banner
banner

نحوه خرید بیت کوین در سنگاپور

اگر می خواهید بیت کوین را در سنگاپور بخرید ، س questionsالات مختلفی ممکن است داشته باشید و نکاتی را باید قبل از خرید مورد بررسی قرار دهید. این کار با بهترین مکان برای خرید بیت کوین در سنگاپور آغاز می شود. در کنار این ، شما می خواهید در مورد هرگونه مقررات Bitcoin و رمزنگاری در سنگاپور و همچنین پیامدهای مالیاتی سرمایه گذاری خود در آنجا پایین بیایید..

اینها همه مناطقی است که ما در اینجا و با دادن 5 مکان برتر خود برای خرید بیت کوین در سنگاپور ، آنها را پوشش خواهیم داد.

قبل از خرید بیت کوین در سنگاپور چه مواردی را باید در نظر گرفت

از ابتدا ، شما می خواهید با بهترین اطلاعات ممکن در مورد بیت کوین در سنگاپور آماده باشید تا اطمینان حاصل کنید که خود را در بهترین موقعیت ممکن قرار می دهید. در اینجا چند مورد از ملاحظات اساسی وجود دارد که باید قبل از خرید انجام دهید:

مقررات محلی: این در دو جبهه اعمال می شود. در مرحله اول ، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که تمام مقررات محلی در سنگاپور به شما امکان داد و ستد بیت کوین را می دهند و اگر محدودیتی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که کارگزار انتخابی شما با کلیه مقررات محلی کارگزاران بیت کوین در سنگاپور مطابقت دارد.

هزینه های تجارت کارگزار: این موارد می تواند به اشکال مختلف وجود داشته باشد بنابراین مهم است که به فراتر از صفحه اول نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید که بهترین مقدار ممکن را دریافت می کنید. با توجه به اینکه بسیاری از کارگزاران معاملات بدون کارمزد و رایگان را انجام می دهند ، در اینجا می توانید پس انداز کنید.

سکوی معاملاتی: به خصوص اگر شما یک معامله گر جدید بیت کوین باشید ، از یک پلت فرم معاملاتی که استفاده از آن آسان است بهره مند خواهید شد. اگر پیشرفته تر هستید ، ممکن است بخواهید در سطح دیگری از ویژگی های تجاری یا تحقیقاتی شرکت کنید. سیستم عامل های تجاری ارائه شده سپس بخشی اساسی از تجربه شما می شوند.

بهترین مکانها برای خرید بیت کوین (BTC) & رمزنگاری در سنگاپور

Paybis

Paybis یک نقطه شروع بسیار قابل اعتماد برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه در سنگاپور است. آنها از سال 2014 وجود داشته اند و به بسیاری از معامله گران کمک کرده اند که در تجارت رمزنگاری شروع به کار کنند و برای خرید فقط به کارت اعتباری یا نقدی شما نیاز دارند.

هنگام خرید از طریق Paybis به یک کیف پول شخص ثالث نیاز خواهید داشت زیرا آنها به راحتی معامله شما را تسهیل می کنند اما کل فرآیند ثبت نام در کمتر از 15 دقیقه طبق گفته شرکت انجام می شود. این شامل یک دامنه بسیار شفاف و در عین حال راحت از چک های KYC است تا مطابق با مقررات باشد و یک تجربه تجارت مطمئن را برای شما تضمین کند.

آنها یک شرکت جهانی واقعاً ارائه دهنده خدمات نه تنها در سنگاپور بلکه بیش از 100 کشور دیگر در سراسر جهان هستند. هزینه هایی که در اینجا با آن روبرو خواهید شد ، بسته به روش پرداختی که استفاده می کنید ، ارزش مناسبی دارند و با دیگران در بخش قابل رقابت هستند. کمترین کارمزد در صورت استفاده از سپرده SEPA در 1.5٪ معامله یافت می شود. برای کارت اعتباری یا بدهی شما ، هزینه ها از 6.99٪ شروع می شود.

در Paybis همچنین می توانید طیف گسترده ای از محتوای آموزشی در مورد همه جنبه های معاملات ارز رمزنگاری شده را پیدا کنید که اگر در این زمینه مبتدی باشید می تواند بسیار مفید باشد.

در Paybis همچنین موارد زیر را پیدا خواهید کرد: Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) ، Bitcoin Cash (BCH) ، و Stellar Lumens (XLM) ، Tether (USDT), بینانس (BNB) ، Neo (NEO) ، Tron (TRX).

برای اطلاعات بیشتر ، می توانید نگاهی به بررسی Paybis ما بیندازید یا مستقیماً به این قسمت مراجعه کنید Paybis برای ثبت نام.

کریپتومات

کریپتومات یک سرویس هیجان انگیز ارز و ارزهای رمزنگاری شده است که از سال 2018 آغاز شده و در استونی مستقر است ، مکانی محبوب برای برخی از پروژه های معتبر صنعت. این شرکت رشد کرده و هم اکنون خدمات تجارت و ذخیره سازی رمزنگاری را به بیش از 80 کشور جهان از جمله سنگاپور ارائه می دهد.

