banner
banner

بررسی کیف پول KeepKey – کیف پول سخت افزاری قدرتمند و همه کاره ارز رمزنگاری شده

کیف پول های سخت افزاری مانند کیف پول KeepKey در حال حاضر ایمن ترین روش برای ذخیره ارزهای رمزپایه را ارائه می دهند. وقتی اولین کیف پول سخت افزاری معرفی شد ، تقریباً همه آنها را یک مزیت اضافی می دانستند. موضوع دیگه این نیست. اگر می خواهید در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنید ، کیف پول سخت افزار ضروری است.

در این مقاله ، من می خواهم تمام جنبه های یکی از بهترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده – کیف پول KeepKey را به شما معرفی کنم و امیدوارم به شما کمک کند تا همه چیز را برای تصمیم گیری آگاهانه درک کنید. در صورتی که هنوز آن را ندیده اید ، من همچنین مروری بر Trezor نوشتم که برای درک صحیح همه گزینه های خود نیز باید آن را مرور کنید.

آنچه در مورد KeepKey دوست دارم و دوست ندارم

آنچه که من دوست دارم

 • ما انتظار داریم که استاندارد خاصی از کیفیت در سخت افزار فناوری خود داشته باشیم. KeepKey واقعاً به عنوان یک سخت افزار فناوری مدرن طراحی شده است. اکثر کیف پول های سخت افزاری دیگر مانند یک دهه فناوری به نظر می رسند و احساس می شوند.
 • سیستم عامل منبع باز آن اطمینان می دهد که هرگونه آسیب پذیری احتمالی بلافاصله توسط انجمن شناسایی شده و بلافاصله وصله می شود.
 • با توجه به ساخت و طراحی برتر ، بهترین تجربه کاربر را ارائه می دهد.

چیزی که دوست ندارم

 • بزرگترین محل نزاع برای من عدم پشتیبانی بین پلتفرمی آن است.
 • همچنین ، عدم توانایی بازیابی کیف پول من روی کیف پول شخص ثالث یک نقطه ضعف بزرگ است. در صورت نیاز به بازیابی کیف پول خود ، نمی خواهم منتظر تحویل دستگاه جدیدی باشم. می خواهم فوراً آن را بازیابی کنم.

همچنین ، اگر کاملاً به دنیای ارزهای رمزپایه یا فقط کیف پول های سخت افزاری تازه وارد هستید ، قطعاً باید از مقاله در مورد کیف پول های ارز رمزنگاری شده. این به شما کمک می کند تا در مورد کیف پول سخت افزاری و گزینه هایی که می توانید انتخاب کنید سرعت بگیرید.

خلاصه ویژگی ها

رابط کیف پول KeepKeyرابط کاربری KeepKey

قیمت

KeepKey با 129 دلار در دسترس است. شاید ارزان ترین کیف پول نباشد ، به خصوص اگر با گزینه های Keepkey مقایسه شود. هنوز هم ارزان تر از رقیب مستقیم خود ، Trezor Model One است.

راحتی در استفاده

شروع کار با کیف پول KeepKey آسان است. اما شما باید مدتی سرمایه گذاری کنید تا به درستی از تمام ویژگی های ایمنی آن مطلع شوید.

ویژگی های امنیتی

تا زمانی که از تمام ویژگی های امنیتی کیف پول استفاده می کنید ، دستگاه تقریباً یک طاق غیرقابل نفوذ است.

پشتیبانی از Altcoin

کیف پول KeepKey از مجموعه گسترده ای از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند ، حتی ارزهایی را که تاکنون نشنیده اید. با این حال ، پشتیبانی آن از altcoins به اندازه Trezor گسترده نیست.

شرکت پشت KeepKey

KeepKey کمی به بازار کیف پول سخت افزار دیر رسید. این کیف پول پس از آنکه Trezor و Ledger قبلاً معنی کیف پول های سخت افزاری را تعریف کرده بودند ، در اواخر سال 2015 وارد بازار شد. با این حال ، کیف پول KeepKey با ارائه یک گزینه حق بیمه برای سرمایه گذاران ارز رمزپایه ، تفاوت خود را ایجاد کرد.

