banner
banner

KuCoin Exchange: به راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری تسلط دارید

بررسی KuCoin

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در صرافی KuCoin

KuCoin یک صرافی محبوب جدید رمزنگاری شده است که توسط گروهی از متخصصان فناوری بلاکچین تأسیس شده است. در بررسی ما همه آنچه را که امروز درباره KuCoin باید بدانید پیدا کنید.

امکانات

 • مبادله رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ در سال 2017 راه اندازی شد
 • تجارت موبایل و دسک تاپ
 • انواع مختلف سفارش در طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه مختلف

روشهای سپرده گذاری

 • دلار آمریکا
 • ارز رمزنگاری شده
 • ویزا و مسترکارت

طرفداران

 • صدها جفت ارز رمزنگاری شده
 • توسعه یافته توسط متخصصان باتجربه فناوری بلاکچین
 • معاملات قراردادهای آتی

منفی ها

 • نظارت نظارتی محدود

معرفی

KuCoin یک مبادله رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ است که به دلیل هزینه های تجاری قابل رقابت ، سود سهام KCS و چارچوب نظارتی انعطاف پذیر شناخته می شود. KuCoin ممکن است سریعترین مبادله در تاریخ رمزنگاری باشد: تیم پشت KuCoin در ماه مه 2017 جمع شد و تا آگوست 2017 ، پس از یک دوره سرمایه گذاری فرشته ، مبادله آماده راه اندازی شد.        kucoin-Exchange-Review

تیم پشت KuCoin شامل گروهی از متخصصان فناوری بلاکچین از نام های بزرگی مانند Ant Financial ، Youling ، Jianbang Communication و iBOX Pay است. هدف ایجاد یک ارز مبادله ای رمزنگاری ارزان و کاربر پسند در حالی که یک فضای تجارت امن را برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فراهم می کرد.

امروزه KuCoin به یکی از 50 یا 60 بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان تبدیل شده است. محبوب ترین جفت ارز شامل جفت سهام KuCoin (KCS) ، Tether (USDT) ، Bitcoin (BTC) و Ethereum (ETH) آن است. سهام KuCoin توکن مبتنی بر مبادله و واحد پول بورس ارز رمزنگاری KuCoin است. به عنوان دارنده رمز KuCoin ، شما حق دریافت بخشی از کل درآمد کارمزد معاملات حاصل از صرافی را دارید.

راهنمای کاربر kucoin

KuCoin به طرز حیرت انگیزی قسمت کوچکی از درآمد تجاری خود را حفظ می کند: فقط 10٪ از درآمد معاملات در بستر KuCoin به شرکت می رسد. 50٪ از درآمد کارمزد معاملات به دارندگان رمز KCS ارسال می شود ، در حالی که 40٪ باقیمانده از طریق پاداش دعوت با کاربران به اشتراک گذاشته می شود (به عنوان مثال پاداش های ارجاع). تعداد کمی از صرافی های دیگر 90٪ درآمد کارمزد معاملات را بلافاصله برای کاربران ارسال می کنند.

یکی دیگر از مزایای KuCoin ساختار تعجب آور ارزان آن است. سپرده گذاری هزینه ای ندارد و بیشتر هزینه های معاملات فقط 0.1٪ است. شما هزینه های برداشت کمی را که بین ارزهای رمزپایه متفاوت است پرداخت خواهید کرد.

KuCoin رابط کاربری مشابه اکثر صرافی های پیشرو است. نمودارها و نمودارهای معاملاتی استاندارد وجود دارد. شما می توانید از بازارهای مختلف و انواع تجارت را انتخاب کنید. KuCoin همچنین تمایل دارد که سکه های بیشتری نسبت به میانگین مبادله شما داشته باشد. در مقاله سفید KuCoin ، تیم اظهار داشت که آنها می خواهند 50 سکه را در مدت 4 ماه پس از راه اندازی لیست کنند. این هدف برآورده شده است ، و امروز ، بیش از 100 ارز رمزنگاری شده در مجموع در سیستم عامل ذکر شده است.

ما همچنین از امنیت KuCoin قدردانی می کنیم: صرافی هیچ گونه نقض امنیتی ، هک یا نشت اطلاعات جدی نداشته است – حداقل هیچ کدام از آنها را نمی شناسیم. البته ، KuCoin جدیدتر از اکثر صرافی ها است ، بنابراین ما نمی توانیم با سابقه امنیتی بلند مدت صرافی صحبت کنیم ، اما علائم اولیه امیدوار کننده هستند.

