. بر اساس این مطالعه ، ده کشور برتر که بیشتر درگیر آن هستند برزیل ، کلمبیا ، آرژانتین ، مکزیک و شیلی بودند.

ما خوشحالیم که آقای Coin (mrcoinmx در توییتر) را دعوت می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد رمزنگاری در مکزیک با ما به اشتراک بگذارد!

1. آیا می توانید در مورد فرهنگ رمزنگاری در کشور خود برای ما بگویید?

در مکزیک ، نوآوری و کارآفرینی یک حالت ذهنی است که ما با آن متولد شده ایم. متأسفانه در زمینه رمزنگاری هنوز طبق انتظار منفجر نشده است.

دولت و دانشگاه ها هر روز علاقه بیشتری به موضوعات مرتبط با Fintech و توسعه پیدا می کنند و با توجه به ایجاد قوانین جدید مالیاتی ، مکزیکی ها به دنبال گزینه های جدید مانند خرید بیت کوین برای محافظت از سرمایه گذاری در برابر بحران پیش رو هستند.

این مثالی است ، در ابتدای سال پول ملی 18 دلار پزو به ازای هر دلار داشت ، امروز تقریباً 24 پزو برای هر دلار است. پزوی مکزیک در 6 ماه 6 پزو کاهش یافته است ، این بدان معنی است که 1/3 بخشی از ارزش خود را نسبت به دلار از دست داده است.

به عنوان بنیانگذار یک انجمن Blockchain ، من معتقدم که این بحران (اقتصاد ، قوانین دولت و Covid) ما را به سمت BUIDL سوق می دهد که یک اکوسیستم قوی با استفاده از فن آوری های جدید از DeFi جالب ترین موضوعاتی است که اعضای جامعه Mr.Coin جستجو می کنند و درخواست می کنند.

2. آیا می توانید برخی از برنامه های رمزنگاری موفق در کشور خود را با ما به اشتراک بگذارید?

یکی از اعضای جامعه Mr.Coin یک تجارت موفق مبتنی بر بلاکچین ایجاد کرد به نام Binde.io, که استارتاپی است که خدمات B2B را در زمینه اتوماسیون قراردادها و مدیریت شواهد ارائه می دهد. آنها در حال توسعه راه حل هایی برای پرورش اعتماد بین شرکای تجاری ، از اتوماسیون قرارداد تا مدیریت شواهد هستند که شرکا را قادر می سازد رویدادهای مربوطه را در معاملات خود با استفاده از بلاک چین BitcoinSV بررسی کنند.

3. مردم با رمزنگاری خود چه می کنند ، آیا آنها HODL می کنند یا اینکه تجارت می کنند?

اکثر مردم با آن تجارت می کنند ، اما با افزایش DeFi آنها شروع به استفاده از سیستم های انباشته و وام برای داشتن درآمد بیشتر می کنند.

4- رمزنگاری در کشور شما چقدر محبوب است?

بیت کوین ، اتر و نشانه هایی که در صرافی های محلی می یابید محبوب ترین ها هستند. گاهی اوقات جریان اصلی به عنوان مثال وقتی Bitcoin Moons 20٪ یا وقتی که بیش از 15٪ کاهش می یابد.

5. نظر کشور شما در مورد تنظیم رمزنگاری چیست?

متأسفانه افراد متولی این مقررات 100٪ آن را درک نمی کنند ، آنها می دانند که این CryptoBlockchainRevolution بسیاری از جنبه های زندگی جهانی را تغییر خواهد داد ، به همین دلیل ما اولین قانون fintech جهان را داریم اما مشکل این است که این به اکوسیستم کمک نمی کند به BUIDL.

6. از دوست یا خانواده خود بپرسید ، اگر آنها تصمیم دارند 50 دلار یا 1 BTC را در لحظه ارائه شما قبول کنند ، پاسخ آنها چه خواهد بود?

همه می دانند که بیت کوین ارزش بالایی دارد ، بنابراین می توانم بگویم که همه 1 BTC را انتخاب می کنند ، خصوصاً اگر از دوستان و خانواده ام سال کنند.

7. آیا خودپردازهای بیت کوین در کشور شما وجود دارد؟?

بله ، یکی در نزدیکی محل زندگی من وجود دارد.

8- در مقیاس 1 تا 10 (راحت ترین 10) ، راحتی و دسترسی افراد برای خرید بیت کوین با فیات را چگونه ارزیابی می کنید؟?

این بستگی زیادی به میزان اطلاعاتی که شما علاقه مند به ارائه (KYC) یا سطح دانش لازم برای تغییر فیات برای بیت کوین با استفاده از P2P ، خودپرداز ، مبادلات ، سیستم عامل های OTC و غیره است ، دارد. به همین دلیل ما در یک جلسه ماهانه تمرکز می کنیم تا به افراد بیشتر و بیشتر گزینه های دسترسی به این رمزنگاری را بیاموزید. در هر فروشگاه گوشه و کنار مانند OXXO می توانید برای خرید بیت کوین پول در کیف پول مبادله خود واریز کنید. بنابراین پاسخ من 10 خواهد بود.

9. مبادلات اصلی سرمایه گذاران / بازرگانان در مکزیک کدامند؟ و چرا?

در مکزیکو حداقل پنج تبادل رمزنگاری داریم اما بیشتر کاربران فقط از یکی از آنها استفاده می کنند.

این یک نوع خنده دار است زیرا هزینه هایی که ما اغلب در این بورس پرداخت می کنیم رقابتی نیست. اعتمادی که با کمپین های بازاریابی جلب شده است برای ادامه استفاده از کاربران کافی است ، اما وقتی کاربران متوجه می شوند با مبادلاتی مانند OKEx می توانند خدمات و محصولات بهتری را بدست آورند ، جایی که می توانند با صرفه جویی در Cryptos در انتظار تجارت معامله کنند ، پرداخت هزینه های کمتر و ابزارهای معاملاتی کافی برای افرادی که به دنبال تجربیات بهتر هستند و بیشتر به استفاده از این مبادلات روی می آورند.

11. آیا برنامه ای برای تسریع در تصویب بلاکچین با دانشگاه ها ، دولت ها یا جوامع وجود دارد؟?

بله ، ما به برخی از دانشگاه های محلی و پروژه های Blockchain از آسیا رسیده ایم تا شانه به شانه دانش را با پایان دادن به covid به دانشجویان ارائه دهیم.

سرانجام ، آیا می توانید یک نقل قول یا جمع بندی برای خوانندگان ما ارائه دهید ، فکر می کنید آینده رمزنگاری در کشور شما چگونه خواهد بود؟?

"بلاکچین در مراحل اولیه است ، دقیقاً مانند انفجار بزرگی که فقط آغاز یک آینده شگفت انگیز را مشاهده می کنیم"

دنبال کردن آقای سکه در توییتر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رمزنگاری در مکزیک!

اگر سوالی از ما دارید ، آکادمی OKEx را در توییتر دنبال کنید:

ثبت نام کنید و حداقل 10 USDT را سپرده گذاری یا معامله کنید تا پاداش کاربر جدید 3 USDT را بدست آورید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me