banner
banner

PrimeXBT Exchange: بر راهنمای بررسی کاربر Crypto تسلط داشته باشید

Primexbt-Exchange-Review

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در PrimeXBT Crypto Exchange

PrimeXBT یک پلت فرم معاملاتی بیت کوین است که معاملات اهرمی را با دارایی های دیجیتالی متعدد ارائه می دهد. PrimeXBT در سال 2018 تاسیس شد ، تجارت رمزنگاری آسان و ناشناس را برای کاربران در 150+ کشور ارائه می دهد.

امکانات

 • مبادله دارایی دیجیتال ناشناس با اهرم تا 1000 برابر
 • بدون نیاز به تأیید
 • رابط کاربری ساده

روش های سپرده گذاری

 • بیت کوین
 • تغییر
 • ویزا یا مستر کارت

طرفداران

 • به KYC یا تأیید کاربر نیازی نیست
 • معاملات اهرمی 30+ دارایی از 100x تا 1000x
 • تجارت رمزنگاری ، فارکس ، شاخص ها ، کالاها و موارد دیگر

منفی ها

 • نظارت ، انطباق یا اعتماد محدود نظارتی
 • خدمات محدود به مشتری و پشتیبانی 24/7 از مشتری
 • یک محیط تجارت پر خطر با اهرم 1000 برابر و کاربران ناشناس

معرفی

PrimeXBT یک پلتفرم مبتنی بر بیت کوین است که با معاملات اهرمی در دارایی های دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و Ripple فعالیت می کند. PrimeXBT در سال 2018 با هدف جلوگیری از مشکلی که سایر مبادلات رمزنگاری از جمله نقدینگی کم و شرایط تأیید هویت با آن روبرو شده است ، تأسیس شد. این پلتفرم همچنین با ارائه یک تجربه کاربر پسند ، نقدینگی سطح بالا و طیف گسترده ای از ابزارهای تجاری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

PrimeXBT از 4 فوریه 2019 تجارت رمزنگاری اهرمی را آغاز کرد و در نتیجه طرفداران زیادی کسب کرد. کاربران همچنین قدردانی می کنند که PrimeXBT خدمات مشتری 24/7 را به شش زبان مختلف ارائه می دهد.

یکی از اشکالات اصلی PrimeXBT این است که ثبت نام در حال حاضر برای ساکنان ایالات متحده و کانادا بسته است. با این حال ، ما مشکلی در ثبت نام یک حساب Prime XBT ناشناس از هیچ یک از کشورها و بدون استفاده از پروکسی نداریم: فقط ایالات متحده یا کانادا را از لیست کشویی انتخاب نکنید و بهتر است بروید.

به طور کلی ، PrimeXBT یک مبادله رمزنگاری نشده است که در آن کاربران ناشناس می توانند در حالی که به حداکثر اهرم 1000 برابر دسترسی دارند ، تجارت کنند. برای انجام هر نوع معامله مکانی خطرناک است و مبادلات مانند این همیشه بالا و پایین می شوند. با این حال ، اگر به دنبال یک مبادله ناشناس هستید که در آن بتوانید ارزهای رمزپایه ، کالاها ، شاخص ها و فارکس را در یک پلتفرم واحد معامله کنید ، و خطر را برایتان مهم نیست ، PrimeXBT ممکن است گزینه مناسب شما باشد.

مورد نیاز Primexbt-Crypto-Exchange-Margin

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی PrimeXBT عبارتند از:

قدرت نفوذ: PrimeXBT معاملات اهرمی را در تعدادی از ارزهای رمزپایه ارائه می دهد و سود و زیان احتمالی شما را افزایش می دهد. PrimeXBT برخی از بالاترین اهرم ها را در صنعت ارائه می دهد ، از جمله اهرم تا 100 برابر در دارایی های رمزنگاری و 1000 برابر در معاملات فارکس ، شاخص ها و کالاها.

سیستم ارجاع: PrimeXBT یک سیستم ارجاع وابسته ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد با مراجعه کاربران جدید به سیستم عامل 20٪ درآمد کسب کنند. سیستم ارجاع مبتنی بر ردیف به کاربران امکان می دهد کمیسیون عمیق تا سه سطح را در یک طرح ارجاع به سبک بازاریابی چند سطح دریافت کنند..