علی رغم ورود دیرهنگام KeepKey به بازار ، خیلی زود مکانی برای خود در رمزنگاری ایجاد کرد. در آگوست سال 2017 ، صرافی ارز رمزنگاری شده سوئیس, ShapeShift AG سازنده کیف پول سخت افزاری را به دست آورد. این ایجاد کرد اولین کیف پول سخت افزاری یکپارچه API با ویژگی های مبادله ارز رمزنگاری شده بومی.

نگاه اول: بررسی KeepKey

این در واقع همان چیزی است که هنگام باز کردن کیف پول KeepKey جدید خود پیدا خواهید کرد. منبع: BitcoinWalletGuy

این در واقع همان چیزی است که هنگام باز کردن کیف پول KeepKey جدید خود پیدا خواهید کرد. منبع: BitcoinWalletGuy

KeepKey یک کیف پول سخت افزاری مبتنی بر USB است. بعد از اینکه Trezor و Ledger قبلاً در دسترس بودند ، در دسترس قرار گرفت اما از نظر کیف پول سخت افزاری ایمن گزینه ای برتر را ارائه می داد.

فوری ترین تفاوت در مورد KeepKey در طراحی براق آن است. اکثر گزینه های KeepKey یک طرح سودمندانه مینیمال ارائه می دهند. با این وجود KeepKey مانند یک محصول برتر احساس و به نظر می رسد. این یک صفحه لمسی بزرگ دارد که برای تأیید معاملات از آن استفاده خواهید کرد.

علاوه بر این ، کیف پول KeepKey نیز موجود است یک مبادله غیر حضوری که به ما امکان می دهد سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده ارزهای رمزنگاری شده مختلف را بدون نیاز به افشای کلیدهای خصوصی خود مبادله کنیم یا بودجه ما برای تهدیدهای مختلف خارجی.

اگرچه KeepKey ممکن است مانند Trezor از طیف گسترده ای از altcoin پشتیبانی نکند ، اما همچنان تعداد زیادی ارز رمزپایه و altcoins را پشتیبانی می کند. مگر اینکه به مبهم ترین آلت کوین های کوچک درپوش علاقه مند نشوید ، باید کاملاً از تعداد آلت کوین های قابل ذخیره در کیف پول KeepKey خوشحال باشید.

بررسی KeepKey: جعبه گشایی

در داخل جعبه KeepKey ، کیف پول سخت افزاری ، یک کابل USB ، یک کارت برای نوشتن جمله بازیابی مخفی خود و یک راهنمای سریع در مورد نحوه شروع کار با کیف پول جدید خود پیدا خواهید کرد. شما باید فیلم را ببینید تا در مورد آنچه می توانید هنگام باز کردن بسته بندی انتظار داشته باشید ایده بگیرید.

طرح

KeepKey واقعاً دستگاه زیبایی است. منبع: KeepKey

KeepKey واقعاً دستگاه زیبایی است. منبع: KeepKey

کیف پول KeepKey وسیله بزرگی است. برخلاف رقبای خود ، واقعاً برجسته است. به راحتی می توانید Trezor و Ledger را در جیب خود داشته باشید ، اما با KeepKey امکان پذیر نیست. اما باید توجه داشته باشم که KeepKey برای چنین کاربردی طراحی نشده است.

اگر همیشه کیف پول سخت افزاری روی خود می خواهید ، باید با Ledger Nano یا Trezor One همراه شوید. از طرف دیگر KeepKey, نه برای قابلیت حمل بلکه برای تجربه کاربر و امنیت طراحی شده است. از آنجا که می توانید مستقیماً از طریق دستگاه تجارت کنید ، احتمالاً می خواهید از دستگاه برای ذخیره مقادیر زیادی ارز رمزپایه استفاده کنید.

اگر کاملاً از نظر زیبایی شناسی به آن نگاه کنید ، بدون شک این یک سخت افزار بسیار زیبا است.

