banner
banner

بررسی Crypto.com | راهنمای کامل

Crypto.com چندین سال است که در بازار است. با این حال ، ما معتقدیم که کاربران رمزنگاری شایسته یک بررسی مناسب Crypto.com هستند. به همین دلیل است که در UseTheBitcoin تصمیم گرفته ایم یک بررسی کامل Crypto.com با تمام اطلاعات مورد نیاز ایجاد کنیم. 

در این بررسی Crypto.com ، ما تمام ویژگی های ارائه شده توسط پلت فرم ، راه حل های آن و چگونگی کمک شرکت به رشد کل اکوسیستم رمزنگاری را مرور خواهیم کرد. علاوه بر این ، ما با یک نتیجه گیری Crypto.com به پایان خواهیم رسید که خلاصه مطالب بررسی شده در این راهنما را دارد.

اگر یک سرمایه گذار یا تاجر هستید ، مطمئناً Crypto.com یکی از بهترین سیستم عامل ها برای شما خواهد بود. این راهنما بر کلیه محصولات و خدمات ارائه شده توسط Crypto.com تمرکز خواهد داشت. این به شما کمک می کند بفهمید چگونه این شرکت در بازار ارزهای مجازی و بلاکچین انقلابی ایجاد کرده است. 

بیایید به بررسی Crypto.com خود برویم

Crypto.com چیست?

Crypto.com یک شرکت وابسته به بلاکچین و رمزپایه است که هدف آن تسریع در انتقال جهان به ارزهای مجازی است. این شرکت به کاربران امکان پردازش پرداخت ها ، استفاده از کارت بدهی مجهز به رمزنگاری و در دسترس قرار دادن ارزهای رمزپایه را برای همه فراهم کرده است.. 

به عنوان شرکتی که در سال 2016 تاسیس شد ، توانست تعداد قابل توجهی از کاربران را به دست آورد. پس از چهار سال حضور در بازار ، اکنون بیش از 3 میلیون کاربر از راه حل های ارائه شده توسط Crypto.com لذت می برند. 

مدیر عامل شرکت Kris Marszalek است. او یک سازنده فصلی شرکت محسوب می شود و همچنین مدیرعامل سابق گروه Ensgo و بنیانگذار BEECRAZY است. مدیر مالی رافائل ملو ، یک کارشناس مالی با بیش از 15 سال تجربه در پرداخت های تلفن همراه است. 

از دیگر اعضای برتر تیم می توان به گری اور (CTO) ، بابی بائو (رئیس توسعه شرکت) ، برند دیهل (EVP ، رئیس جهانی راه حل های تجاری) و بسیاری دیگر اشاره کرد. در حالی که سایر پروژه های رمزنگاری از رهبری مشخصی برخوردار نیستند ، Crypto.com توسط برخی از رهبران موفق در صنعت رمزنگاری هدایت می شود. 

اعضای تیم crypto.com

این به وضوح نشان می دهد تیم با دقت با رهبران متخصص در صنایع مختلف ساخته شده است. در مقایسه با سایر پروژه های رمزنگاری ، تیم پشت Crypto.com به طور قطع آماده و آماده ارائه راه حل های عالی است.  

با این حساب ، این شرکت مجموعه ای از ارزش ها را دارد که به آن اجازه می دهد تا بر روی هدف خود تمرکز کند: تسریع در انتقال جهان به ارزهای مجازی.

ارزشهای اصلی شرکت شامل موارد زیر است:

 • روشن و واضح فکر کن
 • مدبر باشید
 • مصمم بمان
 • رویای بزرگ & قاطع باشید
 • به عنوان مالک رفتار کنید
 • فروتن باش

هیئت مشاوره Crypto.com نیز توسط افراد برجسته در صنایع مختلف تشکیل شده است. آنتوان بلوندو رئیس هیئت مشورتی است. وی بنیانگذار و شریک مدیر Alpha Intelligence Capital است. این یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر جهانی است که متمرکز بر شرکت های فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است. 

Rob Bier ، Organisation Design از دیگر اعضای هیئت مشورتی است & Scaling ، Chien-Liang Chou ، Engineering ، Chris Corrado ، Technology Trading و Dimitri Tsamados ، Talent. این تیم از کارشناسان آماده همکاری در کنار تیم Crypto.com و کمک به پیشرفت شرکت در هدف خود خواهند بود. 

برای این بررسی Crypto.com ، ما بیشتر خدمات ارائه شده توسط این سیستم عامل را در نظر خواهیم گرفت. ما فکر می کنیم که بررسی Crypto.com باید با درک محصولاتی که هم اکنون ارائه می دهند منصفانه باشد.

ارز رمزنگاری شده CRO

رمز ارز Crypto.com Coin (CRO) در حال حاضر یکی از بزرگترین ارزهای جهان است. رمز CRO ارز رمزپایه بومی اکوسیستم Crypto.com است. خدمات ارائه شده توسط Crypto.com توسط این دارایی دیجیتال پشتیبانی می شود. درک ارز رمزنگاری شده CRO نکته بسیار مهمی در بررسی Crypto.com است. 

این دارایی دیجیتال در اواخر سال 2018 به بازار عرضه شد. هدف از این کار راه اندازی آن برای تسریع در تصویب ارزهای مجازی بود. با استفاده از زنجیره بلوک CRO ، شرکت خدمات گسترده ای را ارائه می دهد. 

