banner
banner

مدیر عامل BTCS توضیح می دهد که چگونه این شرکت از دارایی های رمزنگاری شده از 1 میلیون دلار فراتر رفته است

BTCS Inc یک شرکت ارز رمزنگاری شده و بلاک چین است که اخیراً از مرز 1 میلیون دلار دارایی های رمزنگاری تحت مدیریت (AUM) پیشی گرفته است. این دستاورد مهم پس از بهبود قیمت رمزنگاری از اواسط ماه مارس (پنجشنبه سیاه) حاصل شد. گزارش ها حاکی از آن است که صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری متمرکز بر بیت کوین عملکرد بهتری نسبت به همتایان سنتی خود دارند. BTCS قصد دارد رویکردی سنجیده برای متنوع کردن منابع فعلی ارز رمزنگاری شده خود دنبال کند. سهام BTCS نسبت به سال گذشته بیش از 215 درصد رشد داشته است.

او در یک مصاحبه عمیق با چارلز آلن ، مدیر عامل BTCS ، دیدگاه خود را در مورد بازار رمزنگاری و نحوه اهرم موقعیت BTCS در صنعت به اشتراک می گذارد. به گفته آقای آلن ، BTCS Inc. (OTCQB: BTCS) یکی از اولین شرکتهای تجاری عمومی ایالات متحده است که روی دارایی های دیجیتال و فناوری های بلاکچین تمرکز دارد. این شرکت در سه خط تجارت تمرکز دارد:

  1. ایجاد نمونه کارها از دارایی های دیجیتال با تمرکز شدید بر عمودی بسیار مختل کننده
  2. فعالانه به دنبال خرید در فضای بلاکچین هستید و
  3. توسعه یک پلت فرم تجزیه و تحلیل داده های دارایی دیجیتال با هدف ارائه اطلاعات مهم به کاربران ، امکان ردیابی مبادلات مختلف دارایی های دیجیتال و کیف پول برای جمع آوری سهام نمونه کارها در یک بستر واحد برای مشاهده و تجزیه و تحلیل معیارهای عملکرد و ریسک.

این شرکت شش ساله با توجه به اعتقاد تیمش به فناوری های رمزنگاری و بلاکچین و اینکه چگونه اینها می توانند جهان را به روشی عمیق تغییر دهند ، هدایت می شود. به گفته آقای آلن ، هدف نهایی BTCS تأمین سرمایه عمومی در معرض دید عمومی از طریق شرکت سهامی عام آنها است.

6 سال گذشته واقعاً سواری سختی بوده است ، طی آن مدت تقریباً در همه جنبه های فضای رمزنگاری از جمله تجارت الکترونیکی ، استخراج ، کیف پول ، پردازش پرداخت و دستگاه های خودپرداز به یک روش یا دیگری مواجه بوده ایم. از طریق این تجربیات و صریحاً برخی از شکست ها ، ما واقعاً آنچه را که معتقدیم یک مدل تجاری استثنایی برای یک شرکت متمرکز بر رمزنگاری عمومی است ، شماره گیری کرده ایم. ما در مقایسه با همتایان عمومی خود بسیار کم سوختیم و تحت تأثیر تمام خطرات عملیاتی استخراج معادن یا سایر هزینه های پیش درآمد فراتر از تلاش های افقی نیستیم.

چارلز همچنین در مورد اثرات COVID-19 در صنعت و چگونگی غلبه بر BTCS بر مشکلات ناشی از همه گیری جهانی اظهار نظر کرد..

اثرات COVID بر اقتصاد جهان هنوز دیده نشده است. ما انتظار داریم که کمک های مالی دولت ادامه یابد و ارزهای فیات در سراسر جهان بیشتر کاهش یابد. به همین ترتیب ما معتقدیم سرمایه گذاران به دنبال دارایی های کمیاب مانند بیت کوین و اتریوم به عنوان ذخیره ارزش هستند. با گذشت زمان ، این امر باید جریان اصلی بیشتری را برای دارایی های دیجیتالی خاص پیش ببرد که احتمالاً منجر به افزایش قابل توجه قیمت می شود.

