banner
banner

Tokenise International Ltd بورس سهام Tokenise را راه اندازی می کند

Tokenise International Ltd

در حالی که برخی از شرکت ها در حال خدمت رسانی به محدوده محدودی از بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند ، چند بازیگر وجود دارد که چشمشان را به چیزهای بزرگتر می اندازند. Tokenise یکی از این شرکت ها است ، با هدف اعلام شده ارائه مجموعه ای جامع از خدمات در مقیاس جهانی.

توكنیز اینترنشنال از جبل الطارق و دارای مجوز در باربادوس ، حضور جهانی خود را حفظ می كند. این گروه از چندین شاخه تشکیل شده است,

 • خدمات کارگزار مجاز
 • Tokenise.co.uk
  • سرمایه گذاری جمعی سهام
  • Tokenisestock.exchange
   • تبادل رمز جهانی امنیت
   • مشکل چیست?

    مسلماً بزرگترین حلقه گمشده در دنیای اوراق بهادار دیجیتال ، گروه توسعه یافته صرافی ها است. تا به امروز ، این بخش با رقبایی که به عنوان سیستم عامل صدور و نگهبان فعالیت می کنند ، سرشار است ، اما هنوز یک گزینه قابل توجه برای خرید / فروش واقعی اوراق بهادار دیجیتال وجود ندارد..

    علاوه بر این ، مبادلات متعدد محدود به ارائه خدمات خود در مرزهای کشور خود هستند. در صورت وجود ، تعداد بسیار کمی راه حل جهانی وجود دارد.

    چگونه آنها آن را حل می کنند؟ – بورس سهام Tokenise

    با اخذ مجوز به عنوان کارگزار ، Tokenise.io آماده استفاده است. با این شرایط ، بورس سهام Tokenise به کانون اصلی شرکت هولدینگ ، Tokenise International تبدیل شده است.

    بورس اوراق بهادار Tokenise که قبلاً با نام DAXNET شناخته می شد ، بورس سهام خود را دیده است سایت اینترنتی زندگی کن در اینجا ، سرمایه گذاران می توانند با دسترسی به فرصت های مختلف ، پردازنده را شروع کنند.

    بورس سهام Tokenise موارد زیر را بعنوان دو سرویس ارائه شده در این زمان ذکر می کند.

    • قابلیت صدور ، تسهیل میزبانی IPO و STO
    • پشتیبانی از بازار ثانویه ، تهیه “خانه” برای نشانه های تثبیت شده ، ایجاد نقدینگی و قابلیت دسترسی در نتیجه

    فراتر از حمایت و صدور و تجارت رمزهای امنیتی ، Tokenise انعطاف پذیری زیادی را در انواع رمزهای امنیتی پشتیبانی شده ایجاد کرده است. این علامت ها ممکن است به گونه ای ساخته شده باشند که نماینده هر چیزی از حقوق صاحبان سهام ، بدهی ، سود سهام ، مالکیت جزئی ، وجوه و غیره باشد.

    مارتین گراهام ، رئیس گروه ، با بیان اینکه چرا نشانه های امنیتی چنین قولی می دهند ، صحبت کرد,

    “سهام دار شدن اوراق بهادار و سایر دارایی های دنیای واقعی ، دسترسی و کارایی بازارهای سرمایه را متحول می کند. از بین بردن ناکارآمدی ، اصطکاک و موانع مشارکت باعث تطبیق روند تطبیق ارائه دهندگان و مصرف کنندگان با ریسک سرمایه می شود. این به نوبه خود باعث افزایش جریان وجوه و فرصت های سرمایه گذاری برای فعالان بازار خواهد شد. “

    به طور طبیعی ، از آنجا که این یک مبادله پشتیبانی از رمزهای امنیتی است ، مشارکت در میان سرمایه گذاران محدود به مواردی است که از پارامترهای لازم KYC و AML عبور می کنند.

    Tokenise انگلستان

    در حالی که تمرکز شرکت ممکن است بر بورس سهام Tokenise باشد ، توسعه هنوز با Tokenise UK ادامه دارد. با وضعیت اقتصاد در سال 2020 ، بسیاری خاطرنشان کرده اند که بودجه از طریق کانال های VC سنتی بسیار کاهش یافته است. در نتیجه ، ما افزایش علاقه به سرمایه گذاری جمعی سهام را دیده ایم.