علاوه بر این ، رمز CRO به عنوان یک تسویه حساب واسطه ای بین دارایی برای Crypto.com Chain کار می کند. در حال حاضر ، ده ها صرافی ارز رمزنگاری شده وجود دارد که از رمز CRO پشتیبانی می کنند. در آینده ، سیستم عامل های دیگر می توانند این دارایی دیجیتال را به سکه های ذکر شده خود اضافه کنند. برخی از صرافی هایی که در حال حاضر از CRO پشتیبانی می کنند شامل Bithumb ، UPbit ، ZB.com و بسیاری دیگر هستند. 

با استفاده از رمز CRO ، کاربران می توانند در تعداد زیادی از راه حل های ارائه شده از هزینه های تخفیف یافته بهره مند شوند. در عین حال ، اگر سکه های خود را در اکوسیستم Crypto.com سرمایه گذاری کنند ، می توانند سود بالاتری داشته باشند. 

همچنین کاربران می توانند به ویزا کارت و برنامه پرداخت رمزنگاری موبایل دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، طیف گسترده ای از خدمات مالی وجود دارد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد نرخ های ترجیحی Crypto Earn و Crypto Credit را دریافت کنند. 

در زمان نوشتن این پست ، دارایی دیجیتال CRO دارای قیمت 0.066059 دلار است. همچنین ارزش بازار آن 1.41 میلیارد دلار است و از این حیث نوزدهمین ارز مجازی بزرگ جهان است. 

نمودار قیمت CRO در crypto.com

محصولات و خدمات برنامه Crypto.com

Crypto.com طیف گسترده ای از خدمات و محصولات را ارائه می دهد. این موارد شامل کارت بدهی Cryptocurrency ، خرید و فروش ارزهای رمزپایه ، برداشت وجه به کیف پول و حساب های بانکی شما ، کسب درآمد منفعلانه از طریق Crypto Earn ، وام و وام از طریق Crypto Credit ، استخراج نقدینگی با استفاده از Supercharger و بسیاری موارد دیگر است..

بیشتر پروژه های ارزهای رمزپایه با توجه به محصولات و خدمات آنها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. با افزودن آنها به بررسی Crypto.com ، ما می توانیم ایده روشنی از آنچه شرکت ارائه می دهد داشته باشیم. 

بیایید تک تک این راه حل ها و محصولات را مرور کنیم تا آنها را بهتر درک کنیم. 

کارت بدهی ارز رمزنگاری شده

Crypto.com یکی از اولین شرکتهای رمزنگاری ارائه کارت بدهی ارز رمزنگاری شده است. کارت بدهی Crypto.com یکی از پیشرفته ترین روش ها برای استفاده از ارزهای دیجیتال شماست. شما می توانید در هرجای دنیا که کارت بدهی VISA Crypto.com را قبول می کند رمزنگاری کنید. 

استفاده از کارت نقدی ارائه شده توسط Crypto.com مزایای بسیاری دارد. با این وجود ، مزایا به طبقات مختلف تقسیم می شوند. چه مفهومی داره؟ که بسته به CRO مورد نظر شما ، پاداش های مختلفی دریافت خواهید کرد. 

با کارت Crypto.com VISA رایگان ، در هر خرید 1٪ پاداش CRO دریافت خواهید کرد. با این حال ، اگر بیش از 5،000،000 CRO در حساب Crypto.com خود مشارکت داشته باشید ، جوایز تا 8٪ افزایش می یابد. اگر دارنده بزرگی از نشانه های CRO باشید این عظیم است. درک روش کارکرد کارت VISA Crypto.com یک قسمت اساسی برای این بررسی Crypto.com بود. 

طبقات به شرح زیر است: 

 • رایگان: بدون نیاز به سهام سکه های CRO. پاداش CRO 1٪ در هزینه کارت. برداشت بدون پرداخت خودپرداز ماهانه تا 200 دلار. نرخ ارز بین بانکی با محدودیت ماهانه 2000 دلار.
 • 5000 CRO سهام: 2٪ پاداش CRO در هزینه کارت. Spotify 100٪ رایگان است. برداشت بدون پرداخت خودپرداز ماهانه تا 400 دلار. نرخ ارز بین بانکی با محدودیت ماهانه 4000 دلار. 
 • 50،000 سهام CRO: 3٪ پاداش CRO در هزینه کارت. Spotify 100٪ رایگان است. Netflix 100٪ رایگان است. دسترسی به سالن فرودگاه. محدودیت برداشت ماهانه خودپرداز بدون هزینه 800 دلار. نرخ ارز بین بانکی با محدودیت ماهانه 10،000 دلار. 
 • 500،000 سهام CRO: 5٪ پاداش CRO در هزینه کارت. Spotify 100٪ رایگان است. Netflix 100٪ رایگان است. پرایم 100٪ رایگان 10٪ تخفیف در اکسپدیا. بسته خوش آمدید کالاهای اختصاصی. در پاداش Crypto.com سود پاداش کسب کنید. سرویس خصوصی Crypto.com با تجارت غیرمجاز CRO ، گزارش های تحقیقاتی ، خدمات ارث ، دسترسی به رویدادهای صنعت و خدمات به مشتریان با اولویت. دسترسی به سالن فرودگاه ، از جمله یک میهمان رایگان. محدودیت برداشت ماهانه دستگاه خودپرداز 1000 دلار. نرخ ارز بین بانکی محدودیت ماهانه 20000 دلار است. 
 • 5،000،000 سهام CRO: 8٪ پاداش CRO برای هزینه های کارت. Spotify 100٪ رایگان است. Netflix 100٪ رایگان است. پرایم 100٪ رایگان 10٪ تخفیف در اکسپدیا. بسته خوش آمدید کالاهای اختصاصی. علاقه پاداش در بستر Crypto.com. سرویس خصوصی Crypto.com با تجارت غیرمجاز CRO ، گزارش های تحقیقاتی ، خدمات ارث ، دسترسی به رویدادهای صنعت و خدمات به مشتریان با اولویت. مشارکت خصوصی جت دسترسی به سالن فرودگاه ، از جمله یک میهمان رایگان. محدودیت برداشت ماهانه دستگاه خودپرداز 1000 دلار. نرخ ارز بین بانکی نامحدود.

