banner
banner

چشم انداز جهانی – نسخه آسیا

یک چشم انداز جهانی

با نزدیک شدن به پایان سال و دهه ، ما در Securities.io فکر کردیم که احتیاط را برای ارزیابی احساسات صنعت در حال حاضر حفظ می کند. وضعیت بخش اوراق بهادار دیجیتال در حال حاضر چگونه است؟ امروز از دیروز بهتر است؟ شاید کسانی که “در دانش” هستند احساس می کنند که هنوز کار استراتژیک باید انجام شود.

اینها همه س quالاتی است که ممکن است بسیاری از آنها داشته باشند ، از جمله ما به عنوان Secures.io. با این حساب ، ما با نمایندگان مختلف بخش ارتباط برقرار کرده ایم. هر یک از مناطق مختلف کره زمین.

تفسیر زیر بینشی را در مورد فرآیندهای فکری آنها ، و اینکه چگونه محیط های نظارتی ممکن است درک بازار را شکل دهد ، بیان می کند.

تأثیرگذارها

آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و پادشاهی متحده. اینها مناطقی هستند که تصمیم گرفته ایم به صورت جداگانه بررسی کنیم.

در این شماره از “چشم انداز جهانی” ، مدیران عامل پنج شرکت وقت گذاشته اند و نظرات خود را به اشتراک می گذارند.

  • MERJ (آفریقا)
  • InvestaX (آسیا)
  • Fintelum (اتحادیه اروپا)
  • ورتالو (آمریکای شمالی)
  • Smartlands (انگلستان)

پنی برای افکار شما?

روش ما ساده بود – 5 سوال ساده مربوط به اوراق بهادار دیجیتال را از 5 مدیر عامل از سراسر جهان بپرسید. هدف؟ بینش در مورد تفاوت ادراک و پذیرش بخش مبتنی بر جغرافیا کسب کنید. با توجه به پتانسیل بخش برای تأثیرگذاری در FinTech در مقیاس جهانی ، چیزی که احساس می کنیم معیار مهمی است. س Theالات به شرح زیر بود,

آسیا – جولیان کوان ، مدیر عامل شرکت InvestaX

اینستوستاکس در سال 2015 تأسیس شد و دفتر مرکزی خود را در سنگاپور حفظ می کند. این شرکت توسط مدیر عامل شرکت ، جولیان کوان هدایت می شود و تیم در تلاش است تا یک بستر تخصصی در اوراق بهادار دیجیتال را توسعه دهد.

این شرکت فعالیت های آنها را به عنوان “هسته اصلی اکوسیستم سهامداران اصلی توصیف می کند که راه حل های پایان به پایان برای انتشار اوراق بهادار ، سرمایه گذاری و واگذاری در قالب دیجیتال را ارائه می دهند”.

در زیر یک کلیپ 10 دقیقه ای مختصر ، اما آموزنده از جولیان کوان در مورد “تاریخچه اوراق بهادار” است..

جولیان کوان درباره “تاریخچه اوراق بهادار” | مجمع اوراق بهادار دیجیتال سنگاپور 2019جولیان کوان درباره

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

  1.    به نظر شما ، آنچه بزرگترین دستاورد / مانع صنعت تا به امروز پاک شده است?

من می گویم آزمایش نهادی ، تصویب و اجرای موارد مختلف استفاده از بلاکچین و DLT ، به عنوان مثال پروژه UBIN (MAS سنگاپور) و پلت فرم Quorum JP Morgan.

  1.    با دستاوردهای فوق الذکر بنیان این صنعت است ، آنچه بزرگترین مانع در جهت پیشرفت باقی مانده است?

بزرگترین مانع کیفیت افراد و پروژه های ورود به فضا است ، رمزنگاری و ICO شاهد سیل بازیگران بدی بودند که می خواستند از پول جدید آسان استفاده کنند و نتایج همیشه مثبت نبودند. برای اجرای اوراق بهادار دیجیتال / رمزهای امنیتی ، شما به افرادی نیاز دارید که ابتدا بازار سرمایه را بفهمند و ثانیاً فناوری بهترین های هر دو دنیا را به روشی سازگار جمع کنند تا سرمایه گذاران محافظت شوند و کیفیت سرمایه گذاری ها باید به طرز چشمگیری بهبود یابد ، چیزی که ما شاهد آن بوده ایم. 2019. 

  1.    با توجه به مقررات “دوستانه” و پذیرش دولت ، آیا شما متوجه شده اید که کشورها بقیه را پشت سر بگذارند?

به نظر می رسد سنگاپور و سوئیس در بسیاری از سطوح در مقابل راه گریز هستند.

  1.    در مورد قابلیت های تحول آفرین دیجیتال چیزهای زیادی ساخته شده است. با توجه به توانایی تأثیرگذاری بر تغییر در بسیاری از صنایع ، فکر می کنید بیشترین سود را از بخش اوراق بهادار دیجیتال ببرید?

هیچ شخصی / صنعتی وجود ندارد که بیشترین سود را ببرد ، ما اکنون یک فناوری بهتر داریم که منجر به یک روش بهتر و کارآمدتر برای انجام تجارت می شود ، افرادی که صدمه خواهند دید واسطه های رانت خوار هستند که نیازی به آنها نیست دیگر در آنجا وجود نخواهد داشت و مشاغل قادر به کاهش هزینه های عملیاتی با حذف کاغذ و مدیر اداری هستند که برای بسیاری از مشاغل به ویژه بانک ها بار قابل توجهی است..

  1.    با نگاه به جلو ، در کجای مسیر رشد ، دو سال و پنج سال آینده شاهد اوراق بهادار دیجیتال هستید?

طی 2 سال بسیاری از م institutionsسسات اولین امنیت دیجیتال خود را صادر می کنند ، در 5 سال دیگر هیچ شرکت جدیدی به صورت کاغذی راه اندازی نخواهد شد و هرگونه پیشنهاد امنیتی دیجیتال خواهد بود زیرا دولت های هوشمند شرکت راه اندازی شده و مدیریت را به دفترهای توزیع شده منتقل می کنند برای هر کاغذی.

نتیجه

خوب شما آن را دارید! همانطور که سال 2019 در حال پایان است ، روند واضحی در این بخش وجود دارد – یک روند مثبت. در حالی که بسیاری از موانع برآورده شده و برطرف شده اند ، اما موانع زیادی همچنان وجود دارد. با وجود این ، پتانسیلی که اوراق بهادار دیجیتال برای تغییر شکل سرمایه گذاری دارند همچنان باقی مانده است.

ما چند ماه دیگر پایگاه را لمس خواهیم کرد تا احساسات صنعت را با مجموعه ای جدید از تأثیرگذاران از سراسر جهان دوباره ارزیابی کنیم. تا آن زمان ، با خواندن Securities.io در جریان باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me