banner
banner

XinFin – بازار تأمین مالی مستقر در Ethereum

از زمان جلب توجه بیت کوین به بیت کوین ، بسیاری از کارآفرینان تمرکز خود را بر روی افتتاح مشاغلی در صنعت ارزهای رمزپایه گذاشتند که به آن فین تک می گویند. Ethereum احتمالاً موفق ترین altcoin با معرفی اصطلاح قراردادهای هوشمند . با استفاده از قراردادهای هوشمند Ethereum ، تعداد زیادی از altcoin های جدید متولد شدند – هر یک از آنها بر اساس همان اصل ، هدف خاصی را هدف قرار دادند.

یکی از امیدوار کننده ترین موارد این است شین فین. Xinfin می خواهد با هدف حل مشکلات دنیای واقعی صنعت مالی ، یک بازار نهادی را از طریق بلاک چین ethereum ایجاد کند. علاوه بر این ، آنها می خواهند این کار را با استفاده از قرارداد هوشمند بین خریداران ، فروشندگان و سرمایه گذاران ، ارائه پرداخت های فوری و تسویه حساب ها با استفاده از رمز بومی آن انجام دهند – XDC.

تیم XinFin چهار مزیت خاص را ذکر کرده است که آنها را متفاوت می کند:

  • بازار آنها برای حل و فصل هرگونه سکونتگاه فرامرزی با استفاده از رمز XDC بومی طراحی شده است.
  • هر قرارداد دنیای واقعی با قراردادهای هوشمند ترسیم می شود.
  • رمز XDC آنها برای تشویق سرمایه گذاران برای تأمین بودجه پروژه ها استفاده می شود
  • آنها می خواهند بورس سهام خود را از طریق XDC ایجاد کنند ، به ویژه برای پروژه هایی که می خواهند سرمایه جمع کنند.

آنچه دقیقاً توجه من را به خود جلب کرد ، دوره تأمین مالی بود. حداکثر 25٪ از سکه های بلاکچین آنها برای تأمین مالی پروژه های خاص زیرساختی به عنوان پاداش / وجه نقد به سرمایه گذاران اهدا می شود. به این ترتیب ، یک سرمایه گذار انگیزه سرمایه گذاری در یک پروژه خاص را خواهد داشت و همچنین با گذشت زمان سود مناسبی کسب خواهد کرد. اطلاعات بیشتر در مورد این کنسرت را می توانید در آنها بخوانید خلاصه اجرایی

من در مورد چند سوالم در مورد این پروژه با الکس ماتبک از xinfin.org صحبت کردم:

1) ماموریت XinFin چیست? 

            ماموریت Xinfin ارائه بلاکچین درجه سازمانی است که با راه حل های واقعی و معاملات واقعی مشکلات دنیای واقعی را حل می کند. بخش بزرگی از نشانه های Xinfin XDC برای تأمین اعتبار پروژه های زیرساخت عمومی که برای اتصال ابری برای پرداخت و تسویه حساب طراحی شده اند ، اختصاص یافته است.

2) آیا XinFin قابل استخراج است?

XinFin قابل استخراج عمومی نیست. XinFin از اثبات استخراج سهام استفاده می کند و برای اینکه یک گره اصلی در Xinfin باشد ، یک فرآیند ارزیابی وجود دارد. گره های اصلی بر روی تعداد XDC نگهداری شده به عنوان سپرده در بلاک چین Xinfin.org کار می کنند. 90٪ از نشانه های XDC که از قبل استخراج شده اند در اسکرو نگه داشته می شوند و تا زمان تحویل نتایج قفل می شوند.

3) آیا سازمان XinFin مقدار مقداری سکه را نگه دارد یا همه سکه ها به جامعه توزیع می شود?

            20٪ از توکن ها به بنیاد Xinfin.org توزیع می شود که نماینده جامعه Xinfin است. Exchange Infinite ، که یک سازمان متمرکز بر تجارت است ، 17٪ از نشانه هایی را که به طور دوره ای برای پاسخگویی به نیازهای سازمان به فروش می رسد ، نگهداری می کند. 5٪ در Pre-ICO ، 5٪ در ICO و 7٪ دیگر برای تأمین کلیه هزینه های آینده اداره روزانه سازمان ارائه می شود. 90٪ از نشانه های XDC که از قبل استخراج شده اند در اسکرو نگه داشته می شوند و قفل می شوند تا زمان تحویل نتایج.

4) آیا از سال 2014 بین XinFin’s XDC و Xedoscoin (XDC) ارتباطی وجود دارد؟?

            Xinfin XDC رمز رمز جدید است. XedosCoin یک سکه از بین رفته / مرده است و Xinfin.org هیچ ارتباطی با آن سکه ندارد. ما در حال برقراری ارتباط با صرافی ها برای اختصاص XDC به عنوان کد دارایی برای Xinfin.org XDC هستیم. XDC مخفف eXchange Contract Infinite Contract، Xinfin XDC یا به سادگی XDC است.

احتمالاً از خود می پرسید که چرا XDC در شبکه پراکنده خصوصی خود اجرا می شود. اساساً ، آنها می خواهند با اجرای XDC خود در شبکه پراکنده خصوصی که با معماری معماری اجازه می دهد حداکثر در 5 ثانیه انجام شود ، زمان تأخیر در زنجیره های عمومی مانند Bitcoin ، Ethereum و سایر موارد را کاهش دهند..

در صورت علاقه به XDC و شما به آنها اعتقاد دارید ، من فکر می کنم هم اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری در آن است ، زیرا آنها 5٪ از کل عرضه را به عنوان پیشنهاد قبل از ICO به سرمایه گذاران خصوصی دارند. حتی اگر مبلغ زیادی پول نداشته باشید ، XDC دارای ارزش 0.0003 دلار است که آن را برای سرمایه گذاری طولانی مدت مناسب می کند. اگر بیت کوین در کمتر از یک سال از چند سنت به 2800 دلار و Ethereum از 1 به 200 دلار برسد ، من مطمئن هستم که XDC می تواند در یک سال پس از راه اندازی حداقل به 0.03 دلار برسد و یک ROI مناسب برای شما فراهم می کند. اگر با این وجود سرمایه گذاری می کنید ، به خاطر داشته باشید که این فقط نظرات خودم در این باره است و نه یک توصیه مالی ، بنابراین با احتیاط سرمایه گذاری کنید. اما اگر بی حوصله باشید ، می توانید کیف پول آنها را پیدا کنید اینجا, به شما امکان می دهد XDC را با استفاده از Bitcoin / Ethereum خریداری کنید.

مفهوم Xinfin یک ایده عالی است ، با این وجود یک مسیر طولانی از مفهوم تا اجرا وجود دارد. امیدوارم که آنها موفق به تنظیم یک کاغذ سفید شوند و ایده خود را عملی کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me