banner
banner

Sebastiaan Lichter ، بنیانگذار و محصول اصلی Blockport – سری مصاحبه ها

Sebastiaan Lichter بنیانگذار و محصول اصلی شرکت است Blockport. Blockport مخفف “Blockchain portal” است ، دسترسی همه به دنیای ارزهای رمزپایه و بلاکچین را فراهم می کند.

AT: Blockport «اجتماعی» را با «معامله» متصل می کند. برای سرمایه گذاران ما که با Blockport آشنایی ندارند ، آیا می توانید ویژگی های تجاری و اجتماعی Blockport را با ما به اشتراک بگذارید?

SL: چشم انداز اصلی ما این است که با تمرکز بر کاربرپسندی ، ایمنی ، شفافیت و نقدینگی ، دنیای سنتی را با این اقتصاد دیجیتالی جدید ارزهای رمزپایه پر کنیم. با این وجود نمی توان تحول در جامعه را مجبور کرد. بنابراین ، ما باید با ایجاد جریانهای محتوای سرگرم کننده و جذاب به افراد آموزش دهیم.

با تلفیق دنیای رسانه های اجتماعی و تجارت ، ما یک تجربه تجارت اجتماعی جدید و منحصر به فرد را به کاربران خود ارائه می دهیم که بصورت شهودی یک جامعه به اشتراک گذاری دانش را تسهیل می کند.

ویژگی های منحصر به فرد تجارت اجتماعی Blockport به افراد امکان می دهد تا یکدیگر را مستقیماً در سیستم عامل دنبال و کپی کنند. به این ترتیب مبتدیان می توانند از معامله گران باتجربه یاد بگیرند و بازرگانان باتجربه انگیزه دارند که دانش خود را با مبتدیان به اشتراک بگذارند ، زیرا آنها می توانند به عنوان پاداش توکن های Blockport (BPT) را کسب کنند..

معامله گران باتجربه می توانند یک پروفایل عمومی ‘Lead-Trader’ در Blockport درست مانند تأثیرگذاران در اینستاگرام یا فیس بوک ایجاد کنند و نمونه کارها ، فعالیت های تجاری و بینش خود را با پیروان به اشتراک بگذارند. اگر می خواهید یک تاجر باتجربه را دنبال کنید ، با پرداخت BPT به او غرامت می دهید.

ایده کلی این مدل ایجاد انگیزه در معامله گران مبتدی و باتجربه برای استفاده از Blockport به عنوان بستر اصلی معاملات ارزهای رمزنگاری شده و تحریک آنها برای تعامل و اشتراک دانش با یکدیگر است..

AT: از چه تعداد کشور پشتیبانی می کنید و بیشتر کاربران شما از کجا سرچشمه می گیرند?

SL: ما در حال حاضر از 39 کشور اروپایی و 16 کشور خارج از اتحادیه اروپا پشتیبانی می کنیم ، اما بیشتر کاربران ما از کشورهای اروپای غربی مانند هلند ، انگلیس ، آلمان ، کشورهای اسکاندیناوی ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، بلژیک و غیره می آیند..

با این حال ، از فوریه 2019 ، درهای خود را به روی 150 کشور تحت حمایت دیگر خارج از اتحادیه اروپا باز خواهیم کرد.

AT: جدول زمانی شما برای حمل و نقل به مشتریان ایالات متحده چیست?

SL: هدف ما این است که در Q2 امسال درهای خود را به روی اولین ایالت های ایالات متحده باز کنیم. در این ماه ما یک شریک بانکی جدید تأمین کرده ایم که به ما امکان می دهد ارز USD را بپذیریم و پردازش کنیم.

AT: شما در حال حاضر یک رمز ابزار ، Block Block Tokens (BPT) دارید. چه فایده ای در پشت این رمز دارد?

SL: BPT دارای دو برنامه اصلی است. اولین مورد این است که برای دسترسی و استفاده از ویژگی های تجارت اجتماعی استفاده می شود. پیرو مجبور است مبلغ مشخصی از BPT را برای پیگیری یا کپی کردن فعالیت های تجاری خود به تاجر اصلی پرداخت کند.

