banner
banner

OKEx OKExChain Testnet را به V0.11.0 ارتقا می دهد

هر آنچه درباره آخرین نسخه آزمایشی OKExChain باید بدانید

برنامه ریزی شده OKExChain آزمایشگاه خود را در ارتفاع بلوک به V0.11.0 ارتقا دهد 9460000, که بین ساعت 7:00 صبح UTC و 10:00 صبح UTC در تاریخ 26 آگوست 2020 برگزار می شود.

ویژگی های جدید OKTexChain testnet

پس از ارتقا ، OKTexChain testnet به V0.11.0 تکرار می شود و شناسه okexchain تبدیل می شود okexchain-testnet1.

آخرین بروزرسانی از OpenDEX-Desktop v0.0.2 پشتیبانی می کند و اعلان های فشار را برای گره های محلی معرفی می کند. از طریق ماژول تجزیه و تحلیل داده ها ، کاربران می توانند اعلان هایی درباره اخبار بازار ، شاخص های تجزیه و تحلیل فنی (مانند K-line) و سوابق معاملات دریافت کنند. این ماژول کاربران دسک تاپ را قادر می سازد بدون اطمینان از هیچ سرور متمرکز به آخرین اطلاعات بازار دسترسی پیدا کنند.

برای جزئیات بیشتر درباره تحولات OKExChain v0.11.0 و OpenDEX ، لطفاً به گزارش ماهانه OKExChain برای ماه جولای مراجعه کنید.

OpenDEX چیست?

OpenDEX اولین برنامه مالی غیرمتمرکز OKExChain است. OpenDEX با این دیدگاه که به همه اجازه می دهد مبادلات غیرمتمرکز خود را ایجاد کنند ، ایجاد یک اکوسیستم DEX بدون هیچ سرور متمرکز است..

در بین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده دو مدل عملیاتی وجود دارد:

  • مدل نقل قول محور
  • مدل تطبیق سفارش

مدل نقل قول شده نقدینگی بهتری دارد. با این وجود مکانیسم کشف قیمت وجود ندارد و تولیدکنندگان بازار باید خطرات یک بازار یک طرفه را متحمل شوند.

بازار یک طرفه به شرایطی اطلاق می شود که در آن تولیدکنندگان بازار فقط پیشنهاد خود را نقل قول می کنند یا قیمت دارایی را می پرسند. برای کاهش خطرات بازار یک طرفه ، تولیدکنندگان بازار اختلاف گسترده تری را بین قیمت های پیشنهادی و پیشنهادی دریافت می کنند. نمونه ای از یک مدل بازارساز زمانی است که بانک ها خدمات صرافی فیات را ارائه می دهند.

از طرف دیگر ، مدل تطبیق سفارش ، مکانیسم های کشف قیمت را تسهیل می کند ، زیرا تمام سفارشات خریداران و فروشندگان را در کتاب سفارش نشان می دهد. با این حال ، هیچ تضمینی برای اجرای این دستورات نمایش داده شده وجود ندارد. بنابراین ، در مورد بازار یک طرفه ، سفارشات کمتر مطابق با مدل تطبیق سفارش انجام می شوند.

صرافی های رمز ارز مدل های تطبیق سفارش را اتخاذ می کنند و از کتاب سفارشات برای لیست تمام سفارشات خرید و فروش موجود استفاده می کنند. از طرف دیگر ، تیم پروژه خود به عنوان سازنده بازار فعالیت می کند تا نقدینگی رمزهای خود را فراهم کند و تجارب تجاری کاربران را افزایش دهد..

در حالی که برخی از مبادلات غیرمتمرکز سعی در اجرای مدل تطبیق سفارش در مشاغل تجاری خود داشتند ، به دو دلیل پذیرش کاربر محدود شده است:

  1. برای اتخاذ مدل تطبیق سفارش ، DEX ها باید از نظر مقیاس پذیری و امنیت بهبود یابند. به منظور انجام این کار ، برخی از DEX های ساخته شده بر روی Ethereum در حال استفاده از راه حل های مقیاس پذیری لایه 2 هستند.
  2. مدل تطبیق سفارش به یک سازنده بازار نیاز دارد تا نقدینگی را تأمین کند و خطرات نوسان قیمت را برای معامله گران کاهش دهد. سازندگان بازار خودکار ، مانند Uniswap ، نمونه هایی از نحوه افزایش پذیرش تطبیق سفارش در DEX هستند.

