banner
banner

یک جفت از شرکتهای مستقر در لندن با “Corda” نقاط مشترکی پیدا می کنند

تلاش تیمی

اخیراً یک جفت شرکت مستقر در لندن ، Archax و VALK ، فعالیت کرده اند منتشر شد اخباری که آنها قصد دارند در یک تلاش برای خدمت بهتر به بخش اوراق بهادار دیجیتال ، هماهنگ کار کنند.

پایان به پایان

این مشارکت تازه تاسیس با هدف فراهم آوردن دسترسی مشتریان به هر یک از شرکت های Archax و VALK به مجموعه ای از خدمات امکان صدور پایان نامه / تجارت اوراق بهادار دیجیتال را فراهم کرده است..

به منظور فعال کردن این مجموعه خدمات جامع ، هر شرکت چیز دیگری را به میز ارائه می دهد.

  • VALK توکن سازی ، انتشار و مدیریت اوراق بهادار دیجیتال را تسهیل می کند
  • Archax فعالیت های پس از تجارت و نقدینگی را از طریق دسترسی به بازارهای ثانویه تسهیل می کند

معنی این امر این است که اوراق بهادار دیجیتال ایجاد شده از طریق VALK در بورس Archax خانه دارند. نتیجه این است که هر شرکت و اوراق بهادار دیجیتال مربوطه از طریق قابلیت های فوق الذکر سود زیادی می برند.

ادغام گذشته

فراتر از موقعیت جغرافیایی آنها ، یک اشتراک بین این دو شرکت وجود دارد – استفاده از R3 Corda Platform.

به عنوان مشتری های R3 Corda ، هر یک ، Archax و VALK به یک سیستم عامل منبع باز مبتنی بر DLT دسترسی دارند که امکان استقرار قراردادهای هوشمند را فراهم می کند..

کورداکوردا

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

Archax برای ساده سازی فعالیت های پس از تجارت از طریق R3 Corda Platform Integration

تفسیر

در اطلاعیه مشارکت خود ، نمایندگان هر یک ، VALK و Archax ، وقت خود را برای اظهار نظر گذاشتند. آنچه در این بخش گفته شده است ، در ادامه خواهد بود.

آنتوان لوت و الی آززی ، بنیانگذاران VALK ، اظهار داشتند,

“ما خوشحالیم که این همکاری را با Archax بسته و مشتاقانه منتظریم یکی از اولین سیستم عاملهای Corda باشیم که با مبادله آنها ادغام می شود. مشتریان ما اکنون به دروازه ای برای نقدینگی دسترسی خواهند داشت و Archax می تواند از جریان معاملات باورنکردنی شرکای ما که در حال صدور ، تأمین مالی و تجارت دارایی های بسیار با کیفیت در سهام خصوصی ، صندوق ، زیرساخت ها و دنیای املاک و مستغلات هستند بهره مند شود. ما خوشحالیم که در حال ایجاد رابط تجاری بین بازیگران برتر و معتبر نهادی و Archax ، نوآورترین مکان بازار در انگلستان هستیم. “

گراهام رودفورد ، مدیرعامل Archax ، اظهار داشت,

“ما در حال ساخت اولین بازار جهانی و نهادی واقعی برای اوراق بهادار دیجیتال مستقر در لندن هستیم. به همین ترتیب ، ما مشتاقانه معتبرترین پیشنهادات توکن را لیست می کنیم – بنابراین مشارکت هایی مانند این همکاری با VALK برای ما بسیار مهم و مهم هستند. اگرچه ما از نظر نشانه هایی که لیست می کنیم زنجیره بلوکی هستیم ، اما ما با R3 همکاری کرده ایم تا از Corda برای دفتر خود و فعالیت های پس از تجارت استفاده کنیم ، بنابراین این همکاری با VALK ، که از Corda نیز استفاده می کند ، بسیار منطقی است. ما از فرصتی که توکن سازی دارایی به ارمغان می آورد هیجان زده ایم و امیدواریم که با ادامه کار با VALK همکاری کنیم. “

صحبت با گراهام

در اواسط سال 2019 ، ما خوشبختانه یک مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل Archax ، گراهام رودفورد انجام دادیم. در اینجا ، ربکا استونر ، مدیر ارشد امنیت Secio.io ، به بررسی آنچه آرچاکس امیدوار است به انجام برساند و چگونگی دستیابی به اهداف خود است ، می پردازد..

مجموعه مصاحبه – گراهام رودفورد ، مدیرعامل Archax

VALK

VALK در سال 2018 تأسیس شد و دفتر مرکزی خود را در لندن ، انگلیس نگهداری می کند. تیم پشتیبان VALK راه حل های فنی ایجاد کرده است که امکان “مدیریت ، تجارت و سرمایه گذاری دارایی های بدون لیست” را فراهم می کند.

بنیانگذار ، آنتوان لوث و الی آززی ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارند.

آرکاکس

Archax در سال 2018 تاسیس شد و دفتر مرکزی خود را در لندن ، انگلیس نگهداری می کند. بیش از همه ، تیم در Archax در حال کار برای توسعه و راه اندازی یک مبادله پیش بینی شده است که انتظار می رود به بخش اوراق بهادار دیجیتال خدمت کند.

مدیر عامل ، گراهام رودفورد ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

در سایر خبرها

در حالی که توسعه بورس اوراق بهادار دیجیتال آنها بیش از آنچه در ابتدا انتظار می رفت توسعه یافته است ، Archax همچنان یکی از پروژه های مورد انتظار در این بخش است. به همین ترتیب ، ما خود را در اخبار مربوط به این شرکت جوان در موارد مختلف پوشش داده ایم. در زیر چند مقاله شرح داده شده است که دقیقاً آنچه Archax در اواخر سال انجام داده است.

ClearBank برای ارائه خدمات مختلف توسط Archax انتخاب شده است

Tokeny و Archax مشارکت استراتژیک را تشکیل می دهند

HighCastle به دنبال افزایش نقدینگی از طریق Archax است

Globacap برای ادغام خدمات با Digital Exchange Archax

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me