banner
banner

بیت کوین هنوز هم به دنبال پشتیبانی 7K دلار پس از ورود به منطقه ادغام است: بازار رمزنگاری روزانه

سه شنبه ، 7 آوریل: امروز بازارهای رمزنگاری کاملاً سبز هستند.

از میان سه سکه برتر ، Ether (ETH) بیشترین رشد را در روز تجربه کرده است که بیش از 13 درصد رشد داشته و حدود 175 دلار معامله کرده است. سکه از دیروز از منطقه 145 دلاری که از جمعه 3 آوریل در آن معامله می شد ، به طور قابل توجهی رشد کرد.

طی روزهای گذشته بیت کوین (BTC) نیز با رشد چشمگیری روبرو شد و موفق شد فراتر از 7000 دلار فروخته شود بدون اینکه بلافاصله سقوط کند. ارز رمزپایه پیشرو در روز حدود 4 درصد افزایش یافته و در حدود 7،400 دلار معامله می شود.

Ripple’s XRP همچنین سطح مقاومت کوتاه مدت قبلی خود را شکسته و در حدود 0.202 دلار معامله کرده است که در روز 8 درصد رشد دارد.

بیت کوین با مقاومت سخت 7،500 – 7،900 $ روبرو می شود

نمودار 4 ساعته داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

BTC در روز آخر هفته پس از شکستن این مارک در روز جمعه ، 3 آوریل ، به بالاتر از 6،700 دلار ادامه داد. قیمت روز گذشته ، 6 آوریل ، 7000 دلار را شکست و امروز صبح به بالاترین قیمت اخیر رسید. پس از لمس 7،460 دلار ، قیمت تحت فشار قرار گرفته است و در حال حاضر در حال تحکیم است.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که قیمت و میانگین متحرک همگرایی (MACD) نشان دهنده یک واگرایی برتر است همانطور که نمودار 4 ساعته بالا نشان می دهد. این نشانه ای از تضعیف صعودی است.

با این حال ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که واگرایی همیشه وقتی قیمت با مقاومت سختی روبرو می شود ، پایان می یابد. سرمایه گذاران باید مراقب دامپینگ باشند ، زیرا مساحت بین 7500 تا 7900 دلار یک منطقه مقاومت کاملاً سخت است.

اگر روند کوتاه مدت پس از وارد شدن به اصلاح بتواند بالای 7000 دلار تثبیت شود ، به این معنی است که گاوها به تدریج قوی تر می شوند. برعکس ، اگر دوباره قیمت به زیر 7000 دلار برسد ، ممکن است بازار همچنان سیگنال اصلاح روند فروش قبلی را ادامه دهد.

نمودار BTC 1D نشان می دهد که حجم ها بهبود قابل توجهی ندارند

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 1 روزه بیت کوین در بالا نشان می دهد که پایین ترین نرخ پاسخ اخیر کاملاً بالاتر از 6،700 دلار است. این ممکن است به این معنی باشد که گاو نرهایی که در غوطه وری قبلی گیر کرده بودند به تدریج آزاد می شوند.

با این حال ، با توجه به احساسات اخیر بازار ، BTC به طور کامل از رکود خلاص نشده است. حجم معاملات فاقد پیشرفت قابل توجهی است ، بنابراین حتی اگر قیمت 7300 دلار شکسته باشد ، در هر زمان احتمال رکود و سقوط وجود دارد.

ناگفته نماند که مساحت $ 7،500- $ 7،950 نزدیک به خط گردن ناحیه ضد فشار در پایین سال 2019 است. مقاومت باعث می شود که احتمال آزمایش جدید بسیار زیاد باشد.

نمودار حجم بیت کوین در حال حاضر سطح خرید را تضعیف می کند. این بدان معنی است که ورود به موقعیت طولانی گزینه خوبی نیست ، زیرا احساسات صعودی باید آزمایش شود تا ببیند آیا بهتر می شود یا نه.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،400 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،500 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،250 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 7000 دلار

گاو نرهای ETH علائم بهبودی را مشاهده می کنند

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

ETH اخیراً از رکود اقتصادی خلاص شد. با افزایش میزان وجوه خرید ، گاوها نشانه های بهبودی دارند.

ETH طی 24 ساعت گذشته بیش از 13 درصد افزایش یافته است. اکنون قیمت در مقاومت سخت 180 دلاری تحت فشار است. از روند فعلی ، قیمت با یک چکش معکوس کاملاً طولانی در عرض یک ساعت بسته شده است ، و در طی آن به بالاترین حد رسیده است ، و مقاومت بالا قوی است.

سرمایه گذاران باید به محدوده اصلاح کوتاه مدت توجه کنند – اگر ETH بتواند 165 دلار ثابت بماند ، ممکن است همچنان صعودی باشد.

نمودار حجم نشان می دهد که خرید وجوه بیشتر از هفته گذشته شده است. اگر قیمت بتواند در سطح فعلی حفظ شود یا افزایش یابد ، می توان 180 دلار شکست. در غیر این صورت ، بازگشت به 165 دلار برای یافتن پشتیبانی یک اتفاق محتمل است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 180 دلار
 • مقاومت میان مدت: 190 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 165 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 160 دلار

XRP به حوزه ادغام قبلی خود می پردازد

4H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

XRP تقریباً 0.1780 دلار شروع به بازگشت کرد و در چند ساعت آینده به 0.1880 دلار در لبه بالایی منطقه ادغام ادامه داد.

پس از آزمایش 0.20 دلار ، اگر قیمت کمی عقب بیفتد و بالای 0.1880 دلار تثبیت شود ، ممکن است روند ادامه یابد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که قبلاً 0.2060 دلار آخرین منطقه ادغام قبل از سقوط در اواسط ماه مارس بود. اگر قیمت بتواند آن نقطه را بشکند ، این بدان معناست که ممکن است یک بازگشت واقعی در پیش باشد و روند به احتمال زیاد از حالت ضعیف خود خارج شود. همراه با رشد حجم ، آزمایش این هفته 0.2060 دلار امکان پذیر است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.2060 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.2140 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1950 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1880 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را دنبال کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me