مشخصات و مشخصات عمومی

کیف پول سخت افزاری KeepKey به شما امکان می دهد کلیدهای خصوصی خود را در یک محیط آفلاین و امن ذخیره کنید. این از شما در برابر سرقت های مجازی و فیزیکی محافظت می کند. حتی می توانید از آن در رایانه ای استفاده کنید که به یک نرم افزار مخرب آلوده شده باشد بدون اینکه خطر دسترسی واقعی به کلیدهای خصوصی یا دارایی های دیجیتال شما واقعاً خطرناک باشد..

چگونه کار می کند?

کیف پول KeepKey در اصل یک بندر ترزور است ، به این معنی که اساساً هر کاری را که ترزور انجام می دهد از نظر امنیتی انجام می دهد. همانطور که قبلاً می دانید ، این کلیدهای خصوصی ما را پشت دیوار آتش نگه می دارد ، که به ما امکان می دهد دستگاه را به رایانه آنلاین و بدون هیچ خطری متصل کنیم..

KeepKey دارای یک سیستم تأیید کد PIN است که به عنوان یک محافظ در برابر معاملات غیر مجاز عمل می کند. علاوه بر این ، صفحه کلید مجازی نیز تصادفی است, که استفاده از نرم افزار ضربه زدن به کلید برای سرقت کد PIN را تقریباً غیرممکن می کند.

وقتی دستگاه را در ابتدا راه اندازی می کنیم ، این مستلزم آن است که یک کد دانه تولید کنیم که برای پشتیبان گیری از کل دستگاه استفاده می شود. کد پیش فرض دانه 12 کلمه است ، اما این دستگاه همچنین از طول های 18 و 24 دانه پشتیبانی می کند.

مشخصات فنی

نمایش دادن

صفحه لمسی تمام رنگی

صفحه نمایش

256 64 64 3.21 ”OLED

پردازنده

ARM® Cortex – M3

کاربر پسند
سکه و سکه

ویژگی های امنیتی

پین

از طریق دستگاه KeepKey

عبارت عبور

تا حدی از طریق دستگاه KeepKey و رایانه

بازیابی دستگاه

از طریق دستگاه KeepKey

امکانات اضافی

مدیر رمز عبور
احراز هویت U2F
رمزگذاری از طریق GPG
SSH
در رمزگذاری دستگاه
پشتیبانی از کارت میکرو SD

پشتیبانی برتر
داخلی رابط کاربر
پشتیبانی از BIP32

ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

کیف پول سخت افزاری KeepKey تنها با هدف تأمین امنیت و محافظت مطلق در برابر سرقت های فیزیکی و سایبری ایجاد شده است. می توانید بروید و اینترنت را جستجو کنید برای مواردی که کیف پول در برابر هکرها محافظت نکرده است و حتی یک مورد که کیف پول خراب شود را پیدا نخواهید کرد..

بیایید برخی از ویژگی های امنیتی و حفظ حریم خصوصی کیف پول KeepKey را مرور کنیم:

کد پین

توجه کنید که چگونه اعداد تصادفی می شوند؟ حتی چیزهای کوچک در هنگام امنیت مهم هستند. منبع: CoinBuzz

کد پین از ویژگی های مهم کیف پول است. پس از تنظیم کد دانه ، لازم است کد PIN را تنظیم کنید. این کد پین در فرآیند دو مرحله ای تا حدی در رایانه و دستگاه تولید می شود.

تقریباً برای همه تعاملات خود با کیف پول از این کد پین استفاده خواهید کرد. برای تأیید هر یک از تراکنش ها ، مجبورید کد PIN را وارد کنید. اگر کد PIN را فراموش کنید ، باید دستگاه را بازنشانی کنید و از دانه بازیابی برای بازیابی کلیدهای خصوصی خود استفاده کنید.

علاوه بر این ، KeepKey تعداد ورودی های پین اشتباه را محدود می کند. بین هر تلاش نادرست ، دستگاه برای جلوگیری از تلاش برای وارد کردن ترکیبات مختلف به دستگاه ، یک دوره زمان خنک سازی را اعمال می کند.

عبارت عبور

افزودن عبارت عبور یک ویژگی افزودنی است که می توانید برای امنیت بیشتر آن را فعال کنید. آنچه این کار انجام می دهد این است که یک لایه امنیتی دیگر به کد دانه بازیابی شما اضافه می کند. حتی می توانید چندین عبارت عبور اضافه کنید تا دسترسی به کلیدهای خصوصی شما برای مردم دشوارتر شود.