اروپایی بودن می توانید با تکیه بر کریپتومات خدماتی کاملاً شفاف و سازگار با کلیه مقررات محلی و بین المللی ارائه دهید. آنها همچنین برای اطمینان از امنیت وجوه شما از امکانات ذخیره سازی سرد تا 98٪ از دارایی ها استفاده می کنند.

با استفاده از کارت اعتباری یا نقدی خود با هزینه هایی که در کنار سایر خدمات بسیار رقابتی هستند ، می توانید به راحتی در اینجا در Kriptomat خرید کنید. یک تراکنش کارت هزینه 65/3 درصد به آن اضافه می شود در حالیکه تعدادی روش eWallet نیز وجود دارد که می توانید برای خرید با نرخ کارمزد کمی بالاتر از آنها استفاده کنید..

به طور کلی ، کریپتومات یک سرویس بسیار ایمن ، در دسترس و چند وجهی ارائه می دهد که به شما امکان خرید ، فروش یا ذخیره دارایی های رمزنگاری شده خود را می دهد ، خواه یک تجارت مستقر در سنگاپور باشید یا از بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان.

در Kriptomat همچنین موارد زیر را پیدا خواهید کرد: بیش از 30 ارز رمزنگاری شده دیگر برای تجارت موجود است.

در صورت تمایل می توانید برای اطلاعات بیشتر به بررسی Kriptomat ما بپردازید ، یا به آن مراجعه کنید کریپتومات مستقیماً برای شروع.

بینانس

Binance یکی از برترین نام های جهان در زمینه مبادلات ارزهای رمزپایه است. آنها تحت قانون دارایی های مالی مجازی مالت که در بازرگانان محافظت بیشتری فراتر از شهرت عالی خود دارند ، بسیار مورد اعتماد و تنظیم هستند..

اکنون می توانید بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای رمزپایه ارائه شده توسط Binance را مستقیماً و بلافاصله با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود در کنار تعدادی روش مناسب دیگر مانند انتقال مستقیم بانکی خریداری کنید. این هزینه ها کمی بیشتر از استفاده از صرافی است اما بسته به روش آن هنوز بین 1٪ -3.5٪ بسیار رقابتی است. با تجارت صرافی یکی از کمترین هزینه های ثابت را در صنعت تجربه خواهید کرد ، از 0.1٪.

اگر می خواهید در اینجا تجارت را شروع کنید ، متوجه می شوید که روند تأیید نیز بسیار سریع و راحت است. با بارگذاری الکترونیکی چند سند اساسی می توانید در عرض فقط چند دقیقه کاملاً تأیید شوید. Binance همچنین یکی از وسیع ترین دامنه پیشنهادات رمزنگاری موجود در این بخش را دارد. شما می توانید بیش از 100 مورد از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده را که در اینجا همراه با بسیاری از altcoin ها و Binance Coin بومی (BNB) موجود است ، پیدا کنید..

آنها همچنین با چندین دیدگاه مختلف تجاری که می توانید متناسب با سطح تجربه خود داشته باشید ، یک پلتفرم تجاری آسان برای استفاده فراهم می کنند.

در Binance همچنین موارد زیر را پیدا خواهید کرد: صدها ارز رمزنگاری شده دیگر برای تجارت شامل تمام سکه های بزرگ و طیف وسیعی از altcoins است.

نگاهی به Binance Review ما بیندازید یا به بخش مراجعه کنید بینانس مبادله برای ثبت نام از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP ادعا كردن الف 10٪ وجه نقد در هزینه های تجارت.

کراکن

کراکن یکی از طولانی ترین مبادلات رمزنگاری در صنعت است. آنها بیش از یک دهه است که فعالیت می کنند و با این کار احترام گسترده ای در صنعت در بین تجار به دست آورده اند. آنها تجارت در سراسر جهان را با بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگری از جمله در سنگاپور انجام می دهند.

هزینه کم آنها کمک می کند تا Kraken یک انتخاب بسیار جذاب برای تجار باشد. اگر می خواهید رمزنگاری را فوراً با کارت اعتباری یا نقدی خود خریداری کنید ، مبلغ 3.75٪ + 0.25 EUR برای معامله خود جلب خواهید کرد ، اگرچه می توانید با استفاده از ارز مبادله ای که از 0٪ سازنده و 0.10٪ گیرنده شروع می شود ، تجارت کنید..

دو مورد از ویژگی های تجاری بسیار محبوب و منحصر به فرد که در Kraken پیدا خواهید کرد ، توانایی تجارت معاملات آتی رمزنگاری و فرصت تجارت در حاشیه رمزنگاری با اهرم گسترده تا 50: 1 است. این برای معامله گران پیشرفته عالی است و می تواند از طریق سیستم عامل های نوآورانه معاملات Kraken نیز انجام شود.

