banner
banner

بهترین سهام بلاکچین برای سال 2020

ظهور بلاکچین باعث شده بسیاری از شرکت ها ظاهر شوند که از این فناوری برای ارائه خدمات مختلف به مردم استفاده می کنند. در این بخش ، نگاهی خواهیم انداخت به دو مورد از داغترین سهام بلاکچین که باید امسال مراقب آنها باشید. 

SQ

Square (NYSE: SQ) دارای یک اکوسیستم تجاری به طور مداوم در حال گسترش است که آن را به یک ابزار تجاری محبوب و همچنین به عنوان یکی از بهترین سهام بلاکچین در بازار تبدیل می کند. این شرکت پنج مهندس منبع باز را استخدام کرده است تا در زمینه ارتقا ec اکوسیستم کار کنند ، نیازی به ذکر خدمات مت کورالو ، توسعه دهنده مشهور بیت کوین نیست. این بخش متمرکز بر بیت کوین نیز توسط استیو لی ، مدیر سابق Google اداره می شود. 

مدیر عامل شرکت Square ، جک دورسی یکی از حامیان مشتاق بیت کوین است که با برنامه Cash خود یکپارچه کرده و امکان خرید و فروش ارز رمزنگاری شده به کاربران را فراهم می کند. این ویژگی مورد پسند طرفداران ارزهای رمزپایه است و برای اثبات حرف خود ، این سرویس بیش از 190 میلیون دلار درآمد در طی دو سه ماهه اول سال 2019 به دست آورد و سود ناخالص تقریبا 3 میلیون دلاری به دست آورد.. 

این حرکت Square را از نظر سهام پرطرفدار فناوری برای خرید به یک سهامدار بزرگ تبدیل کرده است. مدیر عامل و بنیانگذار سهام بلاکچین همچنین گفت که در دراز مدت ، ارزهای رمزپایه امکان راه اندازی محصولی را فراهم می کنند که مردم می توانند از آن در سطح جهانی استفاده کنند ، درست مثل یک شرکت اینترنتی.. 

به این ترتیب ، کاربران برای انجام این کار مجبور نیستند به بازارها ، بانکها و نهادهای نظارتی مختلف بروند.

با این گفته ، در سال 2020 ، Square یکی از بهترین سهام رشد بلاکچین است و قطعاً یکی از سهام بلاکچین برای سرمایه گذاری است. 

GBTC

یکی دیگر از سهام برتر فناوری و بلاکچین برای مراقبت در سال 2020 ، Grayscale Bitcoin Trust (Btc) OTCMKTS: GBTC.

ذخیره امن یکی از بهترین سهام بلاکچین و ارز رمزنگاری شده می تواند چالش برانگیز باشد و طبق گفته Grayscale ، مدیریت صندوق GBTC ارزش بیشتری از هزینه سالانه دارد ، با تأکید بر سیستم امنیتی آن که از استانداردهای امنیتی پیشرو در صنعت استفاده می کند. 

با این حال ، اندرو چپ از تحقیقات Citron فکر می کند که این ممکن است عاقلانه نباشد ، به خصوص با حق بیمه بالا ، هزینه سالانه و عوامل خطر مرتبط با نوسانات کلی در بازار ارزهای رمزنگاری شده. 

همچنین به عضو بودن سرمایه گذاری برای ثبت نام در SEC کمک نمی کند. قبل از فروش مجدد سرمایه گذاران در بازارهای عمومی ، سهام مستقر در Trust به یک دوره نگهداری محدود می شود ، بنابراین باید خطرات نداشتن نقدینگی برای آن دوره را در نظر گرفت. 

عملکرد سهام GBTC

از اکتبر 2018 ، هر سهم از قیمت سهام GBTC معادل کمتر از 0.0001 بیت کوین است ، به این معنی که شما برای داشتن یک بیت کوین به بیش از 1000 سهم GBTC نیاز دارید. GBTC در سال 2017 شاهد یک افزایش مداوم بود و در پایان سال به بالاترین حد خود رسید. 

با این حال ، عملکرد آن در سال 2018 نوسان داشت و به طور کلی ، روند نزولی داشته است و از اکتبر 2018 تقریبا 65 درصد کاهش سالانه داشته است. افت شدیدتر می تواند به این معنی باشد که سهام می توانند بیشتر یا کل ارزش خود را از دست بدهند. قیمت بیت کوین در سال 2019 روند افزایشی را طی کرد و به طور طبیعی GBTC دنبال شد.

سهام Blockchain GBTC سهام نیست

Grayscale Bitcoin Trust یک سهام عادی واقعی نیست و سهامداران GBTC صاحب بخشی از اعتماد اعطای کننده باز هستند. اعتماد Grantor اغلب کالاها و ارزهای فیزیکی را در اختیار دارد و به جای یک متغیر ، ملزم به داشتن یک نمونه کاره ثابت هستند.. 

GBTC اعتمادی است که فقط یکی از بهترین سهام بلاکچین را در اختیار دارد و قانون شرکت سرمایه گذاری در سال 1940 شامل اعتماد اهداکننده نمی شود ، بنابراین آنها هیچ یک از این حمایت های سرمایه گذاران را ارائه نمی دهند. آنها همچنین صلاحیت مقررات کمیسیون تجارت آینده کالا را ندارند. 

آیا سهام GBTC سرمایه گذاری خوبی است?

GBTC اعتمادی است که فقط بیت کوین را نگه می دارد ، اما برخلاف قیمت های بازار رمزنگاری ، قیمت سهام GBTC دقیقاً با قیمت اصلی بیت کوین مطابقت ندارد که مستعد نوسانات وحشی است. سهام آن می تواند با پرداخت حق بیمه به دارایی هایش معامله کند ، یا حتی با توجه به احساس سرمایه گذار با تخفیف نسبت به کل دارایی های بیت کوین خود معامله کند. 

بیشتر سرمایه گذاران بهتر است مطالعه بورس اوراق بهادار و نگه داشتن لیست نظارت بر شرکت های سودآور برای بهترین سهام بلاکچین برای خرید.

برای کسانی که مایل به پذیرش خطرات بزرگ هستند ، GBTC فرصتی برای سودهای بزرگ فراهم می کند. 

هر دو Square (NYSE: SQ) و Grayscale Bitcoin Trust (Btc) OTCMKTS: GBTC نمایانگر دو سهام فناوری امیدوار کننده است که باید در سال 2020 تماشا کنید. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که برای اطمینان از تصمیم گیری صحیح ، سعی خود را انجام می دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me