banner
banner

متیو سالیوان ، مدیر عامل QuantmRE ، وارز – مجموعه مصاحبه ها

متیو سالیوان مدیر عامل و بنیانگذار QuantmRE است. متیو که یک کارآفرین باتجربه است ، از طریق تجربیات خود به عنوان یکی از بنیانگذاران صندوق راهبردهای درآمد املاک و مستغلات 50 میلیون دلاری و به عنوان بنیانگذار و رئیس Crowdventure.com ، یک شرکت سرمایه گذاری سرمایه گذاری املاک و مستغلات ، سابقه ثابت در زمینه نوآوری در املاک و مستغلات دارد..

AT: QuantmRE از طریق سهم سهام خود در املاک و مستغلات مستقر در مالکیت یک خانواده سرمایه گذاری می کند. آیا می توانید نحوه کار با ما را به اشتراک بگذارید?

MS: توافق نامه های EQRE QuantmRE به صاحبان املاک جداگانه و دارایی های مسکونی این امکان را می دهد که در ازای دریافت هزینه یا ملاحظه دیگر ، حق اقتصادی را برای بخشی از قدردانی در آینده از املاک اعطا کنند..

توافق نامه EQRE یک وام یا معامله مبتنی بر اعتبار نیست ، بلکه یک ابزار مالی مصرف کننده مبتنی بر حقوق صاحبان سهام است که به عنوان جایگزینی برای بدهی رهن سنتی طراحی شده است.

عواید پرداخت شده به صاحب خانه ممکن است برای تأمین درآمد و بودجه بازنشستگی ، بهبود املاک ، کاهش بدهی ، تنوع سرمایه گذاری و سایر اهداف مالی استفاده شود..

AT: آیا انتقال ملک در ملک انجام می شود؟?

MS: خیر – صاحبخانه همچنان به عنوان مالک در عنوان ثبت می شود. QuantmRE در دفتر ثبت کننده شهرستان یک عملکرد اعتماد در مورد املاک شما ثبت می کند. این حق تصرف در ملکی است که از منافع ما محافظت می کند ، اما وام ، وثیقه یا ابزار مبادله نیست. توافق ما با صاحب خانه به سادگی یک قرارداد مصرف کننده است که سرمایه گذاری ما در ملک را به یادگار می گذارد.

AT: آیا می توانید معیارهای پذیره نویسی خود را هنگام ورود به این قراردادهای سهام عدالت با ما در میان بگذارید?

MS: ما از یک استاندارد پذیره نویسی سه لایه براساس موقعیت سهام در خانه استفاده می کنیم. هر ردیف LTV اولیه ، LTV ترکیبی مبدا و بسته به ردیف ، برخی از سطح FICO و سابقه عملکرد وام را در نظر می گیرد. حداکثر CLTV پس از معامله 90٪ است.

AT: شما اظهار داشتید که روی املاک کالیفرنیا تمرکز می کنید. آیا در کالیفرنیا مناطق یا شهرهای خاصی وجود دارد که از آنها اجتناب کنید یا آنها را هدف قرار دهید?

MS: از آنجا که بازده صندوق EQRE با افزایش ارزش دارایی های اساسی تعیین می شود ، ما قصد داریم مناطقی را در کالیفرنیا هدف قرار دهیم که احتمالاً شاهد افزایش قیمت دارایی های سالم هستند..

AT: وقتی صاحبخانه خانه خود را بفروشد یا صاحبخانه بخواهد قبل از فروش خانه خود QuantmRE را بازپرداخت کند چه اتفاقی می افتد؟?

MS: صاحب خانه درصدی از ارزش سهام خانه خود را به QuantmRE می فروشد. در ازای آن ما با دلار آمریکا به صاحب خانه پرداخت می کنیم. این دارایی املاک و مستغلات که ما از صاحبخانه خریداری کرده ایم ، درصدی از ارزش سهام در خانه آنها ، با دارایی های دیگر صاحبان خانه به استخر می رود. علائم سرمایه گذاری ما غیرقابل برگشت با این مجموعه دارایی گره خورده است. درآمد حاصل از فروش توکن های سرمایه گذاری ما برای تأمین اعتبار خرید سهام اضافی کسری در اقامتگاه های تک خانواده صرف خواهد شد.

هنگامی که یک صاحب خانه خانه خود را می فروشد ، آنها به QuantmRE مقدار درصد سهام خود را که در ابتدا خریداری کرده ایم ، به علاوه هرگونه توافق و قدردانی / استهلاک مربوط به قسمت سهام ما ، پرداخت می کنند.

اگر صاحب خانه بخواهد QuantmRE را بازپرداخت کند و خانه خود را به فروش نرساند ، مبلغ بازپرداخت براساس ارزش خانه در زمان بازپرداخت پیشنهادی ، در برخی از مفاد توافق نامه ما ، تضمین می کند که QuantmRE ضرورتی بر ضرر ندارد ارزش سهام در شرایطی که در آن زمان شرایط بازار مطلوب نباشد.