به طور کلی ، KuCoin شهرت ، مقررات و شفافیت مبادلات پیشرو را ندارد اما به دلیل ساختار رقابتی هزینه و طیف متنوعی از جفت ارزهای رمزپایه ، در طول سال ها به آرامی حجم معاملات را بدست آورده است..

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی KuCoin عبارتند از:

انواع سفارشات متعدد: KuCoin انواع محدود ، توقف ، ارسال و سایر سفارشات را از طریق صدها جفت ارز رمزنگاری شده ارائه می دهد.

معاملات قرارداد آتی: KuCoin از طریق صرافی KuMEX یک قرارداد آتی BTC / USD با حداکثر 10 برابر اهرم پیشنهاد می کند.

KuCoin API: KuCoin’s API ادغام مبادله را در تنظیمات موجود آسان می کند.

هزینه کم: KuCoin هزینه های فقط 0.1٪ را دریافت می کند و این امر به یکی از ارزانترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در اینترنت امروزه تبدیل شده است.

پشتیبانی شده توسط سرمایه گذاران نهادی: KuCoin یک دور سرمایه گذاری فرشته را در آگوست 2017 به پایان رساند. امروز ، وب سایت KuCoin’s IDG Capital و Matrix Partners را به عنوان دو سرمایه گذار اصلی خود ذکر کرده است.

برنامه های موبایل: KuCoin برنامه های موبایلی را برای iOS و Android ارائه می دهد. شما می توانید از طریق تلفن خود در حین خرید تجارت کنید ، اطلاعات حساب را مشاهده کرده و کارهای دیگر را انجام دهید.

سهام و سود KuCoin: دارندگان رمزهای سهام KuCoin (KCS) از 50٪ هزینه های معاملاتی در سیستم عامل سود سهام می گیرند. هرچه نشانه های KCS بیشتری داشته باشید ، سود بیشتری خواهید گرفت.

بیش از 100 ارز رمزنگاری شده: KuCoin تعداد شگفت انگیزی از ارزهای رمزپایه را ذکر کرده است. بیش از 100 ارز رمزپایه شده در بورس ذکر شده است ، از جمله رهبران اصلی بازار و ارزهای رمزپایه کوچکتر و مبهم.

هزینه های تجارت ارزان: KuCoin یک ساختار هزینه معاملاتی ساده و ساده دارد که در آن شما برای هر معامله 0.1٪ پرداخت می کنید. KuCoin مانند بیشتر صرافی ها از مدل هزینه سازنده / گیرنده پیروی نمی کند.

تخفیف های موجود در هزینه های معاملاتی: دارندگان رمزهای سهام KuCoin (KCS) نه تنها سود خود را از طریق سیستم عامل دریافت می کنند ، بلکه از هزینه های معاملات نیز تخفیف می گیرند. هزینه های معاملاتی KuCoin در حال حاضر ارزان (0.1٪) است و دارندگان توکن KCS می توانند هزینه را تا 30٪ کاهش دهند. به ازای هر 1000 KCS که در کیف پول KuCoin خود دارید 1٪ تخفیف دریافت می کنید.

مقررات محدود: KuCoin ادعا نمی کند توسط هیچ نهاد نظارتی معتبری تنظیم می شود ، اگرچه کاربران هنوز باید تأیید KYC / AML را برای رسیدگی به ارز فیات در سیستم عامل کامل کنند.

در دسترس در سراسر جهان: KuCoin در حدود 200 کشور در سراسر جهان موجود است که اساساً کل جهان را به جز کشورهای تحریم شده پوشش می دهد.

استخر X X KuCoin دارای مدرک استخر استخراج سهام موسوم به Pool-X است که در آن می توانید ارزهای رمزپایه را قفل کنید تا جوایز کسب کنید.

سایر پاداشهای KuCoin (KCS) موجود: KuCoin 90٪ از درآمد هزینه معاملات خود را به کاربران توزیع می کند. به عنوان مثال می توانید از طریق پاداش های ارجاع از KuCoin درآمد کسب کنید.

ارزها و جفت های KuCoin

طبق Coinmarketcap ، KuCoin بیش از 250 جفت معاملاتی فعال دارد. باورش برای ما دشوار است ، اما نشان می دهد که چند ارز رمزپایه در یک نقطه یا نقطه دیگر توسط KuCoin پشتیبانی شده است. علاوه بر ارزهای رمزپایه اصلی مانند BTC ، ETH ، NEO و XRP ، می توانید ارزهای رمزپایه کمتر شناخته شده ای مانند Ankr (ANKR) ، دنت (DENT) ، carVertical (CV) و SophaTX (SPHTX) را پیدا کنید..