CRO Staking پاداش

می توانید تمام جزئیات مزایای کارت VISA رمزنگاری Crypto.com را در اینجا مشاهده کنید سایت رسمی

خرید و فروش ارزهای رمزپایه

همچنین می توانید ارزهای رمزنگاری شده را با اپلیکیشن Crypto.com خرید و فروش کنید. برنامه Crypto.com در دسترس است فروشگاه برنامه و در Google Play. در این برنامه ، شما قادر خواهید بود ارزهای رمزپایه را با “هزینه واقعی” آنها خریداری کنید. 

برنامه رسمی Crypto.com ارائه راه حل های خرید و فروش 7 ارز فیات و بیش از 80 ارز رمزپایه است. در عین حال ، این برنامه به شما امکان می دهد تا بودجه را با کارت VISA مدیریت و هزینه کنید. 

برای خرید ارزهای رمزپایه با این برنامه ، باید حساب خود را شارژ کنید. این کار را می توانید با کارت نقدی یا اعتباری ، انتقال بانکی یا حتی سایر ارزهای مجازی انجام دهید. هنگامی که این مرحله را دنبال کنید ، آماده خرید ارزهای رمزپایه خواهید بود. برای این بررسی Crypto.com ، این مطمئناً نکته مهمی است. 

وجوهی را که در حساب خود دارید می توانید به آدرس کیف پول خارجی بازپس بگیرید. با این وجود ، مجبور خواهید شد هزینه ثابت کمی برای آن بپردازید. اگر می خواهید ارزهای مجازی را برای یکی دیگر از کاربران برنامه Crypto.com ارسال کنید ، می توانید بلافاصله و به صورت رایگان این کار را انجام دهید. 

با برنامه Crypto.com می توانید تعداد زیادی سکه را نیز ردیابی کنید. این به شما امکان می دهد اطلاعات ارزشمند و دقیقی در مورد بازار ارزهای رمزپایه داشته باشید. شما می توانید بیش از 200 سکه از جمله قیمت ها ، حجم معاملات ، سرمایه بازار و سایر موارد را کنترل کنید. 

هزینه های واریز ، مبادله و انتقال وجوه به کاربران با کیف پول Crypto.com 0.00٪ است. هزینه های انتقال به آدرس های خارجی بسته به واحد پول دیجیتال تغییر می کند. خرید و فروش ارزهای رمزپایه قطعاً برای داشتن یک بررسی کامل Crypto.com بسیار مهم است. 

Crypto Earn

بازار مالیات غیرمتمرکز (DeFi) طی سال گذشته در حال رشد بوده است. در حالی که امور مالی سنتی به افراد امکان می داد پس انداز کنند و پس انداز کنند ، اکنون از کاربرد و انحصار کمتری برخوردار شده است. 

با استفاده از بازار DeFi ، کاربران رمز ارز از سراسر جهان به طیف گسترده ای از راه حل ها دسترسی خواهند داشت. این بدان معناست که آنها می توانند با گذشت زمان سود ارزهای مجازی خود را بدست آورند. 

با این حال ، استفاده از سیستم عامل های DeFi برای سرمایه گذاران سنتی معمولاً دشوار است. به همین دلیل شرکت هایی مانند Crypto.com راه حل هایی برای دسترسی به درآمد منفعل با استفاده از ارزهای مجازی ارائه می دهند. 

کاربران در سیستم عامل Crypto Earn می تواند تا 6.5٪ p.a درآمد کسب کند. در رمزنگاری آنها و حداکثر 12٪ p.a. برای Stablecoins. این بهره به صورت هفتگی با ارز رمزپایه شما پرداخت می شود. این بدان معنی است که اگر BTC را واریز کنید ، سکه های BTC دریافت خواهید کرد. 

کاربرانی که ارز مجازی CRO را در اختیار دارند می توانند حتی نرخ های بهتری دریافت کنند. این یکی از مزایای بسیار زیاد نگه داشتن ارز رمزنگاری شده CRO است. با 25،000 یا بیشتر CRO سهام ، کاربران می توانند نرخ های بهره زیر را بدست آورند:

مقایسه مزایای سهام و عدم سهام در crypto.com

در حال حاضر ، Crypto.com به کاربران پیشنهاد می دهد تا در طیف گسترده ای از ارزهای مجازی پاداش کسب کنند. این سکه ها از جمله Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و Litecoin (LTC) هستند. Tezos (XTZ) ، MakerDAO (MKR) و Decentraland (MANA) نیز گنجانده شده اند.. 

اکثر پول های ثابت مانند USD Coin (USDC) ، Tether (USDT) ، Binance USD (BUSD) ، Paxos Standard (PAX) یا TrueUSD (TUSD) نیز پشتیبانی می شوند. در آینده ، Crypto.com می خواهد پشتیبانی بیشتری از تعداد سکه ها و نشانه ها اضافه کند. این کار باعث جذب بیشتر کاربران و سرمایه گذاران می شود. 

