banner
banner

راهنمای Dash Masternodes

تجارت و استخراج دو روشی است که بیشتر مردم از طریق رمزنگاری کسب می کنند. هر چند هر دو مشکلاتی دارند. تجارت ذاتاً مخاطره آمیز است. در حالی که استخراج سرمایه گذاری زیادی در سخت افزار می کند و مقدار قابل توجهی انرژی را نیز به خود اختصاص می دهد (از این رو سرمایه بیشتر پول).

راه دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید رمزنگاری خود را برای شما مناسب سازد ، و با بهره گیری از یک مدل م streamثر ، یک جریان درآمد منفعل ایجاد کنید. همه ارزهای رمزپایه یکسان کار نمی کنند ، بنابراین همه این قابلیت را ندارند. از بین کسانی که این کار را می کنند ، Dash (DASH) بزرگترین و محبوب ترین است.

اما ماسترنود چیست؟ این همان چیزی است که این مقاله قصد دارد توضیح دهد ، و همچنین اینکه چگونه می توانید با استفاده از Dash masternode ، با درآمد منفعل از رمزنگاری شروع به کار کنید.

تاریخچه و پیشینه داش

در زمان نوشتن این Dash ، سیزدهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ با کل بازار است که ارزش کل آن 1.5 میلیارد دلار است. این در سال 2014 ، به عنوان یک چنگال از بیت کوین راه اندازی شد. از آن زمان به بعد ، آن زمان قابل توجهی را به عنوان یکی از با ارزترین ارزهای رمزپایه در گردش گذرانده است. در مارس 2017 ، Dash شاهد افزایش شهاب سنگی بود و به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده برای یک دوره زمانی شناخته شد.

هدف Dash ارائه ارز سریع ، بدون مرز و غیرقابل ردیابی برای معاملات است. این امر از طریق دو ویژگی – “InstantSend” و “PrivateSend” به دست می آید..

  • InstantSend به معاملات اجازه می دهد تا از روند تأیید منظم که منجر به زمان معاملات کند برای بسیاری از ارزهای رمزپایه می شود ، عبور کنند.
  • Private Send با اجرای توالی معاملات ساختگی قبل از اجرای معامله مورد نظر کار می کند. با این کار ، طرف های خارجی قادر به دیدن طرف فرستنده یک معامله نیستند. در نتیجه ، برخلاف معاملات انجام شده با ارزهای مشهور دیگر مانند بیت کوین و Litecoin ، امکان جستجوی معامله وجود ندارد.

به طور پیش فرض ، این ویژگی ها خاموش هستند. کاربران این امکان را دارند که فعال کنند یا نکنند.

Dash هم به عنوان ارز معاملاتی و هم به عنوان یک سکه محرمانه محوری جذب کرده است. این نام اغلب به همراه Monero و Zcash به عنوان یکی از برجسته ترین سکه های حفظ حریم خصوصی شناخته می شود. داش در حالی که در طرف دیگر مورد استفاده خود قرار دارد ، در دنیای واقعی پذیرش قابل توجهی را برای استفاده روزمره در مناطق اقتصادی درگیر ، مانند ونزوئلا و کلمبیا مشاهده کرده است..

Dash Masternodes چیست?

از نظر محاسبات ، گره یک رایانه یا نقطه دسترسی است که به عنوان بخشی از شبکه عمل می کند. به عنوان مثال ماشینی که اسکریپت استخراج را اجرا می کند. سپس masternode ، طبق تعریف ، گره ای است که بر گره های معمولی حاکمیت یا کنترل داشته باشد.

در مورد Dash ، masternodes سه عملکرد دارند:

  • مخلوط کردن سکه ها برای فعال کردن معاملات PrivateSend
  • اعتبارسنجی معاملات InstantSend
  • در حال اجراي ساختار حاكميت سازمان مستقل متمركز داش (DAO).

حاکمیت غیرمتمرکز (که توسط یک شخص یا شرکت اداره نمی شود) یکی از اصول اصلی ارز رمزنگاری شده است. اگر کسی تصمیمی اتخاذ نکند ، این چالشی برای پیشرفت اکوسیستم Dash است. DAO راه حل این است. اعضای جامعه Dash می توانند پیشنهادهایی را برای پروژه های موجود در شبکه Dash یا تغییر جهت شبکه به طور کلی ارائه دهند.

این جایی است که masternodes وارد می شود. صاحبان Masternode در مورد پیشنهادهای اعضای جامعه و همچنین تصمیمات مالی توسط خزانه داری Dash رای می دهند. هر پولی که برای توسعه Dash ، بازاریابی ، مشارکت یا هر چیز دیگری هزینه می شود ، باید توسط گروه اپراتورهای masternode به طور دموکراتیک تأیید شود. بنابراین ، جامعه هنوز هم می تواند فعالیت کند و به جلو حرکت کند.

بنابراین ، در جمع بندی ، Dash masternodes دارای دو جز است. خود masternode یک کیف پول Dash است که نسخه ای از بلاکچین Dash را اجرا می کند که عملکردهای PrivateSend و InstantSend را تسهیل می کند. در حالی که مالکیت یک masternode به کاربر اجازه می دهد تا در روند تصمیم گیری برای شبکه Dash شرکت کند.

چگونه می توانم Masternode تهیه کنم?

نکته جالب این است که ، از نظر فنی هرکسی می تواند یک مدل اصلی را با چند شرط کار کند.

اولین مورد این است که شما برای داشتن و استفاده از یک مدل مستر باید 1000 Dash سرمایه گذاری کنید. این داش هنوز متعلق به شماست و شما آزادید آن را بردارید یا بفروشید. اما برای ادامه کار با یک مدل اصلی ، تعادل شما نباید در هر زمان به زیر 1000 Dash کاهش یابد. این سرمایه گذاری به عنوان وثیقه عمل می کند و از بازیگران بد یا افرادی که به دلیل منافع شخصی یا دلایل سوicious تصمیم گیری می کنند محافظت می کند.

