banner
banner

باکستر هینز ، نویسنده “Digital Finance: Security Tokens and Unlocking the Blockchain” – سری مصاحبه

باکستر هاینز ، CFA ، شریک مدیریت شرکت سرمایه گذاری دیجیتال Honeycomb است. وی در سال 2020 برای تأمین راهکارهای تولید درآمد برای مشتریان ، شرکت را تاسیس کرد. شرکت وی اوراق بهادار متشکل از دارایی های سنتی ، رمزهای امنیتی و دارایی های دیجیتالی را مدیریت می کند.

کتاب جدید او “کتاب Digital Finance: رمزهای امنیتی و باز کردن پتانسیل واقعی بلاکچین“، در حال حاضر در تمام خرده فروشان عمده آنلاین در سراسر جهان قابل پیش خرید است و در تاریخ 17 نوامبر سال 2020 در فروشگاه ها خواهد بود.

آنچه در ابتدا شما را به سمت بلاکچین و دارایی های دیجیتال جذب کرد?

من در ابتدا مدت زمان زیادی را صرف جستجوی ارزهای رمزپایه کردم ، زیرا بسیار کنجکاو بودم که در مورد چه چیزهایی صحبت می کردم و پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین و رمزنگاری ها ، به دنبال درک عمیق تری از فناوری اساسی ، توانایی های آن بودم و برنامه های دنیای واقعی. در این مرحله بود که من دریافتم که بلاکچین خیلی بیشتر از سادگی بیت کوین است. برای من آشکار شد که این نوآوری در انتقال و مدیریت دارایی هایی مانند سهام ، املاک و مستغلات ، اوراق قرضه ، اوراق بهادار خصوصی ، مالکیت معنوی و سایر موارد تأثیر می گذارد. قرار دادن دارایی های واقعی در بلاکچین می تواند هزینه های سرمایه را کاهش دهد و این ویژگی به تنهایی باعث تصویب گسترده می شود. وقتی این ایده غرق شد ، من می دانستم که می خواهم تا آنجا که می توانم در مورد بلاکچین و دارایی های دیجیتال بیاموزم.

شما با Honeycomb Digital Investments ، یک شرکت سرمایه گذاری که اوراق بهادار متشکل از دارایی های سنتی ، رمزهای امنیتی و دارایی های دیجیتال را مدیریت می کنید ، یک شریک عامل هستید. مواردی که شما هنگام بررسی فرصت های سرمایه گذاری به دنبال آنها می گردید چیست؟?

من دوازده سال را به عنوان مدیر نمونه کارها در NFJ Investments (زیرمجموعه سرمایه گذاران جهانی آلیانز) گذراندم و بیشتر روی سهام تمرکز داشتم و بر سود سهام تأکید داشتم. من این طرز تفکر را به فضای دارایی های دیجیتال می آورم که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری هستم که به اعتقاد من مزایای رشد آینده فناوری بلاکچین و اکوسیستم زیربنایی آن را به دست می آورد. به طور خاص ، Honeycomb به دنبال سرمایه گذاری در شرکت هایی است که در حال ساخت بسترها و زیرساخت ها برای پشتیبانی از گرایش بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده و پروژه هایی هستند که بخشی از اکوسیستم اساسی نیز خواهند بود..

شخصاً چگونه رمزهای امنیتی را توصیف می کنید?

به زبان ساده ، رمزهای امنیتی نمایشی دیجیتالی از مالکیت واقعی در یک دارایی هستند – در بیشتر موارد ، یک نشانه معادل یک سهم در دارایی است. رمزهای امنیتی عنوانی دیجیتالی برای یک ابزار مالی است که همراه با چابکی و سرعت بلاکچین است. دارندگان رمزهای امنیتی از حق و امتیازات خاصی از دارایی اساسی برخوردار هستند همانطور که اگر کاملاً دارایی دارایی را داشته باشند ،.

