banner
banner

پیشنهاد همکاری اکوسیستم NULS و OKExChain

در باره NULS

NULS یک پلت فرم بلاکچین سازگار با منبع باز و درجه سازگار است که راه حل های سریع تجاری را برای توسعه دهندگان ارائه می دهد. NULS با داشتن ریز سرویس ها ، قراردادهای هوشمند ، قابلیت همکاری بین زنجیره ای و ایجاد زنجیره ای فوری ، استاندارد جدیدی در صنعت برای ساده سازی پذیرش بلاکچین ایجاد می کند..

طراحی لایه میکرو سرویس NULS باعث می شود که توسعه دهندگان بتوانند به سرعت ماژول هایی را برای هر چیزی ایجاد کنند. NULS راه حل های مایع ، مقرون به صرفه و صرفه جویی در وقت را برای توسعه دهندگان با حداقل تجربه بلاکچین ارائه می دهد.

NULS یک زیرساخت بلاکچین منبع باز مدولار است.

محصولات شاخص آن در زیر است:

1.پلت فرم POCM

POCM (Proof of Credit Mining) یک بستر SCO است که به پروژه ها امکان می دهد از قراردادهای هوشمند برای صدور و توزیع رمزهای پروژه در بلاکچین استفاده کنند. NULS دارید؟ در گره های یک پروژه شرکت کنید و رمز آنها را به عنوان پاداش کسب کنید ، در حالی که این پروژه NULS را به عنوان پاداش کسب می کند. پروژه ها می توانند از پاداش اجماع NULS برای راه اندازی مجدد و کمک به توسعه سرمایه استفاده کنند. برخلاف IEO و ICO ، استاکرها هرگز اصل خود را به خطر نمی اندازند و NULS هرگز کیف پول خود را ترک نمی کنند. در حالی که دستگاه شما خاموش است ، نشانه های پروژه را بدست آورید! به عنوان یک پلت فرم جهانی SCO ، POCM می تواند برای صدور و توزیع توکن و دارایی از هر زنجیره عمومی در هر اکوسیستم بلاکچین استفاده شود..

2. جعبه زنجیره ای NULS

ChainBox یک راه حل خارج از جعبه ساخت زنجیره است. این شش ماژول اساسی را محصور می کند: دفتر ، حساب ها ، معاملات ، بلوک ها ، اجماع و شبکه. ChainBox ضرورت درک هر فناوری زیربنایی زنجیره ای از جمله ذخیره سازی داده های توزیع شده ، انتقال نقطه به نقطه ، مکانیسم های اجماع و الگوریتم های رمزگذاری را از بین می برد. به جای صرف وقت برای معماری بلاکچین ، توسعه دهندگان می توانند بر ایجاد ماژول های تجاری مستقل بر اساس پروتکل های ارتباطی استاندارد تمرکز کنند ، سپس با ChainBox در عرض چند دقیقه یک زنجیره برنامه کاملاً جدید تشکیل دهند..

3. کارخانه زنجیره ای

Chainfactory به شما امکان می دهد زنجیره بلوکی بسازید که نیازهای منحصر به فرد شما را با حداقل توانایی رمزگذاری برآورده کند. رابط گرافیکی گام به گام ما شما را از طریق پیکربندی زنجیره خود با استفاده از ماژول انبار راهنمایی می کند.

در باره اعصابشبکه

Nervenetwork یک شبکه خدمات دارایی دیجیتال غیرمتمرکز و یک پروتکل متقابل زنجیره ای بلاکچین است که بر اساس چارچوب ریز سرویس NULS ساخته شده و با NULS ChainBox ساخته شده است. این هدف از بین بردن جزیره ارزش جدا شده بلاکچین ، ایجاد یک شبکه تعامل دارایی بین زنجیره ای و ایجاد همه پشتیبانی های اساسی لازم برای اکوسیستم کاربرد دفی است. اجازه دهید هر دارنده دارایی دیجیتال از خدمات برنامه دفی واقعاً ایمن ، رایگان و شفاف بهره مند شود.

NerveNetwork یک شبکه غیرمتمرکز از خدمات دارایی دیجیتال و یک پروتکل متقابل زنجیره ای بلاکچین است که بر اساس چارچوب ریز سرویس NULS ساخته شده و با NULS ChainBox ساخته شده است. این هدف از بین بردن جزیره ارزش جدا شده زنجیره بلوک ، ایجاد یک شبکه تعامل دارایی بین زنجیره ای و ایجاد همه حمایت های اساسی لازم برای محیط زیست برنامه دفی است. بگذارید هر دارنده دارایی دیجیتال از امنیت ، آزادی و شفافیت واقعی برنامه های کاربردی دفی برخوردار باشد. از طریق پروتکل تعامل میان زنجیره ای Nerve ، فقط از طریق رابط استاندارد به توسعه کمی نیاز است و سپس می توان زنجیره بلوک با ساختارهای مختلف را به مجموعه ای از انواع دارایی های مشترک تبدیل کرد که توسط ماژول های زنجیره متقابل قابل شناسایی است اکوسیستم NULS. به این ترتیب ، می توانیم به تعامل دارایی در داخل و خارج از اکوسیستم NULS دست یابیم و سناریوهای غنی Defi را برای دارایی های دیجیتال اصلی مانند BTC ارائه دهیم.

NULS مزایای فن آوری اساسی

معماری میکروسرویس ، مدولاسیون دقیق تر است ، سازوکار اجماع قابل اتصال است ، ماژول ها به طور مستقل کار می کنند ، اتصال کم ، و انعطاف پذیری بالا.

