banner
banner

قیمت BTC توسط SUSHI و تجدید شده DeFi Surge تقویت می شود

یک شبه ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با افزایش موج تقاضا برای رمزهای مالی غیرمتمرکز ، مجدداً شاهد افزایش کل سرمایه خود بودند. طبق داده های بدست آمده ، معیار 3.2٪ قابل توجهی افزایش یافته و به بالای 400 میلیارد دلار می رسد CoinGecko. در همان زمان ، سهم بیت کوین (BTC) از کل بازار به 54.8٪ کاهش یافت.

در حالی که همه به پروژه های مختلف تولید محصول شتافتند ، تقاضا برای اتر (ETH) افزایش یافت – یک شبه 8.85٪ افزایش یافت. اتر موتور اصلی این هفته در بازار بوده و قیمت بیت کوین را با افزایش 2.02 درصدی به حدود 11900 دلار رسانده است. با این حال ، دیگر آلتکوین های مهم مورد علاقه فعالان بازار نیستند و عملکرد قابل توجهی در برابر ETH ندارند ، با EOS و Litecoin (LTC) به ترتیب تنها 2.21٪ و 1.82٪ افزایش.

صفحه اول شاخص OKEx از 7:00 صبح UTC در تاریخ 1 سپتامبر به رنگ سبز است. منبع: OKEx

مطابق با دبانک, ارزش کل قفل شده در DeFi اکنون از 11 میلیارد دلار فراتر رفته است – و SushiSwap (SUSHI) گرمترین منو است. در تاریخ 28 آگوست ، چنگال Uniswap راه اندازی شد و ارزش کل آن در کمتر از 12 ساعت بیش از 270 میلیون دلار قفل شد. در حال حاضر ، SushiSwap بیش از 1.5 میلیارد دلار توکن یا حدود 80٪ از کل دارایی های Uniswap جمع کرده است ، طبق سوشی بورد.

ارزش کل قفل شده در DeFi همچنان در حال افزایش است. منبع: دبانک

Sushiswap با اختصاص بخشی از هزینه های تجاری خود به دارندگان توکن SushiSwap SUSHI ، که می تواند در بازار ثانویه فروخته شود ، انگیزه رمز دیگری به Uniswap اضافه می کند. با توجه به اقتصادی بودن رمز SUSHI و استخرهای پربازده ، SUSHI داغترین نام این روزها در میان نشانه های DeFi است. علاوه بر این ، رقابت که برای آن استخرهای نقدینگی باید در SushiSwap ذکر شود بسیار شدید است ، که روز گذشته به سرعت تقاضا برای SUSHI را افزایش داد. ما حتی می بینیم که پروژه های خاصی در SushiSwap رأی می خرند تا پروژه های آنها بیشتر در لیست قرار بگیرند. رهبران فعلی این رقابت شامل YAMV2-ETH ، SRM-ETH ، REN-ETH ، sUSD-BASED و دیگران هستند..

توجه به این نکته مهم است که هرگونه اشکال جزئی کد می تواند عواقب غیر قابل محاسبه ای برای این سیستم عامل های غیرمتمرکز داشته باشد و به یک دستگاه خودپرداز برای هکرها تبدیل شود. تاکنون ، SushiSwap حسابرسی رسمی را تکمیل نکرده است.

سرم (SRM) نیز دیروز مورد تقاضا قرار گرفت و به دلیل احتمال زیاد قرار گرفتن در دور بعدی در SushiSwap ، یک شبه 27٪ رشد دارد. سایر نشانه های DeFi که بیش از 20 درصد در شب افزایش می یابند ، ترکیب (COMP) ، منحنی (CRV) و UMA هستند. TRON پروژه استخراج نقدینگی خود ، SUN را در تاریخ 2 سپتامبر آزاد می کند و 15 درصد رشد دارد.

SushiSwap / استخرها و درصد نقدینگی Uniswap. منبع: سوشی بورد

لیست های جدید

OKEx خوشحال است که اعلام می کند که SushiSwap (SUSHI) ، YFValue (YFV) و PowerPool Concentrated Voting Power (CVP) اکنون در OKEx ذکر شده اند.

تمام نشانه های فوق الذکر می توانند بلافاصله به حسابهای OKEx واریز شوند. جفت معاملات SUSHI / USDT ، YFV / USDT و CVP / USDT در ساعت 10:00 صبح امروز UTC در دسترس خواهد بود. SUSHI / ETH ، YFV / ETH و CVP / ETH امروز ساعت 11:00 صبح UTC در دسترس خواهند بود.

برندگان و بازندگان برتر altcoin

  • TCT / USDT + 87.09٪
  • XUC / USDT + 36.63٪
  • CRV / USDT + 31.21٪
  • ORS / USDT -11.51٪
  • YEE / USDT -12.10٪
  • YFII / USDT -25.01

آلت کوین های با کلاهک کوچک همچنان در حال پرواز هستند. Union Union (XUC) برای دومین روز متوالی در لیست برندگان برتر قرار گرفت و 36.63٪ رشد دارد. برنده بزرگ امروز TokenClub (TCT) بود که یک شبه 87.09٪ افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل فنی BTC

BTC امروز صبح پس از اصلاح در سطح 11،550 دلار ، آستانه روزانه که دیروز ذکر شد ، به شدت افزایش یافت. کاملاً واضح است که می بینید BTC توسط آلت کوین های بزرگی مانند ETH و TRX تقویت می شود.

BTC در حال حاضر در سطح بحرانی 11،900 دلار در حال اجرا است. اگر بتوان آن سطح را حفظ کرد ، می تواند با بالاترین قیمت های قبلی یعنی 12200 دلار روبرو شود.

نمودار OKEx BTC Perpetual Swap 1h – 9/1. منبع: OKEx ، TradingView

تجزیه و تحلیل فنی ETH

قیمت اتر پس از عقب نشینی از پشتیبانی 430 دلاری و سپس بلافاصله رسیدن به بالاترین قیمت محلی جدید 467 دلار ، قوی بوده است. با توجه به افزایش سریع ، پشتیبانی از 445 دلار اکنون دورتر است.

اگر شیدایی اطراف DeFi در این هفته پایدار باشد ، تقاضا برای ETH نیز پایدار خواهد ماند. اصلاح قابل توجه احتمال کمتری دارد.

نمودار قیمت اتریوم - 9/1نمودار OKEx ETH Perpetual Swap 1h – 9/1. منبع: OKEx ، TradingView

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید!

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me