banner
banner

Michael Stiegelmeyer ، COO و رئیس Partner Digital Partners – سری مصاحبه ها

مایکل استیگلمایر رئیس و مدیر ارشد همکاری برای Planet Digital Partners است. از سال 2013 ، آقای اشتیگلمایر به عنوان مدیر عامل گروه 1441 ، LLC و ZAGS ، LLC خدمت کرده است. 1441 Group، LLC یک شرکت توسعه تجارت و فروش است که متمرکز بر فروش و بازاریابی اسباب بازی ، بازی های ویدئویی ، CE ، کالاهای ورزشی و سایر محصولات مصرفی در ZAGS ایالات متحده است ، LLC یک شرکت فروش توزیع متمرکز بر فروش کالاهای عمومی فرصت طلب است. با حساب های کلیدی خرده فروشی ایالات متحده در سراسر ایالات متحده.

AT: می توانید کمی درباره Planet Digital Partners و تیم پشتیبان آن بگویید?

MS: Planet Digital Partners ناشر مجاز بازی های ویدیویی کنسول برای Sony PlayStation ، Microsoft Xbox و Nintendo Switch است. ما بیشترین کار را با شتاب دهنده داریم ، زیرا با استودیوها همکاری می کنیم تا محتوا یا مفهوم را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم و آن را به صورت فیزیکی و دیجیتالی در بازار قرار دهیم. تیم ما متشکل از پیشکسوتان صنعت است که در برخی از بزرگترین شرکت های انتشارات ، تولید و توزیع در صنعت بازی های ویدیویی سمت های اجرایی داشته اند – از جمله مدیر عامل سابق Take Two ، رئیس سابق PlayStation Europe ، بنیانگذاران Saber Interactive ، و بنیانگذار Jack of All Games. ما تیمی را جمع کرده ایم که مدتهاست با موفقیت بسیار زیاد بازیهای ویدیویی ساخته اند. این توانایی برای توسعه و ارائه تجارب عالی مصرف کننده ، نقطه قوت اصلی PDP است.

در: چرا یک رمز امنیتی در مقابل افزایش از طریق صندوق سرمایه گذاری سنتی صادر می شود?

MS: ما معتقدیم که اوراق بهادار دیجیتال یک فرصت سرمایه گذاری در حال تغییر بازی است که تأثیرات زیادی فراتر از STO ما و در همه بازارها خواهد داشت. ما احساس انعطاف پذیری یک پیشنهاد در مقابل رفتن به مسیر VC را داریم ، به گروه اصلی ما اجازه می دهد ساختار تصمیم گیری را حفظ کند ، نقدینگی را برای سرمایه گذار فراهم می کند و به ما امکان می دهد کنترل خلاقانه بیشتری به شرکای استودیوی خود بدهیم. این مجموعه عوامل کاملاً در دیدگاه ما درباره موجودی دموکراتیک و مشارکتی است که PDP است.

AT: صاحبان RKT درصدی از سود خالص را دریافت می کنند ، آیا می توانید جزئیات این توزیع سود را با ما در میان بگذارید?

MS: ساختاری که ما به سرمایه گذاران ارائه می دهیم بازگشت 80٪ از کل درآمد قابل تقسیم NET به نقطه ای است که سرمایه گذاران RKT Token در آن کامل هستند. در آن مرحله و با حرکت به جلو ، 40٪ از سود قابل تقسیم NET را به رمزهای RKT باز خواهیم گرداند.

AT: این بازی ها با کدام کنسول یا سرویس پخش جریانی در دسترس هستند?

MS: بازی های ما در کنسول یا سیستم عامل های دستی ، Nintendo ، Sony و Microsoft و همچنین Steam ، IOS و Android در دسترس خواهد بود. ترکیبی از پلت فرم بسته به اعتبار محتوای ارائه شده توسط قالب ، بازی به بازی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، ما ممکن است عنوانی را فقط برای Nintendo Switch منتشر کنیم ، بر اساس تجربه کاربر و / یا پایگاه کاربر پلت فرم. ما می خواهیم ROI را در انتشار عناوین متمرکز کنیم ، در مقابل اینکه همه سیستم عامل ها را در همه عناوین پنهان می کنیم. خوشبختانه ، افراد کافی در موقعیت های تصمیم گیری داریم که این روش را درک می کنند و در انتشار مطالب به صورت هدفمند بسیار موفق بوده اند.

AT: آیا این بازی ها بر اساس IP قبلی موجود است یا این بازی ها از ابتدا ساخته می شوند?

MS: Planet Digital Partners ترکیبی از نسخه های جدید را بر اساس IP قبلی و همچنین IP کاملا جدید منتشر خواهد کرد. این تعادل ‘امتحان شده و واقعی + با نام تجاری جدید جدید” بخشی از DNA است که به تولید نمونه کارهای ما می پردازد. ما درک می کنیم که مارک های قدیمی وجود دارند که اگر از طریق یک تجربه جدید با یادداشت های آشنا در سراسر کشور تحویل داده شوند ، می توانند فروش فوق العاده و ROI را ارائه دهند. یک نمونه از این نوع زمانی خواهد بود که Cooking Mama را در نیمه سال 2019 عرضه کنیم. Cooking Mama مارکی است با 14 میلیون نسخه فروش در طول عمر تکرار تا به امروز – و ما این را برای اولین بار در پلت فرم Switch Nintendo به طور انحصاری منتشر خواهیم کرد سقوط. شجره نامه موفقیت وجود دارد و تجربه بازی کاملاً مناسب سوئیچ و سیستم کنترل کننده Joy-Con است. در طرف دیگر ، ما به دنبال زنده کردن IP کاملاً جدید از استودیوهای برنده جایزه خواهیم بود. مقدار زیادی محتوای جذاب از طریق جامعه پر جنب و جوش Indie ساخته شده است که به سادگی به یک شتاب دهنده از طرف شریکی مانند PDP نیاز دارد.

