banner
banner

ارتقا NEO 3.0 چیست و چگونه جهانی رمزنگاری را تغییر می دهد؟

در تاریخ 10 ژوئیه ، NEO نسخه دقیق تری از تغییراتی را که قرار است طی ماه های آینده در شبکه خود اعمال کند ، اعلام کرد. ما در مورد ارتقا N NEO 3.0 صحبت می کنیم که برای دسترسی NEO برای شرکت های مهم طراحی شده است.

NEO 3.0

ارتقا N NEO 3.0 یکی از مهمترین موارد بروز شده در NEO Smart Economy است. این یک بستر کاملاً جدید خواهد بود که روی شرکتهای بزرگ متمرکز خواهد بود. هدف اصلی ارائه مقیاس پذیری ، اقتصاد بهینه شده و موارد دیگر است.

اریک ژانگ ، بنیانگذار NEO ، توضیح داد:

“NEO 3.0 نسخه كاملاً جدیدی از پلتفرم NEO خواهد بود كه برای موارد استفاده در مقیاس بزرگ شركت ساخته شده است. این TPS و ثبات بالاتر ، API های توسعه یافته برای قراردادهای هوشمند ، مدل های اقتصادی و قیمت گذاری بهینه شده و موارد دیگر را فراهم می کند. از همه مهمتر ، ما به طور کامل ماژول های اصلی NEO را دوباره طراحی می کنیم. “

یکی از مهمترین تغییراتی که در شبکه ایجاد خواهد شد مربوط به معاملات است. در تعداد تراکنش ها در ثانیه (TPS) افزایش خواهد یافت که سرعت کل شبکه را افزایش می دهد. در حال حاضر ، NEO قادر است بیش از 1000 TPS را همزمان کنترل کند. 

اگر آن را با Ethereum و Bitcoin مقایسه کنیم ، در حال حاضر این یک عدد عالی است. هر دو آنها می توانند مقدار بسیار محدودی از تراکنش ها را اداره کنند – بیت کوین می تواند 7 و Ethereum 25 را مدیریت کند.

اما 1000 تراکنش در ثانیه هنوز تحت تعداد ایده آل و بهینه TPS است. اگر شرکتهای مهم و بزرگ بخواهند وارد بازار شوند ، NEO باید عملکرد بهتری ارائه دهد. شرکت های مالی سنتی ، از جمله VISA ، می توانند بیش از 20،000 تراکنش در ثانیه را در طی اوج سطح پردازش کنند.

به منظور افزایش TPS ، NEO می خواهد کد و ماژول های اصلی را مجدداً فاکتور کند ، پروتکل شبکه را بهینه کند ، سیستم آشکارسازی و مجوز ویژگی NeoContract را پیاده سازی کند و برای پویش پویا آماده شود..

ذکر این نکته مهم است که مدل اقتصادی نیز به منظور ارائه خدمات و بستر بهتر برای شرکتهای مقیاس بزرگ تنظیم خواهد شد. در حال حاضر ، NEO یک رمز ارز غیر قابل تقسیم است ، چیزی که به این معنی است که سرمایه گذاران نمی توانند کسری از NEO را خریداری کنند ، آنها باید یک سکه کامل خریداری کنند.

علاوه بر این ، شبکه NEO توسط GAS تأمین می شود و هنگام پرداخت هزینه ها نمی توان آن را تقسیم کرد. اما به روزرسانی ها و راه حل های جدیدی ارائه شده است که هدف آنها پایان دادن به این سیستم است. هر سال یک مقدار افزایش در عرضه GAS وجود دارد ، به گره های اجماع پاداش داده می شود ، سکه های NEO قابل تقسیم هستند و برای پرداخت هزینه های سیستم می توان از قسمت اعشاری GAS استفاده کرد.

البته مردم در مورد این پیشنهادها اظهار نظر کردند. مالکوم لریدر ، مدیر ارشد تحقیق و توسعه در NEO ، اظهار داشت که افزایش عرضه GAS با هر بار اعطای گره های اجماع می تواند به طور بالقوه مضر باشد. چرا؟ زیرا علاقه گره های اجماع ممکن است قیمت GAS را برای حداکثر سود تغییر داده و دستکاری کند.

گره های اجماع بخش مهمی از شبکه NEO هستند ، اما در حال حاضر انگیزه اقتصادی ندارند. آنها بلوک تولید می کنند و هزینه خدمات را تعیین می کنند. گره های اجماع توسط دارندگان NEO رأی داده می شود ، و به طور کلی ، رای دهندگان تمایل به انتخاب گره های اجماع دارند که هزینه خدمات کم را ارائه می دهند. گره هایی که شروع به افزایش هزینه می کنند رأی داده می شوند.

علاوه بر این ، گره های اجماع بودجه ای از برخی دارندگان NEO دریافت می کنند که تصمیم به کمک مالی به آنها می گیرند. اگر از GAS برای پاداش دادن به گره های اجماع استفاده شود ، این امر برای دارندگان NEO مضر است.

البته برخی از کارشناسان معتقدند که تغییرات پیشنهادی برای اقتصاد هوشمند و اکوسیستم بسیار مثبت است. به عنوان مثال ، کاربر Saltyskip ، گفت که GAS ، به عنوان ارز تورم دارنده ها را به ذخیره GAS خود به جای استفاده از آن ترغیب می کند. و GAS یک رمز ابزار برای سیستم عامل NEO ایجاد شده است.

اگر میزان عرضه GAS افزایش یابد ، باید سرعت شبکه افزایش یابد ، بنابراین به کسانی که NEO را به عنوان ارز دارند ، سود می رساند..

نتیجه

بحث در مورد ارتقاgrade NEO 3.0 آزاد است و در بین علاقه مندان و جامعه NEO در حال بحث است. اما هدف با این ارتقا new جدید خدمت بهتر به کل اقتصاد هوشمند است که NEO در آخرین زمان ها ساخته است.

اطلاعیه مطبوعاتی بارگذاری شده توسط NEO توضیح می دهد:

“NEO 3.0 نسخه كاملاً جدیدی از پلتفرم NEO خواهد بود كه برای موارد استفاده در مقیاس بزرگ شركت ساخته شده است. این TPS و ثبات بالاتر ، API های توسعه یافته برای قراردادهای هوشمند ، مدل های اقتصادی و قیمت گذاری بهینه شده و موارد دیگر را فراهم می کند. از همه مهمتر ، ما به طور کامل ماژول های اصلی NEO را دوباره طراحی می کنیم. “

با ارائه آخرین پیشنهادها ، NEO باید در دسترس شرکتها و شرکتهای بزرگ مقیاس بزرگ باشد که برای ارائه خدمات و محصولات بهتر در سیستم عاملهای بلاکچین جستجو می کنند. اما مهمترین ، همه نسخه های به روز شده ای که قرار است انجام شود برای جامعه NEO مفید خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me