AT: شما اغلب اصطلاح “آزادی سهام” را ذکر می کنید. این به چه معناست و چه نفعی برای صاحب خانه دارد?

MS: ما خدمات خود را به عنوان “حقوق صاحبان سهام” توصیف می کنیم زیرا هیچ وام ، هزینه سود یا پرداخت ماهانه مرتبط با این قرارداد وجود ندارد. برنامه سهام عدالت ما به این منظور طراحی شده است که صاحبان خانه می توانند به اصطلاح “پول مرده” را که در دارایی خانه هایشان حبس شده است ، بدون گرفتن بدهی بیشتر آزاد کنند. این بدان معنی است که متصرفان مالک ، خانه های دوم ، خانه های تعطیلات و خانه های درآمد / اجاره ای می توانند به سرمایه قابل توجهی بدون بهره پرداخت ، بدون پرداخت ماهانه و بدون محدودیت در نحوه مصرف پول دسترسی داشته باشند..

AT: چه اتفاقی می افتد اگر صاحب خانه پرداخت مالیات ملک یا پرداخت وام را متوقف کند?

MS: مالک ملک مسئولیت نگهداری صحیح ملک ، پرداخت به موقع کلیه مالیات های املاک و اطمینان از بیمه مناسب بودن ملک مطابق مفاد توافق نامه سهام عدالت با QuantmRE را دارد. اگر صاحب خانه قادر به پرداخت این پرداخت ها نباشد ، QuantmRE برای محافظت از دارایی ما ممکن است وارد عمل شود و به صاحب خانه کمک کند ، با این وجود پرداخت وام مسکن و تمام مالیات یکی از اصطلاحات مهم و اصلی توافق نامه ما است.

 

AT: شما برای نصب و راه اندازی سرمایه گذاران و استفاده از رمزها با Securrency شریک شدید. آیا می توانید درباره این مشارکت بیشتر توضیح دهید?

MS: Securrency یک قطعه مهم فناوری را در مورد QuantmRE ارائه می دهد ، ارائه خدمات اعتبار سنجی خارج از زنجیره که به ما امکان می دهد توزیع توکن های مورد حمایت دارایی خود را کنترل کنیم. با استفاده از فناوری Securrency ، ما می توانیم وضعیت KYC و AML یک سرمایه گذار احتمالی را تشخیص دهیم ، نشانه های اوراق بهادار را منتشر کنیم و تغییر مالکیت را تا سطح جزئی بررسی کنیم. توانایی حفظ جدول به روزرسانی شده ، همانند توانایی توزیع سود سهام و جایگزینی رمزهای از دست رفته یا سرقت شده ، یکی از الزامات مهم قانون اوراق بهادار است. از همه مهمتر ، Securrency به ما امکان می دهد تا به طور قابل اعتماد نحوه ، مکان و زمان حرکت نشانه های ما از کیف پول به کیف پول دیگر را کنترل کنیم. این بدان معنی است که ما قادر به پذیرش دقیق ترین الزامات BSA ، AML و KYC برای پیشنهادات خود ، چه به سرمایه گذاران ملی و چه بین المللی هستیم.

AT: شما با Prime Trust مشارکت داشته اید ، می توانید درباره این همکاری بیشتر توضیح دهید?

MS: همکاری QuantmRE با Prime Trust سرمایه گذاران را قادر می سازد نشانه های اوراق بهادار EQRE را بدون نیاز به کیف پول دیجیتال خود خریداری کنند – Prime Trust به عنوان متولی تنظیم شده و بیمه شده برای این دارایی های دیجیتال عمل می کند و قادر است دارایی های دیجیتال مانند EQRE را از طرف دولت نگه دارد سرمایه گذار.

AT: آیا می توانید وقتی انتظار دارید STO را برای رمز EQRE راه اندازی کنید به ما اطلاع دهید?

MS: سرمایه گذاران معتبر امروز می توانند با مراجعه به بخشهای EQRE سرمایه گذاری کنند www.QuantmRE.com.

در:  آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد QuantmRE به اشتراک بگذارید?

با آوردن فن آوری های Blockchain به بخش املاک و مستغلات به روشی تنظیم شده و سازگار ، QuantmRE در حال تصور مجدد روش مالی خانه ها است. در همان زمان ما در حال حل تعدادی از مشکلات مربوط به ارزش ذاتی توکن ها هستیم که به اعتقاد ما سطح جدیدی از اعتماد را برای نشانه های تحت حمایت دارایی ایجاد می کند و صفحه پرتاب را برای پذیرش گسترده پیشنهادات رمز امنیتی رمزنگاری فراهم می کند..

با تشکر از شما برای مصاحبه ، به نظر می رسد این یکی از منحصر به فردترین پروژه های املاک و مستغلات موجود است. برای کسانی که مایل به یادگیری بیشتر هستند از وب سایت QuantmRE STO یا صفحه جزئیات لیست توکن QuantmRE را مشاهده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me