Stablecoins نقش بسیار مهمی در بازار ارزهای رمزنگاری شده دارند. آنها به سرمایه گذاران اجازه می دهند تا به تعداد زیادی از محصولات مالی دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل است که در این بررسی Crypto.com ، در دسترس بودن پایدار کوین را در نظر می گیریم. 

اعتبار رمزنگاری

اعتبار رمزنگاری یکی از مفیدترین راه حلهای ارائه شده توسط Crypto.com است. اعتبار رمزنگاری یک راه عالی برای دریافت وام فوری است. برای انجام این کار ، فقط باید ارزهای رمزپایه را واریز کنید. خوبی این وام این است که کاملاً فوری است. می توانید به محض دریافت آن استفاده کنید و نیازی به بررسی اعتبار نیست.

خدمات مالی اکنون با سیستم عامل هایی مانند Crypto.com به همه نزدیکتر هستند. با استفاده از Crypto Credit می توانید از ارزهای مجازی خود به عنوان وثیقه استفاده کرده و وام فوری دریافت کنید. شما می توانید TUSD ، PAX ، USDC یا حتی USDT دریافت کنید که به محض دریافت آن می توانید هزینه کنید. وجوه بلافاصله در کیف پول رمزنگاری شما واریز می شود. 

به یاد داشته باشید ، با ارز دیجیتال CRO قصد تخفیف در وام های خود را دارید. شما می توانید از CRO ، LTC ، BTC ، ETH ، XRP ، EOS و بسیاری دیگر از ارزهای مجازی پشتیبانی شده توسط Crypto.com استفاده کنید. چندین شرکت در حال حاضر این نوع خدمات را ارائه می دهند. این بررسی Crypto.com شامل اعتبار Crypto به عنوان بخش مهمی از این شرکت است. 

با استفاده از اعتبار رمزنگاری ، هر زمان که بخواهید می توانید پرداخت کنید و مهلت اعلامیه ای وجود ندارد. به عنوان مثال ، شما می توانید 5000 دلار در BTC واریز کنید و 2500 دلار PAX ، TUSD ، USDC و USDT دریافت کنید. همچنین می توانید از ارزهای مجازی فوق الذکر به عنوان وثیقه استفاده کنید. اگر بیش از 25،000 CRO (در حال حاضر 16،500 دلار) سهام دارید ، می توانید نرخ بهره سالانه کمتری دریافت کنید. 

نسبت سپرده به اعتبار در crypto.com

در حالی که استفاده از بازار مالی غیرمتمرکز (DeFi) ممکن است دشوار باشد ، Crypto.com فرصت های مالی را برای همه به ارمغان می آورد. به همین دلیل Crypto.com همان راه حل ها و دسترسی به دنیای مالی را ارائه می دهد اما به روشی کاربرپسند. 

Crypto Pay

با راه حل Crypto.com Crypto Pay می توانید پذیرش پرداخت های رمزنگاری را از امروز شروع کنید. این بررسی Crypto.com شامل تمام محصولات و خدمات ارائه شده توسط این شرکت است. Crypto Pay بخشی از راه حل های اصلی است که به اکوسیستم Crypto.com نیرو می دهد. 

با Crypto Pay, می توانید وارد اقتصاد رمزنگاری شوید و شروع به پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای مجازی کنید. همه کارها از طریق یکپارچه سازی وب سایت و تنها در چند مرحله ساده قابل انجام است. اگر قبلاً از این راه حل استفاده کرده اید ، هزینه کم یا بدون هیچ هزینه ای پرداخت خواهید کرد. 

این بسیار بهتر از استفاده از سایر ارائه دهندگان خدمات مرتبط با رمزنگاری است. برای تسویه حساب با ارزهای رمزپایه می توانید هزینه پردازش صفر پرداخت کنید. بعلاوه ، شما می توانید در مقابل پردازنده های پرداخت معمولی ، تا 80٪ در هزینه ها صرفه جویی کنید. 

علاوه بر این ، شما لازم نیست که در مورد نوسانات رمزنگاری یا مسائل تبدیل نگران باشید. درک این بررسی Crypto.com را برای شما آسان می کنیم. به شما رمز پرداخت می شود و ارز فیات دلخواه خود را دریافت خواهید کرد. این بدان معناست که کل مراحل پرداخت برای همه بازرگانان آنلاین بسیار روان خواهد بود. 

برخی از شرکت هایی که قبلا Crypto.com Crypto Pay را اجرا کرده اند ، WooCommerce ، Ecwid ، Opencart ، Loveit و nopCommerce و غیره هستند.. 

سرانجام ، شما می توانید از Crypto Pay برای صرف دارایی های دیجیتال خود نیز استفاده کنید. در هر صفحه پشتیبانی شده توسط Crypto Pay ، فقط در چند مرحله می توانید از برنامه خود استفاده کنید و پرداخت کنید. به شما این امکان را می دهد تا بدون زحمت خرید آنلاین کرده و وجه نقدی سخاوتمندانه دریافت کنید. 

یک دوست را دعوت کنید و پاداش بگیرید

Crypto.com همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا خدمات را توصیه کرده و به ازای آن پاداش دریافت کنند. برای هر دوستی که به صرافی Crypto.com مراجعه می کنید می توانید حداکثر تا 2000 دلار CRO پاداش دریافت کنید. در همان زمان ، شما می خواهید 50٪ از هزینه های معاملاتی آنها را داشته باشید. 