با ایجاد بالای بلاکچین ، رمزهای امنیتی قابلیت ها ، ویژگی ها و نوآوری هایی را ارائه می دهند که هرگز در دنیای گواهینامه های کاغذی امکان پذیر نبوده است. ما واقعاً در طلوع عصر جدید دیجیتال در امور مالی هستیم! برخی از درخشان ترین ذهنیت های مالی ، فناوری و حقوقی امروز با تب و تاب در تلاشند تا پتانسیل این روش مطمئن ، سازگار ، ایمن و مصرف کننده پسند تجارت را توسعه دهند. پتانسیل آینده این فناوری ها بسیار زیاد است و رشد آن طی سالهای متمادی اتفاق خواهد افتاد.

یکی از عواملی که رمزهای امنیتی را از ارزهای رمزپایه متمایز می کند این است که آنها ابزارهای تنظیم شده تری هستند. توکن ها تنها پس از برخورد با موانع سختگیرانه قانونی و پیروی از حمایت های خاص از سرمایه گذاران ، آزاد می شوند. به دلیل ماهیت قابل برنامه ریزی بلاکچین ، رمزهای امنیتی می توانند شامل ویژگی هایی برای سرویس دهی خودکار ، جابجایی انطباق و اجرای تعهدات قراردادی باشند.

توکن های امنیتی نه تنها دارای پادمان های نظارتی هستند. همچنین ، آنها دو ویژگی اضافی عمده را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند: کارایی صرفه جویی در هزینه و پتانسیل ایجاد نقدینگی افزایش یافته. اتوماسیون فرآیندی که توسط بلاکچین ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد رمزهای امنیتی کارایی بیشتر ، هزینه های کمتر ، سرعت بیشتر و شفافیت بیشتر را برای بازارهای مالی فراهم کنند. این جنبه ها باید درنهایت نشانه های امنیتی را به سمت پایین بودن هزینه سرمایه نسبت به گزینه های سنتی کاغذی سوق دهد.

نشانه های امنیتی کمی کندتر از آنچه اکثر ما انتظار داشتیم بوده است ، به نظر شما دلایل این امر چیست?

سه عامل عمده مانع از استفاده علائم امنیتی از تصویب گسترده است: عدم اطمینان در مقررات ، عدم آموزش و اولین تردید در حرکت. مزایای دیجیتالی شدن قابل توجه است و در نهایت پروژه ها فقط برای ادامه رقابت باید مجبور به استفاده از بلاکچین شوند. اما قبل از وقوع برخاستن از تقاضا ، این سه موضوع باید حل شود.

اطمینان نظارتی آغاز شده است و فناوری با آنچه برای این آینده دیجیتالی مورد نیاز است مطابقت دارد. مراجع قضایی مانند سنگاپور و سوئیس رویکرد روشنی را درمورد چگونگی اداره آنها بر رمزهای امنیتی اتخاذ کرده اند و رهبران آنها دیجیتال سازی را راهی برای آینده مالی بهتر و امن دانسته اند. به نظر من اقتصادهای بزرگتر مانند ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و ژاپن در نهایت چارچوب های ایجاد شده قبلی را دنبال می کنند و به سادگی اصلاح می کنند. وقتی جامعه مالی مزایای باورنکردنی دیجیتالی شدن را دید ، سایر کشورها سریعاً قوانین دوستانه دیجیتال را تصویب می کنند تا از پاداش های بعدی بهره مند شوند..

دوم ، برای رشد و شکوفایی نشانه های امنیتی ، بازار و همه اعضای سازنده آن باید آموزش بیشتری ببینند. استفاده از رمزهای امنیتی یک روند رو به رشد در بازار خواهد بود. اما برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل ، اصطلاحات ، مفاهیم خاص و درک بهتر عملکردها و مزایای بلاکچین باید توسط همه بازیگران صنعت خدمات مالی از جمله خرده فروشی تحقق یابد.

سرمایه گذاران ، کسانی که در صنعت مالی ، تنظیم کنندگان بازار و کارآفرینانی مشغول به کار هستند که برای تأمین سرمایه برای انتشار اوراق بهادار تلاش می کنند. امیدوارم که کتاب من بتواند در این زمینه کمک کند!

