banner
banner

WealthSimple به وضعیت تک شاخ دست یافت ، پیوستن به شرکت های رقابتی FinTech Revolut و Robinhood

WealthSimple ، متخصص مدیریت ثروت کانادا ، دارای این ویژگی است اخیراً تبدیل شده اند آخرین شرکت FinTech برای دستیابی به وضعیت “تک شاخ”. این کار از طریق یک دوره سرمایه گذاری اخیر انجام شده است ، که توسط فناوری Crossover Ventures (TCV) پیش ساخته شده است.

وضعیت تک شاخ

تک شاخ ها واقعی هستند – حداقل به معنای سنتی کلمه نیست. در دنیای امروز ، “تک شاخ” اصطلاحی است که برای توصیف شرکتی استفاده می شود که به ارزشی بیشتر از 1 میلیارد دلار رسیده است.

این شرکت ها معمولاً اغلب در فین تک شرکت دارند و اغلب شرکت های نوپایی خصوصی هستند.

مشارکت

همانطور که قبلاً اشاره شد ، TCV اکنون در دستیابی به این وضعیت به WealthSimple کمک کرده است. با این حال ، تنها در مشارکت در این دور آخرین بودجه تنها نبود. شرکت های زیر کسانی هستند که برای سرمایه گذاری به TCV پیوسته اند.

  • سرمایه گذاری Meritech
  • شرکای گریلاک
  • آلیانز x
  • دو سرمایه گذاری سیگما
  • TCV دور را هدایت کرد

به طور مجموع ، این گروه از سرمایه گذاران در مجموع 114 میلیون دلار CAD (87 میلیون دلار USD) مشارکت داشتند. با این کار ، WealthSimple اکنون دارای ارزیابی 1.4B CAD دلار (1.07 دلار آمریکا) است..

این ارزیابی افزایش نسبت به آخرین دور شرکت است که 190 میلیون دلار کانادا (145 میلیون دلار آمریکا) را در برمی گیرد و در ارزیابی از 743 میلیون دلار کانادا (566 میلیون دلار آمریکا) افزایش می دهد.

تقویت استعداد

این دور خاص بیشتر فقط به جمع آوری کمک های مالی اختصاص داشت. علاوه بر هجوم سرمایه ، WealthSimple اعلام کرده است که TCV General Partner را نیز اضافه خواهد کرد, دیوید یوان, به هیئت مدیره خود.

دیوید یوان در مورد این پیشرفت صحبت کرد و اینکه چرا TCV ترجیح داد خود را با شرکتی مانند WealthSimple همسو کند.

“ما شاهد ظهور Wealthsimple در بازار کانادا بوده ایم و عاشق روشی هستیم که این شرکت باعث می شود سادگی ، انسانیت و لذت اقتصادی شخصی داشته باشد … TCV روی مشاغلی تمرکز دارد که پتانسیل تبدیل صنایع را دارند و ما از همکاری با آنها خوشحالیم. مایک و تیم Wealthsimple برای ایجاد یک رهبر در خدمات مالی و یک بستر مهم مصرف کننده. “

رشد گسترده

علاوه بر رشد در ارزیابی ، WealthSimple طیف گسترده ای از خدمات خود را در طول سال 2020 گسترش داده است.

اخیراً ، WealthSimple راه اندازی سرویس جدید خود را با نام “WealthSimple Crypto” اعلام کرد. این یک سرویس حلقه بسته است ، که به مشتریان آن امکان تجارت هر دو بیت کوین و اتریوم در یک محیط امن را می دهد.

به عنوان شرکتی که سرویس دهی آن به افراد متفکر تکنولوژیک تأسیس شد ، این اقدامی غافلگیرکننده بود. نسل های جوان تر ، که در دنیای دیجیتالی فزاینده ای رشد کرده اند ، با چنین فناوری هایی راحت ترند. با داشتن هزاره ها بخش بزرگی از مشتریان WealthSimple ، این یک توسعه منطقی بود.

تمرکز بر نسل های جوان نیز اخیراً هنگام CFO WealthSimple به نمایش درآمد, لین لی, تبدیل به یک نقش جدید ، پیشگام theبنیاد WealthSimpleبه عنوان مدیر عامل جدید آن این تلاش با هدف توسعه و دسترسی به خدمات مالی با هدف كمك به پس انداز جوانان برای دانشگاه / دانشگاه انجام می شود. در آن زمان ، لین لی در مورد چرایی اهمیت بنیاد WealthSimple برای وی صحبت کرد ، و اظهار داشت,

“فقط به سه خواهر و برادر من ، از جمله خودم ، فرصت تحصیل در دانشگاه داده شد در حالی که دو نفر دیگر مجبور شدند بعد از دبیرستان برای تأمین درآمد خانواده کار کنند. دسترسی به تحصیلات دوره متوسطه تأثیر مادام العمر دارد ، و بسیار مهم است که ما به هر کودکی در کانادا کمک کنید تا از همان فرصتی که من داشت برخوردار شود. “

یک برکت – اختراع مجدد مدیریت ثروت

با دستیابی به جایگاه “تک شاخ” پرشور ، WealthSimple اکنون خود را محکم در کنار دیگر شرکت های FinTech مانند Revolut و Robinhood می بیند.

در حالی که هر یک از این شرکت ها به روشی منحصر به فرد به FinTech و مشتریان مربوطه خود نزدیک شده اند ، همه آنها یک ویژگی مشترک دارند – بازآفرینی نحوه مدیریت و دستیابی به ثروت. در سهم اخیر ما در مجموعه “رهبران فکر” که در حال انجام است, داگلار Cizmeci, مدیر عامل شرکت Red Carpet Capital ، نگاهی به این روند انداخت.

اظهار می کند,

“کل صنعت خدمات مالی توسط انقلاب فناوری متزلزل شده است ، که به نوبه خود ، جهان را شکل داده است. مدیریت ثروت در سال 2020 از این روند مستثنی نیست. Fintech با به کار بردن داده های بزرگ ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای بهینه سازی اوراق بهادار ، کاهش خطرات و ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری ، چشم انداز مدیریت سرمایه گذاری را مجدداً ابداع کرده است.

ثروت ساده

WealthSimple در سال 2014 تأسیس شد ، یک ارائه دهنده خدمات مالی است ، که در تورنتو ، کانادا مستقر است. از زمان راه اندازی ، WealthSimple یک مشتری پایه جمعاً نزدیک به 200000 نفر جمع کرده و دارایی های 5 میلیارد دلاری را مدیریت می کند.

مدیر عامل ، مایکل کاتچن ، در حال حاضر بر فعالیت های شرکت نظارت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me