بنابراین در صورت بعید است کسی موفق شود کد دانه بازیابی شما را در اختیار شما قرار دهد ، برای بازیابی کلیدهای خصوصی شما نیز باید از عبارت عبور بدانید.

جمله بازیابی

کیف پول EA KeepKey که جمله بهبودی 12 کلمه ای را نشان می دهد. منبع: BraveNewCoin

اولین کاری که هنگام راه اندازی دستگاه انجام می دهید ، تنظیم حکم بازیابی است. این به ما امکان می دهد از دستگاه کاملاً پشتیبان تهیه کنیم. بنابراین اگر دستگاه را گم کنید یا آن را خراب کنید, می توانید محتویات دستگاه را روی کیف پول KeepKey دیگر بازیابی کنید. این اطمینان می دهد که شما هرگز به اشتباه از طاق قفل نمی شوید.

به طور پیش فرض ، جمله بازیابی دوازده کلمه است. با این حال ، در صورت انتخاب ، می توانید طول کد را حداکثر تا 24 کلمه افزایش دهید. بعلاوه ، کد بازیابی هم با استفاده از دستگاه و هم از رایانه ای که به آن متصل است تولید می شود.

در صورت نیاز به بازیابی کیف پول خود ، باید از برنامه افزودنی KeepKey’s Chrome استفاده کنید. این همان برنامه ای است که برای راه اندازی کیف پول خود استفاده کرده اید ، یعنی شما باید با رابط کاربری مشتری آشنا باشید.

احراز هویت 2-عامل

در سمت احراز هویت دو عامل ، KeepKey فاقد یک ویژگی اصلی است ، ویژگی ای که در کیف پول Trezor و Ledger خواهید یافت. گرچه KeepKey دارای احراز هویت 2FA به صورت کد PIN است ، اما احراز هویت 2 عاملی جهانی (U2F) را ندارد ، جایی که شما باید پس از وارد کردن کد PIN هر معامله را به صورت فیزیکی تأیید کنید.

در ظاهر ، به نظر می رسد که KeepKey فاقد یک ویژگی امنیتی اساسی است ، اما دلیل آن وجود دارد. کیف پول Trezor و Ledger واقعاً دستگاه های کوچکی هستند. حتی می توانید آنها را در جاکلیدی قرار دهید و همیشه آن را روی خود داشته باشید. به همین دلیل منطقی است که شما ملزم به احراز هویت فیزیکی هر معامله با استفاده از دکمه فیزیکی کیف پول هستید.

از طرف دیگر ، KeepKey به هیچ عنوان کوچک یا قابل حمل نیست. کیف پول طوری طراحی نشده است که بتوان آن را در جا کلیدی جا داد. بیشتر شبیه خزانه بانکی امن عمل می کند. قرار نیست مقادیر کمی ارز رمزنگاری شده را در آن ذخیره کنید و آن را مانند کیف پول سنتی با خود ببرید. به همین دلیل KeepKey از ویژگی U2F برخوردار نیست.

تأیید میان افزار و سیستم عامل اصلاح پذیر

KeepKey تنها کیف پول سخت افزاری است که با سیستم عامل منبع باز کار می کند. این بدان معناست که شما می توانید با سیستم عامل سرهم بندی کنید و مطابق نظر خود اصلاحات را انجام دهید. دلیل این امر این است که این اطمینان می دهد که چشم بیشتری نسبت به بررسی میان افزار وجود دارد و به توسعه یک سیستم امنیتی قوی تر کمک می کند.

با این وجود ، این امکان برای شما فراهم می شود که کیف پولی را که دارای سیستم عامل اصلاح شده است و به طور خاص برای سرقت کلیدهای خصوصی تغییر کرده است ، دریافت کنید. با این حال ، اگر دستگاهی حاوی سیستم عامل سفارشی باشد ، دستگاه دائماً در مورد سیستم عامل سفارشی به کاربر هشدار می دهد. در این صورت ، شما باید بلافاصله با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید..