روش های سپرده گذاری و برداشت از KuCoin پشتیبانی می کند

قبل از واریز وجه به حساب خود ، KuCoin نیاز دارد که تأیید صحت 2FA را انجام دهید. پس از تکمیل تأیید 2FA ، می توانید تقریباً همه ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده را از جمله ارزهای رمزپایه محبوب و گزینه های کمتر شناخته شده به حساب خود واریز کنید. KuCoin در سیستم عامل خود کیف پولی برای همه ارزهای رمزپایه قابل تجارت به شما می دهد. در سال 2019 ، KuCoin اعلام کرد پشتیبانی از سپرده و برداشت فوری USD را آغاز می کند ، اگرچه لازم است از برنامه KuCoin استفاده کنید. سپرده های ویزا و مسترکارت نیز پشتیبانی می شوند.

مراحل ثبت نام و ورود KuCoin

KuCoin یک فرایند ثبت نام و ورود مستقیم دارد. می توانید بلافاصله پس از تأیید آدرس ایمیل خود به حساب خود دسترسی پیدا کنید. برای واریز وجه به حساب خود ، ابتدا باید احراز هویت دو عاملی (2FA) را تنظیم کنید. شما می توانید معاملات خود را هنگامی آغاز کنید که وجوه در حساب شما باشد بدون نیاز به تأیید KYC یا AML (محدودیت برداشت 2 BTC در روز برای حساب های تأیید نشده وجود دارد ، اما این تنها محدودیت است).

تجارت KuCoin

KuCoin یک رابط کاربری تجاری ساده و ساده دارد که مشابه اکثر مبادلات دیگر در اینترنت است. شما می توانید سفارشات محدودیت ، بازاریابی ، توقف محدودیت و توقف بازار را از جمله انواع دیگر تجارت انجام دهید. یکی از صدها جفت ارز رمزنگاری شده مختلف را که در سیستم عامل ذکر شده انتخاب کنید ، سپس خرید یا فروش کنید. همچنین می توانید قراردادهای آتی دائمی (BTC / USD) را در صرافی KuMEX سیستم عامل معامله کنید.

هزینه های KuCoin

KuCoin از همان مدل سازنده / گیرنده ای که در سایر مبادلات رمزنگاری دیده می شود استفاده نمی کند و همچنین صرافی تخفیف هزینه معاملات مبتنی بر حجم را ارائه نمی دهد. در عوض ، KuCoin برای هر معامله انجام شده در سیستم عامل ، هزینه ثابت 0.1٪ را از هر دو طرف دریافت می کند. سپرده ها رایگان است و برای بیشتر برداشت ها ، شما فقط هزینه شبکه را پرداخت می کنید (به عنوان مثال هزینه برداشت BTC 0.0005 است).

 • هزینه های معاملاتی: 0.1٪
 • هزینه های سپرده: رایگان
 • هزینه برداشت BTC: 0.0005 BTC
 • هزینه برداشت LTC: 0.001 LTC
 • هزینه برداشت ETH: 0.01 ETH
 • تخفیف هزینه تجارت: 1٪ تخفیف برای هر 1000 KCS که در کیف پول شما نگهداری می شود (حداکثر 30٪ تخفیف)

مسائل امنیتی و زمان خرابی KuCoin

KuCoin در آگوست 2017 راه اندازی شد و از زمان راه اندازی تاکنون هیچ مورد امنیتی ، هک یا نقض داده ای در اختیار عموم قرار نداده است. بله ، KuCoin نسبتاً جدید است ، اما 2.5 سال سابقه تجارت ایمن جای شوخی ندارد. به نظر می رسد KuCoin از رویه های امنیتی قوی استفاده می کند. در مارس 2019 ، مدیر عامل KuCoin ، مایکل گان یک توییت رمزآمیز صادر کرد با بیان اینکه صرافی “پس از هک سایر صرافی ها” در تلاش برای بازیابی دارایی های مسروقه بود. برخی این پیام را چنین تأیید کردند که اعتراف به هک شدن KuCoin است و در جامعه KuCoin یک هیجان کوتاه ایجاد شد. با این حال ، بعداً صرافی تأیید کرد که هک نشده است و آنها به سادگی در حال بازیابی دارایی های مسروقه از طرف سایر صرافی ها هستند.

