banner
banner

FinTech “Unicorn” Revolut در گزارش مالی سالانه 2019 رشد مثبت را نشان می دهد

Revolut ، یک فناوری “تک شاخ” و یکی از آینده دارترین سیستم عامل های FinTech در بازار ، اخیراً گزارش سالانه مالی خود را منتشر کرده است. گزارش مالی سالانه دستاوردهای مختلف ، عقب نشینی ها و نشانگرهای مالی مربوط به فعالیت های شرکت در طول سال مالی 2019 را لمس می کند.

توسط اعداد

Revolut پیشرفت های مختلفی برای به اشتراک گذاشتن دارد و به نظر می رسد که اعداد در جهت مثبت قرار دارند.

در زیر یک معیار اصلی ارائه شده است ، که جهتی را نشان می دهد که تصمیمات آن منجر شده است – کاربران فعال.

 • 2018: 3.5 میلیون
 • 2019: 10 میلیون
 • 2020: 13.5 میلیون و در حال شمارش

با افزایش پایگاه کاربری آن ، سهام نقدینگی آن نیز از طرف کاربران افزایش می یابد ، در حالی که این رقم از 903 میلیون پوند در سال 2018 به حدود 2،281 میلیون پوند در سال 2019 رسیده.

علاوه بر این ، Revolut افزایش قابل توجهی در درآمد 2019 در مقابل 2018 (162.7 میلیون پوند در مقابل 58.2 پوند) نشان می دهد. البته ، عملیات بزرگتر نیز باعث هزینه های عملیاتی زیادی می شود. Revolut شاهد جهش قابل توجهی در درآمد و همچنین سه برابر شدن هزینه های عملیاتی در همان بازه زمانی بود و در سال 2019 از 34.01 میلیون پوند در سال 2019 به 107.4 میلیون پوند رسید..

اگرچه توسعه به بازارهای جدید ممکن است به این جهش درآمد دامن بزند ، اما در وهله اول با یک سری افزایش سرمایه موفق ، امکان گسترش وجود دارد. Revolut فقط در نیمه اول سال 2020 با موفقیت 580 میلیون پوند سرمایه گذاری کرد و انتظار داریم منابع مالی بیشتری جمع آوری کنیم.

گسترش خدمات

بدون شک ، ویژگی های مختلف پلتفرم که در طول سال 2019 اجرا شده اند نیز بخشی از رشد Revolut هستند. چند نمونه از این موارد عبارتند از:

 • پشتیبانی از Apple Pay
 • کمیسیون تجارت آزاد سهام بورسی ایالات متحده
 • گسترش به سنگاپور ، استرالیا * ، ایالات متحده * ، ژاپن *

* در نسخه بتا راه اندازی شد

مشتاقانه منتظر است

با وجود عدم سودآوری ، 2019 با توجه به تمایل مداوم آن برای رشد جهانی ، یک سال مثبت کلی برای Revolut بود. با نگاه به جلو ، این شرکت در حال حاضر یک برنامه بازی برای اطمینان از تحقق سود یک روز ایجاد کرده است. آنچه در زیر می آید ، گزیده ای از گزارش مالی است و درمورد آنچه این برنامه ها به همراه دارد ، ارائه شده است.

 • سرمایه گذاری آینده در زیرساخت های فناوری و توسعه محصول اصلی ارائه شده به مشتریان Revolut,
 • ادامه فعالیت Revolut Bank UAB و عرضه گسترده آن در سایر بازارهای اروپا,
 • مجوزهای نظارتی بیشتری را که برای گسترش ارائه محصول ما در سراسر حوزه های قضایی لازم است ، دریافت کنید,
 • توسعه عملیات موجود در حوزه های قضایی بین المللی از جمله آمریکای شمالی و آسیا و اقیانوسیه در حالی که ادامه فعالیت های ما در سراسر انگلیس و EEA ادامه دارد,
 • سرمایه گذاری بیشتر در پشتیبانی مشتری ، ریسک و زیرساخت های انطباق

گسترش کانادایی

خواه به بررسی درآمد یا زیان های پایدار در سال 2019 بپردازید ، می توان علت اصلی هر یک از آنها تمایل به گسترش جهانی بود. Revolut جایگاه محکمی در انگلستان و اروپا ایجاد کرده و برنامه هایی برای گسترش دارد.

یک نمونه ورود پیش بینی شده شرکت به کانادا است. اگرچه Revolut یک تاریخ پیش بینی شده برای راه اندازی خدمات کانادایی ارائه نکرده است ، کاربران علاقه مند در حال حاضر می توانند به یک بپیوندند لیست انتظار برای دسترسی زودهنگام.

هنگامی که این ورودی ناگزیر اتفاق می افتد ، Revolut می تواند از رقابت های مختلف دیگر لباس های FinTech که در کانادا مستقر هستند ، انتظار رقابت جدی را داشته باشد. ما اخیراً مثالی از این را لمس کردیم ، زیرا کانادایی ، WealthSimple ، سرویس جدید تجارت رمزنگاری را راه اندازی کرد.

با توسعه و راه اندازی هر یک از این شرکت ها خدمات جدید ، شرکت ها به طور همزمان جامع تر می شوند و به عنوان رقبا با یکدیگر پیوند می خورند. خواه به دنبال قابلیت های سرمایه گذاری ، حساب های پس انداز ، تجارت رمزنگاری ، کارت های نقدی پیش پرداخت و غیره باشید – Revolut و رقبای آن را تحت پوشش قرار داده اید.

با نگاهی فراتر از این دو ، و به لیست فزاینده شرکت های FinTech که به دنبال آن هستند ، یافتن حقیقت در آن تعجب آور نیست شایعات که PayPal بزودی به معرکه بپیوندد.

Revolut

Revolut در سال 2015 تاسیس شد ، یک شرکت FinTech است و فعالیت خود را در خارج از لندن ، انگلیس انجام می دهد. با گذشت زمان از زمان راه اندازی ، Revolut مجموعه ای از خدمات پیرامون بانکداری دیجیتال را توسعه داده است. پذیرش این سرویس ها به تیم Revolut اجازه داده است تا به امروز ، بیش از 2000 کارمند ، گسترش یابد.

مدیر عامل ، نیکولای استورونسکی ، در حال حاضر بر عملکرد شرکت نظارت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me