در حال حاضر محدودیتی برای مراجعه وجود ندارد. این بدان معناست که شما می توانید هر تعداد دوست که می خواهید معرفی کنید. علاوه بر آن ، پس از تحقق کلیه شرایط ، بلافاصله پاداشها را در حساب خود دریافت خواهید کرد. 

شما یک حساب اختصاصی بصورت آنلاین خواهید داشت که به شما امکان می دهد عملکرد ارجاعات خود را تجزیه و تحلیل کنید. این به شما ایده روشنی از وجوه دریافتی شما می دهد ، از جمله کمیسیون هزینه تجارت. پاداش ارجاع برای آن دسته از کاربرانی که 5 میلیون CRO یا بیشتر فروش کرده اند ، 2000 دلار خواهد بود. 

همانطور که در زیر می بینید ، هرچه سهام CRO شما بیشتر باشد ، پاداش های شما نیز بیشتر خواهد شد.

جوایز ارجاع در crypto.com

تبادل Crypto.com

تبادل Crypto.com شامل چندین ویژگی و راه حل است. این یکی از مهمترین قسمتهای این بررسی Crypto.com است. 

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که مبادله Crypto.com توسط CRO تأمین می شود. از ویژگی های اصلی آن می توان به نقدینگی عمیق ، کارمزد کم و برخی از بهترین قیمت های اجرای آن اشاره کرد. 

صرافی Crypto.Com در اواخر سال 2019 راه اندازی شد و به کاربران امکان می دهد رقابتی ترین نرخ ها را برای تجارت ارزهای رمزپایه داشته باشند. بسته به حجم معاملات 30 روزه و سهام CRO ، می توانید هزینه های معاملاتی خود را نیز کاهش دهید. 

لازم به ذکر است که تبادل Crypto.com با یک REST متحرک و API Websocket کار می کند. این امر باعث می شود تا هم برای بازرگانان خبره و هم برای تازه واردان به بازار بسیار کاربرپسند باشد. علاوه بر این ، همچنین به کاربران امکان تجارت با حاشیه و مشتقات را می دهد.

در لحظه نوشتن این پست ، 44 جفت تجاری مختلف وجود دارد. بازارها توسط سه ارز رمزپایه شکل می گیرند: BTC ، USDT و CRO. USDT ارز دیجیتال با بیشترین تعداد جفت معاملاتی در این سیستم عامل است. USDT در حال حاضر واحد پول مجازی با بیشترین حجم در سراسر جهان است. 

با استفاده از تبادل Crypto.com ، باید تأیید شوید. برای انجام این کار ، می توانید تأیید صحت مورد نظر خود را انتخاب کنید. سطح شناسایی “Basic” به شما امکان می دهد تا با ارائه فقط یک ایمیل ، شماره تلفن و نام خود به بیشتر خدمات دسترسی داشته باشید. با تأیید پیشرفته ، شما 100 سقوط BTC محدود خواهید کرد. با این حال ، شما باید یک هویت به سیستم عامل ارائه دهید. 

در بخش های بعدی بررسی Crypto.com ، شما می توانید درک کنید که برخی دیگر از خدمات ارائه شده توسط این شرکت کدامند.

سندیکا بررسی Crypto.com

سندیکا Crypto.com یک راه حل است که به پروژه های رمزنگاری اجازه می دهد تا بودجه ای را از پایگاه کاربری Crypto.com جمع آوری کنند. کاربران صرافی Crypto.com که می خواهند در این فروش رمزها شرکت کنند ، می توانند این کار را انجام دهند. علاوه بر این ، اگر در CRO شرکت می کنید ، در این فروش اولویت خواهید داشت. 

مروجین توکن قصد دارند بخشی از نشانه های خود را با 50٪ تخفیف اختصاص دهند. این سکه ها توسط کاربران Crypto.com قابل خریداری هستند. تمام وجوه جمع آوری شده به پروژه های رمزنگاری داده می شود. برای انجام این بررسی Crypto.com ، ما نحوه کار سندیکا را بسیار دقیق دنبال کردیم. 

شایان ذکر است که این پروژه های رمزنگاری از مزایای بسیاری برخوردار خواهند بود. به عنوان مثال ، آنها می توانند رمزهای خود را در کارت Crypto.com VISA ادغام کنند. آنها همچنین می توانند آن را به بخش وام های فوری اضافه کرده و پشتیبانی در شبکه پرداخت Crypto.com را ارائه دهند.

وجوهی که کاربران می توانند با استفاده از این روش خریداری کنند ، بستگی به سهام CRO آنها دارد. دامنه بین 10k و 50 میلیون نشانه CRO است. کمترین تخصیص 1000 دلار و بیشترین تخصیص 200000 دلار خواهد بود. 

اگرچه همه پروژه ها در طولانی مدت سودآور نیستند ، اما راهی عالی برای کاربران برای دسترسی به نشانه های تخفیف خورده در بازار رمزنگاری است. در بلند مدت ، این می تواند تأثیر مثبتی بر سرمایه گذاران بگذارد. 

Crypto.com Supercharger

موارد بیشتری در این بررسی Crypto.com وجود دارد که به مبادله مرتبط هستند. یکی از این سیستم عامل ها به عنوان شناخته می شود سوپرشارژر. راه حل Supercharger یک سکوی امن برای استخراج نقدینگی است که به کاربران امکان می دهد رمزهای دیگری را سپرده گذاری و سایر سکه های DeFi را استخراج کنند. 

