banner
banner

جالب ترین 5 مورد Airdrops – همه آنچه برای شرکت در آن باید بدانید

airdrop ارز رمزنگاری شده زمانی است که یک بستر بلاکچین سکه های رمز ارز یا نشانه های پلتفرم رایگان را بر اساس معیارهای خاص به جامعه خود توزیع می کند.

برای شرکت در این بازارهای ارز رمزنگاری شده ، اغلب لازم است که یک کل یا کسر از رمز یا نشانه واقعی را در بلاکچینی که پلت فرم در کیف پول تعیین شده خود اجرا می کند ، نگه دارید..

هدایای Airdrop معمولاً به این روش است. در زمان مشخصی که اعلام خواهد شد ، این پروژه یک عکس فوری از وضعیت بلاکچین را نشان می دهد ، که حساب ها و مانده های آنها را در آن زمان نشان می دهد. به دارندگان توکن همانطور که اعلام شد مقدار مشخصی سکه / توکن داده می شود. این قطره های هوایی بر روی چند زنجیره بلوکی توزیع می شود اما Ethereum و پروژه های موجود در شبکه زنجیره ای Ethereum به دلیل دریافت قطرات هوای مشهور شناخته می شوند.

در اینجا قطرات هوایی وجود دارد که باید در ماه های بعدی 2018 مراقب آنها باشید.

کالیستو ایرپراپ

پروژه Callisto یک فناوری بلاکچین است که روی آن اجرا می شود اتریوم کلاسیک پروتکل این شرط بندی سرد را معرفی می کند که به دارندگان نشانه های CLO در بلاکچین آن پاداش می دهد.

با اجرای پروژه Callisto که به زودی راه اندازی می شود ، مانده های کلاسیک Ethereum در بلوک 5500000 به ازای هر سکه Ethereum Classic (ETC) همان مقدار نشانه CLO دریافت می کنند. معنی دارندگان Ethereum Classic برای هر نشانه ETC که در حساب های خود دارند ، 1 رمز Callisto (CLO) دریافت می کنند.

ما هیچ اطلاعاتی در مورد زمان وقوع این airdrop نداریم اما شما می توانید پیشرفت را از طریق کاوشگر بلوک کلاسیک Ethereum بدانید که ارتفاع بلاکچین چه زمانی به 5500000 می رسد. طبق برخی محاسبات ، این بلوک از 5 مارس 2018 متعلق به من خواهد بود.

امواج Airdrop

سکوهای امواج یک پلت فرم بلاکچین منبع باز است که توسط Waves Platform AG توسعه یافته و اداره می شود. این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد تا نشانه های ارز رمزنگاری شده اختصاصی خود را راه اندازی کنند.

پلت فرم Waves نیز دارد اعلام کرد اینکه آدرس کیف پول دارندگان Waves Community Token (WCT) وجود دارد. این ایرپراپ برای 22 فوریه 2018 برنامه ریزی شده است.

برای دریافت airdrop ، دارندگان WCT باید این دستورالعمل ها را دنبال کنند:

  • شما باید یک کیف پول امواج با حروف B ، C و H تولید کنید. این می تواند به هر ترتیب باشد.
  • پس از ایجاد کیف پول ، باید Waves Tokens خریداری شده خود را به آنجا منتقل کنید.
  • توزیع سکه های BCH (بیت کوین کش) بر اساس دارایی های WCT آنها انجام می شود.
  • اگر آدرسهای فردی حاوی حروف B ، C و H باشد ، به ترتیب ترتیب ، چنین آدرس هایی پرداخت دوبرابر دریافت می کنند. آدرس های قدیمی با حروف ذکر شده به ترتیب صحیح نیز واجد شرایط هستند.

Coinlancer Airdrop

مسکن یک بازار کار غیرمتمرکز برای فریلنسرها است شبکه Ethereum. این اجازه می دهد تا فریلنسرها مهارت های خود را به مشتریان در سراسر جهان تبلیغ کنند و همچنین مشتریان را قادر می سازد تا کسی را ملاقات کنند که می تواند خدمات مورد نظر خود را به طور کارآمد و با قیمت مناسب ارائه دهد..

Coinlancer از دارندگان رمزهای جدید و موجود دعوت کرده است تا در airdrop که از 24 ژانویه 2018 تا 30 آوریل 2018 آغاز می شود شرکت کنند.

مشارکت کنندگانی که رمزهای Coinlancer را تا 21 فوریه خریداری می کنند و آنها را تا 30 آوریل نگه می دارند ، واجد شرایط مطالبه پاداش Coinlancer Airdrop 1 هستند. کسانی که قبلاً دارندگان آن هستند نیز آزاد هستند که بیشتر بخرند و در بازه زمانی مشخص برای نگه داشتن پاداش نیز پول نگه دارند.

توزیع توکن از اول ماه مه 2018 آغاز می شود و تا 15 مه 2018 ادامه خواهد داشت. در کل 3 میلیون سکه های Coinlancer (CL) با دریافت نسبتی از تعداد توکن هایی که در طول دوره تبلیغات در اختیار داشتند ، بین افراد واجد شرایط برای airdrop توزیع می شود.

EOS Airdrop

EOS یک پلت فرم بلاکچین است که امکان توسعه برنامه های غیرمتمرکز (DAPPS) را فراهم می کند که از نظر عملکرد مشابه Ethereum است. این مجموعه ای از خدمات و عملکردهایی است که برنامه های غیرمتمرکز از آنها استفاده می کنند.

اورریپدیا, از طرف دیگر ، اولین پلت فرم دائرlopالمعارف غیرمتمرکز در بلاکچین EOS است. آنها اعلام کردند که در آینده توکن های خود را به دارندگان EOS منتقل می کنند.

جزئیات خاصی در مورد airdrop ارائه نشده است اما خوب است بدانید که AIRDrop EOS به زودی به دارندگان آن می رسد. مطابق با CoinMarketCal, airdrop در 28 فوریه یا حتی قبل از آن برگزار می شود.

هستی شناسی Airdrop

هستی شناسی (ONT) یک شبکه بلاکچین و دفتر توزیع شده است که ترکیبی از تأیید هویت ، تبادل داده ، همکاری داده ها ، پروتکل های روش ، جوامع ، تأیید و سایر ماژول های خاص صنعت است.

آنها اعلام کرده اند که 20 میلیون توکن توزیع علامت توزیع شده برای دارندگان رمز NEO وجود دارد. عکس از airdrop در تاریخ 1 مارس 2018 گرفته می شود تا بدانید که چه کسی صلاحیت این airdrop را دارد.

برای هر NEO نگه داشته می شود ، یک توکن 0.2 ONT به کیف پول های تعیین شده هدایت می شود. 0.1 ONT بلافاصله در دسترس قرار می گیرد و 0.1 ONT دیگر در مراحل بعدی آزاد می شود.

اکنون اطلاعات لازم برای برخی از نشانه های رایگان آینده را دریافت کرده اید که می توانید آنها را برای مدت طولانی نگه دارید یا آنها را با پول واقعی به فروش برسانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me