ابزار دوم این است که مقدار معینی تخفیف در هزینه های معاملاتی به کاربران اعطا می کند.

AT: وقتی نوبت به ذکر نشانه های جدید در Blockport می رسد ، چگونه این تصمیم گیری می شود؟ آیا این بر اساس سیستم رأی گیری است?

SL: ما هم برنامه های لیست عادی را از طریق برنامه لیست آینده خود پردازش می کنیم و هم نیازهای پایگاه کاربر و جامعه خود را برآورده می کنیم. ما اخیراً یک کمپین رأی دهی راه انداختیم که در آن Electroneum (ETN) در رتبه نخست قرار گرفت و Stellar Lumens (XLM) را در لیست بعدی خود قرار دادیم.

به طور کلی ما تصمیمات خود را بر اساس عوامل مختلفی قرار می دهیم ، که همچنین شامل یک پروسه دقت در توکن و تیم پشت پروژه است.

AT: Blockport در مارس 2019 یک STO را راه اندازی می کند. آیا می توانید کلاهک نرم و کلاهک سخت را به ما بگویید?

AL: برای دور اول در مارس 2019 کلاه نرم و سخت به ترتیب 1 میلیون یورو و 5 میلیون یورو برنامه ریزی شده است.

AT: بودجه حاصل از جمع آوری STO برای چه مواردی استفاده می شود?

SL: عمدتا برای: بازاریابی ، گسترش جهانی (تمرکز در بازار ایالات متحده) ، توسعه محصول ، اما محدود به آنها نیست & مجوز دادن.

AT: شرکت کنندگان در STO اوراق بهادار Blockport (BPS) را دریافت می کنند. هر رمز امنیتی نشان دهنده “رسید سپرده” یا “گواهی” است. این توکن ها چه سودهایی به سرمایه گذاران می رسانند?

SL: BPS یک سهام مالکیت غیر مستقیم در شرکت Blockport است. رمز BPS به صاحبان حق رأی اعطا نمی کند ، زیرا این واسطه صادر کننده BPS است ، اما دارنده رمز را قادر می سازد از سود سهام پرداختی توسط Blockport به سهامداران خود سود ببرد و از افزایش ارزش تجارت این شرکت سود ببرد. اضافه کاری Blockport.

AT: در 24 ژانویه 2019 به طور رسمی از Beta خارج شدید. واکنش بازار چگونه بوده است?

SL: خیلی مثبت! ما بازخورد مثبت بسیاری از کاربران و انجمن دریافت کرده ایم. مردم واقعاً دوست دارند که سرانجام از سیستم عامل ما استفاده کنند و از تجربه یکپارچه هنگام تجارت ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود خوشحال هستند. گام بعدی علاوه بر سپرده های جدید بیت کوین (BTC) ، پشتیبانی از سپرده های Ethereum (ETH) و Blockport token (BPT) است که در لیست خواسته های کاربران ما قرار دارد..

AT: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد Blockport به اشتراک بگذارید?

SL: اوقات بسیار هیجان انگیز پیش روی ماست! ما برای ساختن بستر اصلی Blockport از ابتدا و در مدت یک سال وقت و منابع زیادی قرار داده ایم و این یک نقطه عطف بزرگ برای تیم است ، ما به این افتخار می کنیم.

سال آینده به ما امکان می دهد تا با افزودن بسیاری از ویژگی های جدید هیجان انگیز مانند تجارت اجتماعی ، ابزارهای پیشرفته معامله گر ، پشتیبانی اضافی ارز فیات و لیست های جدید ، استفاده از سیستم عامل و دسترسی جهانی را گسترش دهیم..

در کنار آن ، ما همچنین در تلاشیم تا روابط تجاری خود را با پروژه های معتبر در اکوسیستم گسترش دهیم که می تواند چشم انداز و ماموریت ما را برای ایجاد یک سناریو برنده تقویت کند.

برای هرکسی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر است ، لطفاً به آن مراجعه کنید Blockport.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me