در ماه های اخیر ، بازار مالی غیرمتمرکز امکان استخراج رمزها را به کاربران ارائه داده است. این امر با تأمین نقدینگی به اصطلاح استخرها صورت می گیرد. این استخرها به بازرگانان این امکان را می دهد تا بدون نیاز به استفاده از صرافی سنتی ، به راحتی سکه را مبادله کنند. 

با استفاده از Supercharger ، کاربران امکان شرکت در بازار DeFi را خواهند داشت. در هر زمان از “دوره شارژ” می توانید وجوه خود را از استخر Supercharger واریز و برداشت کنید. پس از پایان دوره شارژ ، دوره پاداش شروع می شود. کل زمان بین دوره سرمایه گذاری و پاداش 60 روز خواهد بود. 

تاکنون Polkadot و Uniswap در بستر Crypto.com به کاربران ارائه شده اند. کاربران برنامه Crypto.com (به استثنای شهروندان هنگ کنگ ، چین و ایالات متحده آمریکا) می توانند در این رویدادها شرکت کنند. هر کاربر تأیید شده Crypto.com Exchange همچنین مجاز به شرکت در رویدادهای Supercharger است. 

کاربران با 100 CRO امکان واریز چندگانه را دارند. در طول “دوره شارژ” ، کاربران به دلخواه نشانه ها را از استخر واریز و برداشت می کنند. در طول “دوره پاداش” ، کاربران پاداش امتیاز نقدینگی جمع شده در “دوره شارژ” را دریافت می کنند. جوایز به طور روزمره به طور مساوی توزیع می شود. 

محاسبه نمره نقدینگی قرار است از طریق عکسهای مختلف اندازه گیری شود. نقدینگی ارائه شده توسط هر کاربر در هر ساعت اندازه گیری می شود. مثالی که توسط Crypto.com آورده شده به شرح زیر است:

“آلیس نقدینگی را به شرح زیر تأمین می کند:

 • 100 CRO از روز 1 تا 10 به مدت 24 ساعت در روز
 • او 100 CRO خود را پس می گیرد و از روز 11 تا 20 ارائه 0 CRO را ارائه می دهد
 • او 200 روز CRO را به مدت 10 ساعت در روز از روز 21 تا 30 سپرده گذاری می کند
 • نقدینگی کل وی ارائه شده (100 * 24 * 10) + (0 * 10) + (200 * 10 * 10) = 44،000 “خواهد بود

سرانجام ، تمام مشارکتهای کاربران خلاصه خواهد شد. سهم نقدینگی به ازای هر کاربر برابر است با کل نقدینگی ارائه شده به ازای هر کاربر تقسیم بر کل نقدینگی از کل کاربران.

پاداش های دریافتی با توجه به سهم آنها از کل نقدینگی محاسبه می شود. این بدان معناست که رمز پاداش توزیع شده برابر با نشان پاداش در این زمان جمع آوری سهم نقدینگی برای هر کاربر است. 

اگر می خواهید پاداش خود را بپذیرید ، این فقط چند ثانیه طول می کشد. شما باید به برنامه Crypto.com بروید و صفحه جزئیات رویداد Supercharger را انتخاب کنید. اگر قبل از روز اول توزیع پاداش قبول کنید ، پاداش کامل روزهای باقی مانده از دوره پاداش را دریافت خواهید کرد. اگر توزیع پاداش را قبل از شروع آن قبول نکنید ، آن قسمت از پاداش را از دست خواهید داد. 

بررسی Crypto.com: مزایای Staking و CRO

استفاده از CRO با استفاده از برنامه Crypto.com به شما امکان می دهد مزایای زیادی داشته باشید. در عین حال ، اگر فکر می کنید قیمت آن می تواند رشد کند ، می توانید در دارایی دیجیتال CRO سرمایه گذاری کنید. Staking CRO یکی از راههای زیادی است که می توانید برای شرکت در فضا پاداش بگیرید. 

 • بسته به سطح شرط بندی خود ، می توانید یک کارت VISA فلزی برتر دریافت کنید
 • شما می توانید از مزایای کیف پول Crypto مانند تخفیف ، بازپرداخت کارت اضافی و بسیاری دیگر بهره مند شوید
 • در بخش اعتبار Crypto و سیستم عامل Crypto Earn می توانید APR بهتری دریافت کنید

بسیاری از راه حل های دیگر در اکوسیستم Crypto.com وجود دارد که به شما پاداش می دهد. شما فقط باید این بررسی Crypto.com را انجام دهید و بررسی کنید که ارز رمزپایه CRO به شما اجازه می دهد چه کاری انجام دهید. اساساً مزایای شما در استفاده از بستر Crypto.com را تقویت می کند. 

هرچه سهام شما بیشتر باشد ، مزایای بیشتری نیز در محصولات و خدمات Crypto.com کسب خواهید کرد. 

Crypto.com بررسی DeFi ، DeFi Wallet و DeFi Swap

همانطور که قبلاً در این بررسی Crypto.com اشاره کردیم ، بازار DeFi تعداد زیادی سرمایه گذار را به خود جلب کرده است. به همین دلیل Crypto.com در تلاش است تا راه حل های مرتبط با DeFi را به کاربران ارائه دهد. 

در این بخش از بررسی Crypto.com ، ما دو مورد از مفیدترین سرویس های DeFi را مرور خواهیم کرد. ما در مورد کیف پول DeFi و DeFi Swap Crypto.com صحبت می کنیم. مشارکت فعال در بازار DeFi قطعاً برای ما مهم است. به همین دلیل ما آن را برای بررسی Crypto.com در نظر گرفتیم. 

