banner
banner

شرکای KlickOwn با Netfonds در بستر جدید توکن سازی

این هفته ، استارت آپ فناوری KlickOwn مستقر در هامبورگ از تشکیل یک همکاری استراتژیک با بستر مالی پیشرو Netfonds AG خبر داد. این مانور بخشی از برنامه های بزرگتر برای راه اندازی یک سیستم عامل مدیریت و بازاریابی مبتنی بر بلاکچین است. این خبر نشانگر توکن سازی بیشتر در بازار اتحادیه اروپا است.

بستر های نرم افزاری KlickOwn

بستر به روز شده KlickOwn توکن دار املاک و مستغلات به سرمایه گذاران و صاحبان املاک اجازه می دهد از طریق بلاکچین تجارت انجام دهند. بدین ترتیب ، این پلتفرم امکان توکن سازی املاک ، صدور رمزهای امنیتی و مدیریت و تجارت این ابزارهای مالی را فراهم می کند..

نقطه عطف قابل توجه

الكساندر براون ، بنیانگذار و مدیر عامل KlickOwn ، در مورد مشاركت صحبت كرد و این اقدام را نقطه عطفی در بازار خواند. علاوه بر این ، وی توضیح داد که چگونه مشارکت شرکت را به هدف کلی خود برای دموکراتیک کردن سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نزدیک می کند. وی همچنین به سالها تجربه Netfonds و چگونگی همسویی این تجربه با استراتژی KlickOwns اشاره کرد.

زنجیره بلوکی ستاره ای

جالب اینجاست که این پروژه یکی از اولین مشاغل املاک و مستغلات توکنیزه شده در ستاره ای بلاکچین Stellar یک پروتکل پرداخت منبع باز و غیرمتمرکز است که امکان انجام معاملات سریع و مرزی بین هر جفت ارز را فراهم می کند. علاوه بر این ، Stellar به عنوان یک بلاکچین نسل چهارم ، قابلیت های پیشرفته برنامه نویسی قرارداد هوشمند را فراهم می کند.

تصمیم برای استفاده از زنجیره بلوک Stellar ، پلتفرم KlickOwn را برای بسیاری از ویژگی های جدید باز می کند. برای اولین بار ، هزینه های معامله بسیار کمی را فراهم می کند. مهمتر از همه ، استلار غیرمتمرکز است و یک شرکت غیرانتفاعی با اهداف نوع دوستی است در مقابل استراتژی کلی سودآوری

امنیت و کارایی را کسب کنید – KlickOwn

همچنین در مورد مانور بحث کنید, ولادیمیر هوبر, بنیانگذار و عضو هیئت مدیره KlickOwn از همکاری شرکت خود با Netfonds تمجید کرد. نکته مهم ، او لحظه ای به توصیف محصول جدید و برخی از مزایای استفاده از توکن سازی برای سیستم عامل پرداخت. وی توضیح داد که کاربران همان مزایای اوراق قرضه کلاسیک را می گیرند اما بدون تمام هزینه های اضافی که معمولاً با این معاملات همراه هستند. به طور خاص ، سیستم جدید نیاز به گواهینامه های جهانی یا سپرده های بانکی پرهزینه را از بین می برد.

بنیانگذار KlickOwn ، ولادیمیر هوبر

بنیانگذار KlickOwn ، ولادیمیر هوبر

Netfonds

از طرف خود ، Netfonds تخصص خود را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات نظارتی به من قرض می دهد. به این ترتیب ، شرکت عملکرد نظارتی چتر مسئولیت و ساختار و تأیید اوراق قرضه مدیریت شده در بلاکچین را کنترل خواهد کرد. سرانجام ، شرکت مسئول مرحله مدیریت دارایی های دیجیتال نیز خواهد بود. برای تحقق این وظیفه ، هر دو شرکت قصد دارند با NSI Netfonds Structured Investments GmbH همکاری نزدیک داشته باشند. قابل ذکر است ، NSI Netfonds Structured Investments GmbH یک شرکت تابعه از Netfonds AG است.

مدیریت مستقیم

در مصاحبه اخیر ، Peer Reichelt ، مدیرعامل Netfonds AG در مورد پتانسیل پروژه بحث کرد. وی توضیح داد که این بستر جدید امکان مدیریت مستقیم و کارگزاری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را فراهم می کند. علاوه بر این ، او در مورد چگونگی ارتقا platform موقعیت جدید بخش املاک و مستغلات Netfonds صحبت کرد. به طور خاص ، رایچلت معتقد است که این پلت فرم جدید بخش فروش املاک و مستغلات شرکت را گسترش می دهد و پایه ای برای یک مدل تجاری جدید دیجیتال ایجاد می کند.