وقتی نوبت به سرمایه گذاری می رسد ، به نظر می رسد که مردم همیشه به دنبال راه هایی برای محافظت از پول خود در برابر تورم و کسب سود بیشتر از آنچه هر موسسه مالی ممکن است ارائه دهد ، هستند. چارلز به عنوان یک سرمایه گذار باتجربه ، دیدگاه خود را در مورد اینکه چرا سرمایه گذاری در بلاکچین و شرکت های مرتبط با رمزنگاری گزینه خوبی برای متنوع سازی اوراق بهادار است ، ارائه داد. به گفته مدیر عامل BTCS ، فناوری blockchain برای تغییر روش انتقال جهانی دارایی بدون واسطه است ، بنابراین تقریباً برای هر صنعت موجود یک راه حل پایدار ، کاهش هزینه ها و بهبود کارایی و امنیت ارائه می دهد..

چارلز با توضیح چگونگی ادامه می دهد BTCS سرمایه گذاران را در معرض ارزهای رمزپایه و روشی مطمئن برای سرمایه گذاری در این بازار قرار می دهد. این شرکت یک طرح تجاری ارائه می دهد که متنوع است و باید ارزش آن فراتر از آنچه یک بانک می تواند به جو متوسط ​​ارائه دهد ، بیفزاید.

وقتی آلن در مورد سیستم مالی سنتی در ایالات متحده و رابطه آشفته آن با بازار رمزنگاری س askedال شد ، آقای آلن دیدگاه خود را در این مورد به اشتراک گذاشت و گفت:

موسسات آینده نگر بیشتری در بخش بانکی از آن استقبال می کنند در حالی که دیگران با انتظار و رویکرد بیشتری در حاشیه نشسته اند. با این حال ، من فکر می کنم همه از ترس اینکه عقب بمانند ، همچنان درگیر فناوری هستند. به طور کلی ، من معتقدم که مسیر تحول آهسته خواهد بود زیرا بسیاری از موسسات بزرگ عمیقا با سیستم های قدیمی عجین شده اند یا بسیار خطرناک هستند.

چگونه BTCS از نقطه عطف 1 میلیون دلاری عبور کرد

در طی این مصاحبه با چارلز ، نمی توانیم از او س askال کنیم که چگونه BTCS در مدت زمان کوتاهی از این مرحله عبور کرد. به گفته مدیر عامل ، این شرکت بیش از 1 میلیون دلار آمریکا جمع آوری کرده است که به آنها امکان می دهد تا دارایی های Bitcoin و Ethereum خود را به شدت افزایش دهند. از 5 آگوست 2020 ، ارزش منصفانه بازار دارایی های دیجیتال تحت مدیریت آنها به بیش از 1.5 میلیون دلار افزایش یافت که 50٪ نسبت به مبنای هزینه افزایش داشت. علاوه بر این ، چارلز اشاره می کند که این شرکت قصد دارد سبد دارایی های دیجیتال خود را فراتر از BTC و ETH گسترش دهد اما به دلیل عدم اطمینان اقتصادی در حال حاضر بسیار محتاط است. این طرح ، همانطور که آقای آلن توضیح داد ، تمرکز بر دارایی های دیجیتال در عمودی بسیار مخل مانند ارزهای رمزنگاری شده ، قراردادهای هوشمند ، اینترنت اشیا ، محاسبات و ذخیره داده ها و در لایه پروتکل در صورت امکان.

با وجود عدم اطمینان از آینده ، چارلز آلن در بیت کوین و Ethereum بسیار صعودی است ، به ویژه در ماه های آینده زیرا هر دو ارز رمزپایه در سال 2020 رشد زیادی نشان داده اند. علاوه بر این ، BTCS همچنین در حال مطالعه پروژه های کوچکتر مانند نشانه هایی است که می تواند سود خوبی در آینده. گزارش شده است که شرکت دارایی های دیجیتال نیز موجود است در حال توسعه خود پلت فرم تجزیه و تحلیل داده های دارایی دیجیتال داخلی با وجود فضای رمزنگاری هنوز ابتدای کار ، معیارهای قیمت ، شاخص ها ، حجم معاملات و سایر معیارهای مهم هنوز در حال اصلاح هستند.

اگر می خواهید درباره BTCS اطلاعات بیشتری کسب کنید ، از آنها بازدید کنید سایت اینترنتی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me