سهولت استفاده KuCoin

استفاده از KuCoin برای هر کسی که با رابط کاربری متعارف رایج آشنا باشد آسان است. اگر به دنبال گزینه خرید فوری به سبک Coinbase هستید ، ممکن است KuCoin گزینه مناسبی برای شما نباشد. همه معاملات در یک رابط مبادله مرسوم با نمودارها و نمودارهایی که کتاب سفارش فعلی بورس را نشان می دهند ، انجام می شود. نمایش نمودارهای KuCoin نسبت به یک مبادله رمزنگاری متوسط ​​کمی پیچیده تر و پر از اطلاعات است ، که می تواند چیزها را گیج کند.

اعتماد و حریم خصوصی KuCoin

KuCoin در اکثر جنبه های فعالیت خود خصوصی است. ما می دانیم که این مبادلات در هنگ کنگ مستقر است و توسط گروهی از متخصصان فناوری بلاکچین تأسیس شده است ، اما این در مورد آن است. کاغذ سفید KuCoin جزئیات اساسی در مورد تیم بنیانگذار ، که شامل مایکل گان (مدیر عامل) ، اریک دون (COO) و تاپ لان (CTO) ، و دیگران است. این عالی است ، اما عدم نظارت نظارتی کمی نگران کننده است.

خدمات مشتری KuCoin

KuCoin دارای یک مرکز پشتیبانی مشتری با خدمات موجود به زبان های انگلیسی ، روسی ، ترکی و چینی است. می توانید لیستی از س FAالات متداول و درخواستهای پشتیبانی متداول را مرور کنید. یا می توانید از طریق فرم آنلاین درخواست خود را ارسال کنید. KuCoin شماره تلفن رایگان یا ایمیل خدمات مشتری ندارد که می توانید از آن برای تماس با شرکت استفاده کنید. KuCoin ادعا می کند تیم پشتیبانی آنها 24 ساعته در دسترس است.

راهنمای کاربر KuCoin: نحوه تنظیم و استفاده از KuCoin

KuCoin یک فرآیند ثبت مستقیم دارد. در عرض چند دقیقه ، می توانید برای مبادله ثبت نام کنید و اولین معامله خود را انجام دهید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

1. ثبت نام کنید

ابتدا با مراجعه به KuCoin.com و کلیک روی دکمه “ثبت نام” برای KuCoin ثبت نام کنید.

می توانید با استفاده از آدرس ایمیل ثبت نام کنید. اگر تلفن چینی دارید ، می توانید فقط با استفاده از شماره تلفن خود ثبت نام کنید.

2. تأیید صحت

آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید ، سپس روی “ارسال کد” کلیک کنید. KuCoin برای شما ایمیل یا متن با کد تأیید ارسال می کند. برای وارد کردن آن کد 60 ثانیه وقت دارید تا به مرحله بعدی بروید.

kucoin-exchange-login

در مرحله بعدی ، از شما خواسته می شود گذرواژه خود را وارد کنید. در این مرحله ، شما به طور رسمی برای مبادله ثبت نام کرده اید.

KuCoin توسط هیچ سازمان بزرگی تنظیم نمی شود ، بنابراین برای شروع معاملات در سیستم عامل نیازی به تأیید بیشتر نیست. به عنوان یک حساب تایید نشده ، حداکثر 24 ساعت حداکثر برداشت 2 BTC دارید ، اما این تنها محدودیت واقعی است.

kaboin-change-dashboard

با تکمیل تأیید KYC (بارگذاری شناسه دولتی خود) ، می توانید از این محدودیت برداشتن جلوگیری کنید. تکمیل KYC همچنین در صورت از دست دادن دسترسی به شما کمک می کند تا حساب خود را بازیابی کنید.

kucoin-kyc-مشتری-خود را بشناسید

با رفتن به صفحه KuCoin.com/account می توانید در هر زمان تأیید را کامل کنید.

3. احراز هویت دو عامل

قبل از واریز پول به سیستم عامل ، باید احراز هویت دو عاملی (2FA) را با استفاده از پیام کوتاه یا Google Authenticator انجام دهید..

همچنین باید رمز ورود تجارت خود را تنظیم کنید.

4. روش پرداخت

پس از تکمیل احراز هویت دو عاملی ، می توانید بودجه را به حساب خود واریز کنید. با استفاده از نقل و انتقالات بانکی یا BTC می توانید وجه خود را واریز کنید. KuCoin همچنین به شما امکان می دهد رمزنگاری را با کارت اعتباری Visa یا Mastercard خریداری کنید.