هزینه های رقابتی: PrimeXBT هزینه های کم رقابتی را ارائه می دهد. هزینه معاملاتی معادل 0.05٪ از کلیه معاملات دارایی رمزنگاری دریافت می شود. هزینه های استقراض (به عنوان مثال تأمین مالی یک شبه) به نقدینگی دارایی اساسی و مدت دوره معاملات بستگی دارد ، اگرچه کارمزدها برای موقعیت های بلند و کوتاه نیز یکسان هستند. اگر معامله گر در همان روز موقعیت خود را باز و بسته کند ، معامله گر هزینه های یک شبه مالی را پرداخت نمی کند.

حسابهای ناشناس بدون KYC: PrimeXBT به شما امکان می دهد حسابی بدون تأیید KYC مورد نیاز راه اندازی کنید. حساب شما می تواند کاملاً ناشناس باشد و برای تجارت دارایی در سیستم عامل مشکلی نخواهید داشت.

امنیت: مانند همه مبادلات رمزنگاری ، PrimeXBT تأکید عمده ای بر امنیت دارد. PrimeXBT یک چارچوب امنیت سایبری برای محافظت از دارایی های کاربران در برابر تهدیدات خارجی دارد. PrimeXBT همچنین استفاده از احراز هویت دو عاملی (2FA) را برای حفاظت بیشتر از منابع مالی کاربران تشویق می کند. سایر ویژگی های امنیتی عالی PrimeXBT شامل لیست سفید آدرس های خاص است ، به این معنی که حساب شما فقط مجاز به برداشت وجه به آدرس هایی است که شما به طور خاص تأیید کرده اید. بعلاوه ، PrimeXBT ادعا می کند که فقط بخش کوچکی از بودجه در کیف پول گرم نگهداری می شود ، در حالی که وجوه باقیمانده در کیف پول سردخانه امن نگهداری می شود.

پشتیبانی مشتری: PrimeXBT پشتیبانی 24/7 را از طریق یک ایمیل پشتیبانی اختصاصی ارائه می دهد ، اگرچه گزینه های مکالمه یا گفتگوی زنده در دسترس نیست. زمان پاسخگویی پشتیبانی تقریباً به اندازه مبادلات اصلی خارج از بازار سریع نیست ، اگرچه بیشتر سirالات در طی 48 ساعت پاسخ می دهند.

ارزها و جفتهای PrimeXBT

PrimeXBT به کاربران اجازه می دهد در کل 30+ دارایی را معامله کنند. شما می توانید ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، Litecoin و Ethereum را معامله کنید. همچنین می توانید شاخص هایی مانند S را معامله کنید&P 500 ، دارایی هایی مانند طلا یا جفت های فارکس مانند EUR / USD. ارزها و جفت های موجود با PrimeXBT شامل موارد زیر است:

 • ارزهای رمزنگاری شده: BTC ، ETH ، XRP ، LTC و EOS
 • شاخص ها: S&P 500 ، FTSE100 ، ژاپن و موارد دیگر
 • فارکس: بیش از 25 جفت ارز اصلی فیات
 • کالاها: نفت ، طلا و سایر کالاها

لیست خاص ارزها و جفت های پشتیبانی شده ماه به ماه دیگر متفاوت است.

Primexbt-تجارت-محدودیت ها

روشهای سپرده و برداشت از PrimeXBT پشتیبانی می کند

 • بیت کوین
 • تغییر
 • ویزا یا مسترکارت

پس از ثبت نام ، PrimeXBT یک آدرس سپرده شخصی بیت کوین به شما می دهد. فقط بیت کوین را به آن آدرس ارسال کنید ، بلافاصله بعد از آن در حساب شما ظاهر می شود. در حال حاضر ، شما فقط می توانید بیت کوین را مستقیماً به PrimeXBT واریز کنید.

روشهای Primexbt-Crypto-Exchange-Buy-برداشت

با این حال ، PrimeXBT همچنین به شما امکان می دهد از طریق Visa و Mastercard از طریق ارائه دهندگان پرداخت شخص ثالث واریز کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از Changelly سپرده گذاری کنید ، که به معنای موثر این است که می توانید هر ارز را به سیستم عامل واریز کنید. با این حال مراقب هزینه ها باشید.

مراحل ثبت نام و ورود PrimeXBT

PrimeXBT یکی از سریعترین و ساده ترین مراحل ثبت نام را دارد که در دنیای رمزنگاری پیدا خواهید کرد. هیچ تأیید KYC / AML لازم نیست. در حقیقت ، تنها کاری که باید انجام دهید تأیید آدرس ایمیل خود برای شروع تجارت است.