مقاوم در برابر بسته بندی

این دستگاه به گونه ای ساخته شده است که نمی توان دوباره آن را باز و مهر و موم کرد. اگر کسی موفق شود دستگاه را به صورت فیزیکی باز کند و دوباره آن را کنار هم قرار دهد ، به وضوح متوجه خواهید شد که دستگاه باز شده و دوباره به هم چسبیده است.

حریم خصوصی

یکی از اصلی ترین خصوصیات ذاتی ارزهای رمزپایه ، توانایی انجام معاملات ناشناس است. اگرچه ارزهای رمزپایه کاملاً ناشناس نیستند ، اما با این وجود درجه بالایی از رازداری ارائه می دهند. این یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که منجر به پذیرش ارزهای رمزپایه شده است.

به همین دلیل است که هر محصول یا خدماتی که در داخل رمزنگاری فعالیت می کند ، باید از سختگیرانه ترین استاندارد حریم خصوصی مشتری پیروی کند. به همین دلیل است که این شرکت هیچ یک از دستگاه های خود را ردیابی نمی کند. در واقع ، آنها حتی توانایی ردیابی و جمع آوری اطلاعات را در دستگاه های آن و کاربران ندارند.

سازگاری بین پلت فرم

سازگاری جنبه مهم کیف پول سخت افزاری است. کیف پول سخت افزاری که انتخاب کرده اید باید با سیستم عامل ها و نرم افزارهایی که قبلاً استفاده می کنید سازگار باشد. مهمتر از همه ، این ارز باید از همه ارزهای رمزپایه ای که شما در دست دارید یا قصد خرید آن را دارید پشتیبانی کند.

بنابراین بیایید بررسی کنیم که قیمت KeepKey از نظر سازگاری بین پلتفرمی چگونه است:

سکه های پشتیبانی KeepKey

ارزهای رمزپایه زیر را می توانید در کیف پول KeepKey ذخیره کنید.

 • چک بیت کوین
 • چک بیت کوین نقدی
 • checkLitecoin
 • چک داش
 • اتریوم را بررسی کنید
 • checkAragon
 • بررسی کنید
 • چک Storj
 • نشانه توجه
 • checkCivic Districtox
 • checkFunFair
 • چک گلم
 • بررسی گنوز
 • checkOmiseGo
 • بررسی نمک
 • چک بانکر
 • CheckICONOMI
 • checkiExec
 • وضعیت چک

همچنین از تمام نشانه های ERC-20 پشتیبانی می کند. برای لیست کاملی از سکه های پشتیبانی شده KeepKey ، می توانید به وب سایت رسمی KeepKey مراجعه کنید.

سیستم های عامل

KeepKey طراحی و آزمایش شده است تا کاملاً با هر سه سیستم عامل اصلی کار کند. چه یک کاربر Mac باشید ، چه یک کاربر Linux یا یک کاربر Windows ، در انتخاب سیستم عامل مورد نظر خود برای اجرای دستگاه مشکلی نخواهید داشت.

مرورگرها

در مورد مرورگرها ، شما هیچ انتخاب واقعی نخواهید داشت. KeepKey اصولاً برای کار با مرورگر Chrome طراحی شده است. این شرکت اصرار دارد که کاربران KeepKey به طور انحصاری از مرورگر Chrome استفاده کنند. جدا از آن ، برنامه Chrome در تمام سیستم عامل ها کاملاً کار می کند.

کیف پول های شخص ثالث

متأسفانه KeepKey از لحاظ پشتیبانی کیف پول شخص ثالث به شدت فاقد مشکل است. از زمان نگارش این مقاله ، KeepKey فقط با کیف پول Electrum سازگار است و این کار به کمی ترفند با دستگاه نیاز دارد. به عنوان مثال ، شما باید آخرین سرویس گیرنده پایتون را بارگیری و نصب کنید.

با توجه به اینکه اکثر کیف پول های سخت افزاری دیگر با چندین کیف پول شخص ثالث مختلف سازگار هستند ، کل روند کار زاید به نظر می رسد. اگر شما می خواهید یاد بگیرید که چگونه Electrum را با دستگاه KeepKey خود ادغام کنید ، به اینجا مراجعه کنید میز پشتیبانی KeepKey.