بررسی Crypto.com کیف پول DeFi 

کیف پول Defi Crypto.com یک راه حل غیرمتمرکز و ایمن برای نگهداری رمزنگاری شما است. در حالی که بسیاری از سیستم عامل ها در فضای رمزنگاری راه حل های متولی را ارائه می دهند ، Crypto.com حتی فراتر رفته است. به همین دلیل آنها تصمیم گرفته اند کیف پول DeFi را ارائه دهند. 

با کیف پول DeFi Crypto.com ، کاربران کنترل کامل رمزنگاری خود را خواهند داشت. این “کلیدهای شما ، رمزنگاری شما” واقعی است. شما قصد دارید صاحب واقعی سکه های خود باشید. بدون واسطه. به راحتی می توانید BTC ، ETH ، CRO ، LTC ، XRP و XLM را مدیریت کنید. همچنین می توانید نشانه های ERC-20 را در کیف پول DeFi خود نگه دارید. در آینده ، سکه های جدید می تواند به این کیف پول اضافه شود. اگر این شرکت ارزهای مجازی جدیدی اضافه کند ، بررسی Crypto.com محصولات DeFi آنها بهتر می شود. 

با کیف پول DeFi Crypto.com ، به خدمات مالی متنوع رمزنگاری دسترسی خواهید یافت. این راه حل ها توسط Crypto.com و سایر سیستم عامل ها ارائه می شود. علاوه بر این ، Crypto.com امنیت را سرلوحه کار خود قرار می دهد. این بدان معناست که کلیدهای خصوصی شما با استفاده از Secure Enclave بر روی دستگاه شما رمزگذاری می شوند. این توسط احراز هویت بیومتریک و همچنین تأیید اعتبار 2-F محافظت می شود.

حضانت تفاوت اصلی بین برنامه Crypto.com و کیف پول DeFi Crypto.com است. کیف پول Crypto.com DeFi کیف پول کاربر است. شما متولی نهایی دارایی خود هستید. به کلیدهای خصوصی رمزنگاری دسترسی و کنترل کامل خواهید داشت. این یکی از مهمترین قسمتهای ارزهای مجازی است. شما صاحب واقعی سکه های خود هستید. این قطعاً برای بررسی Crypto.com مهم است. 

برنامه Crypto.com یک کارگزار دارایی رمزنگاری شده است که به عنوان متولی بازی می کند. این کاملاً متفاوت با کیف پول DeFi Crypto.com است. این راه حل رمزنگاری را برای شما و از طرف شما ذخیره می کند. شما قادر خواهید بود از این وجوه استفاده کنید ، آنها را مدیریت و مدیریت کنید ، اما کنترل کلیدهای خصوصی خود را نخواهید داشت. 

Crypto.com معتقد است كه كنترل پولي كه مالك ماست ، يك حق انسان است. هیچ کس دیگری نمی تواند به جای شما تصمیم بگیرد. به همین دلیل است که آنها تصمیم گرفته اند کیف پول ایجاد کنند که به کاربران امکان کنترل کامل سکه های خود را بدهد. اگر می خواهید در بازار DeFi شرکت کنید ، باید از این کیف پول استفاده کنید. اگر در عوض ، می خواهید دارایی های دیجیتال را معامله کنید ، برنامه Crypto.com گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. 

Crypto.com بررسی DeFi Swap

مبادله ارزهای رمزپایه در ماه های اخیر به یکی از داغترین موضوعات دارایی های دیجیتال تبدیل شد. کاربران می توانند به راحتی و تنها در چند مرحله ساده وجوه و سکه های خود را با سایر نشانه ها مبادله کنند. همه چیز بدون نیاز به اعتماد به یک مبادله متمرکز است. در عین حال ، آنها می توانند نشانه های جدید را فقط با تأمین نقدینگی استخرها استخراج و استخراج کنند. 

مبادله DeFi توسط Crypto.com برای دسترسی کاربران به خدمات مالی غیرمتمرکز از جمله کشاورزی و تعویض سکه ایجاد شده است. تفاوت اصلی بین پروتکل های دیگر DeFi در نحوه ایجاد انگیزه در کاربران است. این سیستم عامل توسط اکوسیستم Crypto.com و ارز مجازی CRO تأمین می شود. 

در این پروتکل ، ارائه دهندگان نقدینگی قصد دارند از طریق راه حل جدیدی به نام بازده سه گانه انگیزه دهند. ارائه دهندگان نقدینگی از طریق به اشتراک گذاری هزینه Swap ، عملکرد CRO DeFi برای سازندگان CRO و LP و Bonus LP Yield برای استخرهای انتخاب شده تشویق می شوند.. 

همانطور که Crypto.com گزارش می دهد ، 5 عملکرد مختلف از طریق این پروتکل در دسترس است. 

اولین آنها Swap نام دارد. کاربران می توانند با پرداخت 0.3٪ هزینه مبادله ، علامت گذاری (مبادله) کنند. این یکی از ساده ترین راه ها برای دستیابی به تعداد زیادی توکن خواهد بود. امروزه مبادله برای ارزهای رمزپایه بسیار مهم است. به همین دلیل ما این را به بررسی Crypto.com خود اضافه کرده ایم.

عملکرد دوم استخر است. هر یک از مجموعه های نقدینگی برای دو علامت مختلف ERC-20 (که مبتنی بر پلت فرم Ethereum هستند) اندوخته دارد و یک رمز ERC-20 صادر می کند که سهمی از مجموعه است. 