Primexbt-Exchange-Wallet

لازم نیست نام واقعی خود را وارد کنید. اگر دوست دارید می توانید کاملاً ناشناس در سیستم عامل باقی بمانید. تا زمانی که بیت کوین دارید می توانید با PrimeXBT معامله کنید. بدون تأیید شماره تلفن ، تأیید گواهینامه رانندگی ، اثبات تأیید آدرس یا تأیید سلفی لازم نیست.

برای شروع مراحل ثبت نام ، فقط روی ثبت نام در صفحه PrimeXBT اصلی کلیک کنید. سپس ، آموزش پایین راهنمای ما را دنبال کنید.

تجارت PrimeXBT

PrimeXBT یک رابط تجاری استاندارد مشابه آنچه در بورس های رمزنگاری دیگر مشاهده می کنید ، دارد. شما نمای معاملاتی با یک نمودار همراه با لیستی از بازارهای موجود در سمت چپ را دریافت می کنید. نوار بالا ، تعادل ، ارزش ویژه ، PL غیر واقعی و حاشیه استفاده شده شما را در میان سایر معیارها نشان می دهد.

داشبورد را هر طور که دوست دارید می توانید شخصی سازی کنید. به عنوان مثال می توانید سبک نمودار را تغییر دهید ، گزارش فعالیت خود را مشاهده کنید یا سابقه تجارت خود را بررسی کنید.

برای انجام معامله ، فقط از نوار سمت راست روی جفت مورد نظر خود کلیک کنید. سپس ، قبل از کلیک بر روی دکمه سبز “خرید” یا دکمه قرمز “فروش” ، مبلغی را که مایل به خرید یا فروش هستید ، انتخاب کنید.

محبوب ترین جفت های PrimeXBT از سپتامبر 2019 شامل BTC / USD ، ETH / USD ، EOS / USD ، LTC / USD ، XRP / USD ، ETH / BTC و LTC / BTC.

Primexbt-مبادله-معاملات-هزینه

هزینه های PrimeXBT

PrimeXBT ساختار هزینه زیر را ارائه می دهد:

 • حداقل سپرده: 0.001 BTC
 • اهرم پیشنهادی: حداکثر 1000 برابر
 • هزینه تجارت: 0.05٪
 • هزینه واریز: رایگان
 • هزینه برداشت: 0.0005 BTC
 • هزینه های مالی: – 8.0 دلار به ازای هر 1 BTC در روز (طولانی یا کوتاه)

Primexbt - قیمت گذاری

مشکلات امنیتی PrimeXBT و زمان خرابی

PrimeXBT در سال 2018 راه اندازی شد و تاکنون هیچ مشکلی امنیتی ، نقض یا خرابی نداشته است. این معتبرترین پلتفرم نیست و ما درمورد اینکه چه کسی پشت این پلتفرم است یا کجا مستقر است اطلاعات کمی داریم ، اما صرافی هیچ هک شده ای را که به صورت عمومی اعلام شده رنج نبرد..

راحتی در استفاده

PrimeXBT رابط کاربری مشابهی با هر پلتفرم معاملاتی فارکس یا رمزنگاری دارد ، از جمله سفارشات ساده بازار یا محدودیت ، نمودارهای قابل تنظیم و موارد دیگر. اگر از سیستم عامل های دیگر تجارت رمزنگاری استفاده کرده باشید ، PrimeXBT فوراً آشنا خواهد شد. با این حال ، همچنین به اندازه سیستم عامل های مبتدی مانند Coinbase یا Coinmama مناسب مبتدی نیست.

اعتماد و حریم خصوصی

PrimeXBT دلیل کمی برای اعتماد به سیستم عامل به ما می دهد. صرافی به هیچ گونه تأیید KYC / AML نیازی ندارد و همچنین صرافی هیچ اطلاعاتی درباره بنیانگذاران ، تیم یا مکان آن را فاش نمی کند. این یک تبادل کم هزینه است و هیچ رویه نظارتی مشخصی ندارد ، بنابراین اعتماد و حریم خصوصی یک کارت وحشی است.

خدمات مشتری

PrimeXBT از خدمات مشتری مبتنی بر ایمیل استفاده می کند. می توانید PrimeXBT را 24 ساعت و 7 روز در هفته از طریق ایمیل ارسال کنید ، اگرچه دریافت پاسخ ممکن است 48 ساعت یا بیشتر طول بکشد.

راهنمای کاربر PrimeXBT: نحوه تنظیم و استفاده از PrimeXBT

1. ثبت نام کنید

روی دکمه ثبت نام در صفحه اصلی PrimeXBT کلیک کنید.