بازیابی کیف پول شخص ثالث

در یک اتفاق ناخوشایند که برای بازیابی کیف پول خود نیاز پیدا کردید ، باید کیف پول KeepKey را در اختیار داشته باشید. برخلاف Trezor ، که به ما امکان می دهد کیف پول خود را حتی بدون دستگاه Trezor بازیابی کنیم ، KeepKey چنین گزینه ای را ارائه نمی دهد. بنابراین اگر کیف پول خود را گم کنید یا آن را بشکنید ، قبل از بازیابی کیف پول قبلی خود مجبور به خرید کیف پول KeepKey دیگری هستید.

گزینه های KeepKey و مقایسه قیمت

اکنون بحث در مورد این است که KeepKey چیست و دقیقاً چه چیزی را ارائه می دهد ، بیایید به سمت هزینه آن برویم. مهم است که گزینه های KeepKey را به همراه KeepKey بررسی کنیم. قیمت ها از نظر معنایی که هزینه می کنند ، از نظر آنچه که می گیریم و گزینه های ما در محدوده قیمت و حدود آن ، نسبی هستند.

در زیر قیمت کیف پول های سخت افزاری مختلف و محل خرید آنها را مشاهده خواهید کرد:

KeepKey 129 دلار
Trezor One 89 یورو Trezor One
Trezor مدل T 149 یورو Trezor مدل T
لجر نانو اس 79 یورو لجر نانو اس

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، قیمت KeepKey کاملاً متوسط ​​است. بله ، ممکن است گرانتر از Trezor One و Ledger Nano S باشد ، اما آنها رقبای مستقیم آن نیستند. Trezor Model T یک جایگزین مستقیم برای KeepKey است.

هر دوی این دستگاه ها از یک صفحه نمایش لمسی کامل بهره می برند و دارای قدرت پردازش قابل توجهی هستند که باعث می شود آنها مینی کامپیوترهای خاص باشند. KeepKey هنوز به مراتب ارزان تر از Trezor Model T است. در واقع ، آن بسیار نزدیکتر به کیف پول ساده ترزور است تا رقبای مستقیم آن Trezor Model T.

با این حال ، ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که Trezor Model T ویژگی های بسیار بیشتری از نظر سازگاری با ارزهای رمزپایه ، کیف پول های شخص ثالث ، خدمات شخص ثالث و غیره ارائه می دهد. اگر می خواهید این دو کیف پول را مستقیماً مقایسه کنید ، من به شما پیشنهاد می کنم به مرور کیف پول Trezor بروید.

چگونه کیف پول KeepKey جدید خود را تنظیم کنیم

به محض اتصال دستگاه به رایانه ، به “شروع کنید”صفحه.

1) اولین کاری که باید انجام دهید این است که برنامه مشتری را با استفاده از برگه افزودنی کروم بارگیری کنید.

مشتری رسمی KeepKey را در Chrome خود بارگیری کنید

2) پس از نصب سرویس گیرنده کیف پول KeepKey ، به احتمال زیاد باید نرم افزار کیف پول خود را به روز کنید.

3) بعد از اینکه سیستم عامل کیف پول را به روز کردید ، دستگاه هر یک از مراحل مربوط به مراحل اولیه را به شما ارائه می دهد.

4) در ابتدا ، شما باید PIN کد جدید خود را با استفاده از الگوی شماره مخلوط بر روی دستگاه خود تنظیم کنید.

کد پین خود را انتخاب کنید

5) بعد از تنظیم کد PIN ، دستگاه بذر بازیابی را تولید می کند. این تنها زمانی است که دستگاه بذر بازیابی را نمایش می دهد. اطمینان حاصل کنید که با استفاده از کارت دانه ارائه شده در دستگاه ، آن را به دقت ضبط کنید.

جمله بازیابی KeepKey

6) بعد از اینکه حکم بهبودی خود را ثبت کردید ، کیف پول KeepKey شما آماده دریافت اولین معامله خود خواهد بود.