سرمایه گذارانی که به دنبال مشارکت در STO مستغلات توکن شده KlickOwn هستند می توانند این کار را با مراجعه مستقیم به وب سایت شرکت انجام دهند. در اینجا ، پس از پر کردن اطلاعات لازم برای ثبت ، می توانید به راحتی اوراق قرضه املاک و مستغلات را خریداری کنید. قابل ذکر است که حداقل مبلغ سرمایه گذاری فقط 10 یورو است. علاوه بر این ، این پلتفرم روش های مختلفی برای پرداخت وام جدید توکن دار خود را از جمله استفاده از انتقال بانکی کلاسیک SEPA به شما ارائه می دهد..

پایین آوردن نوار ورودی – KlickOwn

یکی از مهمترین جنبه های مفهوم KlickOwn میل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دسترس همه است. حداقل سطح سرمایه گذاری پلتفرم فقط 10 یورو این رویا را به واقعیت تبدیل می کند. به این ترتیب ، سرمایه گذاران بین المللی می توانند بدون نگرانی از حداقل موانع بودجه ، به راحتی در بازار املاک و مستغلات آلمان شرکت کنند.

Peer Reichelt - مدیر عامل شرکت Netfonds AG

Peer Reichelt – مدیر عامل شرکت Netfonds AG

پیش از این ، سرمایه گذاران برای مشارکت در فروش بین المللی املاک به مقدار قابل توجهی بودجه نیاز داشتند. در بیشتر موارد ، این سرمایه گذاری های انحصاری فقط در اختیار سرمایه گذاران معتبر بود. سرمایه گذار معتبر شخصی است که حداقل یک میلیون دلار دارایی نقدینگی داشته باشد. متأسفانه ، این استراتژی سرمایه گذاران و صاحبان املاک را متحمل رنج کرد.

برای اولین بار ، اکثر سرمایه گذاران فاقد بودجه لازم برای مشارکت بودند. در نتیجه ، این سرمایه گذاران برای مشارکت نیاز به رفتن به جای دیگر داشتند. در بسیاری از موارد ، آنها مجبور به سرمایه گذاری در فعالیت های کمتر مطلوب و خطرناک شدند. به طور همزمان ، صاحبان ملک اغلب بودجه را پس می گرفتند زیرا حداقل شرایط لازم را تأمین نمی کرد. خوشبختانه پلتفرم KlickOwn همه این موارد را برطرف می کند.

KlickOwn در آینده

این پلتفرم در حال حاضر فقط خواص توکن سازی شده در آلمان را ارائه می دهد. در ماه های آینده ، این شرکت ممکن است به سایر بازارهای اتحادیه اروپا نیز گسترش یابد. در حال حاضر ، سرمایه گذاران برای مشارکت خود سودهای ثابت را دریافت می کنند. طبق اسناد و مدارک شرکت ، شرکت در نظر دارد برای هر پروژه املاک و مستغلات اوراق قرضه املاک و مستغلات دیجیتال جداگانه با علائم امنیتی مربوط به BaFin را ارائه دهد.

Netfonds

Netfonds برای صنعت مالی آلمان مدیریت ، مشاوره ، پردازش معاملات و مقررات را فراهم می کند. این شرکت از یک بستر فناوری مبتنی بر وب استفاده می کند که کاربران صنعت مالی را قادر می سازد تا معاملات بازار مالی را به طور کامل ، ایمن و در عین حال مطابق با مقررات اوراق بهادار اتحادیه اروپا پردازش کنند. مشتری این شرکت شامل شرکت های صندوق ، مدیران دارایی ، مشاوران مالی ، بانک های ویژه و شرکت های بیمه است.

توکن سازی توسط استورم بازارهای املاک و مستغلات را اشغال می کند

این اخبار آخرین اخبار لیست طولانی شرکت هایی است که صندوق های املاک و مستغلات را تهیه می کنند. همین هفته ، Red Swan با غول توکن سازی Polymath همکاری کرد. این جفت ارز با موفقیت 2.2 میلیارد دلار املاک را به عنوان بخشی از اولین سرمایه گذاری خود به دست آورد. هر روز سیستم عامل های توکن سازی بیشتری وارد بخش املاک و مستغلات می شوند.

در گذشته ، بسیاری از این پروژه ها به دلیل کاغذ بازی و یا مسائل مالی ، در حاشیه قرار گرفته اند. اکنون ، برای اولین بار ، بنگاه های املاک و مستغلات با سیستم عامل های توکن سازی همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که محصولات و رویکرد بازار آنها متناسب با بخش املاک و مستغلات است. در نتیجه ، هجوم املاک توکن سازی شده در هفته های آینده به عموم مردم راه می یابد.

در حال حاضر ، به نظر می رسد KlickOwn در بقیه بازارهای اتحادیه اروپا شروع پرشی داشته باشد. انتظار می رود که شرکت همچنان به گسترش محصولات و بازاریابی خود بپردازد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me