سرانجام ، ما به بازیکنان و صادرکنندگان خدمات مالی سنتی بیشتری نیاز داریم تا پروژه های با کیفیت بالا را در بلاکچین ارائه دهند. کلاسهای دارایی با اصطکاک بالاتر در معاملات کاندیداهای اصلی تصویب زود هنگام هستند. این شامل درآمد ثابت ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و سهام خصوصی است. ما قبلاً دیده ایم که چندین پروژه پیشگام در این فضاها به سمت بلاکچین گرایش پیدا می کنند. بسیاری از پروژه های دیگر امروز در حاشیه نشسته اند و پیش بینی می کنند که ببینند اولین عوامل بلاکچین چگونه کار می کنند. از آنجا که این پروژه های اولیه که دیجیتالی شده اند ، ایمن بودن و انطباق قانونی خود را نشان می دهند ، گروه جدیدی از پیروان وارد عمل خواهند شد. مانند گفته های قدیمی “هیچ کس نمی خواهد اولین حزب باشد ، اما هیچ کس نمی خواهد آخرین باشد”..

آیا علائم امنیتی فعلی (اوراق بهادار دیجیتال) وجود دارد که شما از آنها سرسختی استفاده کنید?

بدون ورود به جزئیات ، باید بگویم که من می توانم بگویم که من در مورد مزایای رمزهای امنیتی برای صنعت خدمات مالی به طور کلی صعود می کنم – به ویژه مزایای این فناوری برای سرمایه گذاران اساسی و چنین سرمایه گذاران برای کسب سود بهتر دسترسی به نقدینگی وقتی صحبت از کلاسهای دارایی خاصی می شود.

شما اخیراً کتابی در مورد رمزهای امنیتی و اوراق بهادار دیجیتال به نام “Digital Finance” نوشتید که قرار است در نوامبر سال 2020 منتشر شود. چه چیزی شما را به نوشتن این کتاب تحریک کرد?

پس از تحقیق گسترده در مورد بلاکچین و ماهیت “بهتر ، سریعتر و ارزان” آن ، متوجه شدم که سیستم مالی ما در آستانه تحول عظیم است. فناوری بلاکچین راه حلی برای هدایت نسل بعدی زیرساخت های بازار مالی است و بلاکچین ممکن است مهمترین نوآوری از زمان اینترنت باشد.

در حالی که اکثر مردم از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه آگاهی دارند ، تعداد کمی از آنها به توانایی بالقوه بیشتر بلاکچین پی می برند. بلاکچین قبلاً ثابت کرده است که وسیله باورنکردنی برای تبادل ارزش و اطلاعات است – اما چیزهای بیشتری برای ارائه وجود دارد! کتاب من بررسی می کند که چگونه این فناوری قدرتمند می تواند زیرساخت های مالی فعلی ما را به گونه ای اصلاح کند که باعث افزایش کارایی ، شفافیت و امنیت شود.

من می خواستم مقدماتی غیر فنی و قابل فهم در بلاکچین و رمزهای امنیتی منتشر کنم که برای افرادی که در صنعت مالی هستند قابل تطبیق و کاربردی باشد. جان ویلی & پسران به نظر می رسید شریک چاپ عالی برای کمک به من در تحقق هدف من از تولید یک چارچوب روشن و مختصر در مورد چگونگی فکر کردن در مورد سرمایه گذاری در فضای دیجیتال هستند. هدف من از این کتاب این است که به خوانندگان کمک کنم تا بفهمند که بلاکچین و فناوری دفتر کل توزیع شده صنعت مالی را به آسانی قابل درک و غیر فنی تخریب می کند.

در کتاب خود در مورد مطالعات موردی ، دیدگاه های تاریخی و آخرین روندها بحث خواهید کرد. برخی از موارد موردی که مورد بحث قرار می گیرد چیست؟?