AT: whitepaper بیان می کند که برنامه تجاری سرمایه گذاری در بازی ها در محدوده 10،000،000 دلار در مقابل پیشنهادات پرفروش توسط نهادهای بزرگتر مانند Electronic Arts یا Activision است. ذهنیت این تصمیم چیست؟?

MS: طرز فکر این است که ما شکافی در انتشارات می بینیم ، جایی که IP جذاب – همانطور که در بالا ذکر شد – هرگز چراغ سبز نمی گیرد یا فقط به صورت محدود و دیجیتالی به بازار می رود. ناشران بزرگ و نهادی بر روی پروژه هایی با بودجه گسترده توسعه و بازاریابی متمرکز شده اند. این پروژه ها به طور بالقوه می توانند درآمد گسترده ای را که برای جابجایی سوزن با دارندگان سهامشان لازم است ، تأمین کنند و اغلب بر اساس روابط و تعهدات قبلی ساخته می شوند. بنابراین ، می بینیم که یک منبع محتوای جامد وجود دارد که مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد و برای بهینه سازی نیاز به تزریق پشتیبانی و راهنمایی دارند. با تمرکز بر روی پروژه هایی که به سرمایه گذاری ناچیزی نیاز دارند و انجام این کار از طریق یک سازمان بسیار ناب ، ما می توانیم سیستم های فروش را به بازار عرضه کنیم که ROI معنی داری را ارائه می دهند ، که تحویل بهتری را به رمز RKT ارائه می دهند. جامعه مستقل که بازی های ویدئویی ایجاد می کند ، قویتر از گذشته است – ما می خواهیم پروژه های ستاره ای موجود در آن جامعه را بدرخشیم.

AT: آیا هیچ یک از بازی ها از مدل freemium استفاده می کنند که به موجب آن کاربران می توانند به صورت رایگان بازی کنند اما پس از آن هزینه های مربوط به ارتقا را پرداخت می کنند?

MS: در حال حاضر “freemium” همان چیزی نیست که ما روی آن متمرکز شده باشیم. داستان های موفقیت برای دیدن همه وجود دارد ، اما اصطلاحاً تمرکز ما بر روی ارائه تجربه های عالی بازی در داخل جعبه است. ما همچنین فکر می کنیم جامعه بازی ها کمی احساس فرسودگی ناشی از معاملات خرد را دارند. شاید این باعث می شود ما “مدرسه قدیمی” باشیم ، اما مارک تجاری همین است.

AT: جدول زمانی از نمونه اولیه تا انتشار نهایی بازی های اولیه چیست?

MS: هر پروژه متفاوت است ، اما برای بازی های ما چرخه توسعه معمول 12 تا 16 ماه است ، پایان تا پایان. برای PDP ما تعدادی پروژه “پخته” آورده ایم که به ما امکان می دهد بازی ها را در سال 2019 شروع کنیم و در اوایل سال 2020 به سرمایه گذاران تحویل دهیم.

AT: در نامه سفید آمده است که بلاکچین در این بازی ها مورد استفاده قرار می گیرد ، می توانید در این مورد توضیح بیشتری دهید?

MS: برنامه ما این است که برنامه های ساده بلاکچین را در بازی های واقعی مستقر کنیم ، جایی که منطقی باشد و تجربه را جذاب تر کند. یک مثال می تواند استفاده از کلیدهای خصوصی بلاکچین باشد. کلیدهای خصوصی را می توان به هر نسخه از بازی اختصاص داد ، و به آن کاربر یک شناسه منحصر به فرد می دهد. این کلیدها با ایجاد یک ویژگی اختیاری در تنظیمات منو ، باعث می شوند هر بازی کاملاً متفاوت و شخصی با کاربر باشد و به کلید خصوصی امکان تغییر الگوریتم های بیان برای شخصیت ها ، شخصیت های غیرقابل پخش ، دشمنان ، زمین یا موارد موجود در بازی را می دهد. بنابراین اساساً ، هر نسخه از بازی می تواند تجربه منحصر به فردی را به هر کاربر منتقل کند و می تواند منجر به “جهش” های نادر با نرخ های مختلف شود. ما اعتقاد داریم گیمرها از این نوع تجربه شخصی یک لگد بزرگ می برند و می خواهند این عبارات و جهش های منحصر به فرد را در جامعه به اشتراک بگذارند.

AT: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد Planet Digital Partners Inc به اشتراک بگذارید?

MS: ما واقعاً هیجان زده ایم که از دنیای اوراق بهادار دیجیتال و بازی های ویدیویی رد می شویم. ما شاهد یک فرصت فوق العاده برای سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان و در نهایت گیمرهایی هستیم که می خواهیم محصولات عالی برای آنها بسازیم. اکنون که STO آغاز شده است ، تمرکز ما بر بستن موفقیت آمیز افزایش سرمایه ، جذب سرمایه گذاران و سپس ساخت بهترین بازی های ویدیویی است که می توانیم به ابتکاری ترین روش ها انجام دهیم..

با تشکر از شما برای مصاحبه خارق العاده هر کسی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر است می تواند به صفحه لیست های سیار Planet Digital Partners مراجعه کند وب سایت شرکای دیجیتال سیاره.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me