banner
banner

حسابهای دارایی دیجیتال که به عنوان نرخهای منفی زیاد می شوند بسیار زیاد می شوند

یک سال بعد ، COVID-19 هنوز ویرانگر اقتصاد جهانی است. در حالی که دارایی های دیجیتال رونق گرفته اند ، با تغییر عادت ها و اولویت های مصرف ، از کل صنایع استفاده شده است. تأثیرات آنقدر زیاد بوده است که بسیاری از دولتها در تلاش برای “تحریک” رشد اقتصادی به اقدامات شدید متوسل شده اند.

در مورد “چاپخانه ها” و عرضه ظاهراً پایان ناپذیر FIAT که آنها تولید می کنند ، کارهای زیادی انجام شده است – پس از همه ، یک منبع ثابت یکی از عمده ترین کشش های دارایی مانند بیت کوین است. با این وجود این تنها ابزاری نیست که دولتها و بانکهای مرکزی در تلاشهای محرک در حال انجام آن در دسترس هستند. مرحله دوم و بدون شک حتی قابل توجه تر ، کاهش نرخ بهره است.

در انگلستان ، بانک انگلیس تازه اقدام کرده است اعلام کرد که 6 ماه به بانک های تجاری فرصت داده است تا خود را برای نرخ بهره منفی بالقوه آماده کنند. اگر در نهایت این اتفاق در انگلیس رخ دهد ، اولین نمونه از کشوری نیست که چنین اقداماتی را انجام می دهد. دیگران مانند ژاپن ، آلمان و موارد دیگر در گذشته این کار را با موفقیت انجام داده اند.

علاقه منفی

در جهانی که منطقی است ، موسسات سود پولی را که به وام گیرندگان قرض داده می شود ، در حالی که به کسانی که سپرده ها را حفظ می کنند ، سود می دهند. نرخ بهره منفی معمولاً باعث تغییر در این ساختار می شود. این بدان معناست که بانکها ضمن پرداخت هزینه وجوه ذخیره شده در حسابهای پس انداز ، به مشتریان برای گرفتن وام پول پرداخت می کنند.

هدف این کار ساده است – هزینه های مصرف کننده را تشویق کنید. متأسفانه ، این بدان معنی است که هرکسی که به دنبال کسب درآمد منفعل از پس انداز است ، خوش شانس نیست. این همچنین بدان معناست که چون بانک ها در پرداخت وام به مشتریان برای گرفتن وام جلب توجه می کنند ، در مورد اینکه چه کسی تأیید می شود محدودیت بیشتری نشان می دهند و فرصت های وام را فقط به کسانی که امتیازات اعتباری بالایی دارند محدود می کنند..

حساب های دارایی دیجیتال

در حالی که نرخ های بهره منفی هنوز نتوانسته اند به آمریکای شمالی ضربه بزنند ، اما به طرز خطرناکی نزدیک هستند. به عنوان مثال ، از ابتدای سال 2020 ، بانک کانادا این کار را انجام داده است کاهش یافته است نرخ بهره از 1.75٪ تا 0.25٪ که امروز در آن قرار دارند. پیش بینی نمی شود این به زودی افزایش یابد ، به تازگی بانک کانادا اعلام کرده است که حداقل تا سال 2023 نرخ های پایین را حفظ خواهد کرد. در ایالات متحده وضعیت بهتر نیست.

بنابراین اگر پس انداز می کنید و به دنبال کسب درآمد منفعل از دارایی های خود هستید ، چه می کنید؟ خوشبختانه ، با تجدید حیات بخش دارایی های دیجیتال ، نوع جدیدی از سیستم عامل به افراد باهوش وسیله ای برای مقابله با کاهش نرخ بهره می دهد – حساب های دارایی دیجیتال.

اینها پیشنهاداتی از شرکت هایی است که بازدهی با سود بالا از حساب های پس انداز دارای دارایی های دیجیتالی را به مشتریان ارائه می دهند. موارد زیر نمونه هایی از جدیدترین و بزرگترین سیستم عامل های دارایی دیجیتال است که چنین حساب هایی را ارائه می دهند.

