banner
banner

پایین آمدن سطح بالای Bitcoin Bitcoin ، قدرت 6.5 دلار پشتیبانی ممکن است روند کوتاه مدت را تحت تأثیر قرار دهد: Crypto Market Daily

سه شنبه ، 14 آوریل: طی 24 ساعت گذشته ، بازارهای ارز رمزنگاری شده اندکی جهش کرده اند. بیشتر سکه های برتر در روز فقط 1-2 درصد رشد دارند.

BTC در یک روند نزولی دوره ای قرار دارد

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

دیروز ، BTC در مدت زمان کوتاهی دوباره روند شدید را تجربه کرد. قیمت ابتدا به 6،600 دلار کاهش یافت و ظرف دو ساعت دوباره برگشت ، و پس از افزایش آرام به 6900 دلار سرکوب شد.

تیم تحلیل بازار OKEx معتقد است که مسیر متحرک از ابتدای آوریل تا 13 آوریل را می توان به عنوان سطح ساعتی یک الگوی سر و شانه ها دانست. بالای شانه سمت چپ کمی بالاتر از راست است ، اما هر دو در حدود 7،100 – 7،200 $ هستند و دوره های تشکیل دو شانه نیز مشابه هستند.

بنابراین ، ما شاهد یک الگوی نزولی دوره ای هستیم و احتمالاً این روند می تواند 6،500 دلار چندین بار آزمایش کند. با این حال ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر قیمت بتواند روی 6500 دلار (که قیمت شروع شکل گیری الگوی سر و شانه ها است) تثبیت شود ، به این معنی است که این الگو با موفقیت شکل گرفته و روند جدیدی می تواند آغاز شود.

اگر قیمت به کمتر از 6500 دلار برسد و سیگنالی را نشان دهد که 6000 دلار آزمایش می کند ، به این معنی است که الگوی سر و شانه ها تأثیر نزولی طولانی تری به بازار می دهد.

بازگشت در این مرحله پایدار نیست

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار روزانه بیت کوین نشان می دهد ، با کاهش تدریجی روند روزانه ، فعالیت تجاری گاوها و خرس ها ضعیف است. تحت این الگوی حجم معاملات کم ، تلاش های مشترک سرمایه گذاران خرده فروشی می تواند روند کوتاه مدت را تحت تأثیر قرار دهد و تشخیص رفتار نهنگ ها دشوار شده است. نوسانات مکرر قیمت ورود و خروج بازرگانان کوتاه مدت و همچنین روند جمع آوری پیشخوان های نهنگ ها است.

با توجه به روند 1 ساعته ، بازگشت چندین بار در آزمایش مقاومت 6900 دلار شکست خورد و به شکل چکشی معکوس پایان یافت. تا حدودی ، این الگو یک بار دیگر ماهیت ناپایدار بازگشت را در این مرحله تأیید کرد. پیش از آنکه حمایت در $ 6500 بی اثر باشد ، روند ممکن است به طور مکرر در محدوده $ 6،500 تا 7،000 $ نوسان داشته باشد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که ممکن است یک وضعیت شدید وجود داشته باشد که قیمت به سرعت 7000 دلار یا حتی 7100 دلار را بشکند ، اما در این صورت رشد ممکن است به شدت کاهش یابد. مدیریت خوب ریسک در حال حاضر مهم است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6،950 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،100 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،750 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،550 دلار

گاو نر ETH با سرکوب قیمت 160 دلار ، در حال کاهش است

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

ETH زیر 165 دلار شکسته شد ، که پایین ترین پشتیبانی از روند ادغام از 7 تا 10 آوریل بود. بازگشت از آن زمان تاکنون امکان بازگشت به 165 دلار را نداشته است. برعکس ، این سطح به نقطه مقاومت سخت سکه تبدیل شد.

پس از بازگشت به پایین ترین سطح اخیر در حدود 150 دلار ، بازگشت زیر با 160 دلار مسدود شد. این یک سیگنال ضعیف کننده صعودی است زیرا سطح بالای 177 دلار به 165 دلار و سپس 160 دلار کاهش یافته است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که ممکن است این روند پس از عدم آزمایش بیش از سه برابر 160 دلار ، 150 دلار پشتیبانی پشتیبانی کند. به یاد داشته باشید که ممکن است یک روند افراطی رخ دهد و قیمت آن در یک ساعت یا حتی چند دقیقه 163 دلار را لمس کند ، اما روند تضعیف تغییر نخواهد کرد تا زمانی که قیمت دوباره 165 دلار بشکند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 160 دلار
 • مقاومت میان مدت: 165 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 150 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 145 دلار

XRP کانال نزولی تشکیل می دهد

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

سطح 1 ساعت XRP به شدت در حال نوسان بوده و چندین بار الگوهای چکش مثبت و معکوس ایجاد کرده است. در حال حاضر تحت مقاومت در برابر 0.1925 دلار است ، با پشتیبانی ضعیف بالاتر از 0.1850 دلار. در صورت بدتر شدن قیمت بازار به راحتی می تواند به زیر 0.1800 دلار برسد.

نمودار بالا نشان می دهد با پایین آمدن همزمان هر پایین پایین و هر سطح برگشتی ، اتصال همه پایین و بالای صفحه می تواند کانال نزولی ایجاد کند. تنها درصورتی که قیمت بتواند لبه بالایی کانال را بشکند ، می توان انتظار بازگشت داشت.

یا سرمایه گذاران می توانند از روش دیگری برای قضاوت روند استفاده کنند – اگر صعود بعدی بالاتر از 0.1920 دلار باشد ، این حرکت تأثیر مشابه شکستن لبه بالایی خواهد داشت.

در مورد سطح پشتیبانی دوم و سوم برای XRP ، معامله گران باید بر روی 0.1760 و 0.1660 دلار تمرکز کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1850 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1925 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1760 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1660 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me