با وجود سیستم عامل های تجاری متناسب با سطوح مختلف تجارب تجاری ، خواهید فهمید که Kraken فارغ از اینکه در چه سطحی معامله می کنید به خوبی برای شما مناسب است. همه از مبتدیان کامل ، تا پیشکسوتان فصلی ، در اینجا مراقبت می شوند.

در Kraken همچنین موارد زیر را پیدا خواهید کرد: طیف گسترده ای از بیش از 40 رمزنگاری دیگر از جمله Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) و موارد دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، شما همیشه می توانید بررسی کامل Kraken ما را بررسی کنید ، یا مستقیماً به بخش مراجعه کنید کراکن وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر.

Bittrex

Bittrex صرافی دیگری است که در حال حاضر شما را قادر می سازد انواع ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین را خریداری و معامله کنید. آنها در صنعت به عنوان یکی از معدود صرافی هایی شناخته می شوند که برای پروژه های مختلف هزینه لیست نمی گیرد و به یکپارچگی شهرت دارند.

توجه به این نکته از دیدگاه اعتماد کلی مهم است, Bittrex تعدادی امتیاز به نفع خود دارد. آنها با پشتیبانی از تیم معتبری که بیش از 40 سال تجربه فناوری اطلاعات و امنیت در سراسر صنعت دارند ، یکی از شناخته شده ترین مبادلات در صنعت هستند. آنها همچنین هرگز نقض قابل توجهی را تجربه نکرده اند و سختگیرانه ترین روشهای KYC و AML را رعایت می کنند در حالی که هنوز از ثبت نام راحت هستند. مستقر در ایالات متحده همچنین فعالیت آنها را به شیوه ای بسیار شفاف تضمین می کند.

از دیدگاه کاربر و تجارت ، آنها از احراز هویت 2 عاملی به عنوان استاندارد ، “استراتژی کیف پول الاستیک چند مرحله ای” پیشرفته استفاده می کنند که امنیت هر دو کیف پول سرد و گرم را در نقاط مختلف حفظ می کند. IP و لیست سفید کیف پول برای اطمینان از امنیت معاملات نیز در دسترس هستند ، در حالی که به عنوان آخرین ویژگی امنیتی منحصر به فرد ، صرافی برای هر سپرده رمزنگاری با ارزش بیش از 5000 دلار خدمات بازیابی ارائه می دهد. در صورت ارسال سکه به کیف پول از نوع اشتباه ، این امر شما را تحت پوشش قرار می دهد

آنها در حال حاضر ساکنان سنگاپور را می پذیرند.

بررسی Bittrex ما را ببینید یا بازدید کنید Bittrex.

مقررات بیت کوین سنگاپور

س keyال اصلی در اینجا که ممکن است ابتدا بپرسید با توجه به قانونی بودن بیت کوین در سنگاپور است و بیت کوین در سنگاپور قانونی است?

بیت کوین در سنگاپور و همچنین تجارت بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر و فعالیت مبادلات و خدمات رمزنگاری کاملاً سنگین است. در واقع ، سنگاپور و MAS تنظیم کننده بازار آنها بیش از بسیاری از مکان های دیگر رویکرد رمز ارز را باز می کنند.

طی سال گذشته ، مقررات و رویکرد به بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه در سنگاپور با اجرای قانون خدمات پرداخت تکامل یافته است. این اساساً یک چارچوب عملیاتی را فراهم می کند که در آن شرکت های فعال و ارائه دهنده خدمات بیت کوین و رمزنگاری تحت MAS تنظیم و مجوز می گیرند.

این قانون همچنین به منظور حمایت از توسعه و استفاده از فرآیندهای مختلف KYC و AML عمل می کند. به طور کلی ، می توان گفت که سنگاپور رویکردی بسیار متعادل و دوستانه به بیت کوین و رمزنگاری به طور کلی دارد و در عین حال یک محیط تجارت امن و مطمئن را برای شرکت در آن تضمین می کند..

مالیات سنگاپور از رمزنگاری

وقتی صحبت از مالیات رمزنگاری و مالیات بیت کوین در سنگاپور می شود ، از سود رمزگذاری خود در سنگاپور مالیات دریافت نمی کنید. این به این دلیل است که در سنگاپور مالیات بر سود سرمایه وجود ندارد.

با این اوصاف ، اگر پول بپردازید یا بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگری را به عنوان پرداخت دریافت کنید ، پس باید مالیات کالاها و خدمات ، نسخه مالیات بر ارزش افزوده سنگاپوری را که در حال حاضر 7٪ است و مالیات بر درآمد که در حال حاضر بالاترین نرخ را دارد ، بپردازید از 22٪.

ما مشاور مالیاتی نیستیم. مقررات مالیاتی همیشه در حال پیشرفت هستند. مهم این است که شما دقت کافی خود را انجام دهید و با یک مشاور مالیاتی واجد شرایط در مورد امور مالیاتی صحبت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me