جوزا بدست آورید

این سرویس جدید با عنوان “بدست آوردن” که محصولی از پلت فرم اجرای Winklevoss “Gemini” است ، انتظار می رود اولین سرویس در نوع خود باشد که در 50 کشور ارائه می شود.

بیرون از دروازه Gemini Earn دارای یک مزیت عمده نسبت به BlockFi سگ برتر صنعت است.

دارایی های پشتیبانی شده – جوزا بدست می آورید؟ 26. BlockFi؟ 8.

مدیر عامل جوزا ، تایلر وینکلوس, ایالت ها, “سرمایه گذاران امروز می دانند که یک مجموعه متنوع هوشمند و متنوع شامل رمزنگاری است – این سرمایه گذاری در آینده خود است … ما برنامه ای را طراحی کردیم که به مشتریان ما امکان تولید بازده واقعی دارایی های رمزنگاری خود را بدون نیاز به فروش یکی از دارایی های با بهترین عملکرد را می دهد. کلاسهای دهه. “

BlockFi

گرچه ممکن است Gemini Earn در محدوده دارایی های پشتیبانی شده خود BlockFi را شکست دهد ، BlockFi همچنان سرویس جذاب تری برای سرمایه گذاران با تمرکز بیشتر است ، زیرا به طور کلی از امتیازات بالاتری برخوردار است.

نرخ بیت کوین – جوزا بدست می آورید؟ 3.05٪ BlockFi؟ 3-6

نرخ اتریوم – جوزا بدست می آورید؟ 3.05٪ BlockFi؟ 5.25٪

جالب اینجاست که ثبات Bitcoin Gemini به نام GUSD به عنوان دارایی پشتیبانی شده از طریق Gemini Earn درج نشده است. با این حال BlockFi نرخ 8.6 on را در مورد پایدار کوین محبوب ارائه می دهد.

سود به صورت ماهانه در مقابل درآمد جوزا افزایش یافته و پرداخت می شود.

وقتی BlockFi شروع به ارائه این خدمات کرد ، سیستم عامل های اعطای وام دارایی دیجیتال چیزهای جدیدتری بودند. این شرکت توانسته است خود را به عنوان یک بستر قابل اعتماد تثبیت کند ، از طریق وابستگی های مختلف ، همکاری های استراتژیک و قابلیت اطمینان. این نتیجه نه تنها برای مشتریانش ، بلکه برای خود سیستم عامل با درآمد تقریبی 100000000 $ USD بسیار سودآور بوده است..

اول ایمنی

سیستم عامل های وام فوق الذکر به هیچ وجه تنها موارد موجود نیستند. آنها به سادگی نماینده جدیدترین در Gemini Earn و بزرگترین در BlockFi هستند. با وجود محبوبیت آنها ، مهم است که یک جزئیات اصلی را بخاطر بسپارید – با استفاده از این سیستم عامل ها ، شما کنترل دارایی های خود را تحویل می دهید.

بله ، پتانسیل ایجاد سود در زمانی که بانک ها به نرخ های منفی روی می آورند کاملاً فریبنده است. این شرکتها به طور معمول توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) پشتیبانی نمی شوند ، به این معنی که اگر آنها “شکم بالا بروند” مشتریان ممکن است وجوه خود را پس بگیرند. در حالی که شرکت های معتبری مانند Gemini و BlockFi هر یک از اقدامات ذخیره سازی دقیق برای جلوگیری از هک و سرقت استفاده می کنند ، هنوز یک میزان خطر در هنگام سپردن اعتبار به طرف دیگر وجود دارد.

خط آخر

اگر همه کادرهای زیر را علامت بزنید ، یک پلت فرم وام دارایی دیجیتال ممکن است یک فرصت عالی برای رشد دارایی های شما باشد.

  • ذهنیت HODL را در معاملات حفظ کنید
  • ریسک احتمالی دارایی های از دست رفته از طریق وام های بدون بیمه را درک کرده و بپذیرید
  • تمایل به ایجاد درآمد منفعلانه

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me