banner
banner

کیف پول Cryptocurrency: چرا به کیف پول نیاز دارید؟

برخی از پیوندهای این پست از طرف حامیان مالی ما است. ما اطلاعات دقیق و موثقی را در اختیارتان قرار می دهیم. افشای تبلیغات ما را بخوانید.

کیف پول ارزهای رمزنگاری شده

بررسی اجمالی مقاله: این یک راهنمای جامع برای کیف پول های رمزنگاری است که همه باید بدانند. ما لیستی از انواع مختلف کیف پول های رمزنگاری شده را جمع آوری کرده و نیاز شما به این کیف را توضیح داده ایم.

هدف اصلی از ایجاد بیت کوین به عنوان ارز غیرمتمرکز این بود که به توده ها قدرت کنترل و مدیریت پول خود را بدهند. ممکن است از خود بپرسید:

“خوب ، آیا من کنترل کامل پول خود را ندارم؟”

از آنجا که پولی که در بانک سپرده می کنید معمولاً برای قرض دادن به دیگران استفاده می شود ، از نظر فنی کنترل کاملی بر آن ندارید.

آنچه متعلق به شما است به سادگی IOU یا قول بانک برای پرداخت شما است. شاید دیوانه به نظر برسد ، اما سیستم پولی فعلی ما نقایص اساسی بسیاری دارد که از اکثر ما دور می ماند.

بیت کوین – و ارزهای رمزپایه – این قدرت را به شما می دهند که بتوانید کاملاً بر پول خود کنترل داشته باشید.

و با توجه به این واقعیت که بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر در حال افزایش بوده اند ، داشتن یک کیف پول ارز رمزنگاری شده برای ذخیره و مدیریت سکه های خود بسیار حیاتی است..

بیاموزید که چگونه بیش از 100٪ سرمایه گذاری در Crypto انجام دهید

آموزش رایگان پیمایش سریع کیف پول رمزنگاری چیست?چگونه کار می کند?

کیف پول رمزنگاری چیست?

تعریف ساده: این یک برنامه نرم افزاری است که سکه های شما را ذخیره می کند

تعریف فنی: این یک برنامه نرم افزاری است که کلیدهای خصوصی و عمومی شما را ذخیره می کند (آنها به صورت جفت هستند) ، شما را قادر می سازد از طریق بلاکچین سکه ارسال و دریافت کنید و همچنین تعادل خود را کنترل کنید..

چگونه کار می کند?

اولاً ، کیف پول های دیجیتال در مقایسه با کیف پول فیزیکی شما کاملاً متفاوت هستند. کیف پول های دیجیتال به جای ذخیره پول ، کلیدهای خصوصی و عمومی را ذخیره می کنند.

کلیدهای خصوصی مانند شماره پین ​​شما برای دسترسی به حساب بانکی شما هستند ، در حالی که کلیدهای عمومی مانند شماره حساب بانکی شما هستند. هنگام ارسال بیت کوین ، در حال ارسال VALUE به صورت معامله ، مالکیت سکه خود را به گیرنده منتقل می کنید.

برای اینکه گیرنده بیت کوین تازه منتقل شده را خرج کند ، کلیدهای خصوصی او باید با آدرس عمومی که بیت کوین را به آن فرستاده اید مطابقت داشته باشد. (همچنین بخوانید: راهنمای چنگال ها: هر آنچه در مورد چنگال ، هارد فورک و ساک فورک باید بدانید)

مالکیت کلیدهای خصوصی شما به شما امکان کنترل کامل وجوه مربوط به کلیدهای عمومی مربوطه را می دهد. به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل کنید که کلیدهای خصوصی خود را به طور مخفی مخفی نگه داشته اید ، بنابراین فقط تو کلیدهای خصوصی خود را بدانید.

اگر شخص دیگری کلید خصوصی شما را در دست بگیرد ، می تواند سکه های شما را کنترل کند. همچنین تهیه پشتیبان از کلیدهای شخصی خود نیز به همان اندازه مهم است ، تا از خود در برابر از دست دادن تصادف محافظت کنید.

اگر نتوانید کلیدهای خصوصی گمشده خود را بازیابی کنید ، وجه خود را نیز از دست خواهید داد.

(همچنین بخوانید: راهنمای سکه های حریم خصوصی: مقایسه ارزهای رمزپایه ناشناس)

راهنمای Crypto IRA خود را بصورت رایگان درخواست کنید و یک DVD رایگان “ظهور بیت کوین” دریافت کنید

راهنمای رایگان خود را درخواست کنید ظهور دی وی دی بیت کوین

آیا می توانم آنها را فقط در بورس نگه دارم تا از پیچیدگی ها جلوگیری کنم?

می توانستید ، اما نمی خواهید. اگرچه هنگام باز کردن یک حساب صرافی ارز رمزنگاری شده (کیف پول میزبان مبادله) به طور خودکار کیف پول دارید ، اما کنترل کلیدهای خصوصی و عمومی را ندارید.

کنترل کلیدهای شما به معنای کنترل سکه هایتان است. صرافی ها مانند یک بانک کار می کنند. این یک ارائه دهنده خدمات شخص ثالث است که برای ایمن نگه داشتن سکه های خود اعتماد دارید.

با این حال ، همیشه احتمال خاموش شدن یا هک شدن صرافی و در نتیجه از دست دادن سکه وجود دارد (مثال: Mount Gox Exchange).

با توجه به عدم وجود چارچوب های نظارتی در مبادلات و ارزهای رمزپایه به طور کلی و همچنین نوپا بودن صنعت ، بهترین راه برای ایمن نگه داشتن سکه های خود کنترل کامل سکه ها است. تنها با داشتن کیف پول خود می توانید کنترل مطلق داشته باشید.

علاوه بر این ، شرکت در ICO مستلزم آن است که کیف پول خصوصی خود را داشته باشید و از آنجا سرمایه گذاری کنید. شما نمی توانید از طریق حساب صرافی خود در ICO سرمایه گذاری کنید.

در اینجا یک راهنمای مبتدی برای سرمایه گذاری ICO آورده شده است: نحوه شرکت در ICOs.

(بیشتر ببینید: راهنمای مبادلات غیرمتمرکز: مقایسه DEX های محبوب)

بیایید شروع کنیم!

این می تواند ترساندن انتخاب کیف پول مناسب باشد ، اما نگران نباشید! ما انواع کیف پول های مختلف سکه را با توجه به قیمت ، سطح امنیت و تحرک آنها برای راحتی شما جمع آوری کرده ایم..

سلب مسئولیت: به منظور سادگی ، در این راهنما کیف پولهای مشتری کامل مانند هسته Bitcoin ، Mist یا Parity ذکر نشده است زیرا ممکن است بارگیری کل بلاکچین یک تجربه کاربر پسند نباشد ، حتی اگر اعتراف کنیم که این ایمن ترین روش برای ذخیره سکه های شما است.

راهنمای کیف پول های رمزنگاری: چرا به کیف پول نیاز دارید؟ | MasterTheCrypto.com

اگر می خواهید افتتاحیه رایگان را شروع کنید اتر (و سازگار با ERC20) کیف پول آنلاین ، لطفاً این راهنمای کیف پول Cryptocurrency را بخوانید: افتتاحیه MyEtherWallet (MEW).

متناوباً ، اگر می خواهید یک نسخه رایگان را باز کنید بیت کوین کیف پول آنلاین ، لطفاً نگاهی به این راهنمای کیف پول های رمزنگاری کنید: افتتاح کیف پول بیت کوین.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me