عملکرد سوم به Boost معروف است. ارائه دهندگان نقدینگی به راحتی می توانند عملکرد CRO DeFi و Bonus LP Yield خود را افزایش ، ادعا و مشاهده کنند. هرچه انگیزه بیشتری برای کاربران فراهم شود ، تجربه بهتری خواهید داشت.

تابع چهارم این امکان را به کاربران می دهد تا عملکرد CRO DeFi خود را از طریق APY تخمین بزنند. آنها تمام اطلاعات مفصلی را که باید برای درک نحوه کار بسترهای نرم افزاری داشته باشند ، دریافت می کنند.

سرانجام ، آخرین عملکرد تجزیه و تحلیل است. این نیز با عملکرد قبلی مرتبط است. کاربران می توانند داده های کلی و توکن پروتکل CRO DeFi Swap را مشاهده کنند. این شامل نقدینگی ، حجم معاملات و کلیه داده های موجود است. 

لازم به ذکر است که این پروتکل در بالای قراردادهای هوشمندی که در بلاکچین Ethereum در حال اجرا هستند کار می کند. علاوه بر این ، این یک نرم افزار منبع باز است که تحت GPL مجوز دارد. اگر شک دارید همیشه می توانید بررسی کنید DeFi Swap Whitepaper

قیمت های Crypto.com 

قیمت های Crypto.com راه درستی برای شروع روز است. این صفحه قرار است تمام اطلاعات لازم درباره ارزهای مجازی را در اختیار شما قرار دهد. قیمت بزرگترین ارزهای رمزپایه جهان ، نحوه رفتار آنها و بسیاری از موارد دیگر را می توانید مشاهده کنید. ما این را در نظر گرفتیم تا بررسی Crypto.com را انجام دهیم. 

قیمت های Crypto.com

اگر سرمایه گذار یا تاجر هستید ، باید اطلاعات ارزشمندی در مورد بازار داشته باشید. با این حال ، یافتن تمام داده های مورد نیاز شما به نوعی دشوار است. به همین دلیل Crypto.com در این باره فکر کرده و تصمیم گرفته است تا یک بستر جدید و منحصر به فرد برای نمایش اطلاعات مربوط به رمزنگاری ایجاد کند.

به محض دسترسی به صفحه ، خواهید دید که بالاترین عامل ها هستند. این امر به ارزهای برتر با بیشترین افزایش قیمت در ساعات اخیر اشاره دارد. اگر ارز رمزپایه 50٪ حرکت کند ، ممکن است در صفحه اصلی قیمت های Crypto.com نمایش داده شود. 

همچنین با استفاده از قیمت های Crypto.com این امکان را خواهید داشت که اطلاعات ارزشمندی درباره هر یک از ارزهای مجازی موجود در بازار بدست آورید. به عنوان مثال می توانید قیمت هر دارایی ، درصد تغییر در 24 ساعت گذشته و موارد دیگر را مشاهده کنید. اگر می خواهید یک ارز مجازی خاص بخرید یا بفروشید ، می توانید روی گزینه “تجارت” کلیک کنید.

به همین دلیل است که ما معتقدیم قیمت Crypto.com راهی عالی برای سرمایه گذاران است تا بتوانند به ارزهای مجازی موردعلاقه خود دسترسی پیدا کنند و فقط با چند کلیک تجارت آنها را آغاز کنند. در آینده می توان اطلاعات جدیدی را به قیمت های Crypto.com اضافه کرد. این صفحه اخیراً رونمایی شده است و بسیاری از ویژگی های دیگر قرار است اجرا شوند. 

نتیجه گیری بررسی Crypto.com

در این بررسی Crypto.com ، ما خدمات اصلی ارائه شده توسط سیستم عامل را مرور کردیم. ما همچنین اطلاعاتی را درباره محصولات موجود در Crypto.com به اشتراک گذاشته ایم. تمام روندهای جدید و هیجان انگیز ارزهای رمزپایه را می توان در این بررسی Crypto.com یافت. 

برخی از پذیرفته ترین محصولات شامل کارت Crypto.com VISA و سیستم عامل Crypto.com Earn است. این نشان می دهد که کاربران در حال جستجوی روش های جدید برای گسترش امور مالی و اقتصادی خود هستند.

ما فکر می کنیم که این بررسی Crypto.com باید با صدور حکمی روشن درباره راه حل های ارائه شده توسط Crypto.com پایان یابد. ما در این بررسی Crypto.Com در نظر می گیریم که این شرکت پیشرو در بازار است و این را می توان در نحوه سرعت بخشیدن به انتقال جهان به ارز رمزنگاری شده مشاهده کرد.. 

در حالی که مدت ها قبل فکر کردن برای یک کارت بدهی رمزنگاری دشوار بود ، امروزه یک واقعیت است. در واقع ، سایر شرکت ها از Crypto.com الگو و رهبری در این صنعت رقابتی را دنبال می کنند. 

مهم نیست که شما یک تاجر هستید یا یک سرمایه گذار. Crypto.com خدمات مورد نظر شما را ارائه می دهد. در عین حال ، اگر علاقه مند به ارزهای مجازی هستید ، Crypto.com نیز آماده ارائه محصولات مورد نیاز شما خواهد بود. 

همانطور که گفته شد ، این بررسی Crypto.com معتقد است که این شرکت قطعاً در خط مقدم تسریع انتقال جهان به ارز رمزپایه است. چطور؟ با تمام راه حل ها ، خدمات و محصولات ارائه شده به کاربران رمزنگاری از سراسر جهان. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me