banner
banner

آقای شگفت انگیز تلاش ها را با بسترهای نرم افزاری Crowdfunding “StartEngine” هماهنگ می کند

اخبار شگفت انگیز

در یک خبر مثبت ، پلتفرم محبوب سرمایه گذاری جمعی ، StartEngine ، حاکی از آن است اعلام کرد ورود یک سهامدار / سرمایه گذار جدید – Kevin O’Leary (AKA Mr. Wonderful).

با حرکت به جلو ، آقای Wonderful نقش مشاور استراتژیک سیستم عامل را بر عهده خواهد گرفت. StartEngine با این کار از شبکه گسترده ارتباطات خود و توجه عمومی که به او تعلق می گیرد بسیار سود می برد.

جمع آوری سرمایه

آقای شگفت انگیز یادداشت می کند ، در سخنرانی افتتاحیه خود به عنوان مشاور استراتژیک StartEngine ، سرمایه گذاری گسترده با مزایای مختلفی همراه است. موارد زیر نمونه هایی از این مزایا است:

 • انعطاف پذیری اصطلاحات
 • شرکت های شرکت کننده کنترل بیشتری بر ارزیابی و قیمت سهام خود دارند
 • سهم بالقوه بیشتری از شرکت می تواند حفظ شود
 • با تعداد بیشتری از سهامداران ، هر یک به عنوان “سفیران نام تجاری” عمل می کنند ، و فعالیت بیشتری را در معرض فعالیت شرکت قرار می دهند.
 • آقای شگفت انگیز به StartEngine می پیونددآقای شگفت انگیز به StartEngine می پیوندد

  این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

  سرمایه گذاری جمعی سهام

  قانون مشاغل ، که در زمان دولت اوباما به اجرا گذاشته شد ، بنیان Crowdfunding را همانطور که امروز می شناسیم فراهم کرد.

  با این وجود همه روش های سرمایه گذاری جمعی یکسان نیستند. در مقاله زیر ، نگاهی به آنچه تمایز سرمایه گذاری سهام از سرمایه گذاری در سهام و سرمایه گذاری گسترده جمعی از طریق سیستم عامل هایی مانند Kickstarter متفاوت است ، می اندازیم..

  سرمایه گذاری سرمایه جمعی چیست؟?

  کوین اولری

  پس از ساخت و فروش موفقیت آمیز شرکت خود ، SoftKey ، با مبلغ سرسام آور 4 میلیارد دلاری ، کوین O’Leary (معروف به آقای شگفت انگیز) از طریق Dragons Den به شهرت عمومی رسید. این شهرت پس از سالها به عنوان میزبان “مخزن کوسه” تقویت شد.

  آقای شگفت انگیز تلاش ها را با بسترهای نرم افزاری سرمایه گذاری جمعی

  Kevin O’Leary (آقای شگفت انگیز)

  خواه به تجربه او به عنوان یک کارآفرین ، سرمایه گذار یا شخصیت تلویزیونی نگاه کنیم ، تعداد کمی موفقیت مانند کوین اولیاری را تجربه کرده اند. اوج این موفقیت ها است که به او اجازه داده است به یک نیروی برجسته در تجارت تبدیل شود.

  آقای Wonderful اخیراً یک پیام آموزنده ایجاد کرده است ، که جزئیات رابطه خود را با StartEngine بیان می کند ، و آنچه را که ما می توانیم منتظر باشیم از سیستم عامل به جلو.

  Kevin O’Leary به طور خاص درباره COVID-19 و نحوه ارتباط آن با سرمایه گذاری جمعی اظهار نظر کرده است.

  “با ابتلا به بیماری ویروس کرونا ، عدم اطمینان اقتصادی ، استارت آپ ها و مشاغل کوچک برای دستیابی به سرمایه بسیار دشوار هستند ، بنابراین شما می خواهید افزایش علاقه مندی به شرکت های سرمایه گذاری جمعی مانند StartEngine را پیدا کنید که این مشکل را حل می کنند … ما قصد داریم به این دوره به عنوان آغاز افزایش سرمایه گذاری جمعی سهام نگاه کنید ، و من فکر می کنم این صنعتی است که StartEngine برنده خواهد شد. “

  صحبت با هاوارد

  مدیر عامل StartEngine ، هوارد مارکس ، با اعلام توسعه مورد بحث امروز ، وقت گذاشت و نظرات خود را به اشتراک گذاشت.

  “در آخرین رکود اقتصادی ، هنگامی که کارآفرینان نیاز به یافتن منابع سرمایه جایگزین داشتند ، شاهد رشد عظیم سرمایه گذاری جمعی بودیم. ما به همین ترتیب اکنون نیز آماده ارائه راه حل تأمین مالی هستیم ، در حالیکه این یک دوره چالش برانگیز است.… با عدم اطمینان بالا ، ما قبلاً دیده ایم که سرمایه های خطرپذیر و بودجه فرشته به طور قابل توجهی کند شده است. برعکس در StartEngine صادق است – ما شاهد علاقه چشمگیر سرمایه گذاران روزمره به فرصت های موجود در سیستم عامل خود هستیم. ”

  هوارد مارکس ادامه داد,

  “Crowdfunding در توانایی خود در یافتن تعداد زیادی از سهامداران که مطابق با مأموریت و اهداف یک شرکت هستند و در جدول زمانی فشرده نیستند ، منحصر به فرد است – مشکلی که در حال حاضر گریبانگیر سهام سنتی و سهامداران صنعت خدمات مالی است”

  در گذشته در مجموعه مصاحبه های ما ، ما در گذشته این بحث را داشتیم که با مدیر عامل StartEngine ، هاوارد مارکس ، بحث و گفتگو کنیم. این مکالمه بینشی از آغاز StartEngine و چگونگی رشد آنها به پلتفرمی که امروز می شناسیم را فراهم می کند.

  سری مصاحبه – هوارد مارکس ، مدیر عامل StartEngine

  راه انداختن موتور ماشین

  StartEngine در سال 2014 تأسیس شد و فعالیت خود را در لس آنجلس ، کالیفرنیا ادامه می دهد. تا به امروز ، این شرکت به صدها شرکت کمک کرده است تا بیش از 135 میلیون دلار بودجه تأمین کنند. این بودجه از طریق شبکه ای متشکل از بیش از 235000 سرمایه گذار فعال امکان پذیر شد.

  مدیر عامل شرکت ، هوارد مارکس ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

  StartEngine لیست 10 شرکت برتر کالیفرنیا را ایجاد می کند

  در سایر خبرها

  تقریباً همانند بخش بلاکچین ، سرمایه گذاری جمعی جوان است و هنوز دوره کشف و رشد را تجربه می کند. در گذشته ما به سیستم عامل های مختلفی نگاه کرده ایم که علاوه بر اختلاف عملیاتی بین کانادا و ایالات متحده ، چنین روش های تولید سرمایه را تسهیل می کند..

  سرمایه گذاری جمعی سهام در آمریکای شمالی

  5 وب سایت برتر سرمایه گذاری سرمایه گذاری جمعی

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me