banner
banner

بانک دیجیتال سوئیس با به ثروت انداختن دارایی موسسات کاملاً سازگار رسیدگی می کند

ثبت واقعی دارایی در جهان واقعی در سوئیس انجام شد

علامت گذاری دارایی ، فضایی است که دارایی های سنتی و توکن های دیجیتال آن را رهگیری می کنند تا به ناشران اجازه دهد محصولات مالی کاملاً جدیدی بسازند و سرمایه گذاران به روش های جدید مشارکت کنند..

حتی اگر هنوز راهی باقی مانده باشد ، در زمینه دارایی های دیجیتال پیشرفت زیادی حاصل شده است تا رمزگذاری دارایی های دنیای واقعی را امکان پذیر کند. گواه این امر نیز اعلامیه اخیر از طرف است SEBA, یک نهاد بانکی تحت نظارت سوئیس.

این بانک دیجیتال که مأموریتی برای نزدیک کردن سرمایه سنتی و دارایی های دیجیتال دارد ، اکنون اعلام کرده است که وارد فضای رمزگذاری دارایی می شود. در این راستا ، SEBA قصد دارد راه حل های ابتکاری را ایجاد کند که در آن مشتریان خود می توانند دارایی های مالی را بر روی چندین پروتکل بلاکچین صادر و مدیریت کنند و این موارد را به راحتی برای سرمایه گذاران در دسترس قرار دهند..

بانک دیجیتال با دارایی های دیجیتال غریبه نیست ، زیرا در حال حاضر مجموعه ای از خدمات از جمله حق حضانت دیجیتال تا تجارت ، بانکداری معاملات و همچنین وام های وثیقه رمزنگاری شده را در این زمینه ارائه می دهد..

SEBA به عنوان یک نهاد تنظیم شده ، یک مسیر کاملاً سازگار را دنبال می کند تا موسسات بزرگ را هدف قرار دهد. موسسه مالی سوئیس می خواهد با بانک ها ، سرمایه گذاران حرفه ای ، دفاتر خانوادگی ، مدیران دارایی و سایر شرکت های بلاکچین همکاری کند.

به این ترتیب ، ورودی بانک در این فضا با مشارکت دیجیتال دارایی مشترک لجر (DASL) همراه است که بر روی بلاک چین Corda ساخته شده است.

همکاری SEBA با شبکه نقدینگی DASL

این بانک برای گسترش خدمات خود که یک شبکه نقدینگی برای دارایی های دیجیتال است ، از دارایی دیجیتال مشترک دارایی (DASL) استفاده خواهد کرد. DASL انتقال دارایی های دیجیتال را از طریق شبکه عمومی Corda که یک شبکه همتا به همتا از گره های DLT است تسهیل می کند و قابلیت همکاری بین چندین سیستم ، برنامه و فرآیند را فراهم می کند..

در نتیجه ، این مشارکت به SEBA اجازه می دهد تا به مشتریان نهادی توانایی انتشار و سرمایه گذاری در اوراق بهادار دیجیتال را که به نمایندگی از ابزارهای مالی در شبکه Corda هستند ، ارائه دهد..

پیشنهاد اوراق بهادار DASL شامل چندین قابلیت از جمله انتشار ، مدیریت نمونه کارها ، سرویس دارایی ، تسویه حساب و تسویه حساب است – همه اینها با استفاده از فناوری دفتر توزیع شده (DLT) ساخته می شوند. علاوه بر این ، قابلیت های شبکه DASL کاملاً با مقررات اوراق بهادار سازگار است.

این بانک در حال حاضر چندین سرویس برای مشتریان خود در رابطه با دارایی های دیجیتال دارد و توکن سازی دارایی به عنوان مکمل محصول حضانت ، مدیریت دارایی و تجارت SEBA ارائه می شود.

طبق توضیحات SEBA ، به عنوان بخشی از پیشنهاد توکن دارایی ، مشتریان می توانند فیات و فلزات گرانبها ، دارایی های جایگزین مانند املاک و مستغلات و کالاها و همچنین اکوسیستم های توکن دار شرکت ها را با محصولات (به عنوان نشانه های ابزار) کشف کنند و رمز امنیتی را انجام دهند پیشنهادات.

SEBA یک کیف پول برای مشتریان حضانت پردازنده ایجاد می کند ، اوراق بهادار دیجیتال منتشر می کند و آنها را به مدیریت ثروت و سایر شبکه های سرمایه گذار توزیع می کند. در همکاری با DASL ، SEBA به تجربه تیم در ایجاد زیرساخت های مهم برای موسسات مالی متکی است.

مشارکت برای توسعه بیشتر

در حالی که هنوز در مرحله آغاز کار است ، این مشارکت ممکن است به مرور زمان تولید بیشتر محصول و ایجاد نقدینگی ایجاد کند ، جایی که DASL از استراتژی بانک SEBA برای شریک بودن موسسات پشتیبانی خواهد کرد.

متیو الکساندر ، رئیس توکن سازی در بانک SEBA ، توضیح می دهد که ساخت یک بستر قابل اعتماد برای تصویب اوراق بهادار دارایی دیجیتال چقدر مهم است:

“تصویب گسترده دارایی ها و اوراق بهادار دیجیتال توسط موسسات نیاز به مکان های قابل اعتماد برای توزیع و معاملات ثانویه و نقدینگی دارد. DASL بستر فوری و ایمنی را برای مجموعه محصولات اوراق بهادار دیجیتال ما در اختیار SEBA قرار می دهد. ما مشتاقانه منتظر هستیم نقاط قوت خود را با نقاط قوت DASL تلفیق کنیم تا راه حل ها و خدمات مشتری خود را بیشتر ارتقا دهیم. “

“ما از همکاری با بانک SEBA خوشحال هستیم و آنها را با DASL وارد شبکه عمومی Corda می کنیم. DASL تسریع کننده ای را برای بازارهای سرمایه دیجیتال برای مشتریان موسسه SEBA فراهم می کند.” ریچارد کروک ، بنیانگذار DASL اظهار داشت.

طی دو سال گذشته ، SEBA پیشرفت قابل توجهی در فضای دارایی های دیجیتال داشته است. بانک رمزنگاری سوئیس موفق شد محصولات و خدمات خود را به طور چشمگیری در بازار موسسات گسترش دهد. در اوایل سال جاری ، SEBA همچنین شش ماه پس از دریافت مجوز بانکی در آگوست 2019 ، 100 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد.

گشودن درب ثبت علامت گذاری دارایی به موسسات یکی از جنبه های اصلی تصویب گسترده دارایی های دیجیتال در مقیاس بزرگ است. هنگامی که موسساتی که اقدامات دقیق انطباق را دنبال می کنند ، می توانند اوراق بهادار دارایی دیجیتال را منتشر ، مدیریت و معامله کنند ، می تواند دروازه های سیل را برای علاقه طیف وسیعی از سرمایه گذاران در مقیاس جهانی باز کند. این می تواند نکته مهمی باشد که انتقال از اوراق بهادارسازی دارایی سنتی به تمام دیجیتال را آغاز می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me