banner
banner

Atomyze اعلام می کند که راه اندازی نرم افزاری توکن سازی انجام شده است

برو برای راه اندازی

در حالی که سیستم عامل های مختلف توکن سازی در حال حاضر وجود دارد – و بیشتر در راه است – یکی از موارد مورد انتظار Atomyze است.

محصول TokenTrustAg به تازگی ارائه شده است اعلام کرد آزمایش راه اندازی خدمات آنها. عامل اصلی پیش بینی این سیستم عامل به روابط برقرار شده آنها بستگی دارد. به عنوان مثال ، ولادیمیر پوتانین ، ثروتمندترین فرد روسیه و رئیس جمهور Norilsk Nickel (Nornickel) ، علناً قصد خود را برای توزیع کالاهای مختلف برای تجارت در سیستم عامل اعلام کرده است.

لازم به ذکر است که دوره آزمون بستر Atomyze فقط به مشاغل محدود می شود. به طور خاص مشاغلی که لیست شرکای خود را تشکیل می دهند.

این شرکت خاطرنشان می کند که با دریافت مجوز کامل ، فعالیت ها گسترش می یابد و دامنه وسیع تری از سرمایه گذاران را شامل می شود.

توانایی ها

توکن دارایی فقط به اوراق بهادار محدود نمی شود. استفاده از بلاکچین و DLT را می توان اساساً به هر ارزشی – از جمله کالاهای معمول معامله شده – گسترش داد.

صرف نظر از دارایی اساسی ، Atomyze خاطرنشان می کند که با استفاده از بلاکچین و DLT ، مشتریان سیستم عامل آنها از قابلیت های مختلفی بهره مند می شوند ، از جمله موارد زیر ، اما محدود نمی شوند..

 • نمای مجاز معاملات
 • افزایش سرعت معاملات
 • تأمین مالی
 • ارتباط بین شرکت ها و سرمایه گذاران

دارایی های «Get-Go»

در حالی که دارایی های زیادی وجود دارد که انتظار می رود پلت فرم Atomyze را به موقع پر کند ، سه کالای قابل توجه وجود دارد که در این مرحله آزمایش در دسترس خواهد بود.

 • پالادیوم
 • کبالت
 • مس

هر یک از اینها دارایی های کلیدی Nornickel و فعالیت های آنها هستند. به همین ترتیب ، هر یک از توکن ها با سرمایه گذاران توانایی تجارت این توکن های مورد حمایت دارایی را خواهند داشت.

مشارکت کردن

همانطور که قبلاً در این مقاله اشاره کردیم ، Atomyze موفق شده است لیستی چشمگیر از شرکا را در تلاش برای ایجاد چیز خاص ایجاد کند. در حالی که حضور ولادیمیر پوتانین و Nornickel به خودی خود مهم است ، شرکت های زیر نیز در ترکیب هستند – نفوذ و پتانسیل Atomyze را به ارمغان می آورد.

 • IBM
 • Umicore
 • ترافیگورا
 • صندوق جهانی پالادیوم
 • تراکسی

کالاها در مقابل اوراق بهادار

فراتر از فریب هایی که تاکنون از طریق دستاوردهای آنها فراهم شده است ، از طریق Atomyze ، TokenTrustAg قصد ندارد خود را محدود به تجارت فقط با کالاها کند..

این شرکت در حال حاضر در حال تقاضای چندین نام تجاری است که به آنها و شرکت های تابعه اجازه می دهد تا در دنیای اوراق بهادار توکن شده وارد شوند. در صورت اعطای موفقیت آمیز ، این نامگذاری ها TokenTrustAg را به یک “سازمان خودتنظیمی” و همچنین یک شرکت اوراق بهادار مجاز در سوئیس تبدیل می کند.

تفسیر

با اعلام آزمایش آزمایشی خود ، نمایندگان Atomyze و همچنین شرکای مختلف وقت خود را صرف اظهار نظر کردند.