ورود به سیستم Primexbt

آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید ، سپس روی ثبت کلیک کنید.

در صفحه بعدی ، کشور خود را انتخاب خواهید کرد. ساکنان ایالات متحده و کانادا به طور رسمی از استفاده از سیستم عامل محدود شده اند ، اگرچه ما با استفاده از پروکسی مشکلی در ثبت نام از هر دو کشور نداریم.

در آخر ، بر روی دکمه Finish کلیک کنید. یک ایمیل به حساب شما ارسال می شود.

2. تأیید صحت

برای تأیید آدرس ایمیل و فعال سازی کامل ، روی پیوند موجود در آن ایمیل کلیک کنید.

Primexbt-تأیید امنیت

پس از تأیید ایمیل خود ، برای تأمین اعتبار حساب خود ، روی ادامه کلیک کنید.

تأیید Primexbt-Exchange-Register-Register

برای تأمین اعتبار حساب شما هیچ تأیید دیگری لازم نیست. PrimeXBT نیازی به استفاده از نام واقعی یا تأیید هویت خود به هیچ وجه ، شکل یا شکلی ندارد.

Primexbt-Exchange-Account

3. روش پرداخت

برای تأمین اعتبار حساب خود ، از صفحه سپرده بازدید کنید. آدرس کیف پول بیت کوین را مشاهده خواهید کرد. می توانید بیت کوین را به آن آدرس بیت کوین ارسال کنید. یا می توانید با استفاده از Changelly یا از طریق ویزا یا Mastercard پول واریز کنید. PrimeXBT حداقل حد سپرده 0.01 BTC دارد.

Primexbt-Exchange-سپرده

4. خرید ارز رمزنگاری شده

PrimeXBT رابط کاربری تجاری مشابه دیگر سیستم عامل های بزرگ تبادل رمزنگاری دارد. تفاوت عمده این است که شما می توانید در جفت های خاص به اهرم 100x تا 1000x دسترسی پیدا کنید.

Primexbt-Exchange-Buy-Cryptocurrency

PrimeXBT حداکثر اندازه سفارش 15 BTC دارد. حداقل اندازه سفارش وجود ندارد. برای انجام معامله ، فقط جفت مورد نظر خود را انتخاب کنید ، مبلغی را که می خواهید بخرید یا بفروشید وارد کنید ، سپس روی دکمه خرید یا فروش کلیک کنید. سفارشات محدود و بازار موجود است. همچنین می توانید برای متوقف کردن ضرر و یا دستور سود در سفارش خود ، سفارشات توقف را ثبت کنید.

PrimeXBT فراتر از این ویژگی ها ابزار تجارت پیشرفته ای ندارد. با این حال ، دستورالعمل تجاری One Cancels the Other (OCO) برای کمک به خودکار کردن نمونه کارها شما را دارد.

5. برداشت

برای برداشت ، روی دکمه برداشت در زیر برگه حساب ها کلیک کنید. اگر وجوه شما در حال حاضر برای تجارت استفاده می شود ، ابتدا باید وجوه خود را قبل از برداشت به عنوان پول نقد ، به کیف پول خود بردارید..

آدرس مقصد و مبلغ خود را وارد کنید ، سپس بر روی دکمه ارسال به برداشت کلیک کنید تا مراحل برداشت انجام شود.

حرف آخر

PrimeXBT یک صرافی آنلاین است که در آن می توانید ارز رمزنگاری شده ، شاخص ها ، دارایی ها ، ارزهای فیات و غیره را معامله کنید. صرافی هیچ نظارتی نظارتی یا شرایط تأیید کاربر ندارد. تا زمانی که آدرس ایمیل معتبر و مقداری بیت کوین داشته باشید ، می توانید بلافاصله معاملات خود را در سیستم عامل آغاز کنید. این استاد راهنمای بررسی Crypto PrimeXBT امیدوار است که به شما کمک کند نه تنها نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در سیستم عامل معاملات را بفهمید ، بلکه تفاوت آن را با Binance ، Gemini ، Kraken ، Bittrex و موارد دیگر.

اگر به دنبال یک محیط امن ، امن و تنظیم شده برای تجارت ارزهای رمزپایه هستید ، PrimeXBT گزینه درستی نیست. اگر می خواهید یک تبادل سریع و ساده داشته باشید که بتوانید از آن به صورت ناشناس از 100x تا 1000x استفاده کنید ، PrimeXBT می تواند گزینه خوبی باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me