روش کوکوئین سپرده

همچنین می توانید USD را با استفاده از برنامه تلفن همراه KuCoin برای iOS یا Android به حساب خود واریز کنید

5. معامله ارز رمزنگاری شده

ارز رمزنگاری-مبادله-تجارت-کوکوین

وقتی پول در حساب شما است ، می توانید “بازارها” را کلیک کنید تا بازارهای تجاری موجود را مشاهده کنید. برای مشاهده نمودارها ، کتاب های سفارش و تاریخچه معاملات آن جفت خاص ، روی هر یک از جفت های موجود کلیک کنید.

kucoin-platform-platform

همانطور که مشاهده می کنید ، صفحه معاملات KuCoin در مقایسه با سایر صرافی های ارز رمزپایه کمی آشفته است. به طور پیش فرض اطلاعات زیادی در بازار روی صفحه شما نمایش داده می شود ، از جمله اطلاعات مربوط به جفت های مختلف معاملات در سمت چپ صفحه. خوشبختانه ، شما می توانید سفارشی کنید

با استفاده از تمام جفت های معاملاتی ، می توانید سفارشات محدودیت ، بازاریابی ، توقف محدودیت و توقف سفارشات را انجام دهید.

6. معاملات آتی و معاملات بورس اوراق بهادار در KuCoin’s KuMEX Exchange

KuCoin گزینه های معاملاتی دیگری نیز در دسترس دارد. برای انتقال به بورس قراردادهای آتی KuMEX ، روی “Contracts” از نوار منوی بالا کلیک کنید. برای شروع معاملات آتی بیت کوین ، روی «فعال کردن قرارداد تجاری» کلیک کنید. شما باید شرایط و ضوابط را بپذیرید. سپس ، می توانید بلافاصله با حداکثر 10 برابر اهرم سفارشات را شروع کنید.

برداشت کوکوئین

در حال حاضر ، KuMEX فقط یک قرارداد آتی ارائه می دهد: قرارداد ابدی bitcoin mini (XBTUSD Mini).

اگر شما هرگز معاملات آتی را انجام نداده اید و می خواهید بیشتر بیاموزید ، KuMEX همچنین جعبه شنی ارائه می دهد که در آن می توانید معاملات شبیه سازی شده انجام دهید. آموزشها نیز مستقیماً از صفحه معاملات KuMEX در دسترس هستند.

7. برداشت

برای برداشت وجه از حساب KuCoin خود ، روی برگه “دارایی” و سپس “برداشت” کلیک کنید.

برداشت کوکوئین

نشانه ای را که می خواهید برداشت کنید انتخاب کنید ، سپس آدرسی را که می خواهید آن را برداشت کنید اضافه کنید. شما باید رمز ورود تجارت خود را وارد کنید و تأیید صحت 2FA را کامل کنید.

رمز عبور kucoin-trading

اگر قصد استفاده مکرر از این آدرس برداشت را دارید ، می توانید آن را به عنوان آدرس معمول اضافه کنید.

آدرس کیف پول-رمزنگاری kucoin

برداشت ها ظرف 30 دقیقه انجام می شود. برداشت های بزرگتر (بیش از 100000 برابر بیشتر از هزینه جابجایی) به صورت دستی پردازش می شود. نشانه های مختلف هزینه برداشت متفاوت دارند ، اگرچه هزینه های KuCoin رقابتی است.

حرف آخر

KuCoin یک مبادله ارز رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ است که حداقل نظارت نظارتی را بر عهده دارد. این صرافی صدها جفت ارز رمزنگاری شده از جمله ارزهای رمزپایه اصلی و گزینه های کوچکتر و کمتر شناخته شده را ارائه می دهد.

همچنین کاربران می توانند از طریق صرافی KuCoin’s KuMEX قراردادهای آتی را معامله کنند. به محض تأیید آدرس ایمیل خود و واریز وجه به سیستم عامل ، می توانید در KuCoin معاملات خود را شروع کنید. دیگر تأیید KYC لازم نیست مگر اینکه بخواهید بیش از 2 BTC در روز را از سیستم عامل خارج کنید.

اگر می خواهید صدها ارز رمزنگاری شده مختلف را به صورت ناشناس در یک بستر با حداقل نظارت نظارتی و یک مدل سود سهام عالی معامله کنید ، KuCoin گزینه خوبی است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me