OpenDEX ساخته شده بر روی OKExChain با هدف افزایش مقیاس پذیری و امنیت DEX ها است. "اپراتور DEX" برای تشویق تیم پروژه برای تأمین نقدینگی جفت های تجاری خود و کاهش خطر نوسان قیمت برای معامله گران استفاده می شود.

OKExChain برای حرکت به سمت تمرکززدایی ، سیستم پرونده بین سیاره ای و سرویس نام Ethereum را تصویب می کند. علاوه بر این ، OKExChain یک نسخه دسک تاپ و رابط کاربری برای OpenDEX فراهم می کند تا به تیم های پروژه و کاربران برای تجارت در OpenDEX کمک کند. این ابزارها به تیم های پروژه کمک می کنند تا DEX های خود را مستقر کنند و همچنین بدون اعتماد به هیچ یک از طرف های متمرکز ، علائم تجاری را صادر و مدیریت کنند..

وظایف اعتبار سنج OKExChain چیست?

اگر اعتبار سنج ها هنگام به روزرسانی گره اجماع ، کپی را امضا کنند ، مجازات می شوند. قبل از فعال سازی به روزرسانی گره اجماع ، اعتبار سنج ها باید نسخه های نرم افزار خود و هش فایل Genesis را تأیید کنند..

اگر اعتبار سنج ها هنگام فعال سازی به روزرسانی شبکه ، خطایی را شناسایی کرده اند ، توصیه می شود که خطاها را فقط پس از فعال سازی به روزرسانی شبکه برطرف کنید. اگر شبکه به حالت تعلیق درآمده و پرونده پیدایش مورد استفاده با آنچه انتظار داشتید متفاوت است ، لطفاً از توسعه دهنده اصلی ما استفاده کنید انجمن تلگرام قبل از تنظیم مجدد احراز هویت.

قبل از صادر کردن testnet v0.10.10 ، توصیه می شود که اعتبار سنج عکس کاملی از وضعیت testnet تهیه کند. با تهیه یک پرونده پشتیبان برای دایرکتوری های okexchaincli و okexchain می توان عکس فوری گرفت.

اگر به روزرسانی شبکه ناموفق است ، اعتبارسنجان باید وضعیت عکس آزمایشی OKExChain خود را به v0.10.10 برگردانند و عکس های فوری آخرین وضعیت قبل از ارتقا را ثبت کنند. پس از بازیابی وضعیت آزمون OKExChain ، اعتبار سنج ها می توانند گره اجماع خود را دوباره فعال کنند.

برای جزئیات ، دستورالعملهای مربوط به به روزرسانی شبکه را که توسط OKExChain Wiki منتشر شده دنبال کنید اینجا.

چگونه کیف پول ها ، مرورگرهای مسدود شده و سایر ارائه دهندگان خدمات می توانند از ارتقا network شبکه پشتیبانی کنند?

کاربران موجود در برنامه ممکن است دچار قطع خدمات کوتاه مدت شوند. مدت زمان قطع به برنامه استفاده شده بستگی دارد. برای ارائه یک تجربه کاربر خوب ، ارائه دهندگان خدمات باید رویه های عملیاتی مناسب را اتخاذ کرده و از حملات احتمالی فیشینگ آگاه باشند.

برای کسب اطلاعات دقیق و به روز ، لطفاً به کانالهای رسمی OKExChain که در زیر لیست شده مراجعه کنید.

OKExChain GitHub: https://github.com/okex/okexchain

وبلاگ OKExChain: https://www.okex.com/academy/en/category/okexchain-en/ecology-construction-en

گروه تلگرام OKExChain: https://t.me/okexchaintech

اگر در مراحل به روزرسانی شبکه و قابلیت اطمینان اطلاعات شک دارید ، لطفاً قبل از هر اقدامی منتظر دستورالعمل های کانال های رسمی OKExChain باشید. لطفاً گذرواژه های 12 رقمی خود را در اختیار هیچ مدیر ، وب سایت یا نرم افزار غیر رسمی قرار ندهید.

درباره OKExChain

انجمن فنی OKExChain: https://t.me/okexchaintech

وب رسمی OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

ادعای TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/fa/latest/

OIP (پیشنهاد بهبود OKExChain): https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me