شرط دوم این است که دستگاهی که دارای یک دستگاه مونتاژ است باید مشخصات فنی را برآورده کند و 24 ساعت در روز کار کند (اتصال بیش از یک ساعت قطع نمی شود). برای اجرای masternode ، به یک سرور (یا VPS) با Linux و یک آدرس IP اختصاصی نیاز دارید. این اطمینان حاصل می شود که masternode توانایی عملکرد توابع لازم در شبکه Dash را دارد ، بدون اینکه تاخیر قابل توجهی برای کاربران Dash داشته باشد.

با گذشت این دو شرط ، واجد شرایط بودن برای مالکیت masternode کاملاً باز است. شخصی که کاملاً در انجمن Dash تازه وارد شده است ، می تواند از هر جای دنیا یک راه حل راه اندازی کند. همچنین می توان مدل مستر را در هر زمان فروخت یا از آن صرف نظر کرد. هیچ قرارداد یا تعهدی طولانی مدت لازم نیست.

انگیزه پولی Dash Masternodes

سرمایه گذاری 1000 Dash (علاوه بر سخت افزار) س wouldال بزرگی خواهد بود که فقط پشتیبانی شبکه Dash است. خیر ، دلیل اصلی انتخاب بیشتر یک راه حل اصلی انگیزه جریان منفعل منفعل است.

برای بیشتر بلاکچین ها مانند بیت کوین ، استخراج کنندگان از طریق تولید بلاک های جدید ، همه پاداش دریافت می کنند. با Dash ، کمی متفاوت است.

جوایز بلوک Dash به سه روش تقسیم می شوند:

  • 45٪ به ماینر
  • 45 درصد به اپراتورهای masternode
  • 10٪ به خزانه Dash

بنابراین با اجرای یک راهکار م aثر ، درآمد مطلوبی به همان روش استخراج رمزنگاری کسب می کنید. از آنجا که پاداش بین چندین طرف تقسیم می شود ، تا حدودی کمتر از پاداش های معدن سنتی است. اما مانند استخراج ، داشتن یک ابزار اصلی بر اساس نوسانات Dash به میزان کمتری سود می یابد.

مطابق با سایت رسمی Dash, masternodes در هر 7 روز حدود 2 Dash کسب می کنند. این رقم به بازدهی 11 درصدی سرمایه گذاری در سال گذشته تبدیل شده است. در سال های آینده ، پاداش های بلوکی به طور مداوم کاهش می یابد ، بنابراین درآمد متوسط ​​نیز کاهش می یابد. اما بسته به آنچه برای ارزش Dash اتفاق می افتد ، زود هنگام رفتن می تواند بسیار ارزشمند باشد. به عنوان مثال ، در ابتدای سال 2017 ، سرمایه گذاری 1000 Dash تقریبا 12000 دلار آمریکا خواهد بود. امروز حدود 180،000 دلار خواهد بود.

اگر 1000 داش ندارم آیا می توانم Masternode بگیرم?

در حالی که نمی توانید به تنهایی مالکیت Dash dashternode را بدست آورید ، مگر اینکه حد وثیقه را برآورده کنید ، اما با این وجود می توانید یک تکه پای را تهیه کنید.

برخی از دارندگان masternode توانایی سرمایه گذاری در سهام masternode را به مردم ارائه می دهند. سهام را می توان برای حداقل 25 Dash (تقریباً 4500 دلار آمریکا در حال حاضر) خریداری کرد ، به افرادی که سرمایه کمتری دارند این شانس را می دهند که درآمد منفعلانه خود را شروع کنند.

برخی از آنها صاحبان فردی هستند. از طرف دیگر ، نپتون داش یک شرکت کانادایی مورد معامله عمومی است که Dash masternodes را اداره می کند و سهام masternode را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. از مارس 2018 ، نپتون در مجموع 18 مدل داش داش را اجرا کرد.

سرمایه گذاری در سهام Dash masternode کمی بیشتر ریسک می کند ، زیرا Dash خود را به شخص ثالث می سپارید ، خواه یک شخص باشد یا یک شرکت مانند Neptune. بنابراین اطمینان حاصل کنید که از قبل تحقیق کرده اید تا مطمئن شوید هرکسی سهام masternode را ارائه می دهد از قانونی بودن برخوردار است.

Dash Masternodes: به طور خلاصه

توانایی کار با مدل اصلی و کسب درآمد منفعل ممکن است برای بسیاری از افراد جذاب ترین نکته در مورد Dash باشد. حتی بیشتر از ویژگی های PrivateSend و InstantSend آن. در حالی که خطر خاصی را به همراه دارد ، همانطور که در رمزنگاری انجام می شود ، masternodes به طور موثر مانند یک حساب پس انداز کار می کند ، اما بازده بالاتری نسبت به نرخ بهره بانکی سنتی دارد.

می توانید در مورد Dash masternodes بیشتر بدانید اینجا. یا می توانید بروید https://masternodes.online/ برای دیدن اطلاعات مربوط به همه سکه ها با مودرها ، و میزان بازگشت سرمایه برآورد شده از هر کدام.

اندرو نویسنده و بازاریاب دیجیتال از نیوزیلند است که اکنون در جنوب شرق آسیا مستقر است. اندرو در کنار کار خود در بسیاری از مناطق فضای تجارت الکترونیکی ، علاقه شدیدی به ارز رمزنگاری شده ، به ویژه آلت کوین ها و پروژه های متمرکز بر پذیرش رمزنگاری جریان اصلی دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me