    در حالی که زمان مشخص خواهد کرد که آیا تأمین سرمایه جمعی سهام می تواند این علاقه را به مشارکت واقعی حفظ و تبدیل کند ، Tokenise قصد دارد آماده باشد. یک نمونه از رویدادهایی که می توان در سیستم عامل انتظار داشت ، ارائه فعلی توسط KABN است – an پیشنهاد سهام عدالت به دنبال جمع آوری 8 میلیون دلار.

    تیم

    در پشت محصولات مختلف ارائه شده توسط Tokenise International ، تیمی ماهر قرار دارد. هسته اصلی این گروه از پنج نفر زیر تشکیل شده است ، که هر یک از آنها دارای رزومه های چشمگیر است.

    مایکل کسلر            – مدیر عامل & پایه گذار

    مارتین گراهام            – رئیس گروه

    سیمون موری – مدیر ارشد مالی

    سایمون کیرو واتسون   – مدیر بازارها

    هیراندر میسرا            – مدیر گروه

    بعدی چیست?

    با شروع خدمات مشتریان ، ما به سراغ بورس سهام Tokenise رفتیم تا از آنها س askال کنیم ، is بعدی چیست؟ نشانگر بعدی در نقشه راه Tokenise چیست که شرکت ها و سرمایه گذاران می توانند مشتاقانه منتظر آن باشند؟ ‘

    مایکل کسلر ، مدیر عامل شرکت & بنیانگذار بورس اوراق بهادار Tokenise ، وقت گذاشت و جزئیات آنچه را ارائه می دهند و آنچه را که می توانیم منتظر بمانیم ، توضیح داد. او بیان کرد,

    “توكلاسيون اوراق بهادار و داراييهاي دنياي واقعي قابليت دسترسي و كارايي بازار سرمايه را دگرگون خواهد كرد. با آوردن کلاسهای دارایی جدید در حوزه های قضایی متعدد به یک جامعه جهانی از سرمایه گذاران ، شرکتها را قادر می سازد با سهولت بیشتری سرمایه جمع کنند و امکان تولید نقدینگی بیشتر را در جایی که قبلاً نقدینگی نبوده فراهم می کند.

    از نظر مراحل بعدی

    1. فعال کردن KYC کامل & AML و همچنین دسته بندی سرمایه گذاران
    2. ما در حال صحبت با تعدادی از ناشران هستیم که می خواهند در سیستم عامل لیست کنند و یکی از مشاوران شرکت ما را ببینند
    3. ما انتظار داریم که اولین لیست ها طی هفته ها / ماه های آینده ارائه شود (که تا حدودی به Covid بستگی دارد) که به افراد امکان می دهد چندین کلاس دارایی را متناسب با نیازهای خود لیست کنند ، این موارد عبارتند از:
    • کلاسهای جدید دارایی
    • مالکیت کسری دارایی های فیزیکی
    • حق امتیاز حقوق صاحبان سهام خصوصی

    و همچنین دارایی های سنتی:

    • حقوق صاحبان سهام
    • اوراق قرضه
    • منابع مالی
    • کالاها

    ما در حال گفتگو با بیش از 20 شرکت جدید از تأثیرگذارهای ایمنی و نام های خانگی ، امکانات CBD دارویی ، دارایی های دارایی ، تولیدکننده نوشیدنی ، محصولات زیبایی ، مشاغل فین تک و غیره هستیم. به طور ایده آل طی هفته های آینده 3-4 نسخه جدید آماده خواهیم داشت تا از طریق روند لیست کردن و پیوستن به ما. ما دوست داریم صادر کنندگان جدید با ما تماس بگیرند و سرمایه گذاران نیز ثبت نام کنند. “

    رقابت

    در حالی که بازار در هیچ جایی اشباع نشده است ، با توجه به مبادلات رمزهای امنیتی ، تعداد معدودی در حال حاضر فعال یا در حال توسعه هستند. هر یک از موارد زیر این پتانسیل را دارد که با آنچه Tokenise ارائه می دهد یک رقیب باشد.

    • MERJ
    • OpenFinance
    • آرکاکس

    هر یک از این مبادلات کمی متفاوت است ، به این دلیل که MERJ به یک مشتری مشتری جهانی خدمات ارائه می دهد ، در حالی که OFN محدود به ایالات متحده است و Archax هنوز راه اندازی نشده است.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me