banner
banner

OKExChain Hackathon Update ، کمتر از دو هفته باقی مانده است

OKExChain Hackathon ، که توسط OKEx سازماندهی شده است ، از 5 ژوئن آغاز به کار کرد و تعداد زیادی از نهادهای شناخته شده از سراسر جهان را مشارکت داده است. در همین حال ، ده بنیانگذار مشهور پروژه ، دانشمندان ارشد و تحلیل گران فناوری نیز وارد این طرح شده اند و در حال بررسی مشترک پروژه های پیشنهادی هستند.

شرکت کنندگان در هاکاتون

از امروز ، 23 تیم و 2 توسعه دهنده فردی برای Hackathon ثبت نام کرده اند و 16 ورودی ارسال شده است که جنبه های مختلفی را شامل می شود ، از جمله مبادلات غیرمتمرکز ، کیف پول های دیجیتال ، ماشین های مجازی ، مرورگرهای بلاکچین ، محصولات خدمات staking ، ابزارهای توسعه و زنجیره ای متقابل فعل و انفعالات.

از نظر برنامه های کاربردی برای خدمات پرداخت و کیف پول های دیجیتال ، تیم هایی مانند Squeezer ، Beijing ChainsGuard ، OneChain و DappBirds به طور متوالی برنامه های توسعه محصول خود را ارائه داده اند.

Squeezer یک پلتفرم خارج از کشور است که خدمات خرد را با صنعت بلاکچین ادغام می کند تا از توسعه دهندگان برنامه پشتیبانی کند. Beijing ChainsGuard در زمینه راه حل ها و خدمات امنیتی تخصص دارد در حالی که OneChain عنصر اجتماعی را در معاملات و استفاده از کیف پول به ارمغان می آورد. DappBirds یک پلت فرم DApp است که تجزیه و تحلیل داده ها ، طراحی ، توزیع ، عملیات و سایر جنبه ها را ادغام می کند و شامل تقریباً 5000 DApp و بیش از 10،000 قرارداد هوشمند است..

علاوه بر این ، TokenView و Cosstation ، سازندگان مشهور مرورگر بلاکچین ، نیز در کارزار توسعه برنامه ها شرکت کرده اند. مرورگر بلوک ایجاد شده توسط TokenView در حال حاضر از تقریباً 100 درخواست داده بلاکچین پشتیبانی می کند در حالی که Cosmostation یک اپراتور گره اعتبارسنج کلاس سازمانی و توسعه دهنده برنامه کاربر نهایی است.

چندین تیم و توسعه دهنده نیز پیشنهادهایی را در زمینه تولید محصولات ، بیمه بلاکچین ، API ها ، ابزارهای توسعه ، SDK ها و ماشین های مجازی ارائه داده اند. برخی از این موارد شامل NewDEX ، AITEX ، Ankr ، NetCloth ، Bi23 Labs و wallet.fo و غیره است. در حالی که تیم های دیگری که هنوز محصولات خود را ارسال نمی کنند شامل Bit Dimension، Navigato.io، Tavitt و Zxplus.

پاداش ها ، قوانین و جزئیات هکاتون

OKExChain Hackathon با هدف تشویق کاربران به سمت توسعه برنامه های خلاقانه مبتنی بر سیستم زنجیره ای عمومی OKExChain است. آخرین مهلت تبلیغات 20 ژوئیه است. برندگان در اواخر ماه آگوست به طور عمومی اعلام می شوند و OKExChain به تیم ها و افراد تا 5000 دلار در رمزهای OKB پاداش می دهد.

طبق قوانین Hackathon ، در صورت ارسال فقط پیشنهادهای بهبود بخش OKExChain ، برندگان تا 500 دلار OKB دریافت می کنند. موارد ارسالی شامل OIP و محصولات دارای پاداش OKB به ارزش 5000 دلار خواهند بود.

بازرسان هکاتون

رهبران صنعت که به طور مشترک موارد ارسالی را بررسی می کنند شامل بنیانگذار DappOS ، FengNiao ، بنیانگذار امور مالی ، بنیانگذار و دانشمند ارشد منطقه IPFS Force Zone ، شین لی ، بنیانگذار FIBOS ، ما شیانگ ، مدیر عامل CoinDesk مدیر چینی ، Leiyang Xin ، Dapp. کام و بنیانگذار com ، کایل لو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ankr ، رایان فانگ ، شریک TokenInsight ، وی ژائو ، تحلیلگر ارشد TokenInsight ، جانسون خو ، کارشناس ارشد فنی صنعت بلاکچین AWS ، وانگ شیو و مهندس نرم افزار AWS ، یوان یو.

دو هفته مانده

OKExChain قصد دارد توسعه برنامه های تجاری بزرگ بلاکچین را توسعه دهد. فناوری زنجیره ای متقابل که توسط OKExChain اتخاذ شده تبادل ارزش و ایجاد یک اکوسیستم کامل از خدمات با ارزش افزوده را تکمیل می کند. در حال حاضر ، شبکه آزمایشی OKExChain تعدادی از ویژگی های فنی پیشرو در صنعت ، از جمله برنامه های سفارشی ، اکوسیستم چند زنجیره ای و لایه بندی داده ها را پیاده سازی کرده است..

کمتر از دو هفته به کمپین Hackathon باقی مانده است و توسعه دهندگان می توانند با ارائه پیشنهادات خود در مورد توسعه فناوری OKExChain ، طراحی محصول و برنامه ریزی زیست محیطی ، یا ساخت ابزارهای توسعه ، SDK ها ، مرورگرها ، کیف پول ها و محصولات خدمات staking بر اساس testnet OKExChain.

درباره OKExChain

پیوند به پیشنهادها: https://github.com/okex/OIPs

انجمن فنی OKExChain:

وب رسمی OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

ادعای TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/fa/latest/

OIP ها: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

برای هرگونه س ،ال ، بازخورد یا پیشنهاد ، با ما در تماس بگیرید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me