banner
banner

سکه نوح (NOAH) با وجود افزایش 1.500 درصدی ، بیش از 88٪ از بالاترین سطح خود باقی مانده است

با توجه به داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap ، نوآ کوین (NOAH) ، ارز رمزنگاری شده ای که به نظر می رسد از هیچ کجا ظاهر نشده است ، در کمتر از 24٪ با 1500٪ افزایش قیمت.

با وجود این ، 88 درصد از بالاترین سطح خود باقی مانده است. نوآ کوین چیست و دلایل این افزایش چیست?

چرا سکه نوح 1500٪ افزایش یافت?

در زمان نوشتن مقاله ، در حال حاضر هیچ رویداد مربوطه ای وجود ندارد که بتواند افزایش قیمت به این بزرگی مربوط به پروژه رمزنگاری نوآ را که احتمالاً رها شده است ، توضیح دهد..

سایت رسمی اطلاعات قدیمی مربوط به ارز رمزنگاری شده از جمله ارزش بازار و حجم آن را در 24 ساعت گذشته نمایش می دهد.

در حالی که ارز رمزنگاری شده در حال حاضر قیمت هر سکه 0.004259 دلار و سرمایه بازار 139.2 میلیون دلار دارد ، این وب سایت 9.2 میلیون دلار ارزش بازار را نشان می دهد..

از نظر حجم ، سایت رسمی ارزش 24 ساعته 271 دلار را نشان می دهد در حالی که CoinMarketCap نشان می دهد که 143000 دلار حجم دارد.

علاوه بر این ، پیوند Google Play برای بارگیری یک برنامه کار نمی کند. این نشان می دهد که پروژه حتی به واقعی سازی وب سایت اهمیت نداده است.

آخرین باری که این پروژه یک رسانه رسانه ای در مورد راه حل ها و محصولات آنها به اشتراک گذاشته بود ، بیش از یک سال پیش بود. با این حال ، وبلاگ آنها چند بار در ماه به روز می شود.

سکه نوح چیست?

طبق سایت رسمی آنها ، نوآ کوین پروژه ای است که هدف آن ساخت یک اکوسیستم با قدرت “نو سکه” است.

هدف اصلی پروژه ای که از سال 2016 آغاز شده است ایجاد یک بستر ارز رمزنگاری شده است که بر افزایش تجارت و بازار ژاپن-فیلیپین تمرکز دارد..

دیگر هیچ اطلاعاتی در مورد این پروژه وجود ندارد و آنچه که آنها می خواهند به دست آورند با توجه به برگه “پروژه ها” به هیچ کجا هدایت نمی شود.

در واقع ، آنچه این شرکت اساساً نشان می دهد یک پیشنهاد بلاک چین برای افزایش روابط تجاری بین ژاپن و فیلیپین است..

به عنوان مثال ، این شرکت توضیح داد:

“فناوری دفتر توزیع شده را می توان از بسیاری جهات اعمال کرد – برای اطمینان از پرداخت سریع و بدون درز ، معاملات شفاف و منصفانه ، حفاظت از دارایی ها و داده های محرمانه محرمانه. ارزهای مجازی که نوعی پیاده سازی بلاکچین است ، به ویژه در زمینه های مالی ، بانکی و سرمایه گذاری ، ظرفیت های عظیمی دارند. خوشحالم که می بینیم دنیا با پول دیجیتال دوستتر می شود و فرصت های جدیدی برای ایجاد و رشد کسب و کار با بلاکچین فراهم می کند. مطمئناً این تنها آغاز کار است. “

در یک بیانیه مطبوعاتی ، این پروژه توضیح داد که آنها می خواهند روی مسائل مختلفی از جمله یک سیستم پرداخت مدرن مبتنی بر ارز مجازی سکه نوح – که به طرز جادویی 1500٪ افزایش یافت – کار کنند ، یک کیف پول رمزنگاری نوح آرک و اولین شهر رمزنگاری جهان.

نوح بیش از یک سال پیش توضیح داد: “طبق برنامه نوح ، شهر آینده به بهشتی برای همه علاقه مندان به رمزنگاری تبدیل خواهد شد – که فروشگاه ها ، رستوران ها ، هتل ها و حتی استراحتگاه ها است.”.

بنیاد نوح ، که به نظر می رسد پشت پروژه نوح است ، توضیح داد که آنها می خواهند یک اکوسیستم جدید با انرژی جدید NOAH بسازند. سکه پلاتین.

در این پست وبلاگ ، آنها توضیح می دهند که آنها منابع خود را برای مسائل و مشکلات مختلفی که پیش بینی نمی کنند باشد ، صرف می کنند. بنیاد نوح همچنین می گوید که آنها نمی توانند از تمام مشکلاتی که باید با آنها روبرو شوند نام ببرند.

سرانجام ، آنها اشاره کردند که برای تیمی از مهندسان که در حال توسعه یک بلاکچین و “اقتصاد قدرتمند نشانه” هستند ، نشانه های جدیدی تولید و صادر می کنند.

چه انتظاراتی از سکه نوح دارید?

پروژه نوح توضیح روشنی از آنچه می خواهند به دست آورند ارائه نمی دهد. آنها فقط در طی چند ساعت بدون کاتالیزور بیش از 1500٪ افزایش یافته اند.

در عین حال ، تیم پشتیبان پروژه ساختار مشخصی ندارد. هیچ اطلاعاتی در مورد مدیر عامل شرکت ، که در حال توسعه اکوسیستم بلاکچین است یا مسئولیت مشارکت های مختلف ، وجود ندارد.

با این حال ، Bea Rose Santiago ، خانم Miss International و بازیگر فیلیپین 2013 ، چهره این شرکت است.

آنها ادعا می کنند که می خواهند روی یک پروژه بزرگ ایجاد شهر نوح کار کنند که در آن “مجامع مالی و شرکت های بزرگ قصد دارند با هم کار کنند.”

شگفت آورترین چیز این است که پروژه نوح مجبور شد توکن های جدیدی را برای پرداخت به تیم توسعه دهندگان برای ایجاد یک اکوسیستم که انتظار می رود بین سال های 2023 تا 2025 به صورت زنده اجرا شود ، صادر کند..

اینکه آیا پروژه های شهر و بلاکچین ایجاد خواهد شد ، باید بررسی شود با توجه به اینکه هیچ محصول یا خدمات رسمی توسط شرکت حتی پس از دو سال از ارائه پیشنهاد اولیه سکه (ICO) ارائه نشده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me