راه حل های همکاری

1.توصیه می شود OKExChain همکاری زیست محیطی متقابل زنجیره ای ناهمگن عصب را اتخاذ کند

1.1 توصیه می شود OKExChain به گره بانک مجازی Nerve بپیوندد

پروژه NerveNetwork مایل به پشتیبانی از گره های بانک مجازی است.

NerveNetwork در کل 15 گره بانکی مجازی دارد که نه تنها قدرت درآمدزایی از بلوک ها را دارند ، بلکه با حقوق مدیریت 15 کلید خصوصی چند امضایی نیز مطابقت دارند. این مسئولیت مدیریت چند امضای BTC و مدیریت را بر عهده دارد از کلید خصوصی امضای قرارداد هوشمند Ethereum ، این یک مدیر مدیریت دارایی توزیع شده است.

گره بانک مجازی نقش حاکمیت میان زنجیره ای ، رأی دادن در مورد برخی پیشنهادات زنجیره ای برای موضوعات مختلف دارایی را که در طی فرایند بین زنجیره ای رخ می دهد ، و بررسی پیشنهادات دارایی با مکانیزم راستی آزمایی 66٪ بیزانس ، از جمله مواردی که در طول انتقال دارایی های زنجیره ای پردازش انجماد ، بازگشت و انتقال.

1.2 توصیه می شود که Nerve برای کمک به دسترسی به دارایی های اصلی مانند BTC ، ETH ، ERC20 و NULS ، یک راه حل متقابل زنجیره ای ناهمگن ارائه دهد..

به عنوان یک پروتکل بین زنجیره ای جهانی ، Nerve به دارایی های اصلی اصلی دسترسی پیدا خواهد کرد. دسته اول شبکه اصلی به BTC ، ETH ، ERC20 ، NULS ، NRC20 و سایر دارایی های زنجیره ای و دارایی های قرارداد دسترسی خواهد داشت. از طریق اتصال با OKExChain ، می تواند دسترسی به دارایی های غنی را برای OKExChain و OKExChain DEX فراهم کند و می تواند در حاکمیت زنجیره ای این دارایی ها مشارکت کند ، که نه تنها ایمنی دارایی ها را تضمین می کند ، بلکه خدمات قابل انعطافی برای OKExChain نیز فراهم می کند..

زمان تولید بلوک عصب در 3S تأیید می شود. سازوکار اجماع POCBFT را تصویب می کند و هیچ معامله برگشتی ندارد. این به عنوان یک راه حل شبکه رعد و برق برای دارایی های جریان اصلی طولانی مدت بسیار مناسب است.

2. همکاری های زیست محیطی ناهمگن NULS و OKExChain

2.1 توصیه می شود OKExChain در نگهداری گره های تولید بلوک NULS مشارکت داشته باشد.

پس از تبدیل شدن به یک گره بانک مجازی ، این مجموعه نه تنها از بانک مجازی Nerve پاداش می گیرد ، بلکه برای تولید بلوک نیز پاداش دارد. این استخر همچنین می تواند منابع NULS ، Ethereum و Bitcoin را برای تولید استخراج عصب درگیر کند.

2.2 توصیه می شود که NULS هوشمند DApp را منعقد کند & دفی می تواند از دسترسی دارایی OKT پشتیبانی کند

کلیه دارایی های موجود در Nerve می توانند از طریق پروتکل رله NULS به زنجیره NULS منتقل شوند. دارایی های موجود در زنجیره NULS می توانند از توسعه و استفاده از قراردادهای هوشمند دارایی های OKExChain پشتیبانی کنند. به عنوان مثال ، شبکه Aleph هویت دیجیتال و ذخیره سازی توزیع شده در زنجیره NULS. و NULS با لجر همکاری کرده اند.

علاوه بر این ، به سرعت می توان به ابزارهای حاکمیتی و POCM نیز دسترسی داشت.

2.3 توصیه می شود کیف پول NULS Nabox از دارایی های متقابل زنجیره ای ناهمگن از OKExChain به NULS پشتیبانی کند

Nabox برنامه کیف پول زیست محیطی NULS در حال حاضر توسط بیش از 10000 کاربر واقعی در فرکانس های بالا استفاده می شود و می تواند از دسترسی و ذخیره سازی دارایی های زنجیره ای OKExChain پشتیبانی کند.

3. ارتقاedia رسانه

به عنوان عضوی از اکوسیستم OKExChain ، NULS منابع کل را فراهم می کند ، رسانه ها و افکار عمومی سنتی را برای افزایش تأثیر صنعت متحد می کند..

  • رسانه ها : HuoXing Finance , Jinse Finance , Beenews , Lianshijie ، BightbcNews ، PingCaiJin ، FengLi.com ، YunShi24.com ، bitett.com ، Zilian8.com ، maiyaotop.com ، beipopfinance.com ، Deep Cloud Finance ، CoinPlay ، Munzixun.com ، و غیره.
  • بیش از 10 KOL با نفوذ گسترده در Weibo ، Twitter و Youtube می توانند آن را تبلیغ کنند
  • دهها هزار کاربر ثبت شده در انجمن خود می توانند آن را تبلیغ کنند.

این می تواند توسط گروه WeChat ، گروه تلگرام ، گروه توییتر و سایر 100000+ انجمن در سطح جهانی تبلیغ شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me