مرور و توصیفات

در زیر بهترین بررسی مثبت و انتقادی KeepKey را در آمازون مشاهده خواهید کرد.

بررسی آمازون KeepKey بررسی آمازون KeepKey

اگرچه شما باید هرچه بیشتر توصیفات و نظرات مشتریان را بخوانید ، اما هنوز هم فکر کردم که باید حداقل بررسی های مثبت و انتقادی را در آمازون داشته باشم.

همانطور که از بررسی ها مشاهده می کنید ، نظر مثبت در مورد قیمت ، تجربه کاربر ، طراحی و ساخت دستگاه صحبت می کند. این بررسی انتقادی به برخی از نکاتی اشاره می کند که در مقاله به آنها پرداخته ایم. به عنوان مثال ، کیف پول فاقد برخی از ویژگی های اساسی و سازگاری متقابل است که باید تاکنون مورد بررسی قرار می گرفت.

چند سوال مهم قبل از شروع KeepKey

سوال: چه می شود اگر بخواهم از برنامه کیف پول مورد علاقه خود به جای مشتری کیف پول KeepKey استفاده کنم?

پاسخ: متأسفانه KeepKey در این لحظه فقط با کیف پول Electrum سازگار است. اگر کیف پول الکتروم انتخاب مورد نظر شماست ، خوش شانس هستید. در غیر این صورت ، باید به مشتری جدید کیف پول عادت کنید.

سوال: چقدر مهم است که بتوانید یک کیف پول را برای مشتری کیف پول شخص ثالث بازیابی کنید?

پاسخ: صادقانه بگویم ، از این نظر که ارزهای رمزپایه شما ایمن خواهند بود ، خیلی مهم نیست. با این حال ، از نظر احساسی ، من نیاز به بازیابی فوری کیف پول را درک می کنم. فقط تصور کنید که نشسته اید و منتظر تحویل کیف پول جدید خود هستید تا بتوانید کیف پول خود را در دستگاه جدید بازیابی کنید.

سوال: ادغام ویژگی تبادل بومی در کیف پول سخت افزاری چقدر می تواند مهم باشد?

پاسخ: این به مقیاس استفاده شما بستگی دارد. اگر شما یک سرمایه گذار یا تاجر هستید با جابجایی بین altcoins مختلف به طور مداوم به دنبال بازدهی بهتر هستید ، قطعاً مهم است. در واقع ، حتی می تواند عامل تعیین کننده ای برای شما باشد. با این حال ، اگر به راحتی ارزهای رمزپایه خود را برای سود طولانی مدت نگه می دارید ، پس این مسئله چندان مهم نیست.

افکار نهایی من

اگر نظر من در مورد Trezor را خواندید ، پس باید بدانید که من به شدت نسبت به کیف پول Trezor تعصب دارم. اما می خواهم به این نکته نیز اشاره کنم که من در حد توانم سعی می کنم به خاطر این بررسی ها هدفمند باشم و تمام تلاشم را می کنم تا به طور واضح بیان کنم که تعصبات من در نظر من چه تاثیری دارد.

با توجه به این موضوع ، می توانم با اطمینان بگویم که علی رغم برخی از کمبودهای KeepKey ، هنوز بسیاری از مواردی که کیف پول های دیگر انجام نمی دهند ارائه می شود. به عنوان مثال ، اگر دوست دارید بین ارزهای رمزنگاری شده مختلف تجارت کنید ، KeepKey بهترین گزینه برای شماست. به شما امکان می دهد از خطر نگه داشتن وجوه خود در صرافی جلوگیری کنید در حالی که هنوز توانایی دسترسی مستقیم به بازارها را از طریق ایمنی کیف پول سخت افزاری دارید..

با این حال ، ما نمی توانیم از کاستی های KeepKey چشم پوشی کنیم. من فکر می کنم کاملاً مضحک است که KeepKey هنوز با کیف پول ها و خدمات شخص ثالث سازگار نیست. مانند همه انتخاب ها ، هزینه های فرصت نیز وجود دارد. امیدوارم که این بررسی به شما اطلاع کافی داده باشد تا بتوانید بر اساس شرایط و نیازهای شخصی خود تصمیم متفکرانه بگیرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me