یکی از اهداف این کتاب این است که مطمئن شوید خواننده می تواند به طور واقعی با موضوع ارتباط برقرار کند و در نتیجه ، این کار شامل موارد موردی ، چشم اندازهای تاریخی و آخرین روندها برای ارائه مفاهیم کلیدی است. “مالی دیجیتال” بر روی سه حوزه اصلی دارایی های دیجیتال تمرکز دارد: ارزهای رمزپایه ، پول ثابت (مانند ارزهای دیجیتال بانک مرکزی یا سایر نمایش های دیجیتال پول مانند دلار آمریکا یا یورو) و رمزهای امنیتی. مهم است که خواننده از هر سه آن زمینه ها به تصاویر دنیای واقعی عادت کند. این کتاب مواردی مانند پروژه Libra Facebook را ایجاد می کند که یک پلت فرم جهانی مبتنی بر بلاکچین برای ارزهای رمزپایه و Royal Mint انگلیس ایجاد می کند و یک روش دیجیتالی برای داشتن طلا در خزانه های خود ایجاد می کند. از آنجایی که رمزهای امنیتی موضوع اصلی کتاب هستند ، بیشتر مثالها بر این موضوع تأکید دارند که بلاکچین چگونه می تواند بر سهام ، اوراق قرضه ، سهام خصوصی و سایر طبقات دارایی جایگزین تأثیر بگذارد. در نتیجه ، نمونه هایی از قبیل Bond-i بانک جهانی ، رمز هتل Aspen St. Regis و رمز سرمایه گذاری ورزشکار حرفه ای بازیکنان NBA اسپنسر دینویدی (PAInT) به طور کامل شرح داده شده است. همچنین توجه قابل توجهی به پروژه هایی که شرکت های بزرگ تاسیس مانند IBM ، HSBC ، گلدمن ساکس و صرافی سنگاپور متعهد به ساخت زیرساخت جدید مبتنی بر بلاکچین هستند که بازارهای مالی ما را در سال های آینده اداره خواهد کرد ، مورد توجه قرار گرفته است..

این کتاب همچنین شامل مثالهای بی شماری از تاریخ است که چارچوبی در مورد چگونگی اندیشیدن درباره ظهور آینده راه حل های دیجیتالی ارائه می دهد. از طریق تحقیقات خود ، من متوجه شباهت چشمگیری بین عصر اینترنت دهه 1990 و استفاده از بلاکچین شده ام. با نگاهی به رشد اینترنت از منظر تاریخی ، می توان نگاهی اجمالی به آنچه در صورت تبدیل شدن بلاک چین به یک مخل بزرگتر ایجاد می شود ، بدست آورد..

به نظر شما برای تسریع در روند پذیرش اوراق بهادار دیجیتال ، چه اتفاقی باید بیفتد?

حرکت به سمت یک سیستم مالی مبتنی بر بلاکچین یک گام در یک زمان انجام می شود ، البته به روشی سریع و ابتدایی ترین سطح مالی. در نتیجه ، سیستم های پرداخت در سالهای آینده پیشتاز رقمی سازی خواهند بود و ارزهای دیجیتال نیرویی قدرتمند خواهند بود که بعداً به رشد اوراق بهادار دیجیتال کمک می کنند. دلایل اصلی گرانش به اوراق بهادار دیجیتال از گزینه های مبتنی بر کاغذ تا حدود زیادی دو برابر است: کاهش هزینه ها و افزایش نقدینگی. در ابتدا بدون وجود مکانیزم پرداخت دیجیتال ، رمزهای امنیتی نمی توانند این مزایا را به طور کامل تصاحب کنند.

ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای ثابت به نمایندگی از یک پول ملی مانند دلار آمریکا دروازه معمولی مردم برای تجربه محصولات مالی دیجیتال بوده اند. امروز ، ما می بینیم که بسیاری از کشورها ایده پول ملی مبتنی بر بلاکچین را شناور می کنند. این لیست شامل بزرگترین اقتصادهای جهان مانند چین ، برزیل ، فرانسه ، کانادا و ایالات متحده است. اگر نهادهای دولتی در سراسر جهان شروع به تدوین قوانینی کنند که اجازه می دهد ارزها به روشی منطبق بر قانون دیجیتالی شوند ، این امر برای دارایی های دیجیتال به طور کلی بسیار عظیم است. این اقدام مطمئناً مردم را به کاوش بیشتر در استفاده از محصولات مالی دیجیتال ترغیب می کند و راحتی شگفت انگیزی در انجام چنین کارهایی فراهم می کند.

ارزهای دیجیتال ملی نه تنها تصویب را تسهیل می کنند بلکه موانع اصلاح مقررات بیشتر را نیز از بین می برند. پس از ایجاد ارز دیجیتال ، نهادهای دولتی قبلاً درباره بلاکچین ، ایمنی آن و زیرساخت های مورد نیاز برای شکوفایی بحث کرده اند. رهبران پس از این احتمال بیشتری دارند که درباره ابتکارات بعدی مانند دیجیتالی کردن اوراق بهادار مانند سهام یا اوراق قرضه بحث کنند.

