banner
banner

صحبتهای OKEx درمورد توسعه زیست محیطی OKB در امتداد 1 سالگی

OKEx ، یک مبادله دارایی دیجیتال پیشرو در جهان در مالت ، از اولین سالگرد OKB ، رمز جهانی سودمند جهانی که توسط OKEx تصویب شده استقبال می کند. به طور رسمی در 22 مارس 2018 توسط بنیاد OK Blockchain راه اندازی شد ، OKB توسط OKEx سازگار شده و در اکوسیستم جهانی OKEx اعمال می شود که شامل جمعه مبارک ، بازار تجارت OKB ، رأی دادن به لیست ، OKETT ، OKNodes ، شرکای جهانی ، سرمایه گذاران نخست و بازرگانان مشخص شده است. . در همین حال ، OKEx همچنین اعلام کرد که OKDEX ، اولین صرافی غیرمتمرکز در OKChain را راه اندازی می کند و انتخاب گره های فوق العاده برای بلاکچین را آغاز می کند.

"ما صمیمانه سپاسگزاریم و از همه 1 میلیون دارنده OKB که در حجم معاملات 15.6 میلیارد OKB در سال گذشته همکاری کردند ، سپاسگزاریم. این نقطه عطف مهمی است که OKB پس از استقرار پایه بتنی شروع به شکوفایی می کند," اندی چونگ ، رئیس عملیات OKEx گفت. "در OKEx ساده است ، ما تلاش می کنیم یک روند گرایانه باشیم و متعهد به ساخت یک اکوسیستم بلاکچین قوی با تاجران هستیم. با چنین نتیجه ای ، ما برای ادامه پیشرفت در صنعت بلاکچین و دارایی های دیجیتال ، احساس قدرت می کنیم."

1. چه موقع OKB در بلاکچین قرار می گیرد?

دلیل اینکه OKB زنجیر نشده است ، این بود که تیم عملیاتی ما مخفیانه در حال ساخت زنجیره بلوکی از خودمان – OKChain بود. در حال حاضر ، OKChain در مرحله نهایی توسعه است و ما انتظار داریم که آن را در ماه ژوئن 2019 در یک شبکه آزمایشی راه اندازی کنیم. با توجه به تعداد زیادی از کاربران که خواستار قرار دادن OKB در بلاکچین هستند ، تیم ما تصمیم گرفته است آن را قرار دهد ابتدا تا پایان ماه آوریل به بلاکچین ERC-20 بروید. وقتی OKChain پایدار شود ، OKB از شبکه ERC-20 به شبکه اصلی OKChain منتقل می شود. تا آن زمان ، OKB رمز اصلی شبکه OKChain خواهد بود ، که می تواند برای تسویه حساب معاملات استفاده شود یا در Dapps توسعه یافته در OKChain استفاده شود.

2. استفاده از OKChain چیست?

ما اولین صرافی غیرمتمرکز OKEx (DEX) را در OKChain راه اندازی خواهیم کرد و انتخاب گره های فوق العاده برای بلاکچین را باز خواهیم کرد. با استفاده از OKB ، می توان به نامزد گره فوق العاده مورد علاقه خود رأی داد و هزینه معاملات را در OKDEx تسویه کرد. OKB همچنین برای پیش فروش توکن استفاده می شود و تیم های پروژه در آینده باید گره های فوق العاده OKB را به عنوان هزینه خدمات پرداخت کنند.

3. کل عرضه OKB 1 میلیارد است. اکنون که 300 میلیون در گردش است ، 700 میلیون باقیمانده چه زمانی آزاد می شود?

در حال حاضر 700 میلیون OKB قفل شده است. 300 میلیون آن از طریق برنامه وفاداری ما به کاربران OKEx داده می شود ، در حالی که 400 میلیون باقیمانده به بنیاد OK Blockchain و تیم عملیاتی تعلق دارد. با این حال ، برای ساختن اکوسیستم OKB با کارایی بیشتر ، انتشار 700 میلیون OKB از سال 2020 تا 2022 به تأخیر می افتد. ما 6 ماه قبل اعلامیه بیشتری خواهیم داد تا به مردم اطلاع دهیم که آیا دوره قفل را تمدید می کنیم یا نشانه ها را به صورت دسته ای آزاد کنید.

4. آیا جمعه مبارک ادامه خواهد داشت?

از اولین جمعه مبارک در 20 آوریل 2018 ، ما قبلاً 32954.12BTC را به بیش از 1 میلیون دارنده OKB توزیع کرده ایم. اما از 22 مارس 2019 ، قانون توزیع را بهینه می کنیم. نسبت عکس و توزیع بدون تغییر خواهد ماند. با این حال ، مقدار توزیع BTC ابتدا برای خرید OKB استفاده می شود و سپس مقدار OKB با توجه به قوانین موجود و عکس توزیع موجود به دارندگان OKB توزیع می شود.

5. آیا OKB برای سیستم عامل جدید OKEx اعمال می شود – OK Jumpstart?

به عنوان یک پلت فرم فروش توکن جدید ، OKB تنها رمز پذیرفته شده در OK Jumpstart خواهد بود. برای پروژه های با کیفیت بالا و کارآفرینان اولیه ، اعتقاد بر این است که مدل IEO یک روش ایده آل برای شروع آنها است. هر پروژه ای که در OK Jumpstart راه اندازی شود در بازار spot ما لیست می شود و کسانی که عملکرد فوق العاده ای دارند حتی فرصتی برای حضور در C2C و بازارهای مشتقات ما را دارند. OK Jumpstart به کمک به استارت آپ های بالقوه اختصاص یافته است. ما کیفیت را نسبت به کمیت ارزش می دهیم. ما در حال حاضر درگیر گفتگو با تیم های پروژه در سراسر جهان هستیم. به زودی ، ما اولین پروژه شروع سریع و فروش آزاد را به کاربران OKEx که مطابق با شرایط KYC ما هستند و OKB دارند اعلام خواهیم کرد..

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزگذار جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ایجاد می کنیم.

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me