مارکو گروسی ، مدیرعامل Atomyze ، اظهار داشت,

“ایده اصلی رمزگذاری در خرید یا تجارت ارزهای رمزپایه نیست. این امر در ایجاد مکانیزم مدرن و شفاف برای دیجیتالی کردن دارایی ها و ایجاد بازارهای دیجیتالی جدید نهفته است ، جایی که توکن سازی خدماتی است که به ناشران کمک می کند حقوق دارایی های خود را به شکل دیجیتالی انتقال دهند. “

مانیش چاولا ، مدیرعامل جهانی انرژی & صنایع منابع طبیعی در IBM ، اظهار داشت,

“تلاش های مشترک میان Atomyze ، IBM و Nornickel امکان ایجاد یک راه حل صنعت واقعا قدرتمند و منحصر به فرد را فراهم کرده است. تجارت دارایی / کالا فقط یکی از فرصتهای بسیاری در صنعت ماست که در آن توکن سازی می تواند فرآیندهای فعلی تجارت را دگرگون کند … به عنوان پیشرو در ایجاد شبکه های خصوصی بلاکچین مجاز و تحت حاکمیت برای نتایج صنعت ، مشتاقانه کمک می کنیم تا ایده رمز جدید را پیش ببریم اقتصاد مبتنی بر این پروژه. “

سرمایه دار خیلی مهم

ولادیمیر پوتانین یک سرمایه دار بزرگ روسی است که به خاطر ثروت زیادش شهرت دارد. ثروتی که از طریق غول معدنکاری ، Nornickel ، جایی که وی به عنوان رئیس شرکت فعالیت می کند ، امکان پذیر شد. در سال 2020 اعتقاد بر این است که ثروت او بیش از 27 میلیارد دلار است که وی را به یکی از ثروتمندترین افراد در کل جهان تبدیل می کند – و ثروتمندترین در روسیه.

او وقت گذاشت و در مورد دیدگاه خود درباره دیجیتالی کردن ، و اینکه Nornickel چگونه خود را برای ادامه رقابت در آینده از طریق Atomyze آماده می کند ، توضیح داد..

“اقتصاد در حال دیجیتالی شدن است ، به عبارت دیگر ، جریان سرمایه از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتال سرازیر می شود. Nornickel در انواع راه حل های دیجیتالی برای کاربردهای صنعتی سرمایه گذاری می کند. علامت تسویه تسویه حساب یکی از آنهاست. Nornickel اولین شرکتی در بین رهبران صنعت استخراج خواهد بود که تجارت خود را با استفاده از توکن آغاز می کند. Nornickel به این پروژه علاقه مند است زیرا این شرکت را قادر می سازد با انتقال به روش های تجارت دیجیتال ، پالادیوم و سایر فلزات را محبوب کند. “

اتمیزه

بیش از همه ، Atomyze به عنوان یک سکوی توکن سازی فعالیت می کند ، در حالی که دفتر مرکزی خود را در Zug “crypto valley” سوییس نگهداری می کند. این شرکت به عنوان محصولی از TokenTrustAg فعالیت می کند. انتظار می رود که در اواخر سال 2020 ، خدمات کامل راه اندازی شود.

مدیر عامل شرکت ، مارکو گروسی ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

در سایر خبرها

در حال حاضر ، راه اندازی Atomyze می بیند که عملیات فقط در حالت آزمایشی انجام می شوند. این به مشتریان پلتفرم فرصت می دهد تا با پیش بینی اجرای زنده در اواخر سال 2020 ، با پیشنهادات آن آشنا شوند.

این انتظار تا اواخر سال 2020 تا حدودی به دلیل تغییرات قریب الوقوع پیرامون تنظیم دارایی های دیجیتالی روسیه است. ما اخیراً نگاه کوتاهی به هدف روسیه برای اصلاح مقررات قبلی ، در تلاش برای مدرن کردن رویکرد آنها انجام دادیم.

بانک روسیه به دنبال مقررات Retcon پیرامون دارایی های دیجیتال است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me