نقدینگی حول یک رمز امنیتی یا رمز امنیتی بسیار آسان تر است وقتی ارز دیجیتال برقرار شود. هر زمان که یک رمز امنیتی خریداری یا فروخته می شود ، باید یک ارز دیجیتال در طرف دیگر تجارت داشته باشد تا اصطکاک را به طور کامل کاهش دهد و امکان تسویه فوری را فراهم کند. اگر از سیستم های نقدی امروز در آن فرآیند استفاده شود ، جنبه های تجاری توکن های امنیتی هنوز بسیار کندتر از حد ممکن است. در نتیجه ، نهادهای دولتی ابتدا باید بر پرداخت ها و ارزهای دیجیتال صادر شده توسط بانک مرکزی تمرکز کنند تا سرعت تصویب اوراق بهادار دیجیتال واقعاً مهار شود..

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد کتاب “Digital Finance” خود به اشتراک بگذارید?

من فکر می کنم برای مردم مهم است که ببینند این موج توکیناسیون تا چه اندازه بزرگ است. دارایی های دیجیتال و رمزهای امنیتی یک عامل اصلی در آینده بازارهای سرمایه خواهند بود و اولین ساختار دارایی جدید در حدود 30 سال گذشته را نشان می دهند! آخرین محصول جدید با حتی مقیاس و اثر از راه دور همان ETF بود. این دستیابی به موفقیت در بلاکچین تأثیر زیادی بر نحوه تجارت اوراق بهادار ، نحوه حفظ سهام در طول چرخه عمر خود و حتی تأثیرگذاری بر روش های سرمایه گذاری پول ما خواهد داشت. این فرآیند ابتکاری امکان گشودن تریلیون ها دلار دارایی را برای سرمایه گذاری جدید فراهم می کند!

نشانه های بیشتری وجود دارد که دیجیتالی کردن به تبدیل مدل تجارت سنتی سرمایه گذاری امروز به یک بازار مدرن ، منصفانه ، شفاف و توزیع شده کمک می کند. این الگوی جدید سرمایه گذاران و پروژه هایی را که مستقیماً در آنها سرمایه گذاری می کنند با سیستم عامل های مبتنی بر بلاکچین متصل می کند. به تازگی ، اولین رمزهای امنیتی تنظیم شده به بازار عرضه شده اند. ما در برهه ای از زمان هستیم که اطمینان نظارتی بیشتری به دست ما رسیده و فناوری در حال توسعه است تا با آنچه برای این آینده دیجیتالی لازم است مطابقت داشته باشد. هر کس در صنعت مالی باید درک گسترده ای از نحوه کارکرد این فناوری ، تأثیرات آن و عواقب آن برای تجارت داشته باشد..

سرعت توسعه در این صنعت قابل توجه است. تقریباً هر روز یک داستان پیشگام دیگر می بینم که هیجان زده ام می کند. در نتیجه ، من یک حساب کاربری توییتر برای این کتاب راه اندازی کردم که مقالاتی را درباره داغترین موضوعات روز برجسته می کند. هدف از این صفحه جمع آوری مهمترین داستانها در یک زمان معین و قرار دادن آنها در یک مکان یک مرحله ای است تا افراد بتوانند از نقاط عطف باورنکردنی رقم زدن استفاده کنند! حتماً ما را در توییتر دنبال کنید برای مهمترین اخبار!

با تشکر از شما برای مصاحبه خارق العاده ، من از یادگیری دیدگاه های شما در مورد اوراق بهادار دیجیتال و آینده صنعت لذت بردم.

خوانندگانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستند باید بدانند که این کتاب در حال حاضر برای پیش فروش در تمام خرده فروشان عمده آنلاین در سراسر جهان موجود است و در تاریخ 17 نوامبر سال 2020 در فروشگاه ها خواهد بود.

وب سایت کتاب

کتاب در آمازون

کتاب را در توییتر دنبال کنید: digifinancebook

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me