banner
banner

4 مورد نیاز پروژه های Blockchain برای صلاحیت IEO باید برآورده شوند

امسال شاهد تغییر اساسی در نحوه جمع آوری بودجه شرکت ها برای پروژه های خود هستیم. از زمانی که Binance اعلام کرد هر ماه از طریق Binance Launchpad خود از توکن پشتیبانی می کند ، شاهد عجله سایر مبادلات برای راه اندازی سیستم عامل های مشابه هستیم. این فشار از موفقیتی که صرافی مستقر در مالت با سیستم عامل خود تجربه کرده الهام گرفته شده است.

تاکنون سه پروژه؛ بیت تورنت, Fetch.AI و شبکه Celer موفق شده اند بیش از 17 میلیون دلار از طریق بینانس صفحه لانچ مانند Bittrex ، Huobi ، KuCoin ، Liduid ، CoinBene ، ProBit و بسیاری دیگر مایل به عقب ماندن نیستند ، همه سیستم عامل های فروش توکن خود را راه اندازی کرده اند.

چندین عامل باعث شده است که مبادلات به راه اندازی IEO خود بپردازند از جمله: نیاز به ارائه ارزش اضافی به کاربرانشان با اجازه دادن به آنها برای جمع آوری کمکهای مالی پروژه های مختلف ، افزایش نقدینگی و همچنین درک اینکه پیشنهادات اولیه مبادله ای به سرعت جایگزین پیشنهادات اولیه سکه به عنوان حالت قابل اعتماد جمع آوری کمک مالی در فضای ارزهای رمزپایه می شوند.

چرا باید پروژه های مبتنی بر بلاکچین اذیت شوند?

با وجود پروژه هایی که کلیه شرایط لازم برای ارائه IEO را تضمین می کنند که به سرعت و به راحتی پول جمع می کنید ، آمادگی کافی را نمی توان مسلم دانست. صرافی ها در مورد IEO ها تقاضای جدی دارند و بهترین کار برای هر پروژه برای اطمینان از بهترین شانس صلاحیت برای یک پروژه است..

پس از تجزیه و تحلیل سه IEO موفق گذشته که در سال جاری در سیستم عامل Binance صورت گرفته است ، ما چهار عامل را شناسایی کرده ایم که در صورت داشتن یک شانس برای صلاحیت برای IEO ، حیاتی است. بدون زحمت بیشتر اجازه دهید شروع کنیم:

1. یک مدل تجاری جامد IEO که توسط تیم قدرتمندی پشتیبانی می شود

در گذشته ما شاهد بودیم که بسیاری از ICO های کلاهبرداری مبالغ هنگفتی را از سرمایه گذاران ساده لوح جمع می کنند. با این حال ، مبادلات بصیرت بیشتری دارند و نمی توانند از پروژه ای که فاقد مدل تجاری قوی است پشتیبانی کنند. آنها باید یک مسیر روشن برای رسیدن به موفقیت ببینند و برای این که پروژه اتفاق بیفتد باید یک تیم توانایی داشته باشد که بتواند آن را اجرا کند.

تیم BitTorrent توسط این تیم هدایت می شود جاستین سان, که همچنین بنیانگذار TRON است. در مجموع ، این پروژه نوزده عضو تیم دارد که همه آنها در زمینه های مختلف از جمله دوازده توسعه دهنده متخصص هستند.

تیم پشتیبان شبکه Celer از دارندگان PHD از MIT ، Princeton ، UIUC و UC Berkeley تشکیل شده است. این مجموعاً شانزده عضو تمام وقت دارد که سالها تجربه صنعت کار در استارتاپهای برتر فناوری مانند آمازون ، گوگل ، HP و بسیاری دیگر را دارند.

همچنین ، Fetch.AI حدود سی و یک عضو تیم دارد که همه در زمینه های مختلف متخصص هستند.

2. محصولی که یک مشکل را حل می کند

لازم به ذکر است که این محصول می تواند قبل از انجام IEO موجود باشد ، یا ممکن است مانند آنچه در مورد Fetch.AI در حال توسعه است ، IEO که تقریباً یک سال قبل از راه اندازی Mainnet آن انجام شده است ، در حال توسعه باشد. نشانه FET برای کمک به اتصال عوامل به شبکه و همچنین کمک به آنها برای مبادله ارزش است.

هنگامی که فروش توکن Celer انجام شد ، آنها حداقل محصول مناسب (MVP) داشتند. Celer در حال توسعه یک پلت فرم مقیاس لایه 2 است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا به سرعت داپ های بسیار مقیاس پذیر بسازند و کار کنند. BitTorrent یک پلتفرم همتا به اشتراک فایل است که دارای پایگاه کاربری بسیار زیادی است. توکن BTT برای کمک به این کاربران در خرید ، فروش یا حتی تجارت آن برای زمان بارگیری سریعتر است.

3. یک درپوش کم سخت تنظیم کنید

روزهایی که پروژه ها به راحتی می توانستند ده ها میلیون دلار از طریق فروش رمز به دست آورند ، گذشته است. در حال حاضر غیرمنطقی است که شرکتها چنین محدودیتهای بالایی را تعیین کنند که بسیاری از آنها به ندرت از مرز 5 میلیون دلار عبور می کنند.

از آنجا که پروژه های بیشتری که مایل به جمع آوری کمک از طریق IEO هستند ، انتظار می رود که سقوط سختی در حال تنظیم باشد. با نگاهی به سه مثال ما ، BitTorrent با 7.2 میلیون دلار بیشترین سقف سخت را داشت و پس از آن Fetch قرار گرفت. هوش مصنوعی با 6 میلیون دلار و سلر با 4 میلیون دلار.

4. ایجاد یک پایگاه اجتماع بزرگ و فعال

مزیت IEO این است که به شما کمک می کند تا یک پروژه در معرض دید کاربران جدید قرار گیرد. با این حال ، اگر یک پروژه با مبادله شانس داشته باشد ، باید بتواند به تنهایی علاقه عمومی ایجاد کند.

مطابق با آرتور بوتسوف از Priority Token ، شرکتی که به پروژه های دارای IEO کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که مستقیماً در صرافی ها قرار می گیرند ، این سیستم عامل ها بعید است از پروژه ای پشتیبانی کنند که خود جامعه گسترده و فعال کاربران را ایجاد نکرده است.

BitTorrent قبل از IEO خود بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان داشته است. علاوه بر این ، بیش از 110،000 عضو در هر دو حساب تلگرام و توییتر خود داشت.

Fetch.AI حدود 20،000 عضو در کانال های تلگرامی انگلیسی و چینی خود داشت. در مورد سلر ، کانال تلگرامی آن بیش از 27000 عضو و 7500 عضو دیگر در توییتر داشت. تمام اعداد مناسب و معقول حتی اگر به اندازه BitTorrent نباشد.

برای ایجاد یک پایگاه کاربر عظیم ، پروژه های جدید می توانند با ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی شروع به کار کنند تا بتوانند اصل پروژه ، توسعه محصول و مشارکت فعال تیم از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی را نشان دهند.

نتیجه

در نتیجه ، چهار عامل فوق بسیار مهم هستند اما تنها الزامات نیستند. مبادلات باید اطمینان داشته باشند که پروژه رمز امنیتی ارائه نمی دهد و این فقط از طریق یک شرکت حقوقی معتبر حاصل می شود. همچنین ، آنها به یک مقاله سفید نیاز دارند که آدرس توکنومیک ، مدل مالی پروژه ، موارد استفاده برای محصول ، بازار بالقوه محصول و رقبای آن را بیان کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me