banner
banner

Taras Kulyk ، SVP توسعه تجارت Blockchain در Core Scientific – سری مصاحبه ها

Taras Kulyk معاون ارشد توسعه تجارت Blockchain در است هسته علمی. شغل آقای کولیک از طریق نقش های فزاینده ای در بخش های دارایی دیجیتال ، بانکداری سرمایه گذاری و فناوری پیشرفت کرده است. وی تیم هایی را که در زمینه فعالیت و توسعه زیرساخت های استخراج دارایی های دیجیتال در سراسر جهان فعالیت می کنند ، ایجاد و هدایت کرده است. علاوه بر این ، او روابط مهمی را با رهبران اصلی فناوری جهانی از جمله سامسونگ و Ennoconn تقویت و مدیریت کرده است. قبل از کار در بخش دارایی های دیجیتال ، تاراس یک بانکدار سرمایه گذاری بود که بخش های رسانه و فناوری را با TD Securities پوشش می داد..

آنچه در ابتدا شما را به سمت بلاکچین و دارایی های دیجیتال جذب کرد?

در ابتدا بلاکچین و دارایی های دیجیتالی من را مجذوب این فرض می کرد که فناوری اساسی بر اساس پتانسیل ایجاد اختلال در امور مالی و تبادل ارزش ساخته شده است ، دقیقاً مانند اینترنت که تجارت و عملاً کل زندگی ما را مختل می کند. بخشی از این نوع تغییرات تکنولوژیکی از مراحل ابتدایی فقط هیجان انگیز نبود ، بلکه یک تجربه آموزشی در “تخریب خلاق” بود.

آیا می توانید در مورد نحوه انتقال خود از بانکداری سرمایه گذاری به استخراج بیت کوین بحث کنید?

من تقریباً 3.5 سال را در بانکداری سرمایه گذاری گذرانده ام ، به ترتیب با استخراج معادن سنتی (طلا ، PGM ، سنگ آهن ، مس و غیره) و TMT ، به ترتیب با BMO Capital Markets و TD Securities ، تصمیم گرفتم به جای ماندن و یافتن نقش به طور فزاینده ارشد در بانکداری ، سعی در صنعت من. به طور خاص بلاکچین.

من نقش توسعه تجارت در تورنتو را پیدا کردم که با Decentral ، خالق کیف پول داغ Jaxx همکاری می کردم. ما در اواسط هجوم ICO 2017 بودیم و آنقدر خوش شانس بودیم که با بسیاری از تیم های برجسته اکوسیستم دارایی های دیجیتال کار کنیم و آنها را ملاقات کنیم. بسیاری از مردم این را نمی دانند ، اما Ethereum در تورنتو ، کانادا تاسیس و ایجاد شد.

از Decentral ، من برای عضویت در یک دفتر خانواده خصوصی استخدام شدم تا ناوگان جهانی استخراج خود را گسترش دهم زیرا آنها از طریق زیرساخت ها و استخراج بیت کوین به دنبال قرار گرفتن در معرض فضای دارایی دیجیتال بودند. بقیه ، همانطور که می گویند ، تاریخ است …

معادن دیجیتال Core Scientific’s از نظر جغرافیایی کجا واقع شده اند?

Core Scientific در حال حاضر دارای معادن دیجیتالی / امکانات میزبانی است که در پنج مرکز داده واقع شده است – دو مرکز در کارولینای شمالی ، دو مورد در جورجیا و دیگری در کنتاکی.

چه دارایی های دیجیتالی در حال حاضر استخراج می شوند?

مشتریان Core Scientific در حال حاضر می توانند BTC ، BCH ، ETH ، ETC ، SiaCoin ، Zcash و بسیاری دیگر از سکه های alt را استخراج کنند. مشتریان ما در درجه اول با SHA256 ASIC کار می کنند ، اما ما یک پردازنده گرافیکی بسیار بزرگ و در حال رشد داریم و همچنین ASIC های جدید غیر SHA256 نیز در حال رشد هستند..

در مورد استخراج دیجیتال ، غالباً وضوح نظارتی وجود ندارد ، چه نوع مقرراتی برای تشویق بیشتر سرمایه گذاران نهادی به مشارکت لازم است?

در طی سه ماهه گذشته ، ما شاهد سیاست گذاران بوده ایم که مقررات بیشتری را در مورد رمزنگاری روشن می کنند. از همه قابل توجه تر ، در ماه ژوئیه ، دفتر نظارت بر ارز (OCC) در نامه ای تفسیری اعلام کرد که بانک ها و انجمن های پس انداز تحت نظارت فدرال ممکن است اکنون علاوه بر مدیریت نگهداری کلیدهای رمزنگاری مرتبط با ارز رمزنگاری شده ، از طریق مشتری ها.

گرچه این یک گام در مسیر درست است ، اما چندین مورد دیگر وجود دارد که دولت باید برای حمایت از صنعت معدن دیجیتال انجام دهد. به طور خاص ، کاهش یا حذف تعرفه های سخت افزار استخراج دارایی های دیجیتال ، کاهش بار مالیات برای تشویق سرمایه گذاری مستقیم خارجی از خارج از کشور به اپراتورهای استخراج دارایی های دیجیتال مستقر در ایالات متحده ، و ایجاد مشوق هایی برای تشویق بخش معدن دیجیتال به تمرکز بر استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر برای خود نیازهای برق.

با افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی ، به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک ضرورت ملی برای دارایی های دیجیتال است که توسط نهادهای نظارتی جدی گرفته شود. در Core Scientific ، ما از روند رو به رشد جریان اصلی و تمایلات نظارتی نسبت به دارایی های دیجیتال هیجان زده ایم. و قطعاً مشتاقانه منتظرند ببینند ایالات متحده همچنان سیاست های رمزنگاری خود را تطبیق می دهد تا کشور ما را قادر به ادامه نقش خود به عنوان یک پیشرو واقعی در صنعت معدن دیجیتال جهانی کند.

آیا نگرانی هایی در رابطه با زنجیره تامین مانند تأمین کنندگان Bitmain وجود دارد?

ما با Bitmain Technologies همکاری همکاری بسیار قوی داریم. Bitmain بسیار حرفه ای بوده است و ماشین آلاتی که از طرف مشتریان خود از آنها سفارش داده ایم ، بدون تأخیرهای حمل و نقل بسیار سریع و کارآمد تحویل داده می شوند.

ما طی سه سال گذشته با Bitmain همکاری نزدیک داشته ایم ، اولین آکادمی آموزش مورچه ها در خارج از چین و تسهیل خرید رکورد از 17،595 واحد S19 Antminers اوایل امسال اخیراً ، Core Scientific به عنوان تنها شرکت تعاونی Bitmain نامگذاری شد مرکز تعمیرات در آمریکای شمالی. Core Scientific روابط کاری عالی با تأمین کنندگان ما دارد و هیچ نگرانی در مورد توانایی آنها در خدمت به ما و مشتریان ما ندارد.

چگونه سرمایه گذاران می توانند خطرات مرتبط با استخراج دیجیتال را به بهترین نحو کنترل کنند?

سرمایه گذاران باید واقعاً وقت زیادی را صرف تلاش دقیق اپراتورهایی کنند که می خواهند سرمایه قابل توجهی را با آنها به کار گیرند. اگر تیمی که عملیات را انجام می دهد به صورت آنلاین یافت نمی شود ، دوباره فکر کنید. Core Scientific چندین سال از نظر حسابرسی توسط E عبور کرده است&Y و در تأمین سطح اعتباری که این بخش به بلوغ نیاز دارد متمرکز هستند.

آیا می توانید بحث کنید که چه کسی رهبران فعلی در فضای استخراج دیجیتال هستند؟?

در حالی که چین رهبر بی چون و چرای استخراج بیت کوین بوده است ، نقشه استخراج بیت کوین تولید شده توسط دانشگاه کمبریج اخیراً نشان داد که تنوع جهانی هشرات معدن در حال افزایش است و مناطقی مانند آمریکای شمالی ، اروپای شرقی و خاورمیانه برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در تلاش هستند. آمریکای شمالی ، به ویژه به عنوان یک مرکز جهانی استخراج معادن ، به دلیل جو ایده آل ژئوپلیتیک ، زیرساخت های انرژی و افزایش علاقه نهادی از طرف بازیکنانی مانند گروه ارز دیجیتال (DCG) که اخیراً سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری را اعلام کرده است برای گسترش صنعت استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی.

Core Scientific همچنین خدمات اضافی از نوع بلاکچین را ارائه می دهد ، آیا می توانید در مورد اینکه اینها چیست بحث کنید?

در حالی که در این زمان ، من نمی توانم درباره خدمات خاصی که ارائه می دهیم بحث کنم ، می توانم بگویم که در آینده نزدیک چندین پیشنهاد جدید جالب را اعلام خواهیم کرد.

Core Scientific برای شرکت هایی که نیاز به استفاده از یادگیری عمیق دارند ، راه حل های علم داده را ارائه می دهد. آیا می توانید درباره چگونگی کمک Core Scientific به شرکت های موجود در این حوزه بحث کنید?

محاسبات با عملکرد بالا و هوش مصنوعی برای ایجاد راه حل هایی که در طیف وسیعی از صنایع از انجام تجزیه و تحلیل لرزه ای در زمینه نفت و گاز گرفته تا محاسبه خطرات پیچیده در بازارهای مالی وجود دارد ، همگرا بوده اند..

در Core Scientific ، ما با NVIDIA ، مخترع GPU و همچنین NetApp ، پیشرو در خدمات داده های ابری ، برای دسترسی رایگان به هوش مصنوعی و زیرساخت های مهندسی داده برای تحقیقات مرتبط با ویروس کرونا ویروس کرونا ، همکاری می کنیم. اخیراً ، ما دارایی و فناوری خاصی را از اتریو به دست آورد, یک هوش مصنوعی دارای عملکرد حیاتی و یک شرکت خدمات ابری محاسباتی با کارایی بالا که همچنین به ما امکان می دهد تا به محققان در تسریع تحقیقات ژنومیک مبتنی بر هوش مصنوعی برای مبارزه با همه گیری کمک کنیم..

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد Core Scientific به اشتراک بگذارید?

ما بر ادامه سرعت بخشیدن به فضای استخراج دارایی های دیجیتال در آمریکای شمالی متمرکز هستیم ، زیرا اعلامیه های هیجان انگیز زیادی را برای Q4 در نظر گرفته ایم که نمی توانیم منتظر بمانیم.

با تشکر از شما برای مصاحبه عالی ، خوانندگانی که می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند باید از آنها بازدید کنند هسته علمی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me